Jump to content

Sēklinieki


Fruzz
 Share

Recommended Posts

NC ir recepte ar buļļa pautiem, bet tā paliks citai reizei.

 

Jautājums - vai tos var ēst jēlus? Zinu, ka mednieki tā ar gardu muti ēd.

 

Var ieteikt ar kādu citu recepti.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Esmu ēdis arī jēlus mezakuila pantus. Protams,cepti ir krietni garšīgāki, jēlus tik ar šņabi var iekšā dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jēliem tak viss labums vēl iekšā... :bad:

Link to comment
Share on other sites

Te nu Žaka Norisa posts perfekti iet kopā ar parakstu... :D

Link to comment
Share on other sites

Jēlu gaļu ēst IMHO nav ieteicams jebkurā variantā, pauti vai kas cits. Ātri var iedzīvoties dažādās nelāgās vēderkaitēs.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jēlu gaļu ēst IMHO nav ieteicams jebkurā variantā, pauti vai kas cits. Ātri var iedzīvoties dažādās nelāgās vēderkaitēs.

 

Vēderkaites vēl tā, bet var tik arī pie mājdzīvnieka savā organismā :D

Link to comment
Share on other sites

Es kārtīgā vafelē esmu provējis slapjo kaķu barību, bet kko šitādu šķiet, ka neprovētu. :D

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Esmu ēdis karsti pagatavotus. Nekāda atšķirība no citām lopa ķermeņa daļām. Ēstu biežāk, bet viņi ātri pazūd no restorānu ēdienkartēm, izbeidzas.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Par jēliem nemācēšu teikt, bet cepti jēra pautiņi ir tāda delikatese, vienkārši nammm. Žēl tikai, ka no katra tās mantas nav daudz un papildus vēl daudzi tiek kastrēti.

Tiem, kam neceļas roka nogaršot šādas lietas ... viss ir ok, bet nu kaut vai dzērumā, bet pamēģiniet. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Francūži par delikatesi uzskata gliemežus un varžu kājas, citiem kaut kas īpašs ir pūdētas zivis, kaltētas vaboles, dzīvi treknie tārpi, grillētas ķirzakas utt. Ēst jau daudz ko var, tikai vai vajag šo visu ēst? :)

Jautājums - vai tos var ēst jēlus? Zinu, ka mednieki tā ar gardu muti ēd.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā kā reiz tiku pie šādas delikateses (nokrita kuilītis). Tagad tik sīpolus, sāli, piparus un uz pannas. Ņamma :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vardes nav sanācis uzkost, bet tie gliemeži ir pat tīri lietojami uzturā.

 

Grillēta ķirzaka arī varētu aiziet, bet konkrētais mūsu exzemplārs laikam ir iekšķīgi pašiekonservējis sevi spirtā un uz grilla varētu uzrīkot nelielu, lokālu ugunsgrēciņu.

 

Visvairāk gribētos pagaršot ceptu čūskas gaļu. Bez jokiem!

Link to comment
Share on other sites

Varžu kājiņas, tādas palielas ir ēstas. Augšpusē garšo vairāk pēc vistas, zemāk - pēc zivs

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...