Jump to content

Lattelekom līgumsā


Antons Burvīgais
 Share

Recommended Posts

Beztermiņa līgumiem nav pamata piestādīt līgumsodu.

Termiņa līgumiem līgumsodam jābūt fiksētam līgumā. Ja līgumā līgumsods nav fiksēts, tad līgumsoda nebūs.//Ja tomēr būs, uzrakstīsi vēstuli PTAC, un nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

@M@R$$ Yep, sagribējās. Vienkārši es pieslēdzu iepriekšējo reizi (2011 gadā). Tur atlaide ir uz 1 gadu, bet otro gadu ir jāmaksā pilnā summa. Gribēju uzzināt cenu par laušanu, jo, ja jāmaksā 50 LS par laušanu, tad var lauzt, jo vēlāk tpt atmaksāsies, ja no jauna paņemšu to pašu komplektu :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa lielam no 35 līdz 150 latiem atkarībā no pieslēguma!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Vimba, kur tu esi? :D Apskaidrojiet man muļķim, kas tas par superīgo poedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

12.80Ls 100megabiti + 3 meeneshus visas kanaalu pakas, peec tam 37 kanaali + wifi parole prieksh publiskajiem wifi

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Kāds var pateikt, kas man pienākas, ja tas nets ir lēnāks, nekā garantētais minimālais?

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Kas pienākas patērētājam, ja interneta ātrums ir zemāks, nekā garantētais. Pirms tam bija manas pārdomas.

Link to comment
Share on other sites

pienākas paskaidrojums-mums viss kartībā, problēmas ir jūsu galā

Link to comment
Share on other sites

kaut ko garantētu var dabūt, ja līguma summa mēnesī ir rakstāma ar 3 cipariem.

Link to comment
Share on other sites

Ja Zābaks minēja garantēto minimumu, (zābak, es Tevi pareizi sapratu?), tad tas gan ir atrakstīts līgumā un pienākas. Citādi PTAC.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Jā, ggg97 tu pareizi saprari, jo garantētais ir 15, ļoti bieži ir pieejami tikai teiksim 8, tāpēc vēlētos zināt, ko par to var dabūt, un vai ir jēga kasīties, lasīju, ka cilvēks bija savācis tabulu ar interneta ātruma datiem par nedēļu, tad gan provaiderim bija jāmaksā kompensācija, bet vai ltc optikai ir tāpat?

Link to comment
Share on other sites

es pagājušo reizi zvaniju ltc par šo akciju- izrādās esošajiem klientiem tas nav iespējams -t.i. pārslēgt uz akcijas nosacijumiem ar līguma laušanu.

tajā pašā adresē var =tikai līgums jāslēdz citai personai.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Var attiekties saņemt pakalpojumu uz nenotiektu laiku, vajag pārunāt līgumu nosacījumus ja gribi atslēgt pakalpojumu

Link to comment
Share on other sites

Forensic

pēc kaulēšanās un draudiem atslēties un pieslēgties uz jauno akciju, tika saņemts piedāvājums no šiem 12.87Ls 100megabiti + 3 meeneshus visas kanaalu pakas, peec tam 37 kanaali + wifi parole prieksh publiskajiem wifi

Link to comment
Share on other sites

Ja labi parunā ar 177, tad ne tikai to vien var sarunāt. Viss atkarīgs no mākas sarunāties bez ultimātiem. Pašam bija nesen 2i gadi pagājuši, ieraudzīju to gada akciju.. un kopumā kā vecais klients dabūju pat vēl labāku akciju..

Link to comment
Share on other sites

man līgumā rakstīts, ka līgumsods ir ls 6.25 par katru atlikušo mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

@BoondS eu, bet ja tā, tad izdevīgāk lauzt līgumu. Latelekom neko neteiks, ja šodien līgumu lauž un rīt jau prasa akcijas piedāvājumu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mārtiņš

Labvakar!

 

Nav kādam saglabājies informatīvais buklets no PAGĀJUŠĀ gada LTC akcijas? Savu nevaru atrast, bet liekas ka tur no 13. mēneša bija minēti citi cipari nekā man novembra rēķinā.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Ja tev bija 1. vai 2. optika, aizmirsti, tās tagad apvienoja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...