Jump to content

Pareiza audio sistēmas izvēle sakarīgā cenā


Olas
 Share

Recommended Posts

Mūzikai man kaut kā atsevišķs subis nekad nav paticis, iespējams tāpēc, ka nav bijis nekāds verķis ar ko saregulēt aiztures utt. Bet ja neesi basa slimenieks, tad grīdas akustika nodrošina pietiekamu basiņu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Subjus jau taisa parasti tieši priekš kino, t.i. uzforsē kādu pareizo frekvenci. Tāds muzikāls būs retums.

 

Nu un kā, autors komplektu jau iepirka?

Link to comment
Share on other sites

Autors pagaidām ir resīveri pasūtījis. Joprojām svārstos starp NS-555 un NS-777. Tās otras nav stipri dārgākas, bet šķiet, ka būs pareizāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Es pareizi saprotu, ka autors grasās iegādāties Yamahas tumbas, Yamahas tumbas, par 1200 USD ? Nepaklausījies. Un neviens neko ?!

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

USD

0.546000

AUD

0.572000

 

Vai arī es neko nesaprotu ?

912 LVL par Yamahu.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Jā, pēc ražotāja lapas spriežot, cenas ir nu ļoti jau kosmosā, bet LV veikali piedāvā jau jēdzigus ciparus. Un gribās ticēt šim review

 

Kā jau teicu, pērkat interneta bodēs - divu nedēļu laikā varat atgriezt, ja nepatīk ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad arī jādomā par jaudīgāku resīveri. Un tā nekad neapstājamies :) Nevajag man baigo skaļumu un drebināšanu.

Link to comment
Share on other sites

vai arī Elcorsā :

 

http://www.qacoustic...cinema-pack.htm

 

Vai vismaz nestrebt kartsu, sagaidīt resīveri, un tad paklausīties ar viņu. Var jau būt, ka tieši yamahahas būs īstās. Bet ko, ja nē....

 

Un par ticēšanu review foršs pro :

 

Pros

The Yamaha NS-777 has four drivers to accurately cover a wide frequency range.

 

Tik pat labi - un tās patīk manai vecmāmiņai.

Var jau būt, ka Yamaha pēkšņi ir radījusi nišas produktu superzvaigzni, bet kaut kas līdzšinējā pieredzē man neļauj tam ticēt.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Padalīšos par šī resīvera pirmo dažu dienu iespaidiem.

Esmu apmierināts par visiem 100%. Lieliska lieta ir DLNA atbalsts, jo visa mūzikas kolekcija man glabājas uz OpenMediaVault servera, kurš nodrošina DLNA servisu gan priekš šī resīvera, gan video atskaņošanai uz video media player. Ļoti ērta ir vadība, jo izmantojam iPad aplikāciju. Noderīga lieta ir vTuner interneta radio pakalpojums - noreģistrēju savu aparātu tajā sistēmā, webā salieku Bookmarkus un rezultātā uz resīvera iegūstu savu favorītradio staciju sarakstu. Protams, interneta radio kvalitāte ir briesmīga, bet klusam fonam var pieciest. Eleganta lieta ir 4 HDMI ieejas un viena izeja - TV pults ir nolikta malā, jo vairs nav jāpārslēdzas caur TV ieejām un Yamahas pults tiek izmantota arī TV ie/izslēgšanai. Tā kā esmu Apple produktu lietotājs, tad priecē arī AirPlay atbalsts, kurš strādā nevainojami.

Tuvākajās dienās vajadzētu saņemt arī šīs skandas, tad arī par tām ko uzrakstīšu, bet jau zinu, ka būšu apmierināts :)

Kopumā sistēma ir lietojama vienkārši, jo pat sieva māk tagad to ieslēgt :) Cenas un ieguvuma attiecība, manuprāt, ir ideāla.

 

Ak jā, vienreiz arī izdevēs nokārt - vienlaicīgi mēģināju caur Airplay palaist audio no iPada un iPhona.

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu ar apmierinošu labu pirmo iegādi!

Gaidīsim pilnu atskaiti par komplektu.

Vai varēsim uzzināt pilnu pirkuma summu latos?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...