Jump to content

Prezidents Bērziņš: Čaļi, pa galvu vajag!


Guest
 Share

Recommended Posts

Garyll, pēc manām domām, sen jau vajag Latvijā prezidentu ar kārtīgu dūri, savādāk te visādi lemberdziņi, šķelītes, žīdiņi te taisa visādus pekstiņus

Protams, tik saubos, ka tas stosteklis atbilst taviem kriterijiem!

Kas vins par valsts viru ar duri, ja velesanu debates nevar skaidri atcereties, kur atradies "Slesera" balsojuma laika? Nemaz nerunajot par tiem balsojuma jegas spriedelejumiem TV debates! Vins ir TOTALS lupata, nevis cilveks ar duri un staju!

 

PS: Ir verts padomat, kada ir cilveka morale, ja vins ilgstosi ir vadijis banku. Tados amatos tiek tikai perkami likdeguni vai cilveki ar biezu adu un absoluti nekadam morales normam. Nauda notrulina, un tagad tads trulenis ir uzmeties par TAUTAS PREZIDENTU nah..!

Labots - gringo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nedomāju, ka, pirms parādītā sižeta, kāds no TV3 žurnālistiem meties uz limuzīna kapota, lai nofilmētu, kā bērziņš sien kaklasaiti savam dēlam. andža vienkārši pats bija uzvilcies, izkāpa no limuzīna uz uzreiz brauca augumā, žurnālists nepaspēja ne vārdu pateikt, tik stāvēja un filmēja.

prezidents NEKAD nedrīkst šitā darīt, vienkāršāk bija pateikt "lūdzu nefilmējiet manu dēlu" un tad, ja turpina filmēt, tad pasaukt savus trīsdurvju skapjus palīgā.

 

nezinu, kas ir slikts, ja manu dēlu parāda TV. viņš būtu laimīgs, ieraugot sevi televīzijā. bērziņš ir panācis to, ka tagad dēlu var redzēt ne tikai TV, bet arī jūtūbā :)

Link to comment
Share on other sites

name='Pjērs Supernova' timestamp='1346763068' post='1548547'] Labi, tagad TV3 žurnālists. Ko šis darītu, ja viņam būtu jāiet uz tepiķīša ar kādu tur BBC Hardtalk specu?
[/b]

Iemacitu tos говорить по фене...

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Prezidents ko?? No humora tur ļoti maz..."skaitās" (tikai skaitās, vairāk arī no viņa nekā nav) valsts PIRMĀ amatpersona, bet lamājas, draud un vēl pēc tam atvainojas, jo savā plānpratībā bija piemirsis, kas viņš ķipa ir. Citu cilvēku (vecāku) bērnus un vecākus pašus arī filmē, fotografē laikrakstu ziņām, bet tie gan brēku neceļ....viss, ko var pateikt - šīs valsts prezidents ir nekam nederīgs, garā vājš zīdītājs!!

Vēl jau varētu runāt un ganīties par šo tēmu (ap tēmu, precīzāk), bet tas jau tad būs offtopic...

Nu tad pasmiesimies visi tā kārtīgi par Latvijas neda..to pensionāru..oj, atvainojos, gribēju teikt - prezidentu!! :jester:

Labots - Spekiic
Link to comment
Share on other sites

Bišķu pazīstu Bērziņu un visu viņa ģimenīti. Tāds stiliņš - dabūsi pa galvu utt, mājas apstākļos tiek piekopts samērā intensīvi. Onka aizmirsa ka nav ģimenes lokā. Debīli - Valsts prezidents in Valsts seja. Mums diemžēl gadijusies senīla un marazma pārņemta. Ceru ka otro reizi viņu nepārvēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Onka vienkārši vecs un nevelk. Ielika tikai lai sēdētu un nevienu netraucētu.

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka otro reizi viņu nepārvēlēs.

Padomā divreiz, gribi tulīt atkal vienu uz kupra, kam vajag vonungu Elizabetes ielā, privātsekretāru un limuzīnu ar visu šoferi?

 

Pie tādiem bonusiem mums vispār vajadzētu ievēlēt prezidentus līdz nāvei, kā pēdējie PSKP ģeneralsekretāri.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jācērt ciet tā bodīte. Viens vecs āksts, otrs tikai sapņo piebāzt kabatas :) Zatlers tiešām ir labs, tāda sajūta ka viņam naudas nav un nav bijusi - tak smuki ierāva klīnikā strādājot, sievai labs bizness bija.

Bet neko nevar gribēt - prezidentu ievēl Saeima, to atkal mēs paši ievēlam :)

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā ir ok.

Draugos lasīju, ka šitā tagad būšot prezidenta uzruna deputātiem, sākot Saeimas sēdes :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Šis man diemžēl drusku atgādina 91o, kad vara pēdējoreiz jutās apdraudēta no cilvēka ar kameru. Šoreiz situācija cita, bet kā saka paruna: "īlenu maisā nenoslēpsi".

Visiem stingrās dūres faniem vajadzētu atcerēties, ka stingras dūres neviena vietā dzīvi nesakārtos labāku dzīvi neatnesīs un lētu bezmaksas alu divlitrenēs nepiegādās. Pašiem vajag domāt, strādāt un pilnveidoties.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Pievienots 04 September 2012 - 21:32

varēja jau arī kādam iemaukt pa īstam, tad es par viņu nākošreiz balsotu

O! Mums te ir ar kāds tomēr no saimas. Parastā tauta jau prezidentu it kā nevēl :)
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

labi jau labi, drusciņ neprecīzi izteicos, bet vispār esmu par to, ka prezidentu ievēl tauta un tam būtu lielākas pilnvaras

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pašlaik jau mūsu tā saucamā ''vadošā elite'' šos prezidenteļus izvelk hvz no kurienes, satiekas zoodārzos, pirtīs pie viskija pudeles un ištuko - ā liekam šo vai šo

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Veči šodien piektdiena ja? sen neesat dzēruši ja?

Labots - Domugrauds
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ēm, cenšos piekopt nedzērāja un nepīpētāja dzīves veidu, labāk pasportoju un padarbojos vēl ar citām veselīgām muļķībām, vārdsakot dzīvot garlaicīgu dzīvi :D Bet nu katrs dzer to ko viņš vēlas, cits alu, cits kautko stiprāku, es ļoti retu reizi labu vīnu, a tā pārsvarā kola ar ledu

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

ja pārsvarā lieto kolu , tad tam ko pa retam vairs nav īpašas nozīmes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Svarīgi ir kāda kola. Es parasti tīru tejkanu no kaļķa ar coca-colu, attīra perfekti. Bet aizvakar ieskrēju lokālā bodē, un cocas nebija, bija tikai rc cola. Un tas ir totāls mēsls, jo nenoņēma ņifiga.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Labs vīns pēc manām domām? Gruzīņu salds vai pussalds, ap lati 10, ja labs garīgais vēl dārgāks, es gan tējkannu ar citronskābi tīru, lētāk un viss smuks un tīrs.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man sieva ar kolu siltumnīcā apsmidzina gurķus pret kaitēkļiem, efekts ir

 

saldie un pussaldie vīni ir pēdējie mēsli

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu bet tev tak neviens neliek viņus dzert, man garšo es dzeru, tev negaršo tu nedzer

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...