Jump to content

Wifi tīklu redz, bet pieslēgties nevar. Wifi karte & PC veseli, Win reinstalēts.


MIGs
 Share

Recommended Posts

Laptops Dell Lattitude

Wifi karte: Intel Centrino Advanced-N 6205 (62205ANHMW)

 

Windows 7 32 & 64 BIT.

 

* Redz Wifi tīklus, var ievadīt paroli taču pie tiem nevar pieslēgties. Nevar pieslēgties arī pie atvērtiem tīkliem.

* Paši tīkli 100% darbojas, pie šiem tīkliem var pieslēgties no citiem datoriem.

 

* Ja šo karti ieliek citā datorā tad viss lieliski strādā.

* Ja šajā laptopā ieliek citu Wifi karti (Half Sized Mini PCI Express) tad viss lieliski strādā.

 

Ir provēti visādi draiveri, pārinstalēti Windowsi utt, nekas nelīdz.

 

Event viewerī nekādu kļūdu nav.

Nekas nekur nekādas kļūdas neizmet.

BIOSā arī neko neredzu.

Wifi Slēdzīti sānos esmu slēgājis - tad neredz tīklus vispār.

Liels jautājums - WTF ?! :wtf:

 

Ps. varētu no kāda Rīgā nopirkt arī Wifi kartiņu Vēlams citu modeli/ražotāju, vēlams ar N standartu, vēlams ar 2 antenu vietām.

Half Sized Mini PCI Express - tāda kā bildē:

post-353-0-25783000-1350059313_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ko saka Linux? VArbuut maatesplate vienkaarshi neatziist to tiikla karti? KArte jau naaca liidz laptopam vai pashi likaat?

 

Aaa, skatos njemies ar N standartu, pameegjini padarbinaat tikai B/G standartaa, tad straadaa?

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Nu man pie rokas esošie Linuxi un Windows Live-cd neatpazīst bez draiveriem šo karti.

Karte orģināli nāca līdzi laptopam - vismaz tam tā vajadzētu būt.

Jocīgi liekas tas, ka tīklus REDZ, bet peislēgties nevar.

 

Patreiz velku Backtrack Linux - patestēsim.

 

Iespiedu paralēli otrā portā full-sized Broadcom - ar to vis notiek, ar intel nevar pieslēgties.

 

Iespraužot šo karti iekš Full-sized porta tā darbojas un tīkliem var pieslēgties.

Tagad tik jāizdomā kāds adapteris lai to karti tur var noturēt vietā.

Ports orģināli ir paradzēts priekš WWAN (Mobīlais internets).

 

 

Bet vienalga ir jautājums - WTF ?! :wtf:

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Es jau rakstiju, ka cita karte(Half sized un nepiskrūvēta pilnā) šajā slotā strādā ideāli.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir bijuši kompji kuriem ir kaut kāds "white list" WiFi kartēm. Strādā tikai ar konkrētām kartiņām. Izskatās pēc tā. Risinājums - cita karte.

Link to comment
Share on other sites

Karte ir orģinālā. :hvz:

Vismaz neks nenorāda uz to, ka tā nebūtu orģinālā - modelis identisks.

Link to comment
Share on other sites

Ja karte origjinaalaa, kaa ar garantiju? Mosh vienkaarshi braakjeeta karte.

Paprove Live CD. Susei jauna versija esot inaakusi, var proveet to, da jebkuru ar svaigaako kerneli.

 

Kaa sanaaca ar tikai B/G rezhiimiem?

Link to comment
Share on other sites

Iestartēju Back Track Linux - tas pats. Tīklus redz, bet pieslēgties nevar.

 

Karte orģināla, lapsim īsti vairs nav garantijas.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Apiet problēmu ir viens. Saprast viņas cēloni pavisam kas cits.

Nu nē - nav tā, ka es te nedēļu gar viņu ņemos - pa brīdim tik pabakstu un daru savas lietas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Esmu piekritējs idejai, ka "dators kalpo cilvēkam, nevis otrādi".

Šajā kontekstā mans subjektīvais vērtējums būtu fail, jo patērēts pārāk liels laiks, lai nonāktu līdz īstenībai, kuras nav.

 

Ja ir interese vienkārši, par jebkuru cenu atrisināt uzdevumu - tas cits jautājums, bet tā jau ir tīri individuāla čakarēšanas ar konkrētu dzelzi & fōrums tur nebūs glābējs.

Link to comment
Share on other sites

save mode networking pamēģini ieiet, un tad noprovē, varbūt kāds softs traucē? Čakars ir visu laiku, vai kādreiz strādāja arī???

Link to comment
Share on other sites

Nu es neemsu no tiem kas pie katra neika pārinstalē datoru vai ja windowsam defaultā nav draiveris pērk jaunu dzelzi.

Jā es mēdzu arī ietiepīgi pačakarēties. Kas par to ?

Mani interesē nafigam tā notika ?! - Viss strādāja. Te vairs nestrādā.

Neskaitiet naudu svešā makā un neskatieties manis patērēto laiku ! ;) Gan jau, ka es pats saskaitīšu. :sarkasms:

 

To, ka var palaist ar citu karti es laikam pats iedomājos ja reiz ar tām palaidu un pat ieminējso savā pirmajā postā, ka varētu kādu karti nopirkt.

 

Par Linxu kerneļa atbalstu - tie Live cd kas bija pie rokas neatpazina interfeisu. Kartiņa ir relatīvi jauna un tie instalācijas/live-cd laikam nebija šī gada vai vienkārši tiem nebija iekompilēts atbalsts live kernelī.

Kā arī tas, ka Kernelis atbalsta nenozīmē, ka atbalsts ir iekompilēts kernelī vai kā modulis.

 

Tieši tāpēc novilku svaigu Linux Live CD - Back Track Linux kas ir diezgan stiprs atiecībā uz Wifi lietām.

Iepostēju arī šeit, ka ar to tieši tas pats joks - redz, bet peislēgties nevar.

 

Tīri loģiski, ka ja neiet uz citām OS tad diezin vai ies Safe mode - bet arī tas tika izprovēts.

 

Jā kādreiz strādāja.

Laptops tika apliets - tika samainīta klaviere, tačpads utt.

Citur neko neredz, ka vēl kautkas būtu saliets. Nu pat ja tika un ir kaut kas ir svilis tad tāpat paliek aktuāls jautājums - kāpēc ir šādi gļuki kā tagad ? Redzēt redz, bet pieslēgties nevar - citā portā karte iet. Citas kartes šajā portā arī iet.

 

Jeepee - maigi izsakoties man tavs viedoklis neliekas pareizs, jo pēc tava teksta varētu noprast, ka es te jau 90 dienas ņemos un esmu izgrūdis trīs tūkstošus LS lai tiktu skaidrībā.

 

Eh laikam jāiet parēķināt cik jaunas kartes es būtu nopelnijsi un nopircis kamēr šo topiku rakstīju.

Link to comment
Share on other sites

AP pusē (Mikrotiks) ieslēgts Wireless debugs, logos neparādas pilnīg nekas. Pat dajebkāds mēģinājums pieslēgties no tās tīklenes/datora. Citus smuki identificē. Palūrēju arī kas notiek brīvā tīkla routerī(Linksys WRT54G) - arī nekas.

Windows eventos nav nekas. Kļūdu paziņojumi nav nekādi.

Linux gadijumā, ja slēdzas pie brīva Wifi brēc, ka nevar dabūt IP, ja slēdzas pie aizsargāta tīkla tad brēc, ka parole nav pareiza.

Uz routeriem nekas neparādās.

 

Jautājums - vai neGodmanis ir McBetons vai parast trollis ?!

Link to comment
Share on other sites

bij vienreiz ar atheros līdzīgs gļuks, tipa svaigākie draiveri (pēc logu update viedokļa) bet konektēties negrib, tīklus redz, paroli ievadu, pieslēdzas, bet pēc brīža nets pazūd

finālā ar jaunākiem draiveriem no atheros.cz viss aizgāja, bet nu ja tev tā kaste ir slīkusi, tad pilnīgi iespējams, ka tai tīklenei kaut kas pusaizkauts, kas ietekmē tikai šo konkrēto slotu

garajā pcie slotā var iestiprināt kaut vai ar vecas kredītkartes izgrieztu un pieskrūvētu fragmentu

uz pēdējo jautājumu - gan, gan

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mēģinu rūterim uzlikt paroli, jo visu laiku darbojās bez. Rūteris Liksys 54 GL, caur Wirelws security uzliku WPA2 personal ieraktīju paroli. Viss veismīgi saglabājās, bet no kompja vairs netieku klāt, kad nospiež Conect, ilgi domā un paroles rakstīšanu nepiedāvā. Kā pie Security izvēlos disabled, pieslēdzas uzreiz.

 

Kas izdarīts nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...