Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

viesturs0711

DjWoX varbūt tur bāzes stacijai lietotāju skaits ir pārsniedzis normu, ja jau kādreiz tā nebija. Protams akmens LMT dārziņā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJWoX

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

katru nedēlas nogali no 8 līdz 16 maz ticams

 

reāli labs signāls, vienmēr būs tikai tajās vietās kur Ātrgaitas internets 3G ir k-kāda krāsa savādak ļoti mainiigs, par iekštelpām taajās vietas nerunāsim ;)

 

tele 2 ar nav nav labāks bet nu VIL/LMT pārāk bāž acis ka visur viņiem ir zona :p

Link to comment
Share on other sites

Šitam pasākumam tiek piemērotas tās LMT "līmeņu" atlaides? Teiksim, ja ir 3. atlaižu līmenis, tad būs jāmaksā 6.99 * 0.8 = Ls 5.59?

Link to comment
Share on other sites

nop jo ši nav abonēšans maksā bet gan minimālā mēneša maksa (Fiksētā mēneša maksa) :D vo žuļiki LMT

 

bet cik dzirdēju twitterī šo lietu domā mainīt drīzākajā laikā

Link to comment
Share on other sites

Nja… Nu vot kad pamainīs, tad arī padomās. Pagaidām ģimenē "Mūsējie"/"Vienādais" sanāk izdevīgāk :)

Link to comment
Share on other sites

Vot šito" Mūsējie"/"Vienādais" sanāk izdevīgāk :)" varētu ar skaitļiem(latiem) pamatotot(zinot,ka LMT piedāvā Amigo tarifus)?

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko daudz pamatot "Mūsējais" izdevīgumu: sazvanos ar sievasmāti LMT tīklā, ikurāt 987 minūtes mēnesī, pastarpām viņai nosūtot 837 īsziņas. Tas viss par 4 latiem.

Link to comment
Share on other sites

Vot šito" Mūsējie"/"Vienādais" sanāk izdevīgāk :)" varētu ar skaitļiem(latiem) pamatotot(zinot,ka LMT piedāvā Amigo tarifus)?

Nu es par "Mūsējie" maksāju ne daudz, ne maz - ~pusotra gada griezumā vidēji 5 Ls/mēn.

Link to comment
Share on other sites

bet nu tu jau esi no LMT

Ko Tu zini? Kāds gudrinieks manam profilam ir LMT birku piekabinājis, bet šaubos, vai šis rakstnieks varētu kaut kādā veidā apstiprināt manas attiecības ar LMT .

//Vecāki man izmanto pieslēguma veidu "Mūsējie", tādēļ orientējos tarifos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

VIL, un kāds svētais tēvs ir izcepis prezentāciju par izmaiņām norēķinu sistēmā? :) Cilvēks no malas?

Link to comment
Share on other sites

Nu es par "Mūsējie" maksāju ne daudz, ne maz - ~pusotra gada griezumā vidēji 5 Ls/mēn

Amigo par to pašu 1,28.(Ja pareizi sapratu,tad mūsējos izmanto sarunām ģimenes lokā).

Link to comment
Share on other sites

aha, ej nu tagad pierunā visus sev apkārt (tai skaitā juridiskas personas) pāriet uz kaut kādu priekšapmaksas karti ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AMIGO piedāvājums ir pieejams kā priekšapmaksas, tā arī pēcapmaksas izpildījumā. Uzņēmums iekšējās sarunas ar Amig ozemcenas tarifu 1 var noorganizēt kā pēcapmaksu un reizi mēnesī apmaksāt vienu rēķinu.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieslēgums arī.Laimīgais,ja visi pie viena operatora...Vil,saviem sencīšiem arī izstāsti par LMT tarifiem Amigo veidolā.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Vecāki cilvēki Mūsējos parasti izmanto sarunām šaurā lokā,pārceļot šo loku uz Amigo varētu ietaupīt ap 40 ls gadā,nezaudējot kvalitātē utml.

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu par ko te iespringt, atšķirās tā abonēšana ap 2ls, jālieto tas, kas labāk strādā tur kur lieto pārsvarā. nepatīk tā lmt atslēgšana, ka pārsniegts kredītlimits, vakar bez tabu rādīja, tai pat laikā reklamē - bez ierobežojumiem. tad kaut sīkiem burtiem pieraksti, ka tā gluži nav.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kams, atkal tu visi pārprati, reklāma stāstīja, ka vari runāt jekurā laikā 24/7 par šo ekstru nemaksājot vairāk :) Neviens neapgalvo, ka bezgalīgi ilgi :)

Link to comment
Share on other sites

Mr.Līkrocis, es pildīju LMT reklāmas flash spēli, kuras motīvs bija "cik minūtes var norunāt ar LMT Brīvība" - rezultātā bija paziņojums "tieši tā - ar LMT Brīvība vari runāt kaut 44640 minūtes mēnesī" Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kams, redz, es skatītos to beztabu sižetu un te ir viens lieta. Ja džeks būtu zvanījis no LMT uz LMT, tad iespējams, viņš varētu tā arī ilgi turpināt. Savulaik korporatīvā tīkla ietvaros esmu baisās stundas vārījies līdz par 4-6h dienā un neviens nepiegrieza skābekli.

 

Bet stāstā tika krāti ZZ bonisi. Kurš par to maksā?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Līkrocis monētai IR divas puses. Nu tika solītas neierobežotas sarunas uz visiem LV tīkliem. Nevis neierobežotas LMT tīklā un "nelielos apjomos uz Tele2". Protams, ir cilvēki, kas to izmanto negodprātīgi, tomēr nevar noliegt, ka šādi nosacījumi izklausās pēc "ja Tev ir cilvēks, ar ko vēlies daudz runāt, cilvēkam jāpārnāk uz LMT"
Link to comment
Share on other sites

Par to pāriešanu - vispār jāpadomā, vai nav laiks pāriet atpakaļ uz Tele2… Tiem vismaz bija normāla zona 2km attālumā no Rīgas, kur LMT ir lietojams tikai ar skaļu lamāšanos, nebeidzamiem "ko tu teici? es neko nedzirdēju!" un regulārām pārzvanīšanām pārtrūkušu zvanu dēļ :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt palūgt LMT un "apbižotos" brīvibās lietoātus lai izliek internetā sarunu ierakstus? Tad arī būs skaidrība. LMT nav atļauts tā darīt, bet vai "apbižotie" lieitotāji var pierādīt ka nav ļaunprātīgi izmantojuši pakaplojumu? Man arī pātik 'varīties pa telefonu (2x nedēļa ar Didzi par antenām nomuldu pa stundai). I nekas. Daži simti minūšu mēnesī sakrājas. Es nesaprotu kas tāds jārunā lai norunātu

44640
Tas tak ir 24/7/31. Jūs tur ko darat? Onanējat runājot pa telefonu caurām naktīm (un varbūt dienām arī)?

 

Vienkārši daži laikam tiešām ir no austrumeiropas. Ja haļava, tad čakarēsimies. LMT ierobežo? Noteikumiņus par godīgu lietošanas politiku lasījām? Tur bija apmēram tā: ja pēkšņi lietotājam stipri (cik? ciparos lūdzu) pieaug sarunu minūšu skaits (mēnerša griezumā?) tad LMt skatās kas par WTF? Redz ka pēkšņi sācis nejēgā daudz un nejēgā ilgi zvanīt uz ZZ+klusē vai nes h**u (pēc sarunu analīzēm no arhīva), tad skābeli sāk piegriezt. Tikai LMT publiski nerunā par sarunu analīzi pašaprotamu iemslu dēļ. A stulbie pokemoni turpina ņaudēt un plikšķināt actiņas nevainībā. Ja paraktos dziļāk...

 

Tik pat labi varētu arī tādu štelli ieviest (patiesībā ir ieviesta, bet dažu labs cilvēku dēl tik un tā slikti darbojas): nemāki lietot forumu, tad tinies prom.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko pat teikt, pareizi jau ir, ka nedrīkst taisīt bonusus un reāli varbūt pat nerunāt, bet nu tā kampaņa brivibasrobeza.lv bija maldinoša, jo apgalvoja, ka var runāt 44640 min/mēn.

 

Es to crapu spēlēju ~ 1h līdz sasniedzu to brīvības robežu jczeyn5r9fwuvc7z950.jpg

Labots - Touareg
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja maldinoša, tad uz patērētājiem. Skaidrs ka nevarēs nodarboties ar visādām muļķi'bam uz Brīvības rēķina. Ja kādreiz bija jāskaita minūtes, tad tagad vair nē. Tā arī visa starpība. Citādi... Viss pa vecam. Runāju apmēram tik pat daudz.

Link to comment
Share on other sites

LMT ierobežo?

copy/paste Runā un raksti īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, cik vēlies, par vienu fiksētu mēneša maksu - tikai Ls 6,99 mēnesī.

 

Vai vajag lielākiem burtiem?

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man šī māžošanās ar neierobežotiem zvaniem atgādina lauku idiotu nonākšanu pie zviedru galda.

Rij negausīgi un bāž vēl somā, jo par visu esot samaksāts!!!

Nu elementāras pašcieņas trūkums - tā es to noformulētu.

Jefiņi...

Link to comment
Share on other sites

Ja pakalpojuma sniedzējs sāk sniegt šādu pakalpojumu, tad ir jārēķinās, ka uz tiem simtiem tūkstošiem lietotāju būs arī sādi kadri. Tik pat ļoti jārēķinās kā ar zagšanu pašapkalpošanās veikalos. Ja viņi ar to nerēķinājās un tāpēc tagad "cieš mega zaudējumus", tad idioti ir pakalpojuma sniedzēji, nevis tie "lauku idioti pie zviedru galda".

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kāpēc gan es nevarētu 24/7 zvanīt uz ZZ? Ja jau maksāju par pieslēgumu "bez sarunu ierobežojumiem", tad gribu runāt bez ierobežojumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vaņka bolotnij! Ko tu vēl dari dzīvē bez muldēšanas pa mobīlo 24/7 ? Es saprtu ka gribās ZZ bonusus pelnīt, bet nesaprotu ko var apspriest 24/7. Tu kas nosarbojies ar sexu pa telefonu? Runā bez ierobežojumiem, bet pirms tam izlasi godīgas lietošanas noteikumus un uzdod sev jautājumu\; vai tu nepārkāp jamos noteikumus. Ja tava sirdsapziņa saka ka pārkāp, tad lai to pašu saprastu ļainais LMT, daudz prāta nevajag. Ja nemāki izmantot pseidohaļavu, tad tās ir tavas problēmas ne operatora problēmas.

 

Maksismums ko esmu dzirdējis 7h nonstop muldēšana (tālāk baterija nomira) no LTC uz LMT. Redzēju arī kā arēnā krievu komentētājs hokeju komentēja pa mobīlo. Ar vienu roku apskauts portatīvais, kas lādē trubu, otrā rokā truba. Un komentē ar aizrautību, azartu un izteiksmi. Tādus LMT nebloķēs (teorētiski). A tādus kuri nagla grib čakarēt operatoru... Tādiem ar kāju pa d***u un prom. Nemāki lietot haļavu, tad PN.

Link to comment
Share on other sites

Nu a kā ar tiem ZZ bōnusiem - vai tad LMT par to maksā?! Vai tad tas nav parasts starpsavienojums starp operatoriem?!

Link to comment
Share on other sites

Starpsavienojums par katru minūti operatoram izmaksā 1.5 santīmus, zvanīsi no LMT "Brīvība" uz to pašu ZZ un norunāsi, piemēram, 1 stundu, LMT par to ZZ samaksās 90 santīmus.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu to ņaudētāju domu gājienu, nafigam jākrāj kaut kādi ZZ bonusi, ja no LMT pieslēguma vari zvanīt kam un cik gribi. Var jau arī ZZ pieslēgt apmēram tādu pašu zvanu tarifu un zvanīties uz velna paraušanu. Bite vispār visus saliek vienos vārtos. Nu bet banānijā kā parasti - nekad nekas nevienam nepatīk. :resent:

Link to comment
Share on other sites

Tā nav atbilde. :D

Pajautāšu savādāk- vai LMT apmaksā ZZ bōnusus? (no LMT viedokļa ZZ un vienkārši Tele2 nav viens un tas pats - starpsavienojums) Vai zz bōnusus piešķir T2- kā atlaidi?

Pirmajā gadījumā - nelōģiski. Šo zvanu var izdalīt atsevišķi, uzskatīt par paaugstinātas maksas vai tml. Bet tad tas vairs neietilpst "Brīvībā".

Otrajā gadījumā - kāda LMT daļa vai zvanu uz T2 vai ZZ? Tā ir vienīgi T2 problēma.

 

Jā, principā esmu pie trešā operatora un neesmu ieinteresēts ne ZZ/T2, ne LMT ;).

Un piekrītu - ir nekorekti kačāt ZZ bōnusus.

Link to comment
Share on other sites

Vai LMT nodrošinās IVR, kas pirms sarunas informē par sarunas minūtes cenu?

 

:beee:

 

Nu bet kāpēc gan es nevarētu 24/7 zvanīt uz ZZ? Ja jau maksāju par pieslēgumu "bez sarunu ierobežojumiem", tad gribu runāt bez ierobežojumiem.

 

Neviens jau tev neliedz zvanīt un runāt, bet līgumā ir noteikumi un katrs kurš ir LMT abonents ir parakstījis līgumu un piekritis tā noteikumiem, vai viņš viņus ir lasījis vai nē( dēļ slinkuma/stulbuma ) tā jau ir katra paša problēma :pooh_go:

Bet čikstēt par to ir debīli, tikai parāda, ka es noslinkoju un neizlasīju to un to punktu.

Parakstīts līgums = likums, kamēr tas neiet pretstatā paša likuma pantiem.

Cik es atceros: Likuma nezināšana nevienu neatbrīvo no tā pildīšanas/vai atbildības šo likumu pārkāpjot. :mda: un te neviens nav nedz nošauts nedz sodīts, šai gadījumā operators izdarīja to ko ir tiesīgs darīt.

 

Vaņka bolotnij! Ko tu vēl dari dzīvē bez muldēšanas pa mobīlo 24/7 ? Es saprtu ka gribās ZZ bonusus pelnīt, bet nesaprotu ko var apspriest 24/7

 

Visdrīzāk tā arī ir, stāv viens telefons pie lādētāja un otrs, uzzvana Brīvība paceļ ZZ atstāj sarunas režīmā uz 24/7, labākajā gadījumā pārmij paŗis vārdus un tad vot priecājas kāds ZZ bonus būs sakrājies :pooh_honey:

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...