Jump to content

Jaunās mašīnas ar LED dienas gaismām


Zoom
 Share

Recommended Posts

Esmu pamanījis, ka dažam jaunajām tačkām priekšējie dienas gaismas LED lukturi spīd un laistās, bet aizmugurē nekas nespīd. Vai šajā gadījumā nepārkāpj CSN?

 

Un pie reizes. Ko jūs automašīnas vadītāji sakiet par vecajām "ķīlētajām" tačākm, kurām priekšā 20cm augstumā no ceļa ir uzliktas LED "dienas gaismas" pa 0.99$? Protams, šajā gadījumā arī aizmugurē gaismas nedeg. Man personīgi tie LEDi pa 0.99 neskaitās gaismas, jo es uz sitiena pat nepamanu, ka tur pie riepas kaut kas deg. Pēc manas uztveres tas ir braukšana bez gaismām.

 

audi-a4-led-daytime.jpg

 

LED-Day-Light-06.jpg

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

superKrona

pa dienu aizmugurē nekam nav jādeg. vismaz 10 gadus jau franči tādas cep, ar LED nekas kopīgs. Un priekšā obligāti jādeg tuvajām vai miglām, dienas gaismas vari pats aplikt no tām Ziemassvētku virtenītēm.

Link to comment
Share on other sites

Palasiet likumus, tad nebūs forumā jāuzdod muļķīgi jautājumi.

Ir tāda lieta, kā dienas gaitas gaismas. Nekāda sakara ar tuvajām gaismām vai miglas gaismām.

 

P.S. Ja deg tuvās gaismas lukturi, tad gabarītiem un numura apgaismojumam ir jādeg obligāti, tas pats ar miglas lukturiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja deg tuvās gaismas lukturi, tad gabarītiem un numura apgaismojumam ir jādeg obligāti,
Kurā vietā likumā tas ir rakstīts? Nē, nu protams, pa nakti, vai miglā, gabarītiem ir jābūt ieslēgtiem, bet kāpēc tiem būtu jādeg pa dienu.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ministru kabineta noteikumi Nr.466.

Punktus 202.2, 204.2 un 212 pastudē un viss taps skaidrs.

 

btw, 204.2 lieliski var izmantot dienas gaišajā laikā, ja nedeg kāds no tuvajiem lukturiem un negribas maksāt sodu. ;)

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā likumā tas ir rakstīts?

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.466 - http://www.likumi.lv...101&from=off -

 

Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem

 

202.2. Ieslēdzot tuvās gaismas lukturus vai tiem ieslēdzoties automātiski, iedarbojoties transportlīdzekļa motoram, jāieslēdzas visiem tuvās gaismas lukturiem, izņemot 202.1.1.1.3 kodā minēto gadījumu. Tuvās gaismas lukturiem jāieslēdzas kopā ar gabarītlukturiem, pakaļējās numura zīmes apgaismojumu un kontūrgaismas lukturiem (ja tādi uzstādīti). Vadības ierīce nedrīkst būt bojāta.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

No 2012. gada Eiropā DRL (Daytime Running Lights) ir obligāta prasība. Es savam vecajam Audīsimts sen tādus esmu uzlicis. Ķīnieši ar RL marķējumu pa 25 $ redzēt mani var pa labu gabalu, kāda arī ir viņu jēga. Jāsaslēdz tā, lai nedeg kopā ar tuvajām un tālajām.

Link to comment
Share on other sites

Jefiņus, kas saliek hrenonus neparedzētos lukturos, tos izmet ar divnieku un pareizi dara, vienu otru reizi tādiem arī zobus uz ceļa par žilbināšanu vajadzētu pārskaitīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tur ar tiem marķējumiem ir?

 

Negribu sava auto xenonus tērēt pa dienu dzenājot, moš uzkarināt uz bampera šādus...?

http://www.ebay.com/itm/2X-Car-8-LED-DRL-Driving-Daytime-Running-Day-LED-Light-Head-Lamp-Super-White-New-/160739499985?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item256cd21fd1&vxp=mtr

Link to comment
Share on other sites

Man nekas nav pret to, ja autiņam kaut ko pieliek klāt. Galvenais lai pieliek kārtīgi nevis cjap-ļap un gatavs. Un protams, lai tas iekļautos nevis izskatītos pēc šķūninga.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viens paziņa bija LED ielicis (nosperto) miglas lukturu vietās. Kaut kāds EU marķējums bija virsū, tika saslēdzis kā dienas gaitas lukturus. Esot izgājis tehnisko apskati bez aizrādījumiem. Savu uzdevumu pilda - auto dienas laikā ir pamanāms.

Link to comment
Share on other sites

Darba busam mercedes vito 2011 gada izlaiduma ir automatiskas gaismas kurām deg tuvās gaismas lukturi bez gabarītiem un bez paneļa apgaismojuma jau no rūpnīcas. Lukturi ir bez papildus spuldzēm, tuvie, tālie un gabarīti...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...