Jump to content

iPad 3 vs Samsung Galaxy Note 10.1


Aurelius
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tad nu esmu izlēmis iegādāties planšetdatoru.

Visu laiku biju tā kā domājis, ka varētu ņemt kaut kādu īpaši labu ķīniešu variantu, jo biju atradis ap 100-130Ls diezgan labu, ar labu procesoru un RAM kā arī iekšā bija Android 4, bet tomēr tagad esmu kaut kā izdomājis, ka nav ko ķēpāties ar liekiem s*diem un jāķeras klāt pie normālām lietām.

 

Tā kā šodien ilgi domāju un pētīju, bet īsti nevaru izlemt kuru lai ņem.

Kaut kā jau vairāk sliecos uz Note 10.1 pusi, jo iPad 3 ir daudzi mīnusi, kā piemēram Skype(nevar sūtīt failus savā starpā), Bluetooth neļauj pārsūtīt bildes,dziesmas. It kā sliktāks procesors nekā Note 10.1, tomēr dispeja izšķirtspēja ir labāka. Ir jau vēl lietas, kas it kā iPad 3 ir labākas nekā Note 10.1. Piemēram, varētu strīdēties par to kam baterija labāka.. jo lielāks procesors, jo vairāk bateriju rīs, tā kā tur ir tā 50:50

 

Jā un kas vēl nav iPad 3 - nav Flash, kas tomēr nepieciešams vēl daudzās vietās, bet nu tas viss sāk pāriet uz HTML 5, tad jau tā būtu mazākā brēka

 

Gribētu dzirdēt kādu atsauksmes, kas lieto šos modeļus.

Kaut ko varētu pateikt, lai vieglāka izvēle būtu starp šiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - ipad ir ļoti apgraizīts funkcionalitātē. Ar viņu vairāk nevar izdarīt nekā var. Bet smuks.

Link to comment
Share on other sites

Android 4.1 flash tāpat vairs netiek atbalstīts. Pašam man ir nexus 7, taču gribētos lielāku ekrānu tomēr, bet katrā ziņā es viennozīmīgi ņemtu android tabletu, jo ar viņu var daudz vairāk izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

ipadlai hardware labāks, bet androidam ir savi plusi.

Piemēram, lietotājam pieejama failu sistēma.

Samsungam ir irbulītis, kas dažreiz varētu tīri labi noderēt ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ipad pat caur skype nevar sūtīt failus.. tas ir kaut kāds murgs.. kāda jēga no bluetooth ja pat attēlus nevar pārsūtit, ok nu cik bieži izmanto to bluetooth, bet citreiz noder..

 

jā un tas ka iPad ir smuks, kā jau tas ābols, dizainā smuks, bet Note arī ir tīri smuks...

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme iepatikties meitenēm, tad ņem Ipadu. Stilistiski piestāvēs.

Ja gribi dzīvot kā normāls latvietis, tad pieķeries pie Taba. Šamējam nav ne vainas, plusus arī redzu lielākus.

 

Par izskatu vienalga. Iemetīsi smukā stickā un redzams būs tikai ''verķa'' displejs. Kaut gan tie Samsungi sākuši ražot arī diez gan glītas lietiņas.

Link to comment
Share on other sites

Nu Ipad 3 ir gan man,gan meitai nopirku.Bet pēc pusgada lietošana nepatīk.Lielākā problēma tieši ar fleš caur usb neesamību.Tā tagad stipri domāju pa Samsung kādu planšeti,bet noteikti ar 3g un 64GB

Link to comment
Share on other sites

Prieks kam 64gb obligati? Labak panem letako vetsiju un noperc pa 35 latiem 64gb karti.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, es lietoju ipad. Pagaidām lauž pirkt adapteri priekš SD kartēm. Muzonu neklausos, līdz ar to atmņas trūkumu neizjūtu.

Usb fleši - vai kāds tādus lieto, ja visu info var glabāt tīklā?

 

Ekrāns, kameras kvalitāte un aķa ilgums ir šī verķa stiprās puses.

Link to comment
Share on other sites

Līkroci un ko tu darīsi, ja aizbrauksi uz laukiem un pēkšņi sarunas iedvesmots gribēsi vecvecākiem bildes parādīt? Caur edge tīklu mazohistiski šķirstīsiet bildes 5 stundas? Nu nav visur pieejams ātrgaitas internets bez datu uzskaites. Ja jau būtu tā kā apple gribētu, tad tiem produktiem vairāk par 4GB vietas nevajadzētu. Varētu tik visu strīmot nonstopā un maksāt naudiņu :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šonedēļ dabūšu paspaidīt acer A700,izskatās ka tīri neko android planšete ar labu ekrānu,nepatīk man ka samsunga tabam nav standarta usb un hdmi porta,viss caur adapteriem

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Aurelius, datora darbību var paildzināt 2 veidos:

1. Palielināt akumulatora ietilpību, kas jau ir maksimāli izdarīts.

2. Darboties ekonomiskāk.

 

mullja, jebkurai vajadzībai ir daudzi tehnoloģiski risinājumi, kas iespējams, ir daudz praktiskāki par mēģinājumu iebāzt planšetdatorā to, kas nav vajadzīgs:

1. Apple iekārtās ir tāds serviss, kā iCloud, kas sinhronizē datus starp devaisiem, līdz ar to nav jāmocās caur edge kačāt informāciju, ja vien iepriekš devaisi ir sasinhronizēti caur Wifi. Protams, n gigabaitus ar bildēm tādējādi nav vērts.

2. Parasti neviens nemoca cilvēkus rādot bildes 10" ekrānā, bet tos parāda uz tv. Teļukiem ir HDMI, AV vai USB ieeja, tāpēc nevajag paslinkot un ielikt fotosomā dažus latus vērtu USB adapteri un kabelīti, lai varētu pa tiešo no fotoaparāta parādīt bildes uz lielā ekrāna.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Paradoks...Lielākā daļa ipad lietotāju, nevēlas atzīt ka lieto ļoti limitētu rīku salīdzinot ar Android bāzes planšetēm... to esmu novērojis jau no vairākiem ipad jūzeriem. (Pieļauju, ka nozīme ir būt ābolu valstībā - un tas liekas ir apsveicami uzņēmumam, bet nevis lietotājam)

Tehniksi ipad ir llīmenī, bet lietošanā, kā āboļvīri saka - jādara tā, ne savādāk, a kāpēc vajag savādāk?.

Itunes, liekas vispār ir nacistisks produkts :)

Man ļoti patika Asus Transformer Prime , pastāv opcija pievienot klaviatūru, kurā ir papildus baterejas.

Iznācis arī jauns Prime tab:

http://www.digitalversus.com/tablet/asus-transformer-pad-infinity-tf700t-p13514/test.html

 

Salīdzinājums starp samsungu,ipadu,asusu:

http://www.digitalversus.com/digital-camera/face-off/11836-13514-12979-12812-13377-versus-table.html

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ronalds789, es neaizstāvu ne ābolus, ne aipadus, tikai pamatoju izvēli vienā vai vai otrā virzienā. Tehniski āboļiem viss ir maksimāli minimizēts bez liekām fīčām. Viens to sauc par limitēšanu, cits par optimizēšanu atmetot liekās funkcijas. Kaut kā ar Samsung devaisiem (izņemot monitorus, kur viņi specializējas) nav bijusi pozitīva pieredze.

 

itunes ir savi plusi - par naudiņu var atrast jebkādu muzonu (varbūt pašmāju pagrūtāk), bet mūsu kačātāju tautai šis produkts īsti nav piemērots.

 

Ar asus transformer ir savi plusi un mīnusi. Pluss, ka viss iekļauts vienā cenā. Mīnuss - ja kāda no komponentēm nomirst, viss komplekts kļūst par grabažu kaudzi, jo ne displejs, ne klaviatūra nekur citur nav liekama. Ja vajag drukāt daudz tekstus, tad varbūt izvēlēties kompaktu datoru nevis planšeti.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Par Ituni daļēja taisnība, mūsu tautai šis produkts nav piemērots :)

Nesaku neko sliktu, taču kā minēja biedri iepriekš, tad failu apmaiņas trūkums šim produktam zaudē potenciālos pircējus.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Ja jau runa aizgāja pariTunes, tad mūziku nav vērts glabāt ierīcē pašā, ja nu vienīgi pašu populārāko, jo tagad ir pieejam iTunes match serviss - kur visa mūzika glabājas mākonī. Es piemēram bildes uz teļuka rādu no iPada vai iPhone ar Apple TV starpniecību - nemaz vadus vai pārejas nevajag, bet nu protams visiem Apple TV nav.

Link to comment
Share on other sites

tagad ir pieejam iTunes match serviss - kur visa mūzika glabājas mākonī.
Tiešām visiem pieejams ātrs internets jebkurā vietā? Mobīlais ar limitētu datu apjomu mēnesī neskaitas.Līdz ar to neredzu jēgu tai fīčai.Jo mājās ar planšeti to pašu var paveikt mājas tīklā.
Link to comment
Share on other sites

Tie kas te runā par Samsung Galaxy Tab 2 iet galīgi auzās.. es runāju par Samsung Galaxy Note 10.1

 

Bet tagad Samsung sadarbībā ar Google ir uztaisījuši tagad tādu planšeti, kas izsit iPad bateriju un displeju(rezolūciju) un atstāj viņu putekļos vēl vairāk, kā to jau sāk darīt Galaxy Note 10.1

Link to comment
Share on other sites

Īsumā varētu teikt tā - android tablete "pa lielam" spēj aizstāt pilnvērīgu datoru, savukārt ipad spēj būt tikai palīgierīce, kas bez datora praktiski nav lietojama! Tur arī atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju tehniski un super-gudri pamatot, taču es ar visām četrām izvēlētos tikai un vienīgi Androīdu. ...vismaz līdz brīdim, kamēr Win neizkonkurēs Andri, ja tas vispār notiks pārskatāmā nākotnē.

androids un planšete ir noteikti vājākais savienojums google produktiem.

 

Win RT planšetei vājā vieta pašlaik ir appi, bet drīzumā tam vajadzētu uzlaboties, jo RT un wp8 ir viens kernel

Link to comment
Share on other sites

Lemoninsh

Tauta labāk izstāstiet reālo vajadzību, kapēc pērkat šādus verķus - planšetes? Pērkat priekš izklaides vai kādiem citiem mērķiem? Vai ta'ir vienkārši modes slimība?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mans pielietojums:

- piezīmes (teksts, bildes no objektiem)

- dienas uzdevumi

- sērfot internetā esot dīvānā un citās vietās, kur datoru jebkādā formā neērti lietot.

- epasts

 

Daudziem viss tas ir telefonā, bet darbam bakstīšanās 3-4" ekrānā ir čakarēšanās.

Labots - Mr.Līkrocis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk ka ieslēdzas momentā un momentā var arī aizvākt. Staipu līdzi visur.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kuru galu galā paņemi? Es ar domāju iPad 3 ņemt

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt ir jāsaprot, ka planšetes (atskaitot vēl aiz kalniem esošo Surface) nav, nu NAV piemērotas darbam.

 

Man pašam ir 3-ais iPad. Lietoju kā 3D rasējumu skatīšanas un mērīšanas tūli - aparāts ādas mapē ar aizveramu pretputekļu vāku - tiek lietots esot ražotnē uz vietas, lai salīdzinātu izgatavotos prototipus ar saviem rasējumiem. Man patīk, ka dzelzis ir nežēlīgi ātrs (eDrawing CAD skatītājs ar šiem pašiem maketiem uz Notes aizrijās nepajokam). 9+ stundu baterija arī ir perfekta, jo novelk man visu dienu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neņemtu iOS kaut vai aplikāciju politikas dēļ.

 

Ja drusku parokas, tad atklājas visādi brīnumi. Android ir ļoti daudz bezmaksas spēļu, ja salīdzina ar iOS. Tāpat vairākas populāras programmas iOS maksā kaut vai dažus desmitus kapeiku, bet tomēr maksā. Droīdam vairums ikdienas aplikāciju ir bezmaksas. Te nav runa par specifiskiem, milzīgiem GPS softiem u.tml. lietām.

Link to comment
Share on other sites

Visi reāli produktivitātes softi uz iOS maksā tikpat, cik uz Android.

Un, starp citu, tieši šie pārdesmit centi mani beidzot izdresēja nekačāt visus sūdus uz pasaules, bet divreiz padomāt, pirms kaut ko lejupielādēju - manuprāt burvīga lieta mūsdienu izlaistajā pasaulē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Arnis`85 saki, ka tu jokojies! Tevi čakarē, atņem naudu par to ko citi dabon bez maksas. Un tu vēl esi apmierināts.

 

Apple mārketingisti ūber alles.

Link to comment
Share on other sites

Jāpērk kas patīk un kam naudas pietiek!

Ja skata pēc produktivitātes tad ne ios ne android neko jedzīgu bez izklaides neizdarīsi. Cik esmu pa viņu appstore ložnājis tiešām ļoti labas programmas tur var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

 

Pašam īpašumā nav ipad bet ir nācies tā ilgāk viņu paspaidīt un jāatdzīst ka ekrāns, baterija un ios stabilitāte tiešām mani pārsteidza un es droši iegādātos ipad jabūtu tāda nepieciešamība.

 

Bet ja tiešām darbam vajag tad jāskatās uz windows planšetēm kurām var uzlikt kārtīgu ofisu un citas programmas kas pārsvarā ir windows videi.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu galu galā iPad 3 - pagaidām viss patīk un apmierina!

Link to comment
Share on other sites

ar iPad ir tā kā ir - viss strādā zašibis, bet ir virkne lietu, ko izdarīt nevar un nevarēs. Piemēram, skype normāli lietot...

Man viens tāds mājās ir, un vienīgais pielietojums, kā izrādās - sīkajai piktos putnus uzspēlēt un pazīmēt kaut ko. Viņa, redz 5 gadu vecumā, ar peli vēl nav iemācījusies rīkoties, bet ipads tieši laikā.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ivo, ja esi iegādājies gadžetu, kuru tev absolūti nevajag un tik ļoti kremt, ka esi kaudzi naudas izmetis, tad pilnīgi nekorekti publiski gānīties, ka aparāts nekam neder. Par skype nolēji pilnīgas buļļkakas.

Link to comment
Share on other sites

pats tu buļļa kaka, pamēģini kaut failu caur skype aizsūtīt.

p.s. man nekas nekremt un nemaksā viņš nekādu "kaudzi naudas", un vispār, ne jau sev es viņu pirku.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ivo, varētu padomāt, ka nezināji, ka iOS aplikācijām nav tiešās pieejas failu sistēmai un visa datu glabāšana realizēta uz sinhronizēta mākoņa. Tas attiecas uz visām aplikācijām bez izņēmuma.

Man personīgi netraucē vienīgais šāds skype trūkums. Failiem ir epasts, datu glabāšanas vietnes, kur saturu var sinhronizēt un paņemt izdevīgā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...