Jump to content

Atsauksmes par Balticom interneta provaideri


gxash
 Share

Recommended Posts

Esmu nolēmis pamainīt interneta provaideri un gribēju uzzināt kādas ir jūsu atsauksmes par šīs firmas piedāvāto internetu. Esošajā brīdī lietoju Lattelecom- ekonomisko pieslēgumu DSL līniju(6mbit/s) un plānoju pāriet uz kabeļinternetu 100mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nav ne vainas Balticoma netam. Varbūt visi 100 nav, bet 80 toč ir.

TV gan neņem - kvalitāte nožēlojama :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lieta tāda, ka optiku LTC nepiedāvā, jo mājā nav izbūvēta speciālā kabeļu kanalizācija. Parakstus savākt arī nav reāli, jo kaimiņiem optika nav vajadzīga :(

DAFUQ Kādā ziņā TV ir slikta kvalitāte? Man bija doma tieši paņemt komplektu..

Labots - gxash
Link to comment
Share on other sites

martinno

Vistiešākajā :)

Kvalitāte bēdīga - parasta analogā TV - bilde nekāda un skaņa vēl jo vairāk.

 

BET, iespējams, ka esmu izlepis pēc LTC interaktīvās TV :)

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Nevar sūdzēties par Balticom,nets neraustās un nepazūd.

Vienīgi Tv kvalitāte ciešama.Bieži zūd signāls.

Link to comment
Share on other sites

dainis61

Lietoju jau vairākus gadus Balticom internetu,nekādu sūdzību. Atbalsts vienmēr laipns. :) Par TV neko nepateikšu-naf.

Link to comment
Share on other sites

Pašam lietošānā ir tieši 100 mbit interneta + digitālās televīzijas komplekts.

Mājā bija pieejama arī lattelecom optika, bet paņēmām tomēr pirmo, jo par tādu pašu cenu, vai pat zemāku bija pieejami krietni vairāk tv kanāli kā lattelecom piedāvājumā.

Internets man nekad nav pazudis - protams nevaru garantēt ka tas bijis pieejams 24/7 visu šo laiku.

Par tv arī man nav nekā slikta sakāma - kvalitāte manai acij ir ok, protams, HD būtu labāk.

Labots - Eight
Link to comment
Share on other sites

Eight, vai tad Balticom ir digitālā televīzija? Baltcom gan ir, bet Balticom ir analogā , ko šie ņem no Baltcom tīkla.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī digitālā .

Es arī domāju ,ka nav,bet tad vienreiz, joka pēc ,palaidu digitālo tūneri uz skanēšanu un atrada visu to pašu ko analogais(daudz labākā kvalitātē) ,plus vēl pāris HD kanalus( testa režīmā) .

Nets šobrīd

http://www.speedtest.net/result/2117338168.png

Traucējumu ,pārtraukumu un tml. šaizes nav bijis :).

Pļavnieki

Link to comment
Share on other sites

Nu jā , ja jau no Baltcom kabeļa tas Balticom tv, tad , būs, tik diezin vai vairāk par tiem četriem bezmaksas ciparu, redzēsi, jo pārējos laiž kodētus ( nu tie brīži kad kodēšanu atslēdz uz kādu īsu brīdi, neskaitās) . Tā ka tie digitālie ir tā visā nosacīti. Bez dekora un Baltcom Conax kartes diezin vai sanāks . Ja būtu savādāk, sen būtu pārvācies uz Balticom, jo tos TV analogos šie dod bonusā pie interneta :) bez maksas . Bet analogie man neko diži nav vajadzīgi.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Interesanti tas ka Pat nesen (pims gada or so) tur bija iekš MPEG-2, tātad "vecie" teļuki rāda bet tjūneriem. Skaidrs ka Baltcoms pēc konkura pakāšanas savus "lūznīšus" izmanto kabelī. No serijas: iepirkts ir pa dārgām naudām, a pielietojuma nav. Attiecīgi iegrūda visu kabelī. Esmu vecs un atpalicis no dzīves. Iespējams ka tagad kaut kas ir mainījies.

Link to comment
Share on other sites

Ir visi 60 iekš digital TV .

Un 60 iekš Analog TV.

Nekādas kodu kartes un dekoderus man nevajag,jo televizorā ir digitalais tūneris.

Pārslēdzot uz televizora no analoga tūnera uz digitālo var labi redzēt atšķirību.

 

Pareizi tas nav nekāds bonuss.

TV+Internets sanāk 12.10Ls mēnesī .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Jāksli - jautājums Tev - kā Tu "uztver" to digitālo TV? Ar parasto antenu (Balticom kabeli)?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ar kādiem "lūžņiem" raida Baltcom, bet LNT un LTV ir labāka kvalitāe kā LTC, par ārzemju un HD kanāliem nerunājot, ja Balticom ņem arī DTV signālu no šiem, tad jau tagad atšķirība tikai cenā.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Baltcom ir normals ,un cena ar pienemam.Pa to kabelie iet gan analogais ,gan digitalis MPEG-2 signals .

Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka ir rajoni (Rīgā) kur tas Baltcom pūš kabelī arī ciparu nekodētus (nu tos kuri iet arī analogā pa to pašu kabeli) Manā nu gan nav tāda ''haļava'' . Attiecīgi ja pariiešu uz Balticom , tad šie jau neliks tam Baltcom kabelim dekoderi un nebūs to ciparu ''na haļavu'' Par to , ka ciparu iet kabelī nekodēti, esmu dzirdējis rajonos, kur Baltcoms mājai ir uztaisijis lokālo kabeļtīklu. T.i. uz jumta stāv viņu antena un tālāk visai daudzstāvu mājai ''pūš'' nekodētus tos kas iet arī analogajā pa kabeli.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Teika, digitalie kanali ir atverti tikai Latvijas kanali ,parejie ir ciet ,japerk cam modulis ar kartinu

Link to comment
Share on other sites

" Par to , ka ciparu iet kabelī nekodēti, esmu dzirdējis rajonos, kur Baltcoms mājai ir uztaisijis lokālo kabeļtīklu."

Šis arī būs mans gadījums.

CAM modulis nav vajadzīgs ,kanāli nekodēti.

Ka jau minēju Pļavniekos(Ulbrokas iela).

Link to comment
Share on other sites

darklight

Par to TV jāskatās - kā kurā rajonā / mājā. Man Ilūkstes ielā šie ar vislaik ņēma no Baltcoma, bet ar jūliju palaida paši savu. Kanālu izvēle kļuva manāmi sūdīgāka, toties kvalitāte reāli uzlabojās. Internets tiešām ir labs!

Link to comment
Share on other sites

Īsti neesmu sapratis viņu konkurenci ar Baltcom :) Ja jau pieder Baltcomam, tad kapēc vispār jāpiedāvā kaut kādas savas paketes, varētu tak visus klientus pamazām pārbīdīt uz Baltcom un miers...

Link to comment
Share on other sites

darklight

Hmm, nekad neesmu dzirdējis, ka viņi viens otram piederētu. Pilnīgi dažādas kompānijas, kam stulbā kārtā ir gandrīz vienādi nosaukumi. A to TV agrāk Balticom no Baltcom par naudu pirka. Un vēl tagad pērk, kur nav savējo savilkuši.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tikai pozitīva pieredze ar baltcom, zinu, ka analogais kabelis nav diez ko spožs viņiem, bet man ir digitālā tv un problēmu nav. Internets kā jau bija rakstīts uz visiem 100mb/s nevelk, bet zemāk par 80mb/s nekrīt, pārrāvumu praktiski nav, neatceros, kad būtu nets pēdējo reizi pazudis.

Nezinu kā tur tavā rajonā ar viņu piedāvājumu, bet es ieteiktu ņemt pilno komplektu, digitālo tv + netu + telefonu, ja pašlaik esi lattelecom klients, tad ietaupījums būs ievērojams, tas, protams, ar nosacījumu, ja tu skaties to tv :)

Link to comment
Share on other sites

Te cilvēki visu bāž vienā maisā. Baltcom un Balticom.

 

Pats lietoju Balticom. 100Mb/s pieslēgums, bet caur N wi-fi vairāk par ~50Mb/s kompis nevelk, caur vadu bija ātri :D

Sūdzību nekādu, supports arī vienmēr sazvanāms (kad vajag pieslēguma MAC adresi pamainīt)

Link to comment
Share on other sites

Man Balt-i-coma internets ir jau tik sen, ka pat atcerēties nevaru (kādi 5-6 gadi vismaz), pa šo laiku 2x esmu piefiksējis interneta neesamību. Primo reizi pēc laiciņa `"sataisījās" pats, otro reizi dabūju zvanīt suportam, kas gan drusku izbesīja, jo sāka stastīt savu parasto "pārstartējiet rūteri bla-bla-bla" un tad, kad man beidzot izdevās iestāstīt, ka nav fiziski linka no viņu kastes uz manu rūteri, tad pēc 2 dienām atnāca meistars un "nomainīja konektoru" pie savas aparatūras. Pa to laiku drusku papētīju kabeļus, vismaz mūsu mājā viens TP kabelis uz bēniņiem tiek izmantots divu klientu pieslēgšanai, kas man liekas diezgan nesmuki. Bet nu ātrums man pietiek, ar speedtest samērīju kādus 50down/25up megabitus. Maksā 10Ls+PVN mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Nu par to ka Baltcom nav nekada sakara ar Balticom es tā neteiktu. Vismaz 2007 gadā Baltcom nopirka 32% no Balticom akcijām. Kas u8z šo brīdi, nezinu. Bet kā tur vai nav tas Balticom ir riktīgi labs (un laikam Rīgā otrais pēc abonentu skaita aiz Lattelecom) interneta provaiders. Nu personīgi laikam kādi septiņi gadi. Lielākais sakaru parrrāvums bija vienreiz uz kādām trim stundām, a tā max kādreiz uz pāris minūtēm. Nu priekš manis ideāls provaiders par minimālu cenu. Ātrums šiem ir labais gan no Latvijas, gan ārzemes down iet tā ap 3-4 MB (Baiti)

Link to comment
Share on other sites

Par Balticoma internetu tā kā būtu skaidrs - sliktu atsauksmju nav, bet papētot viņu mājalapā TV piedāvājumu, redzams, ka RU kanālu īpatsvars vēl lielāks kā Baltcomā (neviena EU mūzikas kanāla!). Par digitālo TV gan nekas nav minēts, laikam tiko sākuši ieviest (manā mājā pagājušo nedēļu arī sparīgi vilka jaunus kabeļus), nez vai signāls visos rajonos būs nekodēts pastāvīgi, vai tikai uz izmēģinājuma laiku, interesanti kā viņi raida, MPEG2 vai MPEG4 un ar kādu bitreitu?

http://www.balticom....1&districtId=40

Link to comment
Share on other sites

Tu paskaties viņu mājas lapā "Par kompāniju -> Mūsu komanda" un visi jautājumi par RU kanālu dominanci atkritīs paši no sevis :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsauksmēm! Noteikti pāriešu uz balticom, jo lattelekom lēnais internets jau apnika :(

Par TV kanālu valodām man nekas nav pret krievu valodu, to saprotu labāk kā angļu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Balticomam supports labs. Sazvanīt tehnisko dienestu var visu diennakti. Vienreiz izsaucu tehniķi uz mājām un izrādījās, ka problēma bija manā pusē, bet Balticoms par to naudu neprasīja, lai gan tīri pēc līguma man būtu jāmaksā vismaz piecītis par izsaukumu. Kantoris tik tiešām riktīgs krievu (ar dažiem izņēmumiem), bet nekad nav bijusi problēmas ar komunikāciju latviski.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Vakar meistars apsekoja māju un secināja, ka ne internetu, net tv nevar pieslāgt, jo viņu kabeli nav iespējams ievadīt centrālajā šahtā. Interesanti kapēc viņi liek tās reklāmu lapas pasta kastītēs, ja viņi nemaz nevar nodrošināt savus pakalpojumus. :(

 

Vienīgais kas paliek ir izzi vai pronets.. Lūdzu jūsu atsauksmes par šiem interneta piedāvātājiem. (mans sliecas uz pronet, jo izzi ir dzirdēts, ka ir slikts)

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nu re kā...

Ja starp diviem minētajiem, tad noteikti Pronets. Kādreiz lietoju, bija stabils, vienīgais, šiem bija tāds nelāgs niķis laiku pa laikam ārzemēm ātrumu nogriezt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
microlink

Beutelteufel, internets jau nerubī no vakardienas beigām man liekas kā bangladešas pulkstenis pēdējā laikā strādā :( vismaz labi ka ir mobilais hotspot ;)

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Nez ... cik ir atmiņā , tad kad Lattelekoms sāka masveida interneta klientu piesaisti , arī viņiem šad un tad - te uz stundu , te pusstundu mēdza nets pazust . Un tehniskās palīdzības dienests arī tad bija nesazvanāms .

Es ar raustījos , raustījos , bet pārgāju no LTC DSL uz Baltcom optiku . Esmu apmierināts - par desmit latiem lētāk un internets par reizēm desmit ātrāks . Turklāt Baltcomam nav upload ierobežojums . Bet to reizi nedēļā nestrādājošo stundu es kā briesmīgu apgrūtinājumu neizjūtu .

Link to comment
Share on other sites

Ceturdien atnāca īsziņa no Baltcom - esot tehniskas problēmas, šodien ar nets lēns un uz brīdi pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

hmz .. acīmredzot , kā kurā rajonā - pēdējās trīs dienās ne mazāko traucējumu , tiesa pirms tam telepons uz stundu izrubījās .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...