Jump to content

Truba no internetveikala


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Diez ko gudrs mobilajos telefonos neesmu,tāpēc gribēju paprasīt:

 

Ja es pērku tālruni no internetveikala,es varu vienkārši ielikt savu veco karti iekšā telefonā un to lietot?

 

Jo nu sanāk tā,ka,piemēram,Samsung Galaxy SII internetveikalā maksā 250 Ls,bet LMT veikalā +/- 100 Ls vairāk. Negribās kaut kā piemest 100nieku tikai tāpēc,ka nopirktu "oficiāli".

 

Pašlaik ir Nokia 6300,un pēc 6 gadu kalpošanas dažreiz šādi,tādi gļuki ir + mazliet lēns. Tāpēc iedomājos par jaunu.

 

Un ja tas kaut ko nozīmē,tad man ir O-Karte!

 

Paldies! Ralpyy

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Tik internetveikalā grūti nočekot via telefons vispar ir domāts EU tirgum, nav kaut kāds atlausts arzemēs subsidētais un tamlīdzīgus zemūdens akmeņus. Atceries, ka 2 nedēļu laikā vari bez jepkāda pamatojuma atdot mantu atpakaļ un tev viņiem jaatdot nauda.

Link to comment
Share on other sites

es tā iedomājos ebaja nopērk trubu, tā neapmierina un klients sūta atpakaļ, xvz cik tas viss maksā un aizņem laika?

Link to comment
Share on other sites

SIM karte Tev ies. Būtu pat jāpajautā, kāpēc gan, lai viņa neietu ?

Pērkot i-veikalā telefons ir identisks kā pērkot kādā salonā. Ja i-veikalos telefoni kipa skaitītos kā neoficiālie, tad es domāji viņi paši nebāztu savus piedāvājumus iekš kādām sludinājumu un salīdzinājumu lapām. Pēc būtības ir viens liels dīleris, un no šī dīlera arī tiek sagādāta prece visiem veikaliem, saloniem. Varbūt atšķirība tikai šāda, ka saloni jaunākos ''agregātus'' dabū ātrāk un ātrāk tos var redzēt stendos, salīdzinot ar i-veikalu piedāvājumu.

 

Pērkot telefonu internetveikalā iesaku palasīt atsauksmes par konkrēto veikalu. Mēdz būt, šādi, tādi labi i-veikali ''pēdiņās'', kurus vada kāds dūšīgs ēbrejs un tad var būt visādi fokusi. Vopšem vadies pēc atsauksmēm.

 

Tubus : Neredzētu jēgu sūtīt telefonu iekš ebay. Parasti no normāla sellera, cena būs nedaudz zemāka nekā Latvijā, bet pie robežas ša vai tā, to smuki apliks ar nodokļiem, sanāks, tas pats kā nopirkt Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

xxxxxx : 1a internetveikals ir nopietns, drošs un ar ātru servisu. Manos uzskatos arī šobrīd viens no dominējošākajiem internetveikaliem Latvijas tirgū.

 

Kā piemēru par sliktu internetveikalu varu no galvas pateikt tādu kā xp.lv

Šis i-shops ir kā Latgalīte, tirgo vecu preci vai lietotu preci. Biju lasījis atsauksmes un dzirdējis no paziņas, kurš bija sadarbojies ar viņiem.

Piemēram, parasti es i-veikalu aptuveni precizēju pēc internetveikala web lapas. Ja lapa ir dizainiski gaumīga, tad aptuveni var pateikt uz aci, ka veikals ir uzticams. Parasti arī ''ļevie'' i-shopi uzliek zemākās cenas salīdzinājumu portālos.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Es ari neiesaku xp.lv un ari 316.lv, Evelatus veikalus. Ir bijusi darishana ar siem kantoriem. Loti liela dala telefonu nav domati Baltijas tirgam un ir ievilkti velns sazin no kurienes.

Ja interese sikak - pm, varu pastastit. :)

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

Esmu iegrābies, pērkot telefonu ne-salonā, izrādījās, ka telefons nav domāts mūsu tirgum, attiecīgi nevarēju dabūt softa atjaunojumus un dabūju 2 gadus cīnīties ar ļoti lēnu telefonu. Bet pie visa pats vien biju vainīgs - tik ļoti vēlējos konkrēto modeli, ka nemaz nepievērsu uzmanību citām lietām. Piekrītu par 1a.lv - manuprāt, labākais internetveikals Latvijā šobrīd. Esmu vairākas reizes tur iepircies, nekad nav bijušas problēmas ar servisu, garantiju un citām lietām. Vienīgais, ka pie viņiem birojā viss notiek sprāguša gliemeža ātrumā, bet citādi viss OK. Domāju, ka tur droši var pirkt visu, rēķinoties, ka tevi neapčakarēs.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk būs pašam piezvanīt viņiem un visu sarunāt. Piezvani, noskaidro vai prece ir pieejama, rezervē, samaksā un brauc pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

labi, rīt sazvanīšos ar viņiem, bet izmantošu viņu iedāvāto kurjeru - sanāks lētāk nekā pašam no sava gala braukt uz viņu biroju + ietaupīšu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Parasti latviešu i-neta veikalos tirgo eiropas preces ar licenzēm utt. takā šaubos, ka var iegrābties un tālrunis varētu ''nejiet'' , bet protams jāskatās arī uz atsauksmēm un pārējo.

Link to comment
Share on other sites

ne yesmobile ne xp atsauksmēs par kaut ko tādu nav nekas rakstīts.

 

Un par Samsung Nexus: Iebūvēta videokamera

+; HD 720p@30fps

 

Negribu šito! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...