Jump to content

Nopludināti VISI kredītkaršu PIN kodi.


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Ja tomēr sanāk nonākt gūstā un spīdzina, tad tomēr labāk, ja pinkodu zina. Mazāk spīdzinās un bonusos var tikt iekļauta opcija, "Nogaliniet, bet nespīdziniet vairāk!". Nezinu, bet nedomāju, ka Tev uz tās kartes tik daudz naudas, ka tā būtu pāris izsistu fasādes zobu vērta.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tas salīdzinājums no filmas bija tikai tā, joka pēc.

Man vienkārši nav vajadzīgs zināt un viss!:) Nekad neesmu plēsis to aploksni vaļā.

Cita lieta ir debetkarte.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Baigais pinķeris, lai uzzinātu konkrētai kartei konkrētu PIN kodu. Pa netu klīst visādi raksti, kā piemānīt viedkartes drošības mehānismu un ar kādiem rīkiem tas veicams.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Baigais Janka

"… nearly 11% of the 3.4 million passwords are 1234!!!" - šai civilizācijai nav nākotnes :)

Link to comment
Share on other sites

Es neticu ka banka iedod 1234, uz tādu laikam jau paši nomaina...

Tajā rakstā arī iet runa par pašu nomainītajām. Analizē publiski pieejamas noplūdušu paroļu datubāzes- pie tam, tikai to daļu, kuras sastāv no cipariem.

Link to comment
Share on other sites

Nav gadījies eksperimentēt ar bankomātu, taču vienmēr biju domājis, ka vistupākās kombinācijas kartes PINu kombinācijas (0000, 1234) bankomāts un banka vienkārši neļauj...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Tad varam apgalvot, ka šai ziņā kredītkaršu security=epic fail

Man gan nekad banka nav iedevusi karti ari 1111 tipa PINu.

Tāpēc arī domāju ka tik "ģeniālas" kombinācijas vienkārši nav atļautas.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ir atļautas. Banka tev tādu nedos, bet pats vari mainīt uz kādu gribi. Bet tomēr tas ir čutj čutj drošāk par tiem parakstiem: atceros, veikalā iepērkos ar draudzenes karti, paraksta vietā uzliekot kaut kādu ķeburu (uz kartes bija rakstīts draudzenes vārds, pēc kura varēja izsecināt vismaz dzimumu).

Link to comment
Share on other sites

Hmm

Neesu bankomātu softa specs, taču nedomāju ka ieviest dažus ierobežojumus būtu tik grūti.

Piemēram PIN kodi ar 3 vai 4 vienādiem cipariem nav atļauti. nav aļauti arī pēc kārtas esoši cipari PINā un to reversās versijas (1234, 4321) vai 2 vienādi cipari blakus, teiksim 3366 PINs neder, bet 3636 der. Vēl var padomāt par PINa sasaisti ar dzimšanas gadu un (paranoja!) tā reverso versiju.

 

Tas nemaz nebūtu tik daudz.

Plus - Swedam vispār bankomātā var PINu nomainīt? Tak visu laiku teica, ka nevar, jo bankomāts lasa tikai magnētisko slāni, nevis čipu.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Леший

Mārci, ja tu padari dažas kombinācijas par nederīgām, tad tu samazini iespējamo kombināciju skaitu.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Mārci, ja tu padari dažas kombinācijas par nederīgām, tad tu samazini iespējamo kombināciju skaitu.

PINiem gan ir tāda nelaime ka 20 populārākās kombinācijas ir ~25% lietotāju, nevis 0,2% kā tam būtu jābūt ja sadalījums būtu vienmērīgs. Tāpēc drošība uzlabosies, ja 10 000 kombināciju vietā būs 9980 (vai pat vēl mazāk), bet sadalījums būs vienmērīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Mārci, ja tu padari dažas kombinācijas par nederīgām, tad tu samazini iespējamo kombināciju skaitu.

To es saprotu. Taču visumā tas uzlabotu drošību, sk sema postu virs manējā.

 

Nezināju ka veseli ~25% lieto tikai 20 populārākos PINus :blink:

 

ZzigizZ - skaidrs. Neesmu mēģinājis, jo man nav grūti to PINu iegaumēt, tā vietā lai mainītu uz kaut ko episku...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...