Jump to content

Bezvadu peles. Kadas atsuksmes, +/-.


Warrior
 Share

Recommended Posts

Man gan nav bezvadu pele, bet cik dzirdeet, tad vinas esot smagas, bet pie taa var pierast. Un veel protams laadeeshana, bet vismaz atkriit vadu bushana.

Link to comment
Share on other sites

MX1000 ir tas ko es grasos tuvaakaa/taalaakaa naakotnee tagad iegaadaaties un tev iesaku dariit to pashu :) Esmu dabaa ar jamo padarbojies - taa vienkaarshi ir fantastika! :wink:

Link to comment
Share on other sites

MX1000 ir tas ko es grasos tuvaakaa/taalaakaa naakotnee tagad iegaadaaties un tev iesaku dariit to pashu :) Esmu dabaa ar jamo padarbojies - taa vienkaarshi ir fantastika! :wink:

 

maigi teikts.. manupraat viena no vislabaakajaam peleem ever.. nu bet tas ir tikai mans viedoklis... bet ja ir liidzeklji tad noteikti njem to peli... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ko tauta saka par bezvadu pelem.

 

Es velos iegadaties Logitech MX 1000. Ifo >>>>>> http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=9043

 

Varbut ir kadi citi labi varianti.

 

Varbut vispar nav verts bezvadnieci nemt????????

 

Tie kam ir bezvadu peles nekad vairs nepirks ar vadu :D

 

:p man bija bezvadu, bet tagad atkal lietoju ar vadu, jo tai bija par maz pogu :)

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir pele AR vadu, cik esmu darbojies ar bezvadu pelēm, tad viņas reāli iesako. Man šausmīgi nepatīkās, ka viņas iemieg, lai taupītu elektrību - tjip, lai baterijas ilgāk dzīvotu. Neesmu gan saskāries ar Logitech pelēm, bet gan ar Microsoft (ne sūdīgākajām) un Atech - man nepatīk. Tāds nu ir mans viedoklis. Nekad neesmu ticis pie normālas bezvadnieces, kas man netraucētu strādāt...

 

BTW par smagumu - man veikala plauktā stāv Atech wireless pele, bez baterijām. Nezinu, kā viņa īsti darbojas, bet viss iepakojums nobārstīts ar uzrakstiem un salauztu bateriju attēliem... ((:

Ultra viegla esot... Būs mok jāizpako, jāpastās...

Link to comment
Share on other sites

Ir labais, atliek vairaak vietas bardakam uz galda :lol:

Pasham ir a4tech suudinjsh pa pacmit lashiem. Nekas iipashs, bet ljoti patiik bateriju(akumulatoru) mainjas/laadeeshanas sisteema. Komplektaa bija laadeetaajs kas reizee ir uztveereejs + 4 paarlaadeejamie AA tipa akumulatorinji. Kameer ar vienu komplektu dzenaa peli, otrs staav ladeetaajaa un laadeejaas. Pie nepiecieshamiibas (reizi 5 - 7 dienaas, straadaajot pie datora ljoti daudz) minuutes laikaa vari apmainiit baterijas un straadaat taalaak.

Bet MX1000 tieshaam ir super pelis... dizains ergonomika laazerpele....

Link to comment
Share on other sites

BTW par smagumu - man veikala plauktā stāv Atech wireless pele' date=' bez baterijām. Nezinu, kā viņa īsti darbojas, bet viss iepakojums nobārstīts ar uzrakstiem un salauztu bateriju attēliem... ((:

Ultra viegla esot... Būs mok jāizpako, jāpastās...[/quote']

 

Shii pele straadas tikai uz paklaajinja, tajaa ir viss nosleepums. No paklaajinja uz peli tiek induceeta straava.

Link to comment
Share on other sites

Shii pele straadas tikai uz paklaajinja' date=' tajaa ir viss nosleepums. No paklaajinja uz peli tiek induceeta straava.[/quote']

Speciāls paklājiņš vai uz jebkāda darbojas?

Ehh lab, aizbraukšu vēlāk uz ofisu, iemetīšu aci veikala plauktā ((:

Link to comment
Share on other sites

Ka ar bremzeshanu. Ir kada aizkave. Esmu saskaries ar 15 Ls vērtu peli. Nu bremze gan smagi.

Link to comment
Share on other sites

Ka ar bremzeshanu. Ir kada aizkave. Esmu saskaries ar 15 Ls vērtu peli. Nu bremze gan smagi.

 

Ja runa ir par MX1000 - nu nebija pilniigi nekaadu aizturu... precizitaati un pludenums - ideaali... uzraavienu tur arii pamatiigu :roll:

 

Tur nav ko daudz domaat - tieshaam best pele ever... nu ja nepatiik bezvadu var njemt ar vadu, bet shii ir vieniigaa laazerpele ko es zinu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Shii pele straadas tikai uz paklaajinja' date=' tajaa ir viss nosleepums. No paklaajinja uz peli tiek induceeta straava.[/quote']

Speciāls paklājiņš vai uz jebkāda darbojas?

Ehh lab, aizbraukšu vēlāk uz ofisu, iemetīšu aci veikala plauktā ((:

 

Speciaals paklaajinsh!

Link to comment
Share on other sites

Bez vadiem, tas ir rulzzz, pats lietoju "Logitech Cordless MX + MX700 Optical Mouse" un citiem iesaku, vadi, taa ir pagatne. :wink:

 

Edit: nekadas bremzeshanas naff, tas pats, kaa ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

nu slikta taa pele nevar buut - tomshardware balva pa visu 2004 kaa labaakajai pelei...

 

kaads ir microsofta wireless elite desktops???

Link to comment
Share on other sites

Atkaartoshos ar jautaajumu vai kaads zin' date=' [b']cik maksaa[/b] taa LOGITECH MX1000???

 

Elkora var nopirk par 53, neta redzeju par 48. Es varu dabut par 46 Ls

Link to comment
Share on other sites

Bez vadiem' date=' tas ir rulzzz, pats lietoju "Logitech Cordless MX + MX700 Optical Mouse" un citiem iesaku, vadi, taa ir pagatne. :wink:

 

Edit: nekadas bremzeshanas naff, tas pats, kaa ar vadu.[/quote']

 

Tieši tāda pati konfigurācija arī man uz galda. Man patīk.

Link to comment
Share on other sites

Bez vadiem' date=' tas ir rulzzz, pats lietoju "Logitech Cordless MX + MX700 Optical Mouse" un citiem iesaku, vadi, taa ir pagatne. :wink:

 

Edit: nekadas bremzeshanas naff, tas pats, kaa ar vadu.[/quote']

 

Cik sapratu tev ir shitaada konfiguraacija! Pirms dazzaam dienaam ietesteeju kaukaadu leeto Trust komoplektaaciju (bezv. klaviere un pele), nju taa klaviere jau normaala, bet suudiigi, ka darbiibas raadiuss tikai ~1m. A cik tavam Logitecham ir darb. raadiuss!?!

Link to comment
Share on other sites

Bez vadiem' date=' tas ir rulzzz, pats lietoju "Logitech Cordless MX + MX700 Optical Mouse" un citiem iesaku, vadi, taa ir pagatne. :wink:

 

Edit: nekadas bremzeshanas naff, tas pats, kaa ar vadu.[/quote']

 

Cik sapratu tev ir shitaada konfiguraacija! Pirms dazzaam dienaam ietesteeju kaukaadu leeto Trust komoplektaaciju (bezv. klaviere un pele), nju taa klaviere jau normaala, bet suudiigi, ka darbiibas raadiuss tikai ~1m. A cik tavam Logitecham ir darb. raadiuss!?!

nee, man ir shaada http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=6831

un darbibas radius ir ap 3m tochna.

Link to comment
Share on other sites

Nu ta. pirmie darba mirkli ar MX 1000.

Pele loti erta. Iegulas roka perfekti. Pogas erti sasniedzamas. Tada sajuta ka speciāli radīta manai rokai. Sakuma jāpierod pie tā, ka pele ir diezgna pasmaga. Bet tas rada tādu kā kvaluitātes sajūtu.

Bremzešanu nizjutu. Uz pārdesmit minūtēm ieslēdzu CSS. Mazdruscinj pietrūkst precizitātes. Iespējams arī tāpēc, ka nesmu pieradis. Ka nekā pel jauna un ari svars ir cits.

 

Programatura dod iespēju visām astoņām pogām salikt savus prikolus.

Izskatās nopietni. Labs dizains.

Darbojas uz jebkuras virsmas. Protams izņemot uz spoguļvirsmām. darbības rādiuss ap 3-5 m.

 

Rezumē.

Esmu apmierināts.

Dizains 9.0

Precizitāte 8.5

Labākais ko esmu redzējis un rokā turējis.

Link to comment
Share on other sites

Sencim ir Trust bezvadu pele+karsu lasiitaajs iebuuveets...

 

Vieniigais minuss-svars...bet tas netraucee-aatri pierod!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer
ka darbiibas raadiuss tikai ~1m. A cik tavam Logitecham ir darb. raadiuss!?!

 

Piedod, bet es nesaprotu nah tev vajag lielāku. Nē nu protams ja tev moņa vieta projektors uz 3x5 metru sienas...

Link to comment
Share on other sites

Ka ar bremzeshanu. Ir kada aizkave. Esmu saskaries ar 15 Ls vērtu peli. Nu bremze gan smagi.

Bremzee visas suudiigas laazerpeles, tam nav sakara vai taa ir bezvadu vai nav

Link to comment
Share on other sites

Ka ar bremzeshanu. Ir kada aizkave. Esmu saskaries ar 15 Ls vērtu peli. Nu bremze gan smagi.

Bremzee visas suudiigas laazerpeles' date=' tam nav sakara vai taa ir bezvadu vai nav[/quote']

 

Ko noziimee visas suudiigas laazerpeles? :shock: Vieniigaa laazerpele ko ever esmu redzeejis/dzirdeejis ir Logitech MX1000, paareejaas ir parastas optiskaas... :roll:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Es ari esmu dzirdejis ka pagaidam ir tikai viena lazer pele. Un ta mna jau paris stundas pa galdu skraida. :shock:

Link to comment
Share on other sites

sorry' date=' es biju arii domaajis optiskaas peles, ne laazera! Paarrakstiijos! :oops:[/quote']

 

Neķer kreņķi - gadās

Link to comment
Share on other sites

Jā , ka paprovē bezvadu, tā.. Nav jau man nekāda biezā (dārgā )-A4tech, bet nav ne vainas, gan ērta, gan precīza, bet galvenais , kas patīk- akumulatori , kamer vienu komplektu izmanto , tikmēr otrs stāv uztvērēja un ir uzlādējies- nekad nepaliec bez peles, ja pēķšņi izbeidzas batarejas. Cena , jau arī , laikam 17 Ls (kopā ar četriem akumulatoriem). Cik saprotu, svarīgi , lai tai pelei būtu augsta izšķiršana (manējai 800), jo ja ir zema (pašiem lētākajiem modeļiem), tad nu gan nav strādāšana.

Link to comment
Share on other sites

Nujaa.. spiidola seezh internetaa un kjerc lai kaads pasaka peles cenu... pashai apluureet kauchvai taipashaa m79.lv neienaak praataa.. Spiidola kas spiidola :)

otrshkjiriiga protams.. tomer spiidola :)

 

Nu a pa peli..

50Ls TIKAI pa peli.. nu tas ir daudz...

es lapraataak nopirktu saskanjotu bezvadu komplektu.. pele + pec dizaina pieskanjot bezvadu klaviere. Nu lai tas maksaa + nu.. nez 30Ls..

A varbuut neuzmaniigi skatijos un ir komplekti?

 

Attieciibaa par metaalinjiem kas ,pelees.. un kurus var noskruuveet..

Man liekas ka shie ir praktiski visaas logitech optiskajas pelees.

Tas ir taadeelj lai kompenseetu to svara atskjiribu kura rodas delj taa ka nav lodiites.

Tie blekji principaa jau arii sver tikpat cik taa lodiite :)

Laikam :)

Jaapaluur vel.. mosh man ar ko taadu iehavot :)

esmu visaadi meigjinaajis sakaartot tos vadus lai netraucee... nu nekaadi nesanaak. Es gan neesmu paaraakais geimeris un peles precizitaate man nav nepiecieshama.. Man taa pele vairaak buutu ko pirkstus veezeet :)

parakstaa ielikshu ka man ir megazhurka :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan, man piemeeram ir Codegen optiskaa mishka, nu kalpo godam, dizains ariilaps)rulliic taads zils spiid) nu visp ideaala pele, biju kaadu laiku juuzojis bezvada mousu, nu nevaru es ar taadu CSD paspeeleet, nu nevaru nu!

Un ja nu gaadas ka patuksha baterija tad vispaar gljuko un kas tik veel ne!

Bet nu ja paatiik tad luudzu!

Par gaumi nestriidas =]

Link to comment
Share on other sites

Guest Nikolajs

Man pašam ir - http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=7110

Pluss tāds, ka viņa ir Bluetooth® - varu piekonektēt savu mobilo (ja vēlos arī citus devaisus klavieri, printeri u.c. 5~10 metru rādiusā)

Man liekas ļoti ērta, smagāka nekā parastās, bet pēc dienas lietošanas pierod, ~2reiz nedēļā atstāju pa nakti lādēties un strādāju bez problēmām, papildus pogas ir kofigurējamas (vai atslēdzamas vispār).

Pele DER ! Mīnuss tāds ka drausmīgi dārga ~50.- Ls (btw - tā ir laba dāvana).

 

Esmu strādājis ar neuzlādējamām bezvadu pelēm, kurām jāmaina bačas - baigā ķēpa. Manas domas ir, ka vai nu jāņem krutākā bezvadu, vai pilnīgi pietiek ar parasto Logitech optisko peli ar vadu pa 9.- Ls. Pa vidu ir visādi kroplīgi risinājumi (viņu vidū - bezvadu ar bumbiņu :)

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir - http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=7110

Pluss tāds, ka viņa ir Bluetooth® - varu piekonektēt savu mobilo (ja vēlos arī citus devaisus klavieri, printeri u.c. 5~10 metru rādiusā)

Man liekas ļoti ērta, smagāka nekā parastās, bet pēc dienas lietošanas pierod, ~2reiz nedēļā atstāju pa nakti lādēties un strādāju bez problēmām, papildus pogas ir kofigurējamas (vai atslēdzamas vispār).

Pele DER ! Mīnuss tāds ka drausmīgi dārga ~50.- Ls (btw - tā ir laba dāvana).

 

Esmu strādājis ar neuzlādējamām bezvadu pelēm, kurām jāmaina bačas - baigā ķēpa. Manas domas ir, ka vai nu jāņem krutākā bezvadu, vai pilnīgi pietiek ar parasto Logitech optisko peli ar vadu pa 9.- Ls. Pa vidu ir visādi kroplīgi risinājumi (viņu vidū - bezvadu ar bumbiņu :)

 

Cena nevis ir ap 50, bet ap 60.

Link to comment
Share on other sites

 

Tie kam ir bezvadu peles nekad vairs nepirks ar vadu :D

SMAGI kļūdies.Riebjas man bezvadu peles, 2 ir bijušas, tagad atlak ar vadu, vismaz paņem aiz vada un var kādam ievilkt kārtīgi :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest PARADOX
Jā ' date=' ka paprovē bezvadu, tā.. Nav jau man nekāda biezā (dārgā )-A4tech, bet nav ne vainas, gan ērta, gan precīza, bet galvenais , kas patīk- akumulatori , kamer vienu komplektu izmanto , tikmēr otrs stāv uztvērēja un ir uzlādējies- nekad nepaliec bez peles, ja pēķšņi izbeidzas batarejas. Cena , jau arī , laikam 17 Ls..[/quote']

Vispār 636 pa 15Ls 2 mēneši atpakaļ iegādājos un tīri laba manta, es pats vienmēr biju PRET radio pelēm, to svara un lielo izmēru dēļ, bet šita- nu vienkārši kā dūre uz acs... viegla, vienkārša un precīza!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...