Jump to content

Virszemes TV ierakstītājs ar HDD (vai USB2)


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Vienam no iepriekšējo gadu Topfield modeļiem paredzētam Somijai un arī sertificētam igauņu VTV nedarbojās EPG mūsu VTV, par to pirms pirkšanas vajadzētu painteresēties, savādāk ar ierakstīšanu nekas labs nesanāks, bet tā jau pēc funkcionalitātes aparāts labs, pat DTS audio atbalsta.    

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    21

  • Stepselis

    11

  • evertons

    15

  • Rudiger

    9

aigi_nr1

Es somiem uzrakstīju, redzēs, ko atbildēs.

 

Runājot par datoru, man kaut kā nesaista tv skatīšanās caur datoru, ja pēc tam jāvelk no laptopa vadi uz lielo LCD tad jāpārkrāmē pusmāja un vadi da figa, sunim, un bērniem paradīze. Labas idejas, paldies, bet meklēju klasisko variantu dekoders + TV.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Es domāju HTPC atsevišķu variantu, nevis laptopu. Ar MiniITX plati smukā mazā korpusā. Izskatīsies tā pat kā sadzīves iekārta, tik iespēju būs krietni vairāk.

Link to comment
Share on other sites

aigi_nr1

Somi saka, ka testējuši Latvijas virzemes televīziju nav, bet tehniski vajadzētu strādāt. Jebkurā gadījumā divu nedēļu laikā var sūtīt atpakaļ. Līdz vasaras vidum jāizdomā vai palikt pie šī varianta vai pie citiem ieteiktajiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzu pie LTC VTV citu modeli no šobrīd Topfield mājas lapā pieejamajiem, EPG darbojas korekti, LV burtus atpazīst arī bez latviešu valodas izvēlnēs, tad jau ar pašreizējām programmatūras versijām visam jābūt ok.

 

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Boto: Topfield var kaut kur dabūt iekš LV, UK, DE vai tikai Somija, jo Google neatrod ne vienu veikalu, kurš runātu angliski vai vāciski, lai saprastu sūtīšanas notiekumus un cenas?

Link to comment
Share on other sites

ietaupiijums aizmirsiisies nedeeljas laikaa,

lietojo uztveereeju ar sleegta koda opereetaajsisteemu naaxies sadziivot ar iespeejaam ko paredzeejis razhotaajs,

saansolji nav paredzeeti,

un kaa tiko razhotaajs izlaizh kaadu jaunu modeli ieprieksheejam jauninaajumi apstaajas

Driimveidiigajiem razhotaaja paredzeetaas opcijas vietaam ir plashaakas un veel var papildinaat ar citu entuziastu raxtiitiem pielikumiem

paschirsti vismaz lietotaaja rokasgraamatas

Topfield TRC-1400

http://www.topfield.fi/WebRoot/FinTop/Shops/FinTop/50F9/0B07/F06E/DEC7/CE3E/0A28/1046/C094/TRC-1400_Eng_UserReference_2013_Feb_Web.pdf

Dreambox dm7020hd

http://www.dream-multimedia-tv.de/download/dm7020hd_user_manual.pdf

GigaBlue HD QUAD (veiksmiigs Dreambox pakaljdarinaajums un ar labaakiem tehniskajiem raadiitaajiem)

http://www.gigablue.de/images/stories/giga/handbuch/quad/Handbuch_ger_quad.pdf

 

papildinaajumi(ne visi) priex Enigma2 baazeetiem aparaatiem

https://sites.google.com/site/allaboutdreambox/plugins

 

Link to comment
Share on other sites

Topfield LV tirzniecībā tikai Stockmann esmu manījis, igauņos Euronics bija, vairāk nekas nav redzēts.

Ar atjauninājumiem DVB-T uztvērējiem ši firma vispār neizceļas, bet vismaz ir gatavs produkts, nav pēc tam kādu gadu jāgaida visādi kļūdu labojumi.

Cik noderīgi ir lērums aplikāciju, skatoties tikai VTV uz viena televizora, nezinu, ērtai lietošanai viss nepieciešamais tā kā būtu, cita lieta, ja dzīvesvietā pieejams ir SAT, vai jēga ir izvēlēties LTC maksas pakalpojumus. 

 

 
 

Link to comment
Share on other sites

Nu šis arī nav slikts.Tikai iepriekš Tev nepiedāvāja,jo cenu kategorijā cik saprotams interesēja dārgais gals tikai.Un tam perfekti atbilst MartiniB piedāvātie uztvērēji.Bet Tev tieši virszemes tv interesē,jeb ir iespējams šķīvi uzstādīt.Otrais variants protams lētāks ar lielāku kanālu izvēli.Jo savādāk vispār nevar saprast par Topfield izvēli.



http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/149265-spark-7162-triplex-uztv%C4%93r%C4%93ji/



Te par viņu sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Šķīvis man ir, jo pašlaik iet VIASAT.

Nu saprotu, ka 100lvl nevar ielikties, līdz ar to eju nedaudz augstāk, bet noteikti, ka ne virs 200 latiem

 

Tīru SAT es negribu, jo HD nav un sporta kanālu arī nav, tāpēc ir doma Virszemes TV ātri, vienkārši un ikmeneša izmaksas arī ciešamas.

Savukārt medus, u.c. piedāvājumi, kuri nav plug and play, vai jāslēdz kopā 2 vai 3 kastes, droši vien ir labi, bet tiem man jāaicina kāds lielpratējs, jo nav mans lauciņš. 

Link to comment
Share on other sites

Savukārt medus, u.c. piedāvājumi, kuri nav plug and play, vai jāslēdz kopā 2 vai 3 kastes, droši vien ir labi, bet tiem man jāaicina kāds lielpratējs

Nav jaslēdz Ntās kastes kopā. :) Sen jau ir tā,ka vienreiz uzliec un aizmirsti.Problēmas rodas,ja ekspermentē ar imidžiem un papildus fīčām.Domāju,ka atrastos kāds te ,kas palīdzētu sariktēt :pooh_honey: .Atkarīgs kur atrodies.Priekš tā ko pašreiz skaties izmaksas būtu cik izvēlētais uztvērējs un >3 ls mēnesī.Cik sapratu tev mobīlais nets tad vēl +kāds lētais rūteris ar usb modēma atbalstu.(atkarīgs gan ko paškaik lieto)

 

No kurienes tad viņi Tavuprāt rodas,ja ne no sat?

 

 

 

Tīru SAT es negribu, jo HD nav un sporta kanālu arī nav
Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

daži nespēj ja ir NTFS formatējuma formatēts saprasts, 

bet parasti tv ņem pretīm pat ārējo Hdd ar 1tb ietilpību 

 

nav jegas tik dārgu flesus pirkt ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki, meklēju kādu sakarīgu lētu vienkāršu tv pārraižu ierakstītāju no scart, tulpēm, lietošanai vecākam cilvēkam. 

Vēlams būtu rakstīt uz DVD matricām līdzīgi kā uz VHS kasetēm ieraksti un liec plauktā. 

Bet meklējot pa internetveikaliem sapratu ka DVD rakstītāji praktiski nav, vai arī nežēlīgi dārgi ar iebūvētiem hdd, kas ir lieks.

 

Kāpēc ķīnieši ražo visādus lētos dvd atskaņotājus vairumā bet dvd rakstītājus neražo, nav nozaguši vēl tehnoloģiju?

Varbūt ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

 Nevis DVD rakstekli un matricas vajag, bet TV karti un softu (piemēram DVBViewer ) un visu glabāt uz ārējā HDD.  DVD raksteklis pirmkārt pamatīgi sačakarēs kvalitāti, sevišķi ja ieraksts garāks par pusotru stundu, kā arī retā matrica glabāsies ilgāk par 5 gadiem (dažas pat gadu nenovilks). Pie tam - DVD kā tāds ir jau mirstošs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Sievai vectēvam 95 gadi. Ņemas ar kompi kā traks. Raksta memuārus. Skenē bildes, veic minimālu apstrādi un tml. Internetā arī ielauzies. Tā ka nenovērtē vecīšus par zemu.

Paņem kaut kādu uztvērēju ar USB, klār ārējo HDD, lai raksta pilnu. Kad esi pie vecīšiem, vari pārkopēt, pēc tam sadzīt matricās, ja nu ļoti vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ne pa tēmu - ar ko greiz ārā? Man kompji kaut kā ar moviemaker mocās. Viens šavkāks, bet otrs ar divām videokārtēm, un tas previewu nerāda. Lasīju, ka tas esot normāli :)

Link to comment
Share on other sites

O, toč jau domāju, ka kādreiz ko citu mazu biju sācis lietot, t.i. to avidemux, tik biju jau piemirsis, jo kādu laiku nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Viņam nav dators mājās un arī netaisās turēt kaut uzdāvinātu.

Tas ka dvd neglabāsies mūžīgi nav tas svarīgākais, jo arī HDD vēl jo vairāk usb fleškas nav mūžīgas.

 

Atgriežoties pie tēmas Latvijā ir iespējams nopirkt lētu noname DVD rakstītāju bez hdd u.c

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atgriežoties pie tēmas Latvijā ir iespējams nopirkt lētu noname DVD rakstītāju bez hdd u.c

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.salidzini...p?q=lv6 tbox hd Diez vai ko vienkāršāku atradīsi! Darbojas līdzīgi videomagnetofonam, tikai raksta uz ārējā datu nesēja.

 

Jā lēts, labs aparāts izskatās, bet viņam ir video ieeja ar ko iebarot ierakstāmo signālu? jo conax viņam nav!

Link to comment
Share on other sites

Nu jau DVD rakstekļus maz kas ražo, jo DVD kā formāts mirst, bet ebajā un amazonē jau vēl met pakaļ ne pārāk dārgus.

http://www.amazon.de/Philips-DVDR-3305-DVD-Rekorder-silber/dp/B000AYENAE/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1386081600&sr=8-9&keywords=dvd+recorder

  Bet - ja tomēr ņem, tad vēlams ar HDD - vismaz varēs pēc tam pamontēt, pagraizīt un ieakstīt kaut cik normālu materiālu.

Pa tiešo uz DVD būs gan sačakarēts sākums un beigas, gan bezjēdzīgas reklāmas, gan nepieciešamība pirms katras rakstīšanas uzlikt gan kaut cik precīzu laiku, gan vēlamo kompresiju (1, 2,3 vai 6 stundu ieraksts) kur skatāms ir praktiski stundas, nu kaut cik vēl divu, ilgākam kompresija un artefakti nejēgā.  Kaut kur mētājas man tāds apmēram 6 gadus vecs Toshiba - izmantots kādas 5 reizes tieši neapmierinošas kvalitātes dēļ.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... bet viņam ir video ieeja ar ko iebarot ierakstāmo signālu? jo conax viņam nav!

 

Nē, tas ir digitālais uztvērējs, kas ieraksta tikai uztverto signālu. Ja vajag rakstīt un skatīt arī maksas kanālus, tad jāmeklē uztvērēju ar Conax moduli. Kaut ko no Strong, vai kaut ko citu. 

 

http://www.strong.tv/en/products-overview/receivers/terrestrial/

Piemēram - 

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Strong+SRT+8903

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
evertons

Pacelsim vecu tēmu :D

 

Iesakiet virszemes dekoderi ar full hd kvalitāti, ieraksta iespēju (ieprogrammējamu līdz 20 ierakstiem) uz ārējo hdd caur usb un normālu lietotājam saprotamu saskarni.

 

Līdz šim lietoju šo aparātu un problēmu nebija un nav vēl joprojām, tikai apnicis čakars ar diskiem un, galvenokārt, analogo TV, kura ir sū... kvalitātē.

 

TV man ir kabelis ar analogo un digitālo signālu.

 

Pieņemu ka kas tāds jau ir lietošanā daudziem tādēļ arī tepat jautāju.

 

Ja kādam interesē, tad ss un te viņš tirgojās. Protams, par naudām varam runāt.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

evertons

Viss ir pateikts- ha ha, tikai skaidrs ir tas ka pavediena pēdējais posts ir divus gadus vecs.

Link to comment
Share on other sites

nu tie tirgū pieejamie dekoderi nav īpaši mainījušies. tagad tie ir visos tv iekšā un jaunus gandrīz vairs neražo.

Link to comment
Share on other sites

evertons

Pēc parametriem izskatās labi un cena arī sakarīga, tik viens sīkums- kādas atsauksmes par šo aparātu, ir kāds izmēģinājis? :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu testējis līdzīgu aparātu Amiko Mini Combo , rāda gan VTV, gan SAT kanālus ar karti vai medu .Atskaņo vairumu MKV,AVI u.c. formātu video, ieraksts strādā.Šeit  http://www.aureola.tv/ru/archives/4674

tas Mini HD T2/C maksā ap 50 EUR .

  Arī mājās mētājas līdzīgs DVD ar HDD -LG RH177 ar 80Gb disku, kādreiz (2008.g) pirkts Vernerā pa 40 Ls.Sen jau vairs nav tam pielietojuma, cena 200EUR jau nu ir stipri par augstu līdzīgai tehnikai.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

evertons

Feini, ka ir kāds pamēģinājis un izskatās pēc viena no pretendentiem priekš mana plaukta pie TV :)

 

A to rakstekli es pirku 2.5 gadu atpakaļ pa 350 Ls, a tagad vairs nav pielietojuma, nu pavisam nav smieklīgi :(

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

A to rakstekli es pirku 2.5 gadu atpakaļ pa 350 Ls, a tagad vairs pielietojuma, nu pavisam nav smieklīg

 

 

vajadzeeja veel gadus 10+ agraak njemt Dreambox + HDD,

cena + - taa pati, tikai funkcionalitaate pat nesaliidzinaama :)

Link to comment
Share on other sites

evertons
No tāda Amiko var pēc tam maksas kanāla ierakstu uz datora noskatīties?

  Nezinu, bet man tas nav svarīgi, jo pa kabeli nāk bezmaksas signāls ;)

 

Un kādas atsauksmes ir par FlexBox T404HD?

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

evertons

Jā, to redzu, bet kam man LAN? Tas amiko aparāts māk šāri lasīt jeb domāts tikai medum priekš sat tv?

Link to comment
Share on other sites

  • YouTube videos

  • RSS Reader & Weather Forecast Functions (Ethernet or WiFi connection required)

Un arī medus ...

Link to comment
Share on other sites

evertons

Pirmais un otrais nevajadzīgs, a par medu es maz zinu. Moška var kāds apgaismot :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Paņēmu to Amiko aparātu - nu nav nez ko labāks par lēto flexboxi.

Youtube nestrādā - met erroru, ierakstus var ieprogrammēt tikai 8 - tā pat kā lētucim, failu formātus arī vairumu nepazīst (mans 4gadīgais lg tv vairāk pazīst kaut ir lētucis). Kopumā esmu neapmierināts - lieki izmesti 40eur, jo šis maksāja 60 un flexi varu dabūt pa 20 :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...