Jump to content

Tepiķu tīrītāji


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Kāds ar šito ļaužu šlaku iraid saskāries, var kādu kantori ieteikt? Galvenā problēma, ka obligāta pilna pakalpojuma ķēde: paši atbrauc, savāc, iztīra un atved atpakaļ. Mājas variants, tepiķis 1 gab., tāpēc cena nav pēdējais faktors :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bija vienu reizi tāda vajadzība. Pastāv 2 iespējas - šrubē uz vietas vai ved prom. Bet uz promvešanu nav pārāk naski, jo jākrāmē mēbeles nost, parasti jau tepiķis ir pielīmēts vai tie mazie zem kafijas galdiem ir nolietoti. Uzņēmumi negribēs palietotu tepiķi ņemt, jo tie lūzt, balē utt. Beigās ebay atradu kaut kādu tīrāmo pulveri, kas tīra bez ūdens. Izber uz paklāja, ar asu slotu paberzē un pēc tam izsūc visu ārā. Tas gan neizņems kaut kādus baigos saķepušos asiņu un smadzeņu pleķus. Var arī mitrajā tīrīšanā mājas apstākļos darboties, tad vislabākais ir iegādāt būvmateriālu veikalā kādu plēves gabalu ko paklāt apakšā. Bet jāpadomā par žāvēšanu un jāčeko vai tepiķi vispār drīkst mērcēt.

 

Karoč - ar promvešanu būs problēmas, jo ne pirmā svaiguma tepiķi ir trausli. Atsevišķus pleķus (izlijusi kafija) labāk tīri pats.

Link to comment
Share on other sites

Beutelteufel, tikai tepiķi? ;) Ja zem tepiķa lamināts, tad ar slapjo var tikai ar plēvi, kā Noriss teica. Bet zem liela tepiķa, uz kura stāv mēbeles, paklāt plēvi apakšā, mjā. neliela nokrišanās svarā garantēta.

 

Bija man reiz tepiķis. Labāk, ka nemaz viņa nav. Sorry par oftopic

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man vispār radās tāds priekšstats, ka prom ved un slapji tīra tikai tos maināmos* tepiķus, kuri ir uz gumijas pamatnēm.

 

* maināms te domāts kā serviss. Maināmo paklāju serviss.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Njā, aizvešana prom iraid obligāta prasība, jo tepiķis ir sarullēts (tas gan tā kā plus, jo mēbeles nav nost jākrāmē), un par tīrīšanu uz vietas pat runa nevar būt. Tā jau - atbrauc pie klienta un iztīra - aždesmit servisi iraid. Jātīra totāli un pamatīgi - tur vaig riktīgu tvaika mašiņu, paša rokām nebūs izveicams.

P.S. Trausls ar viņš nav, jo normāls tepiķis, ne kauču kāds ofisa grīdas segums.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu par ne-trauslumu tu stāsti tiem tepiķniekiem. Bet domāju, ka viņi ar tevi nebūs vienasprātis.

Link to comment
Share on other sites

Paga, ja jau sarullēts, tad Tev pašam grūti uz kaut kādu Irvi vai taml. kantori aizgādāt? Vai arī 10x10 m izmērā tas tepiķis?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, pirmkārt, esmu beztransporta persona. Otrkārt - tas ir pie muterītes, nevis pie manis, kad tur būšu - nav ne jausmas. Tā kā vajag pilnu servisu.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā variantā lētāk būs atrast kādu artransporta paziņu

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, ta tur vajag busu vai smago - tas tepiķis iraid riktīgi netīrs, autiņā uz beņķiem jau iekšā nestūķēs. Un tādu paziņu man nav :) Nu, nav jau tīri tā, ka katra kapeika jāskaita...

Link to comment
Share on other sites

Cik ta viš tev liels i tas paklājs? es ar golf 3 atvedu no Saldus uz Kuldīgu 2,5x4 metrīgu. Ielocīju bagažniekā tā tik. Tik man bija otrādi, bail nosmērēt paklāju, jo bija gaišā krāsā. tad nu bodē nobindēja ar ietinamo plēvi. Esmu vedis arī grīdas segumu priekš 4x4 m istabas. Tad gan gals bija ārā, bet atkal jau notin ar plēvi un sausā laikā var mizāt arī lielāku kumāsu.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, tak kaut vai uz jumta piesien, ja salonā negribās likt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...