Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

tumsasgars

Bet tad kad mēs pagriežam laiku par 3 mēn.atpakaļ,tad redzam kādā veidā tapusi tā sauktā brīvība.

Precīzāk 15.augusts 2012.gads. LMT visiem IStyle,Vienādais uc atņem zvanus pat uz lattelecom tīklu,iekļautajā minūšu apjomā,tagad zvans piķo 8sant/min. Un tas jau skaitās ļoti godīgi. noteikti uz telekomu zvana 0.0000000001% no visiem ;]

Zvanijām,runājām,protams "beztolkā". Paziņa menesi zvana pa 40-100min uz telekomu,plus lieto vienado pa 7 un netu tgd menesi +3-8Ls. piesleguma truba lidzi un negrib nekadus pirmos un pedejos.

ar šo arī milzīgā brīvibas un pirmā statistika 120 tukst.,ja nemaldos. Man TĀDU brīvību nevajag ;]

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJWoX

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

tumsasgars

Es neko nesajaucu :)

LMT informe: No 01.07.2012. samazinata pievienotas vertibas nodokļa likme uz 21%. Ar 15.08.2012.: Tiek

ieviests starptautisko zvanu virziens "µrvalstu paaugstinÆtas maksas tØkli". Starptautisko zvanu virzienu

tarifikÆcijas solis ir minÝte.iStyle,īpašais,Vienadais balss pieslegumu mēneša maksas iekļautās vienības

un pazeminātā tarifa minūtes ir uz LMT, OKarte, Amigo, Tele2 un Bite numuriem. iepazīsties: www.lmt.lv

un LMT klientu centros.

tele2 un bite atstāja minūšu plānos zvanus uz LTC a lmt nē :) svarīgākais izcelts atvainojos par kodējuma kļūdām,bet nez kapēc negrib kopēt tekstu no pdf latviešu valodā. :)

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

mhm. Tagad ar nosaukumu tarifs tikai uz mobilajiem tīkliem :) gudri.

Es nedzeru
:)
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Bet tad kad mēs pagriežam laiku par 3 mēn.atpakaļ,tad redzam kādā veidā tapusi tā sauktā brīvība.

Precīzāk 15.augusts 2012.gads. LMT visiem IStyle,Vienādais,īpašais uc atņem zvanus pat uz lattelecom tīklu,iekļautajā minūšu apjomā,tagad zvans piķo 8sant/min. Un tas jau skaitās ļoti godīgi. noteikti uz telekomu zvana 0.0000000001% no visiem ;]

 

Un tā dzima brīvība pa 6.99,ierasto citu LS robežā. :) :/ īpašais nebija gadijumā bite 3.5?

Link to comment
Share on other sites

Brīvība bija pirmais tarifu plāns Latvijā ar neierobežotām sarunām uz visiem Lv tīkliem. Un arī joprojām vienīgais uz visiem (nejaukt ar lielākajiem) Kas Tev nepatīk? Kāda starpība kā viņa dzima, galvenais ka šāds tarifs ir.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Man nepatīk ka vispirms mēs visiem visu "godīgi" atņemsim un pēcāk "brīvību" dosim. Noteikti ka ar piesl.ņemto telefonu nevarēja viss tik ērti pāriet un sēž un maksā tagad pa brīvību citiem(8sant/min uz lattelecom),kā mans paziņa (mēs varam piedāvāt jums pirmo pa 35ls/mēn,tekošo 24ls vietā).

Link to comment
Share on other sites

Nepātīk, neēd! Man piemēram nepatīk ka brīdienā man pie durvīm duzās kaut kādi (atvainojiet) dalbajobi. Sāk piedāvāt fakeno TELE2 un teik ka tas ir kruta. Nelamājoties, bet bargi atšujot, šamie vēl intensīvi kaut ko par mani pieraksta savās lapelēd. Vainu jāsāk ar koku sist, vai policija jāizsauc. Sukas bļad!

Link to comment
Share on other sites

Atradis patiesāko informācijas avotu - kaut kādu tur krismar lapu:

 

Ja nemaldos, tāds pats teksts bija vienā no vasaras vidus LMT rēķiniem.

 

Starp citu, kāds var ielikt ekrānšāviņu no LMT rēķina ar pieslēgtu Brīvību un/vai Pirmo? Gribu redzēt, vai arī šiem veidiem LMT (tāpat kā Vienādajiem, ja nav pārsniegta min maksa) nerāda, cik ir iztērētas vienības?

Link to comment
Share on other sites

man no septembra visu laiku konstats rēķins: Ls 6.99. Megabaitus neesmu pārētējis. Runāju pāris simtus minūšu. Cik tieši? Nezinu un neredzu rēķinā.

Link to comment
Share on other sites

Noteikti ka ar piesl.ņemto telefonu nevarēja viss tik ērti pāriet un sēž un maksā tagad pa brīvību citiem

Salti meli! Pirms izgāzt savu miskasti forumā, varēji jau vienu minūti veltīt gōglēšanai.

 

http://www.lmt.lv/la...#/kapec_briviba

sūti īsziņu BRIVIBA uz 1667. Pieslēguma maiņa uz BRĪVĪBA ir bez maksas!
Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd, ejot prom no LMT, ir iespēja "izsist" kādu bonusu?

Saprotu, ka pa 7ls ir VISS, tas ir lēti, super tīkls, kvalitāte utml., bet gribētos iegūt kādu nulli pie MB vai mazaku summu. Ja nē konkurentu piedāvājumi vilina vairāk. (runa, protams ir par bezmaksas MB).

Pirms gada pie līdzīgas darbības sanāca zolīds piedāvājums, kas nu ir beidzies.

Cik saprotu pāreja ar savu numuru notiek daudz ātrāk (cik ātri?), un operatoram pat nav laika Tev piezvanīt??

Saprotu, ka stulbi, bet patīk haļava :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu pāreja ar savu numuru notiek daudz ātrāk (cik ātri?), un operatoram pat nav laika Tev piezvanīt??

 

Max pāris darbadienu laikā. Ir, ir laiks.

Link to comment
Share on other sites

Birokrāts

Nesaprotu, kādēļ daudzi tik ļoti satraucas par bezmaksas 50 MB datu apjomu. Pagājušajā mēnesī visai intensīvi lietoju Internetu telefonā, tādēļ iztērēju gandrīz 20 GB (!) datu, kā arī norunāju kopā gandrīz 3000 minūšu ar Lattelecom, Triatel un Tele2 abonentiem. Par visu šo jaukumu samaksāju Ls 6,99. Ko vispār vairāk var vēlēties?

Vienīgais darvas piliens šajā medus mucā ir konferences zvana trūkums. LMT neļauj to izmantot "Brīvības" pieslēgumam. Labi vismaz, ka līdzsavienojums saglabājās.

post-88077-0-03977900-1355069789_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

kā ar tik lēnu internetu 64kb/s var iztērēt 20gb ?

Link to comment
Share on other sites

Birokrāt, skatos, Tev cieņā ir numura noteikšanas aizliegums. Slēpies no kāda vai dzīve/darbs spiež?

Link to comment
Share on other sites

Birokrāts

Manam pieslēgumam pēc pirmo 50 MB iztērēšanas reālais ātrums parasti ir ap 100 kbps, tādēļ iztērēt 20 GB, veselu mēnesi lietojot Internetu mobilajā tālrunī, kas savienots ar datoru, nemaz nav tik grūti. Protams, ātrums nav piemērots YouTube video apskatei, bet e-pastam, ziņu lasīšanai, failu pārsūtīšanai darba vajadzībām tas ir apmierinošs.

Esmu ievērojis, ka lielāks ātrums un stabilāks savienojams novērojams tad, ja ierobežota ātruma gadījumā lieto GPRS/EDGE, nevis UMTS/HSPA.

Numura uzrādīšanas aizliegums lieti noder situācijās, ja nevēlos, lai man kāds "pīkstinātu" vai uzzinātu mana tālruņa numuru.

Īsumā varu teikt, ka "Brīvība" rullē nežēlīgi, jo mēnesī norunāju vismaz 3000 minūšu ar visiem tīkliem, nosūtu vismaz 1000 īsziņu, kā arī notērēju kādus 20 GB datu. Tas viss par Ls 6,99. Ja būtu pieejams arī konferences zvans, teiktu, ka šis piedāvājums ir ideāls.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kā ar tik lēnu internetu 64kb/s var iztērēt 20gb ?

 

Es neticu, neticu un vēlreiz neticu, jo tie 20GB tas ir MAX. ko no tām 30 dienām var izspiest, parasti tas nets velkas lēnāk kā tie 64kb/s man paziņam gāja uz pusi lēnāk neatkarīgi no tā vai vakars vai rīts.

 

Tas ir kaut kāds ''FAKE'' vai arī LMT kaut kāds gļuks, vēl arī neticu, ka tā ierīce mobilais tel. vai PC uzturēja nemitīgu 24/7 savienojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Birokrāts

Nezinu, kā man pierādīt, ka iespējams izlietot 20 GB. Tas nav fake. Pievienoju ekrānšāviņu no Mans LMT:

post-88077-0-94311800-1355085700_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ar tādu ātrumu 20,25GB mēnesi sanāk lietojot 24/7. Varētu būt, ka nets ir mazliet ātrāks par tiem 64Kb/s. Gļuks vai kā viņu tur.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Birokrāts

Pagājušajā mēnesī izjutu zināmu skepsi no pārējo foruma lietotāju puses par iespēju ar LMT "Brīvība" ierobežotā ātruma (64 kbit/s) Internetu mēnesī iztērēt 20 GB datu. Ir sācies jauns mēnesis, tāpēc atļaušos darīt zināmu, ka iepriekšējā mēnesī esmu iztērējis gandrīz 27 (!) GB datu, izmantojot "Brīvību" ar ierobežoto datu pārraides ātrumu pēc pirmo 50 MB sasniegšanas.
Šoreiz telefonu bieži nācās lietot kā modemu, lai piekļūtu Internetam ar datora starpniecību. Lietoju Skype failu apmaiņai, e-pastu, Goolge Street View, arī YouTube, torrentus utt.
Patiešām nesaprotu, kāda jēga ir maksāt gandrīz 10 latus par 10 GB apjomu ar "Internets telefonā 10", ja, nedaudz paciešoties, arī par baltu velti tāpat iespējams lietot Internetu. Zinu, ka tas ir ļoti lēns, taču pamatvajadzībām ir pilnīgi pietiekams. Atkārtošu vēlreiz, ka nepieciešams atslēgt HSPA un lietot tikai GPRS/EDGE - tad ātrums būs daudz labāks.

Gandrīz 27 GB datu par Ls 6,99 - ideāli!

post-88077-0-94483000-1357663656_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

iepriekšējā mēnesī esmu iztērējis gandrīz 27 (!) GB datu

 

Ļaudis droši vien neticēs rēķinam.

Ja ir laiks un iespēja, uzliec datoram trafika counteri un pavāc datus kādu nedēļu vai pat mēnesi. Windows performances monitoru  jau operators piečakarēt nevarēs.

Link to comment
Share on other sites

27GB/mēn :shok: Tad, lūdzu speedtest.net ātruma mērījumu studijā, jo es neticu, ka Tu 24/7 kaut ko lejuplādē/augšuplādē.

Šoreiz telefonu bieži nācās lietot kā modemu, lai piekļūtu Internetam ar datora starpniecību. Lietoju Skype failu apmaiņai, e-pastu, Goolge Street View, arī YouTube, torrentus utt.

YouTube, torrenti ar 64Kb/s kaut vai ar taviem 100Kb/s tas izklausās smieklīgi :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Birokrāts
Ja ir laiks un iespēja, uzliec datoram trafika counteri un pavāc datus kādu nedēļu vai pat mēnesi. Windows performances monitoru jau operators piečakarēt nevarēs.

LMT uzskaites dati ir precīzi, jo pašā telefonā iebūvētais un Huawei modema skaitītājs rāda tieši to pašu sasummējot.

 

YouTube, torrenti ar 64Kb/s kaut vai ar taviem 100Kb/s tas izklausās smieklīgi

Ātrums tiešām nav liels, taču ikdienai pilnīgi pietiekams, manuprāt. Katrs pats var izvēlēties, vai maksāt gandrīz 10 latus par "Internets telefonā 10" vai lietot ierobežota ātruma Internetu par velti.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Kāds zin kādu mārrutku pēc no brīvības manis rakstītās sms saņem lmt un bite bet ne tele2?!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu novērojis tādas problēmas. Sūtās un zvanās visiem bez problēmām, neatkarīgi no operatora.

Link to comment
Share on other sites

jā apbrīnoju birokrāts, pacietību +1 tev par to 

Link to comment
Share on other sites

Kopš pārgāju no "vienādais7" uz "brīvība" man ir pieauguši rēķini. Lietoju tāpat. Pa telefonu runāju maz. Diezvai kādas 200 minūtes sanāk. Starpība tā, ka agrāk man rēķinos neparādījās īsziņas ar ko es apmaksāju dažus pakalpojumus "Draugiem.lv".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Kopš pārgāju no "vienādais7" uz "brīvība" man ir pieauguši rēķini. Lietoju tāpat. Pa telefonu runāju maz. Diezvai kādas 200 minūtes sanāk. Starpība tā, ka agrāk man rēķinos neparādījās īsziņas ar ko es apmaksāju dažus pakalpojumus "Draugiem.lv".

Es nezinu kā tev,mums tās summas bija atsevišķi vienādajam4 lmt,kaut gan tele2 piedāvājumā pat zvani atrodoties ārvālstīs gāja minimālajā mēneša maksā,bet runa nav par to. Tu tagad maksā fiksētu maksu par tarifu un par paplidu pakalpojumiem atsevišķi. pirms tam tev to visu zem vienas šiltes lika. :) kaut kā tā sanāk.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Birokrāts

Saņēmu rēķinu par 2013. gada janvāri. Pagājušajā mēnesī telefonu vairāk izmantoju kā modemu, tādēļ balss zvani kopumā veido nieka 1 500 min., kā arī nosūtītas 960 īsziņas, taču datus esmu pārraidījis gandrīz 37 (!) GB apjomā.

Izklaides pēc, ja pieņemam, ka es būtu lietojis Tele2 "Zelts" vai "Nr. 5", tad par šo datu apjomu man būtu jāmaksā vairāk nekā 3 200 latu (35 GB = 3 5840 MB; 3 5840 MB * Ls 0,09 = Ls 3 225,60)! No paziņām esmu dzirdējis, ka "Melte2" mēdzot rīkoties, maigi izsakoties, nekorekti, piedāvājot balss pieslēgumiem nelielu datu apjomu (500 MB vai 2 GB), kuru nejauši iztērējot, par katru nākamo megabaitu jāmaksā 9 santīmi. Labticīgie klienti bieži vien pat nenojauš, ka viņu viedtālruņi bez īpašnieka ziņas mēdz lejupielādēt atjauninājumus u.tml., tādēļ, saņemot rēķinu, abonentus sagaida nepatīkams pārsteigums pat vairāku simtu latu apjomā. "Mele2" tad piedāvā slēgt līgumu par "Internets telefonā XXL" ar atpakaļejošu datumu. LMT gan tā nerīkojas, un, kā redzams, iespējams iztērēt pat gandrīz 37 GB par Ls 6,99.

 

Attiecībā par ātrumu var izrēķināt, cik liels "Brīvībai" tas faktiski ir, pārsniedzot 50 MB limitu. Janvārī bija 31 kalendārā diena; ja pieņemam, ka vidēji dienā Internets tikai lietots 10 h (krietni pārspēlējot), tad iegūstam 310 h = 18 600 min = 1 116 000 sek.

 

Savukārt 37 394,07 MB = 38 291 527,68 KB = 39 210 524 344,32 B = 313 684 194 754,56 b = 313 684 194,75456 kb.

313 684 194,75456 kb / 1 116 000 sek. ~ 281 kb/s. Tātad vidējais kopējais augšup- un lejupielādes ātrums Rīgas klusajā centrā arī ar visu 64/16 kb/s ātruma ierobežojumu EDGE ir lielāks par 250 kb/s. Un tas viss tikai par Ls 6,99 mēnesī. Nezinu, cik jābūt neizglītotam, neattapīgam vai smieklīgam, lai privātpersonai izvēlētos citu pieslēgumu, nevis LMT "Brīvību". Manuprāt, vienīgais operators Latvijas teritorijā, kas var kaut cik konkurēt ar LMT, ir Triatel, taču tikai un vienīgi tīkla ģeogrāfiskā pārklājuma aspektā.

 

"OKarte", manuprāt, gan varētu piedāvāt izdevīgākus nosacījumus zvaniem uz visiem tīkliem, jo "ONedēļas VISIEM" limits 150 vienības 8 dienās (summējot zvanu minūtes un īsziņu skaitu) ir krietni par mazu - tā man liekas.

 

Vairāk nespamošu šeit. Parādot rēķinus un izlietotos apjomus, vēlējos uzsvērt, cik ļoti LMT pieslēgums "Brīvība" ir pārāks par jebkura cita mobilo sakaru operatora piedāvātajiem.

post-88077-0-02798200-1360324554_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...