Jump to content

Android aplikāciju pārdošana Google Play


dzhera
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Atradu tikai diezgan vecas diskusijas par šo tēmu, tapēc nolēmu painteresēties, varbūt ir kas jauns. Cik sapratu, tad legāli no Latvijas Google Play pārdot neko neizdosies. Uzdūros dažām cik noprotams Latvijā izstrādātām aplikācijām kas tiek pārdotas, piemēram, aplikācija "buttons.calculine" - "Calculine". Interesanti kā to var dabūt gatavu?! Cik noprotu citi Android Market'i ne tuvu nestāv Google Play apjomiem.

Būšu pateicīgs, ja padalīsieties ar savu pieredzi un idejām kā var pārdot Android aplikācijas!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kur tu ko tādu rāvi.

Reģistrējoties kā developers, var pievienot Latvijas karti un pie adresēm arī var izvēlēties Latviju.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Calculine ir mana spēle ;)

 

Nav tā, ka legāli nevar tirgot. Vienkārši tirgot... nevar. Lai tirgotu aplikācijas, ir vajadzīgs bankas konts civilizētajās valstīs. Manā gadījumā, caur radiniekiem dabuju UK kontu.

 

Tas ir vienīgais, kas ir sarežģīts šajā procesā, viss pārējais ir labi dokumentēts.

Link to comment
Share on other sites

ir mana spēle
un kā tirgojas?

 

ps. ok, neizteicos pietiekami skaidri..cik no tiem 0,55 Ls tiek tev?

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Леший
cik no tiem 0,55 Ls tiek tev?

Pirmkārs 0.53Ls, otrkārt, no tādiem, ka es, google neplēš komisiju (nav tak kkāds evil ābols), un es no tiem 0.53 Ls zaudēju tik daudz, cik daudz ir komisija par pārskaitīšanu no buržuju bankas uz swed. Tāpēc ir izdevīgi pārskaitīt uzreiz lielāku summu.

Tur ir svarīga reklāma. Ja tiešam plāno pelnīt, tad vajag arī rēķināties, ka nāksies ieguldīt smukumos (ja tapat, kā es, nemāki zīmēt) un reklāmā. Kā arī, regulāri vajag laist papildinājumus, bugfixes utt, tas labi iespaido reitingam.

Link to comment
Share on other sites

un ko iesākt, ja nav radinieku un konta UK? Onlainā laikam jau nevar bankas kontu uztaisiit?!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Tufjord

 

tad var tepat lv tupot atvērt bankas kontu Norvēģijā un vualā, jo Norvēģija

Tu joko? :) Palasi sākumā ,kas vajadzīgs.Līdz pusotram mēnesim,ja Tev ir Norvēģijas ID numurs.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

thx par norādi!

 

bet.. un tad? domā ka Tava mega maksas aplikācija pēc 6 nedēļām būs sliktāka, strādās lēnāk, paliks veca, apaugs ar sūnām un nestrādās? :D labāk patestē vairāk uz lielāku slodzi un dažādākiem devaisiem.

 

es neesmu pats to kontu vēris, tikai uzraku ka iespēja ir

 

vairāk par tām 6 nedēļām (štrunts tas ir) mani interesē kādus tad nodokļus piemēros beigās, lv + norvēģu .. tas kas ies atvērt, tas ar uzzinās

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vai kas ir mainījies teju vai 2 pēdējo gadu laikā vai arī vēl joprojām jāmeklē radi ar bankas kontu ārzemēs? Vai arī ir uzradušās jaunas alternatīvas?

 

Skatos, ka pie LV vēl joprojām stāv:

- The location supports Google Play Developer Registration.

- The location does not support registration as a Google Wallet merchant

 

Ir gatavs produkts (BF/CoD, NFS un SIMS sēriju konkurents), ko tūlīt būtu laiks laist Google Play Store (iesākumā).

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Visur un tajā pašā laikā nekur!

 

Aizmirsu pieminēt tES un DOOM!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ignorējot manu super, mega, giga grāvējspēli, kādam ir kas piebilstams par pašu pārdošanas procesu (Latvija)?

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka Vācijā vairākas bankās var atvērt kontu attālināti, jāsūta tikai notariāli apstiprināti papīri, kas arī ir vienīgās izmaksas. Jo ar karti Latvijā var izņemt naudu no jebkura bankomāta bez komisijas maksas. Tas par kontiem, ja google vēl neļauj te neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bankas kontu varbūt vēl var dabūt, bet kā ar šo?

We are requiring developers to provide a physical address for all paid apps or apps that enable in-app purchases. The address will be displayed to users in the app store listing page.

 

Kaut kāds sviests.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...