Jump to content

Probleema ar Garumziimeem, miikstinaajuma ziimeem


Tomasons
 Share

Recommended Posts

Veershos pie jums pie paliidziibas par sho teemu, jo ir tieshaam neerti rakstiit shaada stilaa. Esmu izmeegjinaajis gandriiz visu, bet tas vis secen.

Meegjinaaju gan tildee, gan Apostrofaa, bet nekas nesanaak.. Plaiidziet luudzu!!! :(

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja uzliki apostrofu, tad pie klaviatuuras iestatijumiem noraadi to kaa nokluseeto.

Link to comment
Share on other sites

Tomasons

es sekoju peec noraadeem par apostrofu runaajot, bet paraleeli ar apostrofu datora man ir arii tilde.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja tev ir WinXP tad: Vadības panelis/reģionālās un valodu opcijas/valodas/detalizēti augšējā logā izvēlies latvian apostrofs un lejā nospied Lietot un Ok. Viss. Uz Win7 plus mīnus līdzīgi.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Reģiona iestatījumi, tad tilde vai apostrofs. Noteikti lieto septīto, tad uzspied uz apakšējās joslas, kur valodas ikona un tālāk jau tā kā pašam būtu jāsaprot.

Link to comment
Share on other sites

Nu Apostrofu un Tildi vienlaicīgi - dīvaina izvēle, kas var radīt gļukus.

post-602-0-76490200-1349634875_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Varbūt netēmā, bet kompi nemēgināji restartēt?

Parasti nomainot defaulto klaviatūras izkārtojumu, tas jau atvērtās programmās vienalga nenomainās. Drošākā metode restarts

Link to comment
Share on other sites

vari vēl pamēģināt attiecīgajā programmā (Wordā vai Interneta pārlūkā) kur nerakstās garumzīmes, pamēģināt pārslēgt rakstības valodu ar kreiso Alt+Shift taustiņu kombināciju, un pamēģināt tad parakstīt... vēl vari pamēģināt Reģionālajos settingos - kā iepriekš tev norādīja, izņemt pārējās valodas un atstāt tikai "Latvian (Apostrofs)"

P.S.

Varbūt vaina klaviatūrā... vai arī nepareizo taustiņu mēģini izmantot mīkstinājuma zīmēm :)

Link to comment
Share on other sites

Tomasons

Man tagad kaut kas pa briidim sanaak, es meegjinu visu laiku spiest garumziimi man attieciigo, un burtu veinalaikus, pa briidim kaads burts sanaak ar garumziimi. luuk piemeers - (aaaaaā''aāā''aāāāaaaaaaaaaaaaaa)

Link to comment
Share on other sites

Tomasons

es taa jau daru, vienkaarshi nepareizi uzrakstiiju, bet tik un taa, kaut kas nav.. ://

Link to comment
Share on other sites

vai arī klaviatūrai attiecīgi apostrofa raustiņš niķojas un ne vienmēr nospiežas... vajag izmēģināt citu klaviatūru...

Link to comment
Share on other sites

Tomasons
(labots)

nee, klaviatuurai nav ne vainas, uzsleedzu citu rezhiimu, tad tas, ko man vajadzeeja straadaaja..

 

kaads zin kur sho var nomainiit???? 5bzlpgb1hw56ygh0g3o3_thumb.jpg

Labots - Tomasons
Link to comment
Share on other sites

Tomasons

nu bet kur tieshi, datora opcijaas vai pashaa tildee? jo tildee to es neatrodu

Link to comment
Share on other sites

nē, kainiņu ma'jas lifta setingos !

Nu tak skaidrs, ka Tildes vārdnīcas opciājs !. indigo laikam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...