Jump to content

noname project


poller
 Share

Recommended Posts

tikai diez ko liela jeega no taam UV CCFL pagaidaam tev nav, jo nav kam spiideet :(

Link to comment
Share on other sites

Ir OK! Vajag tik rakt. Kaadas tev ir CPU tempratuuras? Un uz cik RPM griezas Zalman?

 

Asus Probe rada idle 25C, burn (3xCPU_burn) 37-38C. Zalman griežas uz 1400Rpm.

Link to comment
Share on other sites

tikai diez ko liela jeega no taam UV CCFL pagaidaam tev nav' date=' jo nav kam spiideet :([/quote']

Man jau nav UV lampas, parastas Cold Cathod.

Link to comment
Share on other sites

tikai diez ko liela jeega no taam UV CCFL pagaidaam tev nav' date=' jo nav kam spiideet :([/quote']

Man jau nav UV lampas, parastas Cold Cathod.

No UV no fun.

UV on tweaks fun.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Cik no bildee var saprast viss forshi un kvalitatiivi nostraadaats :wink:

Tik kvalitatiivaakas bildes vajadzeetu...

Link to comment
Share on other sites

Cik no bildee var saprast viss forshi un kvalitatiivi nostraadaats :wink:

Tik kvalitatiivaakas bildes vajadzeetu...

Thanks!

Fotik ir vecs, nevar normali nofotografet, ja ir gaismas avots.

Link to comment
Share on other sites

Ir OK! Vajag tik rakt. Kaadas tev ir CPU tempratuuras? Un uz cik RPM griezas Zalman?

 

Asus Probe rada idle 25C' date=' burn (3xCPU_burn) 37-38C. Zalman griežas uz 1400Rpm.[/quote']

Un tu lieto to pasaacienu @ 3,6 Ghz? Un ar tadaam temp?

P/S cik tev graadi istabaa ?

Link to comment
Share on other sites

Ir OK! Vajag tik rakt. Kaadas tev ir CPU tempratuuras? Un uz cik RPM griezas Zalman?

 

Asus Probe rada idle 25C' date=' burn (3xCPU_burn) 37-38C. Zalman griežas uz 1400Rpm.[/quote']

Un tu lieto to pasaacienu @ 3,6 Ghz? Un ar tadaam temp?

P/S cik tev graadi istabaa ?

Istaba ir ap 20C.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Yee, tieshaam labs :D ! Man arii apmeeram ir taada pasha doma kauko taadu taisiit! Paaris questioni!

 

1. Kur un pa cik dabuji organisko stiklu :?:

2. Ar ko griezi keisa vaakaa logu :?:

3. Kluss tev tas kompis :?: (tieshaam kluss) :wink:

 

Nee tieshaam jauks moddings, viss skaisti noshanceets :D

Link to comment
Share on other sites

Guest UnderGround

6ito sienu man liekas ka var nopirkt arii kaut kur es taadu redzeeju bet vairs neatceros kur :) bet ir oki jadabuun man ar digitaalaiz nobildeeshu savu modu

Link to comment
Share on other sites

Yee' date=' tieshaam labs :D ! Man arii apmeeram ir taada pasha doma kauko taadu taisiit! Paaris questioni!

 

1. Kur un pa cik dabuji organisko stiklu :?:

2. Ar ko griezi keisa vaakaa logu :?:

3. Kluss tev tas kompis :?: (tieshaam kluss) :wink:

 

Nee tieshaam jauks moddings, viss skaisti noshanceets :D[/quote']

 

Paldies :)

1. Organisko dabuju sia"Kviller" atrodas zem oškalnes tilta (118 uzzini adresu) organiska stikla gabals 500x500x40mm maksa ~5Ls.

2.Logu griezu ar elektrolobziku.

3. Ja ir diezgan kluss! Tiešam 8) Reķini pats 2 colleri (120mm) griežas uz 1400rpm, VGA colleris uz 5V, PS 1000-1400rpm.

Link to comment
Share on other sites

6ito sienu man liekas ka var nopirkt arii kaut kur es taadu redzeeju bet vairs neatceros kur :) bet ir oki jadabuun man ar digitaalaiz nobildeeshu savu modu

Ja, var nopirkt! Bet tai ir citas formas logs, un ta maksa 35Ls. Pa tadiem naudiem es uztaisiju visu modu :)

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Impressive!

Vajadzētu tik kādu odziņu' date=' ķipa UV cooleri vai ko tādu...[/quote']

Kaut kas vel noteikti bus izdarits :)

P.S. modding-u var tikai sakt... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest SVchost

Peec manaam domaam -lloti normaals un kvalitatiivs mods- sisteema arii izskataas baigi normaala-nu nav ne vainas-mans viedoklis teicami:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

man arii patiik :D Es te laikam gan atpalicis :D Chota bootaa reti ieboteejos laikam jau laika taa isti nav . bet ssitais jau labs man pat lloti patiik :D Maneejais kaut kas liidziigs protams vairaak darba ielikts . Uz maneejaa staav taadas fiiccas kaadas juus veel neesat nekur redzeejussi :D es jau te taa lielos . Domaaju ka driiz pabeigssu moss veel kaadus 2-3 meenessus padarbossos . Lielaakaa probleema -> Skola, citi darbi , instrumentu truukums .

Link to comment
Share on other sites

Keis nokrasots no iekšpuses' date=' ieliktas 2 cold cathod lampas, protams izgriezts logs un vel kadi sikumi.

http://foto.inbox.lv/poller123/Worklog

 

P.S. fotiks galigi negrib normali fotografet tumsa :)

 

man vins jautaajums, pasako ko ti savaa moodaa ieliki un cik tas tev izmaksaajaa apmeeram, buusu loti prieciigs to uzzino !!!!

Link to comment
Share on other sites

Keis nokrasots no iekšpuses' date=' ieliktas 2 cold cathod lampas, protams izgriezts logs un vel kadi sikumi.

http://foto.inbox.lv/poller123/Worklog

 

P.S. fotiks galigi negrib normali fotografet tumsa :)

 

man vins jautaajums, pasako ko ti savaa moodaa ieliki un cik tas tev izmaksaajaa apmeeram, buusu loti prieciigs to uzzino !!!!

 

2 cold cathod lampas(636) ~2x6.00Ls=12Ls, organiskais stikls (500x500x4mm)=5.00Ls, zaļa lampinja no Maxima-s 2.5Ls, skruves 20x0.07Ls=1.40Ls, krasa 3.60Ls, rounded IDE cabels(636) 3x3.50Ls=10.50Ls, komplekts lai noraundet vadus 5.00Ls, grill priekš 120mm collera 2.50Ls.

Kopa sanak 42.50Ls, plus minuss 5Ls, jo visas cenas ņemu no galvas, pec atceras.

P.S. uzreiz visu nepirku, ta pa mazam kopuma sanak.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...