Jump to content

zoom problēma footerī


howdy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lai gari neķēpātos ar aprakstu, man ir identiska problēma, kā tas ir minēts šajā linkā - http://stackoverflow.com/questions/7879495/issue-with-footer-in-webpage-when-zoomed-in-to-180-of-original-page-width - īsi sakot, veicot pietuvināšanu, footerī parādās balta atstarpe starp malu un pašu footeri.

 

Tur arī nav atrasts risinājums. Varbūt kādam no šeit esošajiem ir gadījies kaut kas līdzīgs un ir izdevies ar šo problēmu tik galā?

 

Uzreiz gribu piebilst, ka vajag būt tieši tā, ka footeris ir max. hor. izplests divs ar fonu, kurš atkārtojas.

 

Es pieņemu, ka tā šķirba rodas no scrollbara - scrollbars (sb) aizņem noteiktu daļu no lapas, jo sb nepārklājas pāri lapi, bet paspiež to uz malu. Un kad ir zooms, tad tā vieta vienkārši paplešas un rodas šķirba. Varbūt mans pieņēmums ir nepareizs. Tomēr šī problēma mani kaitina jau labu laiku. Atbildi īsti neesmu spējis atrast.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi varbūt konkrētu Doc failu un pievienošeit lai visi var redzēt par ko tu runā. Man tāda problēma līdzīga bija, bet to es uz ātro novērsu izveidojot bildi, kuru iztiepu līdz malām. Bet tas bija risinājums, ko vajadzēja atrisināt 1 minūtes laikā pa telefonu. Nav vairs šī faila un ģenerēt wordā footerus, la iredzētu par ko iet runa arī negribās.

Link to comment
Share on other sites

Nu nekā diža jau tur nav.. spacer nodrošina to, ka nospiež footeri lejā visu laiku.. bet tas jau ne pa tēmu.. tur viss pareizi.

<div class="wrapper">
...lapas saturs
<div class="spacer"></div>
</div>
<div class="footer">
...footer saturs
</div>

 

footerim css

.footer {
height:200px;
background:(img.png) repeat-x;
width:100%;
}

Labots - howdy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja izmantosi min-width:980px; ( atkarigs cik tavam web vajag) tad stradas. Tikai min-width janorada gan .body gan .footer div'os.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...