Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJWoX

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jefiņu izpriecas - tā vietā lai normāli izmantotu pieslēgumu līguma ietvaros, "gudrie" zēni un meitenes "taisa biznesu"...

Link to comment
Share on other sites

"kačāt" bonusus!

 

HAĻAVA :yahoo:

 

Nu kā skaidro psihologi, tad mums tāda tieksme uz "haļavu" ir iegājusies no PSRS laikiem, ja tā papēta krievu valoda viņiem ir kaudzēm izteicienu kas ir saistīti vai ietver sevī "haļavu", latviešiem izsenis nav bijis un tie kas ir tagad ir aizgūti no krieviem un vispār mums pat saknē grūti iedomāties k-ko par velti, bez maksas utml. kā teica Drakula.. bla bla bla, :)

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

ļoti vienkārši. pašlaik ir daudz firmu, kas piedāvā dažādus sms risinājumus. noslēdz līgumu ar firmu, kas sniegs tev pakalpojumu pelnīt naudu no tā, ka sniedz pakalpojumu par paaugstinātās maksas sms. piemēram, cilvēks nosūta sms par 3 ls, tu saņem ~1,5 ls un tad sniedz pakalpojumu. bet šo ģeniālo un vienkāršo ideju jau var vienkārši izmantot, lai apmaksātu savu telefona rēķinu :yahoo: noslēdz līgumu, veic nelielu konfigurāciju un tik kačā savu zelta zivtiņu, un sūti sev paaugstinātās maksas sms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4life. Neko nesapratu. Par paaugstinātas maksas īsziņām atsevišķi jāmaksā. Bez tam. Tiklīdz ļaunais operators uzsāks ka taisi tādu shēmu tā atrubīs tevi.

Link to comment
Share on other sites

man ir problēmas ar savas idejas izteikšanu. doma tāda - sakačā zivtiņas kredītu un tad sūti paaugstinātās maksas sms no zivtiņas!

Link to comment
Share on other sites

Par paaugstinātas maksas īsziņām atsevišķi jāmaksā.

Nu to viņš arī teica - apmaksā maksas SMS uz sakačātā bonusa rēķina.

 

Anyway, lauzt atmegu ir foršāk nekā kačāt bonusu :D

Link to comment
Share on other sites

4life

Pievienots Šodien, 15:20

man ir problēmas ar savas idejas izteikšanu. doma tāda - sakačā zivtiņas kredītu un tad sūti paaugstinātās maksas sms no zivtiņas!

 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

 

Bet tad LMT numurs kuru Tu lieto būs bieži aizņemts, jo "kačāsi bonusus".

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Zoom! Aizņemts? Nesaprotu tos, kuriem numurs ir aizņemts. Man nezināmu iemeslu dēl (bet varbūt pats esmu vainīgs, jo kaut ko saspaidīju) var pat divi reizē zvanīt. Dzīvē protams uznāk melnie un daži labi laikam speciāli sarunā ka man zvanīs vienlaikus. :D Patīkams sīkums par kura eksistenci pokemoni nenojauš.

 

 

lauzt atmegu ir foršāk

Par šo varētu sīkāk? Atmegas nav Jālauž. Atmegas ir jāprogrammē un jāliek aparātos. :D

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Aizņemts numurs runāšanas laikā ir bieža parādība. Telefonā ir tāda opcija - zvana gaidīšana (līdzsavienojums). Ja tā ir atspējota tad iespejama tikai viena saruna!

Link to comment
Share on other sites

Par šo varētu sīkāk? Atmegas nav Jālauž. Atmegas ir jāprogrammē un jāliek aparātos. :D

Nav daudz, ko sīkāk stāstīt - first baby steps in the AVR world :) 2-3 vakari ar degošām un nedegošām diodēm. Ja paveiksies, tad šorīt dabūšu pulti - tad būs jāmācās "saprast" PPM/PCM.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka Bite ir izdevigaks tas 5,55, bet nezinu ka ir ar to zonu salidzinot ar LMT cik esmu dzirdejis LMT zona ir loti laba.

 

aa tikko izlasiju ka laukos ta Bite nemaz neesot tik laba, bet ja esi ridzinieks tad visam vajadzetu but labi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ,, lauki,, skaitās PieRīga, tad jā. Mūspusē var labi redzēt starpību starp Bites 5-6 BS rajonā un LMT, TELE2 attiecīgi 15- 20 BS.Pat oficiālajā kartē pilns ar ,,baltajiem laukumiem,, http://www.bite.lv/lv/network_map LMT tāds pārklājums bija pirms gadiem 10

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Skatīt rakstuieleja, 19 October 2012 - 00:45 teica: bet nu tu jau esi no LMT

 

 

Ko Tu zini? Kāds gudrinieks manam profilam ir LMT birku piekabinājis, bet šaubos, vai šis rakstnieks varētu kaut kādā veidā apstiprināt manas attiecības ar LMT . //Vecāki man izmanto pieslēguma veidu "Mūsējie", tādēļ orientējos tarifos.

Kas par nekaunīgu dšanu!

http://www.datorzinatnudienas.lu.lv/zinas/t/13372/ pirmā saite - LMT Biznesa sistēmu daļas vadītājs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ko LMT piedāvā, kad ej prom no Brīvība 6.99Ls?

Jo Tele2 saprata, ka ar savu Zeltu 7.99ls klientus nenoturēt uz Bites 5.55ls un uztaisīja Nr5. pa 5ls. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nesaprotu ko var cepties?

Tak skaidrs ka brīvība ir domāta tikai privātai pļāpāšanai normu robežās nevis viasat operatoram (kurš katru vakaru zvana man, lai novēlētu jaukus sapņus).

 

Bet sapņojot.

Izrēķināju ka mēnesī ar zz var nopelnīt ap 200ls ar nosacījumu ka jaukais operators atļaus turēt savienojumu ar ZZ 24/7/30

pēc formulas 60*24*30*0.01/2=216ls uz konta katru mēnesi ja pieņemam ka maksas sms operators patur pie sevis pusi

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

6,99 jau ir lēti! Ja iet prom, tad lai uz visām 4 debess pusēm. Ir starpība pa 5,55 zvanīt uz 4 LV operatoriem vai pa 6,99 uz vairāk kā 60.

 

Ko LMT piedāvā, kad ej prom no Brīvība 6.99Ls?

 

Var būt vēl jāievieš tarifu plāns, kur oprators maksā klientam par to, ka šis lūk tērē savu dārgo laiku un runā viņa tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Ir starpība pa 5,55 zvanīt uz 4 LV operatoriem vai pa 6,99 uz vairāk kā 60.

Cik labi, ka man nav nepieciešamības zvanīt uz 60 LV operatoriem…

 

Citiem vārdiem sakot - man pa lielam vienalga, cik Latvijā ir operatoru. Mani interesē, ko *manām* vajadzībām atbilstošu var piedāvāt LMT.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Tak izvēlies pats, kas tavām īpašajām vajadzībām vislabāk atbilst! Tāpat kā veikalā izvēlies maizi, kas garšo vislabāk. Neviens ar varu virsū nebāžās.

Link to comment
Share on other sites

zibin, biznesā ir divas pieejas:

1) lai klients pats izdomā, ko grib - pajāt, pie mums vai pie konkurentiem

2) piedāvāt klientam to, ko viņam vajag

 

Mobilie sakari Latvijā jau sen ir tajā stadijā, kad operatoriem jāpiekopj 2. taktiku.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt LMT brīvība ir reāli pārāka par Bites un Tele2 tarifu plāniem, jo mazie operatoriņi uz kuriem bezmaksas zvani ir vienīgi LMT Brīvībai mēdz būt ļoti izdevīgi - piemēram TiVi (http://www.tivi.com) piedāvā fiksēto numuru par Ls 0,50 mēnesī un iespēju to izmantot no jebkura SIP telefona (aparatūriska vai programmatūriska), kas pieslēgts internetam. Tas nozīmē, ka dodoties ceļojumā varu paņemt līdzi TiVi (ja vien uzturos vietā kur ir internets) un radi, draugi un visi pārējie (kuriem ir LMT Brīvība) man var zvanīt neko nemaksājot.

Vienīgais Brīvības "grābeklis" ar ko esmu saskāries ir tas, ka tam nevar pieslēgt pakalpojumu Konferences zvans.

Link to comment
Share on other sites

Rīgas Sargs
Vienīgais Brīvības "grābeklis" ar ko esmu saskāries ir tas, ka tam nevar pieslēgt pakalpojumu Konferences zvans.

Ja vien šī būtu vienīgā problēma.

 

Janvārī plānoju dibināt SIA un uzsākt paša biznesu. Jau tagad prātoju, kura operatora telefonsakarus izmantot. Izrādās, ka LMT, nedz Tele2 vai Bite neļauj izmantot savus pakalpojumus komercdarbībā. Un pat atļaujas to devēt par krāpniecību!

 

http://www.lmt.lv/lat/paligs_abonentam/jautajumi_un_atbildes/aizsardziba_pret_krapniecibu

http://www.tele2.lv/?cmd=popup&cid=4500

http://www.bite.lv/lv/help/contract/GLP

 

Svarīgi, ka ierobežojumi attiecas uz operatoru pakalpojumiem vispār, nevis kādu tarifu plānu.

 

Kā ieteiksit rīkoties?

Link to comment
Share on other sites

Ja pieslēgumu plāno izmantot kā juridiska persona, tad arī līgumu jāslēdz kā juridiskai personai, nevis kā privātpersonai. Man jau šķiet, ka tādā gadījumā problēmām nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau SIA, tad jākonsultējas ar biznesa klientu menedžeri, nevis jāskatās mājaslapā. Gan jau, ja trubas uz firmu būs 5+, spēsiet vienoties par labu tarifu. Bezlimits juridiskajiem-nestratēģiskajiem diez vai būs. Ja kantorīts sākumā tāds pavisam sīciņš, zem 5 trubām, tad labāk pieturēties pie privātajām-fiziskajām "Brīvības" bezlimita trubām. Ceri lielas summas no kumunikāciju pakalpojumiem PVNā atsist? Jebšu visdrīzāk tu kat ko slēp un te esi atnācis vienkārši uz pleciņa paraudāt.

Link to comment
Share on other sites

Rīgas Sargs

Man pietiktu arī ar kādu esošo bezlimita tarifu plānu. Tie privātajiem un juridiskajiem taču ir tie paši? Sākumā numuri būs divi, līdz "pēc tam" vēl ir jānodzīvo. Par PVN maksātāju kļūt neplānoju, nav izdevīgi. Izdevumus arī nenorakstīšu, maksāšu mikronodokli. Jo mazāki izdevumi sakariem, jo labāk.

 

Ne gluži paraudāt, taču esmu neizpratnē.

Link to comment
Share on other sites

Bezlimits juridiskajiem-nestratēģiskajiem diez vai būs.

Cik zinu, ir arī maziem kantorīšiem piedāvāts "pirmais", kad "brīvība" vēl nebija parādījusies. Bet "pirmais" jau būtībā tā pati "brīvība" vien ir, ja neskaita mazliet augstāku cenu un iekļautu "bezmaksas" telefonu (kurš būtībā maksā tik pat, cik sanāk 2 gadu laikā samaksāt tajā tarifa starpībā).

Link to comment
Share on other sites

Tipveida viņu atruna, ar kuru Tu nedrīksti pārdot viņu pakalpojumus 3 parsonām. Savu mājas internetu un savu privāto telefonu izmantoju savam biznesam jau daudzus gadus, ko nu? Savus, kādreiz tie bija padsmit lati, tagad 3,5 lati, rēķinus norakstīt uz firmu?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais Brīvības "grābeklis" ar ko esmu saskāries ir tas, ka tam nevar pieslēgt pakalpojumu Konferences zvans.

 

Kā tieši saskāries? Mans LMT nav opcijas tādas vai kāds darbonis pateica, ka nevarot.

Link to comment
Share on other sites

var konferences zvanu ar briiviiba vēl pirms 15min runājām 4 cilvēki visiem brīvība

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...