Jump to content

Draiveris cietnim Toshiba MK2555GSX


mesirs
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Kaut kada veida esmu izdzesis, ja pareizi saprotu, Laptopam - Fujitsu Siemens, cieta diska Toshiba MK2555GSX driveri.

Lidz ar to instalejot jaunu operetajsistemu dators neatrod cieto disku vispar, un nevar palaist nekadu instalaciju, nedz jaunu fresh copy, nedz repair, neko...

paradas pazinojums, ka neatrod device driver

google piedava tikai lejupladet tikai driverscanner vai ko tml. bet es jau nevaru vinu uzinstalet, jo taja datora man nav operetajsistemas

Labots - mesirs
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Driverscanner un visi šitie ir padjopkas, kuras tev noskenē datoru, parāda mistiskus trūkstošus draiverus un par atjaunināšanu paprasa samaksāt diezgan smuku summiņu.

 

Tiem draiveriem taču ir jānāk iekšā Windows instalācijas diskā.

 

Ja PC ir tukšs, tur drīzāk kaut kas biosā nav riktīgi vai neriktīgs instalācijas disks

Link to comment
Share on other sites

Ne, disks originalais Fujitsu Siemens install disks. meginu to pasu Vistu, kas bija dabut atpakal virsu. instalacijas diska saka ka ari nav vajadzigo draiveru

 

Biosa lasiju, ka japarsledz no ATAPI uz IDE, bet nekas nemainas. rada ka nav vajadziga draivera

Ka jau teicu, install disks originalais, kas ari naca pie si datora klat, Win Vista Home Basic

 

Programmatura bija, masai, bet vins esot izsledzies, un vina meginaja parinstalet, bet neizdevas. varbut kaut ko izdzesa, un tagad es meginu, ar disku, bet neka, meginaju likt ieksa ar Win 7 , bet neka...

 

diemzel nets lens, majas neiet, tapec nevaru operativi atbildet.

Gaidisu ieteikumus, meginasu ik pa laicinam pieslegties.

Paldies jau ieprieks

Link to comment
Share on other sites

Nepieļauj iespēju, ka tas HDD ir metams, jo Vistai un W7 nekādus HDD draiverus nevajag ? Precīzu errora tekstu studijā ? Kas redzams BIOSā ? Kas redzams no kāda linux Live CD - atrod to HDD ?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc pārinstalē? Vai ir kāda garantija, ka tas disks vispār ir dzīvs? Vismaz iekš bioss redzi?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai tas ir SATA disks, nu bet katra zina ne SSD :)))

 

Ja, ieks bios redzu, visu nosaukumu, un kad uzliek Browse, nu lai mekle to draiveri, tad ari paradas D: disks ar visiem ProgramFiles un ta talak

 

Es itka liku bildi, bet laikam neielikas.

Tulit meginasu ielikt

Link to comment
Share on other sites

Tak apskati BIOS`ā, vai tur ir maz redzams tavs cietnis? Ja nav, tad sāc pamazām satraukties un krāt dālderus jaunam, vispirms gan atskrūvējot datoru un pārbaudot cietā diska savienojumus. Ja kārtībā, tad šo pašu disku mēģini pieslēgt pie cita datora.

Link to comment
Share on other sites

BIOSa redzu disku, Toshiba MK2555GSX bla bla bla

bet kad uzlik instalaciju, tad neka

 

esmu instalejis daudzus datorus, bet sitads gadijums nav bijis.

 

Ja jau katrs daritu to kas jadara, tad sads forums nebutu vajadzigs ;)))

 

linux Live CD - nezinu isti kas tas ir par zveru

 

Man nu jaiet, gaidisu kadus ieteikumus, ja ne tad ne...

rit atkal busu te...

Sis dators ir spanija, tapec te gruti ar internetu, un gruti dabut visadus Linux live CD un citadas lietinas.

Link to comment
Share on other sites

instelleetaajs... turpini taadaa pat garaa, mljedz. peec taadiem instelleetaajiem riebjas datortehniku rokaas njemt.

 

protams ka turpinasu, baigais gudritis, neviens Tev neliek nemt tos datorus rokas, instaleju tikai prieks sevis,

 

un tas nav risinajums, so datoru pat vel neesmu sacis instalet. es seit mekleju risinajumu, nevis kkadus tizlus komentus.

ko tad te vel sedi, un lasi tadus instaletajus? aizbrauc uz Angliju un parave zemenes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Publiski atvbainojos par rupjiem komentāriem misteram drunk_lizard!!!

vienkārši. biju uzvilcies ar visu šo te pārinstalēšanu

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Nu tad lejuplādē AHCI/SATA draiverus un iedot tos instalācijas laikā...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...