Jump to content

Android truba vs Nokia Lumia 800


psihiatrs
 Share

Recommended Posts

diez vai 820 un 920 ierakstīsies 200.

 

pērc, domā baigi sliktāk būs? patiesībā tā pati dilemma. viens no trim variantiem ir 800 lumia. sevišķi nevilina neviens andrītis līdz 200. nav uzrunājis. nu tad domāju - piemest 50 60 vai palikt pie nokia.

Link to comment
Share on other sites

Vēl pat nav zināms, kad iznāks tās 820 un 920 un pat ne tas, cik maksās. Jāpiekrīt, ka sākotnējā cena diez vai būs ap 200ls. Negribu gaidīt līdz pavasarim un pagaidām neredzu būtisku priekšrocību Wp8 sistēmai.

 

Galaxy SII ir labs, bet gribu nedaudz mazākus izmērus.

Jap, piekrītu arī par to, ka neuzrunā vidējās klases androīdtelefoni.

Link to comment
Share on other sites

Viennozimigi Android, vienreiz pameginaju wp uz viena htc-iztureju tikai 2 dienas, neko tik prostu nebiju redzejis, nav ari bezmaksas programmas, neko nav iespejams personalizet utt.

Pat parastajiem telefoniem vairak funkciju.

WP vispar nav pelnijis lai to uzskatitu par viedo os. Vertejums balles

Android 9

Ios 7.5

Wp- 4(vienigi, kas patika bija atrums un stabilitate, bet ta tam ir jabut nemot vera funkciju un iespeju (ne)esamibu.)

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā būtība - gribi telefonu darbam, tad ņem Nokia, gribi visādus pribambasus un spēlītes, tad Android. Uz Iphone nav jēgas skatīties - tas ne tuvu neiekļaujas budžetā!

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt Nokia 710 bus WPh un tadi pati dzelzi ka 800 bez tam cena ap 130 Ls e-veikalos, par spelem 710 nokia ir pieejams lieliskas speles pie kam daudz ir par brivu, piekam nav jauztraucas ka programmas ir nomasketi trojani, jo MS savu programmu e-veikalu kontrole un uztur kartiba atskiriba no Androida

Link to comment
Share on other sites

Patiešām, ja budžets ir ciešs, tad arī esmu par 710 Lumiu....

īsumā - WP ir domāts, lai strādātu, nevis viņu "tjūnēt", ok varbūt dažus atturēs lat val trūkums....

 

RHS - Kas tad tev tik ļoti pietrūka? Tas, ka nevarēji 3 angry birds uzreiz palaist?

Link to comment
Share on other sites

Jā, dažas programmas pietrūkst WP, bet kopumā skatos, ka man visu interesējošo tomēr var dabūt bezmaksas marketā. Jāpapēta tā 710 Lumia.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevienu browseri nevareju atrast- ne dolpin, ne opera ne citus.

Link to comment
Share on other sites

Ie vispar settingi neatlauj attelus atslegt(jataupa bija mb). Ja pareja zina stradaja vins, bet vai tik labi ka vajag? Opera un dolphin ir krietni ertaki.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, to gan laikam nevar izdarīt, nav man bijis aktuāli tādēļ nemaz to nemanīju.... Vēl pie IE mīnusiem var pieminēt forward pogas truukumu, bet nu tas kā kuram...

Link to comment
Share on other sites

Леший

Bet ja IE9 strādā, tad kapēc vajag citus?

Ja zapiņš brauc, tad kāpēc vajag audikus vai bmw? Nākamā IE versija vēl nav iznākusi, bet jau ir novecojusi. Priekš kam to atkritumu izmantot? Jo vairāk cilvēku izmantos normālus pārlūkus, jo ātrāk web developeri varēs izmantot html5 fēčas, tādas, kā web sockets, kuru nesuporte IE6-10, un jo ātrāk nomirs flash.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi Lumia 920 (nu labi, 820). Ja nav alerģija pret āboliem - var kaut ko no viņu produkcijas. Kaut gan pats skatos uz Nokia C5-00 - vismaz izmērs normāls, nevis samsūda panna (diemžēl arī Lumia un āboli ir pārāk lieli - nu nedrīkst būt mobilajam korpusa izmērs lielāks par 11 x 4,5 cm) un OS lietojama, nevis gļukaina, legāla spyware - android.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

C5 ir gluku karalis- tēvam ir, pat normaki sazinai nav iespejams izmantot. Grib pacelt zvanu bet c5 nomet un otradi un vel citi gluki citas funkcijas.

 

Un vispar cik gars esi? 150cm? Ka nevari normala izmera mobilo lietot? Man tik 180, bet sgs2 ar 4.3 collam varu loti erti ar vienu roku lietot. Pat gs3 nemaz tik milzigs nebija, notam gan vajag abas rokas.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Laikam man ir jāatvainojās Apple lietotājiem - nesen teicu, ka tie visi lasa vienu android heitu savā ābolfanu bībelē. Bet spriežot pēc biedra raiviic tekstiem tā nav.

Palieto normālu android trubu, to pašu S2 piemēram, un tad runā.

 

ņem Galaxy Ace 2. Tas vismaz dabūs Android 4.1 apdeitu

S2 arī saņems 4.1, un S2 pagaidām ir labākais telefons, ko esmu lietojis.

Link to comment
Share on other sites

S2 reali nav tas cenas verts-pa 250 var dabut kaut vai one s, nedaudz piemaksa un sanak lg optimus 4x, vai nedaudz ietaupi un panem lenovo k860 ar 4-kodolu exynos un 720p ekranu.

Link to comment
Share on other sites

Es 2 gadus lietoju Galaxy S, kamēr nesaplēsu tam ekrānu. Kopš pagājušās nedēļas lietoju Lumia 800, un kopumā esmu apmierināts:

 

1. Korpusa kvalitāte, dizains un ekrāns. Nav kur piesietes.

2. WP 7.5 ir ātrs un ļoti ērts lietošanā. Būs apdeits uz 7.8, un nekādas citas funkcijas no WP8 nemaz neprasās.

3. Lielāko daļu programmu kuras man vajadzēja, mārketā var atrast.

4. Nokia Maps, Nokia Drive un Nokia Places ir ļoti labas programmas

5. Baterija izvelk 2 dienas.

 

Mīnusi:

 

1. Vajadzīgs M$ windows lai iemauktu mūziku telefonā

2. Nevar atmiņu nolasīt kā USB flešku

3. IM+ mesendžerim gtalk ja telefons netiek bakstīts tik un tā rāda, ka esi aktīvs čatā un pieejams. Androīds atuomātiski ieslēdza "away" ikonu.

 

Vispār man patīk un tā kā Lumia man izmaksāja ap 125Ls tad par tādu cenu normāla truba.

 

Starp citu Galaxy SII ir labākais andrītis, kas uz doto brīdi atbilst cenai/kvalitātei. 200Ls robežu gan pārsniedz man liekas.

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Pāris dienas jau lietoju Lumia 800. Ātra, vienkārša, ērta sistēma, bet reizēm pietrūkst konfigurāciju iespēju ( it kā sīkumi, bet būtu lielāks prieks). Labu bezmaksas aplikāciju nav daudz, bet svarīgākās tomēr ir pieejamas. Šobrīd lielākais mīnuss, ko saskatu, ir vājā baterija - pie nelielas lietošanas ( daži zvani, sms, bišķinj internets) izvelk 2 dienas, bet ja lieto kādu programmu nepārtraukti, tad domāju kādas 3-4h izturēs. Baidos pat iedomāties, kas tad bija pirms tā apdeita, kas solīja 3kāršot baterijas darbības laiku. Teikšu, ja truba maksātu ap 150ls, tad lielisks variants!

Link to comment
Share on other sites

A ko tur konfigurēt? Tas taču tomēr ir telefons, pēc 7.8 apdeita varēs mainīt flīzēm izmēru. Un akumulators spaidot izvelk 1.5 dienu. Nezinu ko Tu ar to telefonu dari. Lētie andrīši jau arī vairāk pa 12h reti kad izvelk pat īpaši nespaidot.

Man patīk, ka telefons automātiski ieslēdzas baterijas taupīšanas režīmā ka ir tuvu izlādei un tad vēl vismaz 4h izvelk.

Kas man besī ir Nokia Maps un Nokia Drive. Pirmajām ir tikai on-line versija, otrais nemāk plānot maršrutu gājējiem un velosipēdistiem. Arī detalizācija pat Google Maps vietām jau ir labāka par Nokia Maps.

Nokai City Lens gan man patīk.

 

Nonācu pretrunā ar savu iepriekšējo postu, kur man Nokia Maps vēl patika. :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu sastapis vel nevienu andriti kurs pie lielas noslodzes neizvelk lidz vakaram

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Ko daru? Interneta pārlūkošana - pēc 4-5h bačas nav. 1h pdf faila lasīšana - 20% baterijas nost. Varbūt sūdīgs eksemplārs tika, bet palasot forumus, tā ir daudziem.

 

Par konfigurācijām - tās pašas flīžu krāsas tikai defaultās ( varēja būt vismaz kāda toņu pieregulēšana nevis tikai spilgti toņi, no kuriem reāli lietojami ir kādi 2-3), IE brauzerī adreses josla vienmēr uzrādās ( respektīvi nevar dabūt nost) ( lasot garākus tekstus, nedaudz kaitina), tabu sistēma varētu būt pieejama ar vienu pogu nevis caur izvēlni, modinātāja signāla skaļums regulējas ar kopējo skaļumu ... ok, es māku kritizēt :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

RHS - Desire S nevilka lidz dienas beigam, S2 - nedaudz labak, bet ari nesanak.

4S, Lumia 800 - iet ar rezervi.

Link to comment
Share on other sites

Draugam desire hd pat ar visu smiekligo bateriju lidz vakaram tiek- vienigi vins baigi traki vinu nespaida.

Pats gan speles nespeleju, parsvara netu lietoju, varbut tapec man jebkurs androids tiek lidz vakaram.

Htc surround ar wp 7.5 pat ar mazu lietosanu(bet toties klausijos muziku kadas 2h) vilka tik lidz pieciem

 

Ja kas gsmarena bateriju testos wp telefoni gandriz vienmer vienmer zaude lidzvertigiem androidiem

 

Jaatzist gan, ka baterijas taupibas zina androidiem prieksa ir iphone 4s un 5, ja vien android telefoniem nav ieliktas super lielas baterijas- ka moto razr maxx.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...