Jump to content

Xbox 360 vai PlayStation 3


Guest
 Share

Recommended Posts

Dēļ gaidāmā GTA V esmu nolēmis pirkt spēļu konsoli... tikai kuru? Padalieties ar savu pieredzi, ar konsoļu plusiem un mīnusiem. :)

 

Pats pašlaik esmu nosliecies PS3 labā, jo man jau ir Sony iepriekšējās paaudzes konsole(PS2), bet no tā iegādes attur tas, ka Xbox`am ir Kinects(labprāt palēkātu televizora priekšā).

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kinect jau praktiski nav normālu spēļu. Cik ilgi to Sport spēlēsi? Un Season II ir totāls mēsls un nožēloju 39 GBP ko iztērēju par to uzreiz pēc tās iznākšanas. Vispirms pamēģini to Kinect kaut kur un tad izdomā, istabu arī vajag palielu, lai viņš korekti strādātu.

 

Izrādās, ka šis tas jauns ir nācis klāt, sen nebiju skatījies. :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kinect_games

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Dēļ gaidāmā GTA V esmu nolēmis pirkt spēļu konsoli.

 

Tā kā man darbs ir 30 km attālumā, lai uz to ātrāk tiktu, esmu izlēmis iegādāties riteni, tikai kādu? :D

Lai vai dēļ kā, bet GTA V dēļ pirkt konsoli nav gluži prāta darbs. Šādi šedevri jābauda tikai un vienīgi uz PC. Vizuālā kvalitāte un līdz ar to arī spēlēšanas bauda ir nesalīdzināma.

 

Ja nu līdzekļi neatļauj iegādāt normālu geiminga kasti, iesaku krāt. Vēl ir laiks.

Ja nemāki / negribi krāt, tad iesaku tikai un vienīgi Xbox 360. Man ir abas konsoles un, lai gan lietoju tās tikai ekskluzīviem, XBox manu spēlēšanas dzīvi ir uzlabojis tik tālu, ka arī visas PC spēles (ja tās to atbalsta) spēlēju tikai ar XBox 360 gamepad'u.

Link to comment
Share on other sites

bijušas abas, katram savi plusi

xbox- labāka pults, vairāk spēļu, lētāks

ps3- free psn, pazistams dzhoistiks, dizains glitāks. sony tomēr > microsoft. spēļuki citādāki little big planet, uncharted. utt utt.

es izvēlētos abas. ja nevar abas, tad xbox.

Link to comment
Share on other sites

Geiminga kasti varu atļauties, bet negribu. Nebūs jau arī tā, ka izspēlēšu GTA V un konsoli nolikšu plauktā, ir arī citas spēles man padomā. Ņemšu Xbox`u, ja jau tas ir labāks par PS3. :)

 

Ar ko atšķiras 4GB un 250GB versijas? Kuru labāk ņemt? Vai par Kinectu ir vērts piemaksāt 100Ls, vai arī tehnoloģija vēl nav pietiekami attīstīta? Kā ar RROD - tā joprojām ir aktuāla problēma?

Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras 4GB un 250GB versijas?

 

Tas jautājums ir joks, vai ne?

Slim'iem RROD vairs nav aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums... ir kādas fīčas, ko nevarēšu lietot ar 4GB versiju, bet varēšu ar 250GB versiju?

Link to comment
Share on other sites

Spēles ir jāuzinstalē uz cietā,pirms sāc spēlēt...4GB griezīsiesun dūks dvd,kārsies spēles,jo nebūsi uzinstalējis...ņem 25oGB versiju.Personīgi pirktu Sony,jo tam ir BD draivs un spēlē visus nelegāli no PC novilkos klipuss un filmas,plus lūsles faili arī griežās,ja ir mājas kinozāle.

Link to comment
Share on other sites

Lai vai dēļ kā, bet GTA V dēļ pirkt konsoli nav gluži prāta darbs. Šādi šedevri jābauda tikai un vienīgi uz PC. Vizuālā kvalitāte un līdz ar to arī spēlēšanas bauda ir nesalīdzināma.

GTA IV pc versija bija ļoti bugaina. Un arī GTA V visticamāk tāda būs. Vispirms iznāks konsoļu versijas un tad tikai to pārveidos priekš PC.

 

Spēles ir jāspēlē uz konsolēm, jo tomēr tas ir savādāk... iesēdies dīvānā un čillā spēlē ar vienu pulti rokās nevis iespringsti pie PC ar ar ekrānu pie purna.

Link to comment
Share on other sites

GTA IV pc versija bija ļoti bugaina. Un arī GTA V visticamāk tāda būs. Vispirms iznāks konsoļu versijas un tad tikai to pārveidos priekš PC. Spēles ir jāspēlē uz konsolēm, jo tomēr tas ir savādāk... iesēdies dīvānā un čillā spēlē ar vienu pulti rokās nevis iespringsti pie PC ar ar ekrānu pie purna.

A, kas traucē spēlēt pc + tv + dīvāns +pults. Un konsoles ar savu pārsvarā 30 fps iespārda. Ir izmēģināts NFS Run uz x-kastes un uz pc ar 50 + fps. Kā diena pret nakti. Uz konsolēm var mēģināt vēl 3 personas šūterus, kur to kadru ierobežotību vēl tā nejūt.

Un tā pati GTA IV uz pc ir stipri advancētāka - labākas tekstūras, vairāk objekti kadrā, neraustās u.c .

Link to comment
Share on other sites

Xbox wireless pultim ladetaji tur ~3dienas , kamer PS3 bus aptuveni 2-3 reiz mazak.

Nu šeit es nepiekrīu, katru dienu spēlējot, vidēji pa 2-4 stundām man pults batterija tur ap nedēļu vai pat vairāk :)

 

Lietoju jau n-gadus Ps3 80Gb/ 500gb versiju. Ps3 labāks onlines, labs stores, vairāk ekskluzīvu spēļu, Playstation + lietotājiem (49eiro gadā laikam bija) bezmaksas spēles, ekskluzīvas beta test spēles un citi labumi. vēl pie plusiem pieskaitāms ir BD drive, video servisi (caur proxy serveru) Playstation Home, Play memories un citi labumi

Link to comment
Share on other sites

4GB versijai nevar uzinstalēt spēles, kurmā ir nepieciešam glabātu datus uz HDD. Piemēram Mafia II papildinājumi neies bez cietņa. Bet kur ir garantija, ka to GTA V vispār uz 360 izlaidīs? 4GB versijia gan ir SATA ports HDD pievienošanai, liekāko daļu WD 2.5" disku var ar speciāla softiņa palīdzību pārveidot par xbox disku.

 

Kinect ir labs, ja tev ir daudz draugu (kuriem nepatīk tusēties pa klubiem vai pie dabas krūts) un liela dzīvojamā istaba kur rīkot spēļu vakarus. Divatā ar draudzeni/sievu spēlēt kinect apniks jau pēc 2 vai 3 nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

To Prime:

 

Bija bridis kad testeju cik ilgi ladetajs tur.

 

No pirmdienas lidz piekdienai - katru dienu no 21:00-2:00

Sestdien - 14:00-22:00 ar maziem breikiem

Un vel kadas 8h svetdien. Baterija vel nebija tuksha. Ja es speletu 2-4h katru dienu , man akjis turetu menesi.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tu to konsoli esi nobriedis pirkt dēļ gaidāmā gta v, tad varbūt pagaidi, kad tas gta v tik tiešām iznāks. Būs lētāk + būs pārliecība, ka tas gta v tiešām iznāks uz šīs paaudzēs konsolēm ar visu kakaino grafiku komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka iznāks vēl šīm konsolēm:

 

http://www.gamespot.com/grand-theft-auto-v/videos/gs-news-gta-v-confirmed-for-spring-2013-6399137/

 

par PC ver it kā vēl nav zināms..

 

Zinot Rockstar attieksmi pret PC var arī vispār neiznākt vai arī kaut kur pēc gada (2014 gadā) būs bagains ports kuru pēc tam varbūt pielāpīs, la kaut kā ietu uz high end kastēm ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet ja godīdi, tad ir jābūt totālam no-laiferim lai no GTA IV vismaz 80% izietu. GTA V būšot vēl lielāka, vēl reālistiskāka utt. Nu kam tas ir vajadzīgs? Mafia II vienā vai maksimums divās dienās izspēlē un viss var kādu pusgadu par spēlēm aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Nu amazon.com jau var preorderot Ps3 versiju, neskatijos ka ir ar xbox.

Tad nu ta par abam konsolem var teikt to ka tikai un vienigi ps3 ir labaks, kadel? tatad:

ps3 pults tur kadas paris dienas un pulti var ladet ar usb - xbox stulbas baterijas kuras reizem aizmirsti nopirkt vai vel kas gadaas.

ps3 bezmaksas multiplayers - xbox nav bezmaksas mp.

no piratu viedokla :D - ps3 pats vari atkodet ar fleshkas palidzibu (protams, ja nav likas rokas) - xbox reti kurs pats var vai grib chakareties verot vinu valja un liekot chipu.

ta ir tikai mana pieredze... taka spried pats.

Bet nu protams datoram ir neapshaubami daudz labaks grafiks.

Link to comment
Share on other sites

Xbox`am par MP ir jāmaksā? Atkal man labāk sāk patikt PS3. :D

 

EDIT: Beigās nolēmu, ka nepirkšu neko, jo vecajam PS2 vēl nav nekādas vainas. :)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...