Jump to content

Meklēju internetu laukos


raaicha
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Līdz šim mājās lietoju Lattelecom WiMax internetu 1mb/sek (Abonēšana 17ls mēnesī) un ir pienācis laiks, kad gribētos izmēģināt kādu citu internet pakalpojuma sniedzēju, jo šis lattelecom piedāvātais internets nav no tiem ātrākajiem...

 

Varbūt varat ieteikt kādi uz šodienu varētu būt labākei internet pakalpojuma sniedzēji, kas piedāvā bezvadu internetu, tobiš nav pieejams kabeļinternets, telefonlīnijas vienkaŗši nav, parastais telefons darbojas ar kā bezvadu, pie kura nav pieejams nekāds internets!

 

Protams interesētu internets kas būtu pieejams šajā apvidū, skatīt karti!

 

8hq5l20sjhq262mull6.png

Labots - raaicha
Link to comment
Share on other sites

Es varu saderēt, ka pēc laiciņa atgriezīsies pie "ne tik ātrākajiem" lattelekom pakalpojumiem :) Jebkurš mobilais pakalpojums nenodrošina garantēto ātrumu. Vienu brīdi tev būs 3 Mbit/s, bet citu tikai 40 kbit/s.

Link to comment
Share on other sites

kādam nolūkam nepieciešams lielāks ātrums? jāņem vērā, ka mobilajiem visiem ir ierobežojumi uz nokačājamo datu apjomu.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ka līdzīgi pakalpojum devēji kā lattelekom nav? Tikai mobīlie operātori atliek?

 

Lielāks ātrums nepieciešams internet lietošanai, neviss tik ātri un labi strādā tomēr, kā arī derētu kādus torrentus pakurbulēt saprāta robežās :)

Labots - raaicha
Link to comment
Share on other sites

Viss, kas nav Rīga vai lielāka pilsēta, ir lauki un brikšņi. Es pat teiktu, ka tev vēl paveicies, ka ir Wimax tādā nostūrī. Protams, ātrums nav nekāda dieva dāvana, bet LMT/Triatel/Bite/Tele2 tikai teorētiski spēs piedāvāt lielāku ātrumu šajā vietā.

 

Vari paņemt uz testiem operatoru iekārtas un skatīties - ir vai nav. Daudzi operatori piedāvā uz 14 dienām izmēģināt un pēc tam izdarīt secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

Nepārzinu Rīgas un pieRīgas ISP, bet tavā vietā aizmeilotos, pazvanītos uz Rīgas provaideriem. Neticu, ka neviens nevarētu nodrošināt radiolinku uz to miestu.

Link to comment
Share on other sites

Kitai, tu pārāk liels optimists attiecībā uz Rīgas vai Pierīgas provaideriem :)

Link to comment
Share on other sites

Es pat teiktu, ka tev vēl paveicies, ka ir Wimax tādā nostūrī.

 

 

Līkroci, paveeicies laikam man ir tapēc ka puskilometra attālumā ir lattelecom tornis :D

 

Cik laikam es nopratu no šodien iegūtās informācijas, viss lielākā problēma pagaidām man ir ka priekšā ir mežš un pa taisno neredzu odukalna ūdenstorni :D

 

Negrib kāds izāģēt strēmelīti lai redzu viņu ? :D

 

ju, šodien jau tieši interesējos pie viņiem un viņi izstāstīja par meža problēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Jā tas odukalna ūdenstornis ir no vienas vietas nokarināts ar antenam. Tur ir arī Ipasaules aparatūra. Kamēr nebūs tiešās redzamības neviens neko normālu tev nepieslēgs. Ar fizikas likumiem neko nepadarīsi :))

Link to comment
Share on other sites

Nez, mūsu galā (Jēkabpils un apkārtējie novadi) diezgan normālu pārklājumu vietējie ISP nodrošina.

Link to comment
Share on other sites

tādēļ, ka nav tik uzpūtīgi kā rīgas puikas, kuriem viss kas nav guļamrajonos, ir apgrūtinājums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...