Jump to content

Sony U.... Pret citiem telefoniem...


cHiKy
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootieši... Ir laiks tāka apsvērt jaunas trubas iegādi.. Esmu lietojis jau 2g SE x8... Patik jau tie SE kas tagad ir Sony...

 

Pagaidam acis iekritis ir tieši Sony U... Teiksim tā dēļ tās cenas kas proti ir ~150Ls... +/-

 

Tatad tas ko es no Jums vēlētos uzzināt ir Kādi telefonu stāv līdzas tieši šīm telefonam šāja cenu katergorijā...

 

 

Tas ko es gribu ir lai telefons ir skaļs jo nākas strādat skaļa vidē un nedzird kad zvana

Lai ir laba kamera vissmaz ar autofocus lai bildes nav izpludusas un teiksim ta cienijama kvalitate

Ļoti vēlas ir ja ir LED vai zipspuldze bieži ta fīča noder.

Kā arī baterija ir noturiga ka min 2-3 dienas lietojot normas robežas...

Kā arī pats būtiskākais lai ir kvalitatīvs telefons...

 

Izskatišu visus piedāvājumus

Link to comment
Share on other sites

nejau mani tas dizains.. Bet tas kas tam lācītim vederā... Neesu meitene kam telefons ir tikai ka aksesuars...

Link to comment
Share on other sites

U tomēr vairāk ir sieviešu telefons. Pasūtiju sievai papildus vāciņus un galus. Tagad var kombinēt 8 krāsu variantus :)

U nevar ielikt atmiņas karti.

Paskaties Sola. Tagad arī nokritusies cena.

2-3 dienas nezinu vai turēs.

Link to comment
Share on other sites

Hmm nemaz nav slikta ideja...

Labots - cHiKy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā U modelim ir ar ekrāna ižšķirttspēju? 480x854 šķiet tāds nestandarta varinats. Tas nevar veidot nesaderību ar programmā? Varbūt arī kaut ko murgoju :D

 

Un - cenu kategijā 150ls XPERIA U vispār ir konkurentu?

- Dual Core 1Ghz Cortex a-9 procis

- Mali 400MP GPU

- Cik redzēts - ļoti laba kamera

- Ekrāns ļoti dzīvs pateicoties Sony Bravia tehnoloģijām

- Patīkams dizians

- Android 4.0

 

Varbūt varat nosaukt kādi būtu lielākie aparāta mīnusi un vai ir vērts skatīties uz citiem?

P.S Nezinu, bet par sieviešu telefonu to neuzskatu - melns korpus + melna apakša = pa smuko

 

P.P.S Varbūt varat ieteikt kādu uzticamu internetveikalu kur aparāts būtu par 150ls. Salidzini.lv izmet vairākus piedāvājumus, bet varbūt varat ieteikt kādu kuru esat lietojuši paši un nav bijušas nekādas problēmas ar preci un garantijas remontu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir melna Xperia P - varu apliecināt ka melns ir elegants :)

Garantijas remontu jau internetveikali paši neveic.

Un Sony ar to ir sāpe.

Visas darbības kas iet pāri softa pāršūšanai - telefonu sūta remontēt uz Igauniju vai Lietuvu.

2-3 nedēļas uzreiz.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Mārci, kā ir ar ekrānu? Neprasās platāku? Cik skatos tad HTC un Samsungam ekrāni ir vairāk četrkantaini, tobiš, platāki

Link to comment
Share on other sites

Nu ja godīgi, tad pēc HTC Desire HD, kuram bija 4.3" šķiet bik mazāks, taču pieradu.

Rēķini, ka P ir 4.0", U 3.5", tā kā varētu būt bik komplicētāk, reku salīdzinājums:

http://www.gsmarena....6&idPhone2=4437

It kā šķiet, ka nav liela starpība, tikai puscolla, bet pie tādiem ekrānu izmēriem arī puscolla ir daudz.

 

Ekrāns saulē ir ļoti salasāms. Baterija - nav tik traki, īpaši tāpēc ka android 4.0.4 un Sony vēl pielicis klāt vienu papildus enegrotaupīšanas režīmu.

Ar savu 1500mA lādētāju bača lādējas ļoti ātri, nav samelots.

Vienīgais, kas tiešām kaitina - nav SD kartes slota. It kā jau 16GB nav maz (lietotājam gan pieejami 11.2) bet ja sāk lādēt mūziku iekšā kilogramiem tad vieta izbeidzas. U ar viņa 8GB būs vēl vairāk jātaupās.

Aplikāciju maniaks neesmu.

Telefons ir ātrs. Ausis kompletā gan pretīgas - ausu aizbāžņu stils. Man tādas nepatīk, bet tā ir maināma lieta :)

Parasti lietoju BT ausi pie stūres.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Un Sony ar to ir sāpe. Visas darbības kas iet pāri softa pāršūšanai - telefonu sūta remontēt uz Igauniju vai Lietuvu.

 

no kurienes tādas ziņas? "lieliskais" serviss mosers vairs nav autorizēts?

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu devis remontā suņa ērika dēlu. 1-2 nedēļas un atpakaļatdošanas aktā parādās ka remontēts EST.

Link to comment
Share on other sites

no kurienes tādas ziņas? "lieliskais" serviss mosers vairs nav autorizēts?

Autorizētais mosers/trodekss ir autorizēts.

Autorizēti nosūtīt telefonu uz estiņiem. Droši vien par šo darbību viņiem kāda naudiņa no EE atlec, par velti jau to nedarīs.

Vari janni un man neticēt - pazvani jamiem, notēlo nezinīti, saki ka tā un tā, laikam SonyEricsson telefonam iekšas jāmaina (saki fonis restartējas piem.) un paprasi cik ilgi to remontēs un vai tas būs uz vietas...

Man darbā kolēģiem atliecās Xperia X10, otram Neo, mātesplates defekti abiem. 3 nedēļas mainīja, sūtīja uz Igauniju.

 

Un ar U ekrāna izšķirtspēju nevar rasties programmu nesaderība?

Kāpēc? Viss darbosies, tikai var būt ka liksies par mazu.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

 

Kas ikdienā ir patīkamāk 3.65 collas ar 320x480 vai xperia u izšķirtspēja un ekrāns

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

Nu uz to viss iet. Es tik ceru ka autiņus nesāks šādi remontēt...

Vienkārši piedāvāju veidu, kā pašam pārliecināties. Nekas patīkams tas principā nav :(

Kamēr aizsūta - vienu telefonu jau nedzīs, savāks kādu tur porciju. Tam galam jau nu Latvijas telefoni nav prio.

Taisīs kad gribēs. Šejienes servisam ir maz iespēju ietekmēt procesu tur.

Tad kamēr atpakaļ atsūta - atkal, ne jau vienu telefonu vedīs, kravu savāks.

Tā tās 2-3 nedēļas arī salasās... diez kas jau nav :(

SonyEricsson un Sony attieksme pret Latviju vienmēr bijusi... dīvaina.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos šodien Xperia U iekš Tele2. Un ieraugot cenu - ~190ls radās nesaprašana, kur rodās 40ls starpība starp tele2 salonu un internetveikalu? Šiem telefoniem ir kāda atšķirība? (P.S arī RD electeronics attiecīgais modelis maksā 30ls mazāk)

 

Un - kā var zināt ka pērkot internetveikalā telefons būs paredzēts Baltijas/Latvijas tirgum?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas ir ļoti elementāri! Starpība rodas ka ineta veikalā, viņiem nav jāmaksā par veikala telpām. Viņiem parasti ir tikai ofiss un visa

prece uzglabājas noliktavā. Pats esmu ar to saskāries, un nekādu problēmu. Serviss un remonts ne ar ko neatšķiras no veikala.

Toties ja prece neder, tad vieglāk tikt no tās vaļā nekā piem., kādā Elkorā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas protams ir viens no iemesliem - to saprotu :)

 

Bet šodien redzēju iekš Tele2 Samsung Galaxy Ace 2 - cena - 256Ls!!!! Interesanti, ka 1a .lv cena ir 156ls :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu un kas tu sevišķs. Es savulaik nopirku ineta veikalā SonyEricsson P900 par 500 latiem, kad parastā veikalā tas maksāja 599 ls. Un kāpēc neizbrīna kad ārzemēs tie telefoni maksā piem., dolāros tikpat cik pie mums latos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...