Jump to content

Jaunā Āboļa rotaļlieta - gaidam jaunos gadžetus!


martinno
 Share

Recommended Posts

NFC nav tāpēc, ka tas neatbilst Apple filozofijai - nekomunicēt ar citu ražotaju iztrādājumiem principā ;)

 

Savu apgriezto versiju viņi laikam neredz jēgu taisīt...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    17

  • Smii

    51

  • martinno

    19

  • Леший

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

mani uzjautrina paziņojums par plānāko smartu. skaidrs, ja telefonu padara plānāku - tas automātiski paliek lielāks platumā/garumā. samsungam arī bija plāno telefonu sērija - tas pats stāsts - gribi 6.9 mm vietā 5.9 - telefons platāks un lielāks...

 

nu par adapteriem - gan jau pēc laika šķībie pa 2 usd gabalā tādus ražos...
Link to comment
Share on other sites

gan jau pēc laika šķībie pa 2 usd gabalā tādus ražos...

Pēc laika = domāju, ka pāris dienu laikā pēc reālās detaļas saņemšanas... kā nekā tas ir viņu maizes bizness :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Pēdējos 9 mēnešos pārdoti jau 98 miljoni Apple iPhone :shok: un iPhone 5 tos, iespējams pat dubultos, lūdzu, izskaidrojiet man šo fenomenu kā var ~500Ls vērtu telefonu pirkt tādos apjomos?

Es meklējot atbildi tālāk par to, ka iPhone ir tikai viens un ir flagmanis, apveltīts ar unikālu ekosistēmu iOS un kvalitatīviem korpusa materiāliem stiklu, alumīniju tā arī netieku.

Link to comment
Share on other sites

Леший
izskaidrojiet man šo fenomenu kā var ~500Ls vērtu telefonu pirkt tādos apjomos?

Izskaidrojumu atskaņoja šajā topikā reizes 20-30, un medijos vispār - neskaitamas reizes. Ābolam ir ļoti daudz uzticīgo klientu, kuru uzticība robežojāš ar fanatismu, tā saucamie ābolfani.

 

Paskaties kaut uz to bildi, ko ieliki #172 topikā - visi parametri, kas ir minēti SIII, izņēmot Retina ekrānu, Galaksijam ir labāki, bet daudzi parametri, kas ir minēti tikai aifounam, ir arī galaksijam, piemēram:

Panorama - android telefoniem ir jau gadus 3-4.

700 000 apps - davai, dosvidanja :)

Quad Core CPU - S3 mazak core?

Free OS updates - pietrūka vēl, lai ābols ņemtu naudu par updates :D

720p front camera - bija arī S2, un daudziem, kas bija agrāk,

var turpināt...

 

Morāle - standarta ābolfans nelasīs un neiedziļināsies tajās fēčas, bet dzīvos ar pārliecību, ka i5 ir daudz vairāk fēču, ka S3. Bet realitāte ir tāda, ka i5 salīdzinājumā ar s3 ir gadus 3 kā novēcojis.

 

EDIT: starp citu, kur tu rāvi šo bildi? Ja tā ir ābola taisīta reklāma, tad par šo varētu vienkārši parekt.

Labots - Леший
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

EDIT: starp citu, kur tu rāvi šo bildi? Ja tā ir ābola taisīta reklāma, tad par šo varētu vienkārši parekt.

 

Atradu gsmarena blogā pie komentāriem, tas SGS3 vs. iP5 ir Apple fanboy veikums.

 

 

Es jau arī pateicu savas domas kāpēc iphone ir tik populārs, jo fanātismam uz kaut ko ir jābalstās un uz doto brīdi tas ir iOS lietošanas ērtums kā arī iphone korpusa materiālu kvalitāte kā arī tas, ka iPhone ir samērā ekskluzīvs.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir pārdoti 98 miljoni pēdējos 9 mēnešos, tad iPhone noteikti nav ekskluzīvs. Tā iedomājas tikai paši iPhone pircēji. Otra lieta kāpēc daudzi turpina pirkt iPhone ir tā, ka cilvēki ir ieguldījuši naudu aplikācijās un pārejot uz WinPhone8 vai Android tā nauda tiktu izmesta.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Jopcik, uz ziemassvētkiem jāuzdāvina sev i4. Nu bet nopietni, lamāties gribās, negribu es to plastmasas gļukaino lāpstu. Manās rokās ir pabijuši daudzi android telefoni, un arī šobrīd lietoju tādu (htc one v) bet visi androidi ir gļukaini. Teiksim vienā brīdī aplikācija krašo, vai telefons pārstartējas, sīkums, bet nepatīkams, un uz mana itouch 4 par spīti jailbreakam nekas nekarās, neslēdzas ārā un nerestartējas. Uz android telefona pat bez roota ir visādi gļuki, kas notiktu ar to telefonu, ja es viņu roototu un saliktu visādus twīkus pat iedomāties negribu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, apgreidoties no iPhone uz jaunāku iPhone stimulē appu saglabāšana, ir, ir iPhone ekskluzīvs vismaz Baltijas valstīs, aiz okeāna tas no ekskluzīva kļuvis par stilīgu, katrā ziņā es lēnām saprotu kāpēc tas ir tik populārs, proti, ja kaimiņam vai draugam ir, tad arī man ir jābūt iPhone, jo jeb kas cits ir kompromiss. :)

Link to comment
Share on other sites

iPhone ekskluzīvs vismaz Baltijas valstīs

 

Stipri šaubos...pilna Rīga ar tiem IPhonistiem...vismaz pedejā laikā tā izskatās..

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir pārdoti 98 miljoni pēdējos 9 mēnešos, tad iPhone noteikti nav ekskluzīvs. Tā iedomājas tikai paši iPhone pircēji. Otra lieta kāpēc daudzi turpina pirkt iPhone ir tā, ka cilvēki ir ieguldījuši naudu aplikācijās un pārejot uz WinPhone8 vai Android tā nauda tiktu izmesta. 

Un kur tika rauts tāds apgalvojums ka tikai uz iphona iegādātie appi tiek saglabāti,uz android nopirktie appi ne tikai tiek saglabāti tavā googls kontā,bet arī uzstādīt es viņus varu uz vairākām android ierīcēm vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu sapratis to tiekšanos pēc virtuālajiem papagaiļiem, kas ir tajā pašā S3. Ok, tas ir spēcīgs pēc parametriem, uz tā iet visas spēlēs, u.t.t., BET uz iPhone arī iet visas progas un spēles un lietotājam nav jāpiedomā pie tā - ja reiz atradi kādu appu vai spēli, tad ielādē un izbaudi to, nevis domā vai ies, vai neies...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

... un beigu beigās no tā, kā izrādās, var arī piezvanīt un nosūtīt SMS. Vispār tas viss ir viena liela "buļļa kaka". Lietoju gan S2, gan 3GS. Biju kaut kā iedomājies, ka paņemšu tagad iPhone 5. Tagad domāju - a nafig man to vajag. Atkal - piezvanīt var, SMS arī var nosūtīt un abiem ir labs e-pastu atbalsts. Starp citu, S2 korpuss ir galvu pārāks par 3GS vai 4S korpusu un to lieliski demonstrē piemērs ar flīzēm - "Plastic is fantastic" :)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@A.D.D. Es telefonu lietoju tādu, kāds tas ir out of the box, un ja out of the box strādā gļukaini, tad rodas slikts iespaids.

Link to comment
Share on other sites

Free OS updates - pietrūka vēl, lai ābols ņemtu naudu par updates

 

Izvēloties samsungu pastāv liela iespēja, ka aiznākamo Android OS 3. Galaksijam vairs uzlikt nevarēs, kā tas ne reizi vien ir gadījies androīdu pasaulē. Nomet supportu 2 gadus vecam telefonam un viss.

 

Ar apple, neraugoties uz sarežģīto akumlatora maiņu, var izvilkt mazliet ilgāk - iOs 6 ies arī uz iPhone 3GS.

Link to comment
Share on other sites

Леший
pastāv liela iespēja, ka aiznākamo Android OS 3. Galaksijam vairs uzlikt nevarēs, kā tas ne reizi vien ir gadījies androīdu pasaulē

Pirmkārt, Android telefoniem var uzlikt kaut pliku kernelu, ja ir vēlēšanas čakarēties.

Otrkārt, konkrēti Samsung gadījumā, oficiālais update iznāk priekš konkrēta modeļa gadījumā, ja modelis šo versiju vilks bez problēmam. Piemēram, 4.0.3 update bija priekš S2, bet nebija priekš pirma S. Un tāda politika ne ar ko neatšķirās no ābola politikas - 3GS dabūs iOS6, bet vecāki modeļi nē.

Treškārt, ir jāsaprot, ka Android ekosistēma atšķirās no Apple sistēmas kardināli, un katrs telefonu ražotājs izlaiž oficiālus updates pats.

 

Nu bet nopietni, lamāties gribās, negribu es to plastmasas gļukaino lāpstu. Manās rokās ir pabijuši daudzi android telefoni, un arī šobrīd lietoju tādu (htc one v) bet visi androidi ir gļukaini.

Piemērs: cilvēks boot forumā veido topiku, ka viņš ir sainstalējis 300 reg cleanerus, 15 antivīrusus, 100 temperatūras mērītājus, adblokerus utt, pie reizes, 50 jaunākas krutākas spēles no drošiem krievijas torrentiem, un tagad viņa dators nez kāpēc gļuko. Kā tu nosauksi šo cilvēku? Par slimu cilvēku un līkroci, kam nedrikst dot datoru rokās. Un tagad kāpēc tu čīksti, ka tev telefons gļuko, ja esi sainstālējis 10000 appus un widgetus? Varbūt tev nevajag lietot telefonu?

 

un ja out of the box strādā gļukaini

Konkrēts piemērs: kurš android telefons out of box strādā gļukaini?

 

ja reiz atradi kādu appu vai spēli, tad ielādē un izbaudi to, nevis domā vai ies, vai neies...

Parādi man piemēru, kad kāds app ar normālu marketa reitingu nebūtu gājis uz kāda androida.

 

Vispār, tāda sajūta, ka vietējie ābolfani lasa vienu un to pašu ābolfanu bībeli, jo visur ir vienādi teksti - plastmasas sūds, gļukainie appi, nestrādā out of box... Ja jūs tiešam palietotu android out of box, tad jūs zinātu, ka tā nav taisnība, un nav ko atkārtot kā papagaiļiem citu cilvēku murgus.

Darbā nesen redzēju bildi: iphone lietotājam bija jāzvanā no androida, jo viņa aifonam beidzās bača or something. Tas izskatījās apmēram šādi: "bļ**, kā te uzgriezt numuru? s**da androids, gļukains mēsls". Komentāri, manliekas, ir lieki.

Labots - Леший
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, 4.0.3 update bija priekš S2, bet nebija priekš pirma S. Un tāda politika ne ar ko neatšķirās no ābola politikas - 3GS dabūs iOS6, bet vecāki modeļi nē.

 

Samsung Galaxy S = 2010 gads, marts, supports beidzies

Iphone 3Gs = 2009 gads, jūnijs, iOS 6 vēl dabūs.

 

No šā var minēt, ka visticamāk iPhone 4 nākamo iOS7 vēl saņems, kamēr Samsung GSII aktuālā OS (4.0.3?) var būt arī pēdējā, kas viņam tiks piedāvāta. Un tam telefonam ir gads, tas nav aizvēsturisks lūznis kā oriģinālais iphone vai 3G modelis.

 

 

Es šo problēmu pats baigi sāpīgi izjūtu ar savu Nokia 6700s, kas ražots 2010. gadā un ražotājam ir 100% intereses zudums par šo modeli. Tas ir ļoti labs dumbphone, mazs, ar izcilu fotokameru, tai pat laikā pēdējais softa update konkrētā modeļa s60 simbiānim bija 2011. gadā, pēc tam viss, davai dosvedaņija.

 

Es nesaprotu, gada lietošanai tas telefons ir izlaists? Šogad viņu vēl redzēju jaunu dažos veikalos tirgojamies... wtf nokia?

 

Tieši ar to arī Apple vinnē tirgu, jo pat mans 2001. gada muzeja eksponāts Power Mac G4 Cube vēl nesen, kad pa ilgiem laikiem viņu ieslēdzu, dabūja software update priekš OS 10.4 un jaunu Safari versiju. Supports jaunai operētājsistēmai tiek nomests tikai tad, kad točna vairs uz tā dzelža tas softs neies.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Kad sākas citāti par lēto plastmasu (zinot, ka viss mūsdienās satur plastamasu), vienmēr 99% gadījumu seko pilnīgs fufelis un nekompetence.

plastmasas sūds

 

Par to karu android vs ios. Uzskatāms piemērs ir bildes uzņemšana. Androidā ir kaudze opciju, ko var ar attēlu izdarīt. iOS ir dažas. Tehnogīkam vajadzēs tās visas, parastam lietotājam pietiks ar 1 opciju - uzņemt bildi, kas arī lielā vairumā gadījumu vajadzīgs.

 

P.S. Es neko nelobēju un man nākamais telefons ar 70% varbūtību pēc nokijas būs ar Windows Phone.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Tas ir ļoti labs dumbphone, mazs, ar izcilu fotokameru, tai pat laikā pēdējais softa update konkrētā modeļa s60 simbiānim bija 2011. gadā, pēc tam viss, davai dosvedaņija.

 

Pastāsti neticīgajiem - ja telefons strādā, labi pilda savas funkcijas - kāda mārrutka pēc vajag kaut kādas updates?

Pēc manām domām - update nepieciešama vienīgi tādēļ ,ka esosā versija ir ar kļūdām un nepareizi uzrakstīta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Androidā ir kaudze opciju, ko var ar attēlu izdarīt. iOS ir dažas. Tehnogīkam vajadzēs tās visas, parastam lietotājam pietiks ar 1 opciju - uzņemt bildi, kas arī lielā vairumā gadījumu vajadzīgs.

 

Es esmu diezgan drošs, ka šis softs pilnībā nosedz visas uz bildēm attiecināmās vajadzības, tai skaitā arī tās, kas aktuālas maniakiem un ūber geekiem.

http://www.photoshop...ile/express/ios

 

pieejams kā ios tā android.

 

@mafijs tur jau tā lieta ka nestrādā. Tā operētājsistēma (syimbian s60) ir drausmīga, gļukaina un karās. Un tur ir uzinstalētas 2 aplikācijas - tikai lukturītis un total recall. Es pat internetam to telefonu nelietoju, jo tas ir p^%$£$.

 

Nokia atteicās no OVI share pakalpojuma, vismaz to būtu no telefona firmwares to s^&* aizvākuši, savādāk viņš 24/7 uz galvenā ekrāna piedāvā pieslēgt picture share pakalpojumu, kurš sen vairs neeksistē un sūta $%^& katru reizi, kad uz viņa uzspiež, bet aizvākt viņu nav iespējams.

 

Un es nerunāšu par tā telefona OS funkcionalitāti kā tādu, par settingiem, kas izmētāti, par bezjēdzīgām lietām, kas iebāztas deguna priekšā un nav aizvācamas. Un tā vēl ir apgrieztā versija, telefons neskaitās īsts smārts. Dies pasarg no tā zvērudārza, kas ir Symbian flagmaņos...

 

Tai pat laikā nokija, nevis nodarbojas ar esošo klientu apmierinātības nodrošināšanu, bet gluži kā pirms 5 gadiem cenšas uzražot kārtējo neveiksmīgo iPhone killeru, kuru es nepirkšu, jo zinu ka viņiem ne s^&* nesanāks un viņi izmetīs to telefonu kopā ar klientiem, kas vinu nopirkuši, vēstures mēslainē. Līdzīgi kā sanāca ar N9

 

Savukārt neviens cits ražotājs mazus, salīdzinoši vienkāršus telefonus ar labām fotokamerām un akumulatora laikiem neražo. Tā ir tirgus niša, jo ja man somā ir iPad ar 3G, man smārts simtu gadu nav vajadzīgs. Nafig nokiai sevi jānogalina nepārtraukti lienot tur, kur viņa jau 5 gadus nevienam nav un nekad arī nebūs vajadzīga?

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

man nākamais telefons ar 70% varbūtību pēc nokijas būs ar Windows Phone.

 

+1 kaut ko zb Andruša.

Link to comment
Share on other sites

Baumo, ka ar viedtālruņiem šobrīd pelna tikai Apple un Samsung. Pārējie ražo prieka pēc un lien mīnusos.

 

Tas nozīmē, tikai to, ka visticamāk Nokia nespēs ieguldīt reklāmas pasākumos miljards dolārus un līdz ar to Lumiu nopirks daudz daudz daudz daudz mazāk cilvēku, kā viņi, un arī jūs, dārgie biedri, esat sacerējušies. Jo tie, kas nopirka N9, Lumiu nepirks. Tie, kas lieto to pēdējo Symbian vanckaru Belle, arī nepirks vairs nokia, jo user experience drausmīgs, turklāt daudzas labās fīčas attiecībā uz kartēm esot apgrieztas un aizvāktas, neviens nopietns appu ražotājs vairs Belle neatbalsta utt. Viss slikti pat šā gada telefoniem.

Tie, kas lietoja vecās Nokias, jau sen ir pārgājuši uz iOS vai Android. No iOS diez vai kāds leks atpakaļ uz Nokia, kaut vai dēļ aplikācijām. No Android, varbūt tie tehnogeeki, kam nestabilitāte ir apnikusi, varbūt pirks Nokia. Lai gan šaubos, vai WP8 spēs piedāvākt ko jūtami stabilāku.

Par tiem, kas lieto WP7, es nezinu, neesmu nevienu tādu saticis. Varbūt viņi pirks.

 

Līdz ar to, kas tad būs tie Lumias pircēji, kas cels Nokia saulītē? Pastāstiet man?

 

Jo es būtu tikai priecīgs, ja pērkot telefonu, būtu ko izvēlēties. Tomēr šobrīd īsti nav - Androids pa lielam ir triperis, kuru var lietot tikai rootojot un pēc tam esot pastāvīgās seksuālās attiecībās ar to telefonu, iPhone var pirkt tikai lietotu vai ārzemēs, jo jaunu cenas piedāvājums LMT ir neadekvāts. Savukārt Nokia uztaisīs kārtējo mēslu un pēc tam uzmetīs visus, kas to mēslu būs nopirkuši - piemēram krāšņi un ar fanfarām nobankrotējot.

 

Es Apple vietā tagad slepus un pa lēto nopirktu RIM, iedotu viņiem daudz naudas un teiktu - davai, turpiniet ražot telefonus ar pogām, priekš geekiem. Es domāju, ka viņi šādi noteikti nezaudētu ;)

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

WP izvēlēšos tieši dēļ tā, ka ļoti esmu saistīts ar Microsoft un noteikti ir daudz vieglāk kaut ko uzprogrammēt priekš WP7/8 nekā iOS © vai Android (Java).

 

Pilnīgi no gaisa pagrābts sviests.

Savukārt Nokia uztaisīs kārtējo mēslu
Link to comment
Share on other sites

Tāds ir mans viedoklis. Man bija pirmais iphone, un pēc tam tagad ir bijuši kādi 3 nokia biznesa klases telefoni, tā kā varu salīdzināt.

 

Nokia jau sen neko labu nav radījusi, toties ir pieļāvusi vairākas kritiskas un nepiedodamas kļūdas. Es neredzu pamatojumu, kādēļ viņu izstrādājumi un politika tagad pēkšņi varētu kardināli mainīties uz labo pusi. Tendence ir uz leju.

 

Ok, labots, N9 varbūt bija svaiga gaisa dvesma, bet viņi to nesaprotamu iemeslu dēļ nogalināja. Pēc tam, kad bija iegrūduši tur daudzus miljonus naudas un izdomas.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nokia orientējas uz citu lietotāju grupu. Kategorijā līdz 50Ls diez vai Apple spēs kaut kaut pēdējo mēslu piedāvāt. Nolietots aifons ar saskrāpētu ekrānu nav etalons pret jaunu trubu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Nokia orientējas uz citu lietotāju grupu. Kategorijā līdz 50Ls diez vai Apple spēs kaut kaut pēdējo mēslu piedāvāt. Nolietots aifons ar saskrāpētu ekrānu nav etalons pret jaunu trubu.

 

USA tirgū 4. aifons ar 2 gadu līgumu tiek dots bez maksas. Es neesmu iedziļinājies līguma detaļās, bet pieļauju, ka tur nav LV stila jociņi ar 12 latu telefona lietošanas līzinga piemaksu vai iStyle tipa tarifu murgiem.

 

Par lietotajiem nestrīdēšos, jo tur ir pārliku daudz mainīgo, tomēr man ir aizdomas, ka tas pats lietotais 4. iphone spēj izpogāt līdzīgas cenu kategorijas jaunos telefonus funkcionalitātes un kvalitātes ziņā. Tipa 3gadīga bembja un jauna Hjundaja salīdzinājuma salīdzinājums :)

Link to comment
Share on other sites

Леший
Samsung Galaxy S = 2010 gads, marts, supports beidzies

Galaxy S ir pietiekami vecs devaiss, lai tajā liktu 4to androidu. Pie tam, no funkcijām, kas ir 4. androidā, S būtu jēga tikai no face unlock, kas vispār ir eksperimentāla fīča.

 

kamēr Samsung GSII aktuālā OS (4.0.3?) var būt arī pēdējā, kas viņam tiks piedāvāta.

Jau sen oficiāli apstiprināts, ka S2 dabūs 4.1. Sākumā Samsung neplānoja 4.1 taisīt priekš S2, bet pēc testiem tas aparāts parādīja diezgan stabīlu un ātru darbību ar 4.1.

 

Līdz ar to, kas tad būs tie Lumias pircēji, kas cels Nokia saulītē? Pastāstiet man?

Nokia ir noteikts pircēju kontingents, un tici man, Nokia centīsies tirgot Lumiju tieši viņiem. No visiem tikai Samsungs lien citu ražotāju tirgu ar agresīvu politiku (līdzīgi, ka ābols pirms gadiem 5). Un tas atmaksājas, jo pašlaik Samsungs ir 2. vietā telefonu tirgošanā pasaulē. Pie tam, pirmajā vietā - surprice surprice - Nokia. Apple tikai 3. vietā.

Link to comment
Share on other sites

Ok, atradu, lai dabūtu bez maksas iPhone 4, minimālā pieslēguma maksa ir 40 zaļie par AT&T voice plānu (450 minūtes uz ārējiem tīkliem darba laikā, 5000min brīvdienās, iekšējā tīklā sarunas bez maksas) plus jāņem datu plāns, kas ir 20 zaļie par 300mb un 30 zaļie par 3 Gb

 

http://www.att.com/s...bid=Yd-Mk9h1sv6

 

Tie tarifi attiecas uz visiem subsidētajiem un nesubsidētajiem telefoniem, vai tas būtu 4s par 99 dolāriem vai 5 par 200 dolāriem, vai tavs personīgais telefons, ko esi pirms tam nopircis ebay.

 

Tas ir NYC, citos štatos vai pie citiem operatoriem cipari var būt citi.

 

----------------

Jā, šī ir afigennā tabuliņa. Interesanta dinamika, sevišķi jau Samsungam. Lai gan es domāju, ka arī viņam lauvas tiesu veido dumbphones, kas tiek grūsti tonnām Āzijas un Āfrikas tirgos.

http://en.wikipedia....e_phones#2011_2

 

Fenomenāli ir tas, ka neraugoties uz faktu, ka Nokia ir 2011. gadā pārdevusi 420+ miljonus telefonu, (tiesa gan ar 1,5 miljardu usd zaudējumiem), telefonu top10 tai pašā 2011. gadā neviena nokia modeļa nav... es domāju, ka tie dati ir līki.

 

 

2011

2011

  • Nokia: 423 million sold[32][33]
  • Samsung: 314 million sold[33]
  • Apple: 89 million sold[33]
  • LG: 85 million sold
  • ZTE: 58 million sold[34][35]
  • RIM: 51 million sold
  • HTC: 43 million sold
  • Motorola: 41 million sold
  • Huawei: 41 million sold
  • Sony Ericsson: 34 million sold
  • Others: 600 million sold

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Smii, redzi, ir jāsaprot, ka Apple ražo vienu top modeli, bet Nokia ražo ļoti dažādus produktus.

 

Turklāt subsidēts pasākums ir absolūti nesalīdzināms lielums, jo nav mums Latvijā AT&T. Kāds noteikti maksā par pilno cenu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...