Jump to content

Lūdzu palīdziet izvēlēties TV


martins19
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri :wave:

Vispirms jau jāsāk ar to ka ar visa veida elektroniku esmu uz Jūs.

Ir pienacis laiks ka labprat iegēdētos kadu no jaunās paaudzes TV- (filmām, sportam, mūzikai)

Attālums līdz dīvānam 3.5 metri - budžets kādi 400Ls (+-100Ls)

Tā kā pats neko nejēdzu no HD un citām fīčām tad kā pamats tiks izmantots Jūsu ieteiktais. Vienīgais ko zinu ka nevelos plazmu jo visur kur klausos ir sliktas atsauksmes par matricām.

Liels PALDIES jau iepriekš par ieteikumiem :hi:

Link to comment
Share on other sites

man domāt jebkurš kvalitatīvs LEDinieks tev derētu, kādi 42 apgriezieni ... firma ? Samsunjs vai Filips :)

p.s. mosh arī 50 apgriezieni, attālums tāds paliels ....

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

EEE tas gadījumā nav kādus gadus 4 aizstāvējies noliktavā? Kad es pirku 9632 tālajā ~2008, šis modelīts jau bija pieejams

Protams rādā viņš ideāli, tikai ... prasītos jau tāka LEDs ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa 400Ls sanāk nesliktas klases 37" vai zemākas klases 40-42"

šī gada 6000ās sērijas Philips vai kas taml no Sony utt...

Link to comment
Share on other sites

martins19

Man principa firma nav noteicošais faktors - tikai saprotu vienu gribas tadu lai viņš jau pec gada nebutu ļoti atpalicis no citu TV iespejam. Ka jau teicu max cena 500Ls ne latu vairak (sorry ka ta)

Skaņa ari nav svariga jo skaņa bus caur pastiprinataju uz skaļruņiem.

Varu pateik ka lidz šim biju tikai skatijies orion kluci un tyapec man skatoties uz jaunajiem viss liekas vienads, bet kas labaks sajēga maza.

Link to comment
Share on other sites

Ir pienacis laiks ka labprat iegēdētos kadu no jaunās paaudzes TV- (filmām, sportam, mūzikai)

 

Kādu sporta veidu bez pirkšanas sporta var piekopt ar TV?

Link to comment
Share on other sites

martins19

Basketbols - kā ari visa veida autosports- (rallijs, nascar, indicar utt.), bet patik ari pool un golfs.

Kā ari jāatvainojās sākumā minēju attālumu 3,5 metri - pamēriju un sanāca 2.60 - nezinu cik tas svarīgs, bet klūda.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nekļūdos visiem ir ~2ms response time (bildes atjaunošanas laiks), kas bija izteikta slimība pirmajiem LCD TV un arī monitoriem (uz ātrām kustībām kluči pa visu ekrānu) Līdz ar to sporta skatīšanās pārvērstos pa klucīšu izstādi ....

Nu jā manam 2008 gada modelim LCD TV ir 3ms, liekas ka pietiek :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Klucīši gan vairāk rodas no slikta ienākošā signāla, nav garantijas,ka tiek filmēts bez "klucīšiem", un no ne pārāk laba apstrādes softa iekš TV. Tādas ir manas domas par šo.

Link to comment
Share on other sites

Kad es sāku savam CRT TV meklēt aizvietotāju, paskatoties uz samsungiem neko citu kā klučus nemanīja .... tieši tas pats kad LCD monitori sāka nomainīt CRT ;) pirmā paaudze bija vienkārši nebaudāma .... bet tas bij jau sen :)

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu jau autoram piedavajums ir pietiekams,izrakam pat vienu filipu ar 3d no no bm.lv,galvenais lai neaizmirst uzrakstit par izdarito izveli...pirms 12 gadiem pirku Panasonic televizoru par 350 Ls likas liela nauda...tagad 500 ls liekas par velti :resent: tiesam labs tv sakas no 1000 Ls...dzive iet augsu :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Par lētajiem TV tā varētu būt. Savam 2007 gada beigās pirktajam Sony LCD neesmu novērojis klučošanos TV pēc.

Nu jā, nebija no lētā gala, tas gan. nepilns apaļš skaitlis sanāca. internetveikalā.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

martins19

Biju kadu laicinnu pazudis jo vazajos pa veikaliem - mekleju un visur man meggina uzbast sso - ko Jus teiktu http://www.lvshop.lv/products.php?26914

Vel esmu nonacis pie secinajuma ka patik plazma - patik izmers un cena, bet neko labu nesmu par vinniem dzirdejis - ka tur ir ar tam matricam un ka ir ar balto krasu - vai tiessam tk traki ka vinnas tur nav ir tikai peleciga?

Link to comment
Share on other sites

Savulaik, kad izvēlējos teļuku, meklēju sakarīgāko attēlu, par tām naudiņām, kas man bija. Izvēle bija Panasonic plazma (42" G30 modelis). Man likās, ka tam ir pārliecinoši labāks attēls par tajā cenu grupā esošiem LCD. Diemžēl daudzi (pārdevēji) plazmas noniecina ne pārāk pamatoti. Parasti mēģina iebaidīt ar ekrāna iedegšanu un paranormālu elektrības patēriņu. Šī topika beigās esmu padalījies ar savu pieredzi par TV iegādi, ja nu ir doma apsvērt plazmas. Par to balto krāsu - konkrētajam agregātam nekādas problēmas ar to nav manītas.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu jau keksam,sorry, autoram budzets izaudzis lidz 544 ls,kaut ieprieks atvainojas,ka 500 un ne lata vairak...kartejais "tuuurists"...

Link to comment
Share on other sites

martins19

Partyman - autoram nav izaudzis budzzets vienkarssi ssis ir tas modelis ko man visos veikalos meggina pierunat. Tapec jau jautaju Jums ka neko nesaprotu - redzu ka man patik plazmas bilde un cena lloti piennemama - ja godigi tad man svarigi ir cena un bilde - lidz tiem 500 max ja jau kaut gramu vairak tad jadoma par kreditu ko galigi nevelos.

Ka jau teicu prioritate - filmas - muzikas kanali - sports - nav vajadzibas pec internetiem un citam ficcam. Cik esmu ieverojis tad visadi 3d un citas lietas visu sadardzina, bet reali vaig tikai pa smuko noskatities filmu - paskatities kadu konci dzivaja un paluret basketbolu vai ralliju - vis kas man vajadzigs.

Ceru ka sapratisiet un neatteiksiet vel ar kadu padomu.

Link to comment
Share on other sites

Tadam vajadzibam, 2.6m un max laba bilde, es nemtu kadu sharp quattron tv. Piem 40le810 un 40le830 var dabut pa 500.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Ja ir berni,tad labak sasprindzinaties un tiesam nemt to LG(sigada modeli ir loti labi)jo 3D ir lieliska izklaide visai gimenei un TV jau neperk katru gadu un pa virsu planotajiem 500 vel 44LS nav tik traka summa,ja parikina cik biezi perkam tv

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Nupat bija aktuāls jautājums par TV iegādi, līdz ar to aizbraucu uz veikalu apskatīties dažus modeļus. Pārdevējs ieteica turēties pie Samsung un Sony, jo Philips pēdējā laikā vairs neesot tik labi (esot bijuši ok pirms 2-3gadiem). Jebkurā gadījumā, Tev jāaizbrauc dzīvē paskatīties uz bildi, noteikti nepērc akli netā, skatoties, ka parametri ir ok. Es biju noskatījusi Samsung UE46EH6030WXBT, bet dabā bilde bija drausmīga. Ja pareizi atceros, šķiet, ka šis modelis bija ok: Samsung UE40EH5450WXXH.... es gan sīkāk nepainteresējos, jo skatījos uz 46", bet tas bija kastē un izlikts tikai 40". Bet cik atceros, tad tiešām attēlam nebija ne vainas. Ir arī SMART TV, ja interesē. Vienīgi pabiezs... nu, ja salīdzina ar Samsung UE46ES6540SXXH - bet tā jau ir cita cena un 46"Tev priekš 2,6m nevajag

 

P.S. No sirds ieteiktu apskatīties šādu: UE40ES6540SXXH, ja budžets nav par lielu vai to atļauj - Euronics šobrīd ir akcijas cena 530Ls. Tur nu gan iekšā būs viss, ko vēlies, kā arī kustības kompensācija: 400 Hz - kas Tavam sportam būs tieši piemērots!

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Man Samsungiem nepatik krasas. Tadas indigas, skabas. To sharp quattron iesaku tapec, ka tam ir ceturtais pixelis, dzeltens. Cik esmu veikalos led tv skatijies, man izskatas tadi auksti, zilgani toni. Saulainais ainavas izskatas nedabigi. Un taa pokemoniski nospriedu, ka tas dzeltenais pixelis varetu situaciju glabt.

Ja grib 3D, tad tas LG tiesam varetu but laba izvele delj pasivam brilem un labas cenas.

Link to comment
Share on other sites

martins19

donis7 - jau otro nedellu staigaju i pa elkor i pa eironics un citiem veikaliem - vakar piemeram elkora visiem tellukiem (gandriz visiem) nu tiem lidz 500Ls liku lai uzsledz LNT vai vel kadu ciu kanalu kuram slikts signals un elkor plaza ir ista vieta jo vinni nnem no baltcom kabella un godigi sakot visiem lidz 500Ls bilde ir sudaina - atsskkiras nelielas nianses un ja ja virs 500 tad jau sakas jutamas izmainnas - piemeram HD visi vinni rada super, bet sliktu signalu visi ka vieni rada sudigi - ta pati plazma pat radija labak neka daudzi LCD.

Passlaik plazmai esmu saskatijis vienu minusu tas ka tere daudz elektribu un karst monitors - LCD man sak likties baigi spilktas krasas un kaut ka liekas ka redzu izteiktak kubicinnus - varbut klludos.

Joprojam mekleju - ceru atrast ko labu un letu (kas nemedz but), bet liels paldies par komentariem ieteikumiem jo tie palidz izvelai - tikai joprojam neziku kuru iegadat. Pat sseit nevaru nonakt lidz teiksim tris modelliem starp kuriem izveleties - arvalstu forumi ir lloti pretrunigi katrs saka ko savadak.

Ceru ka nenogurdinu Jus ar rakstu.

Meklejumi turpinas ......

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nesapratu par to slikto signalu...Rigas centra LNT slikts signals?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Ko tur nesaprast,SDTV ir 576i pikseļu rezolūcija,loģiski,ka plazma tādu sūdainu televīziju rāda biku labāk.Līdz HD Latvijai vēl kā līdz mēnesim bet tas ir cits stāsts.Ja ir dvd un virszemes tv cieņā tad plazmu,ja BD un drīmboks,tad var LCD ņemt un ja gribas lētu un lielu bildi tad arī plazmu,persõnīgi,ja tagad būtu nepieciešams tv pirktu kādu LG pazmu vismaz 60collīgu--labs price/performance.

Link to comment
Share on other sites

Es skatos sd dvb-t uz 37'' philips 2.7m attaluma, man liekas labs attels. Ta ka janem vera ari diognale/attalums ratio.

Link to comment
Share on other sites

Es skatos 42" no 2.5m attāluma un man liekas, ka ir kā reizi, un labi, ka nepirku sākotnēji plānoto 37".

Link to comment
Share on other sites

martins19

Es varbut nepareizi izteicos, bet ja spainiss2 pareizi pateica - tas ko prasiju elkora uzslekt bija SD TV un ja visi lidz 500Ls rada sudigi +-

Ja godigi man jau nemaz lielaku pa 42" nevajag - nav ta ka spiezzu uz izmeru - nu max varetu but 47", bet tas ari gals.

Vienkarssi megginu saprast vai 400Ls verta plazma bus tikpat laba ka 500Ls verts LCD - passlaik sak paradities masveida LED - man ta liekas.

Vienigo LED priekssrocibu redzu ka netere tik daudz elektribu.

Rit atkal braukssu uz ELKORU - mocities un skatities un meklet - redzes kas sanaks.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau vēl viena lieta - no kāda avota nāk signāls un pa kādu ieeju tiek padots TV.

Link to comment
Share on other sites

led tv ir lcd tv, tikai sauc tos par led, jo dienasgaismas lampu vietā ir ieliktas gaismas diodes, kuru saīsinātais nosaukums ir led. matrica ir tā pati lcd.

reti kura plazma nemirgo.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Perc tak to LG :) un ja pardzivo par vajiem signaliem tad paliec labak ar kinoskopu tv :superstition:

Link to comment
Share on other sites

nullchar

Es ieteiktu apskatīties uz Panasonic (gan plazmu, gan LCD), vienīgi viņus dabā grūti atrast, jo lielajos veikalos viņi kaut kā nav. Panasonicam visi LCD ir ar IPS matricu, līdz ar to krāsas ir pietiekoši labas. Jau augstākminētā plazma TX-P42G30E vai LCD(LED) TX-L42E5E kā reiz maksā ap 400 Ls. Šos konkrētos gan dabā pats neesmu redzējis, toties nesen tika iegādāts viens "lētā gala" Panasonic 32", bet SD DTV rāda labi un iespaidi ir ļoti pozitīvi. Piemēram, tāds sīkums, ka korekti māk pats pārslēgties starp 4:3 un 16:9 digitālajā TV, ko ne visi teļuki māk (akmens Samsung un Philips dārziņā). Man jau vispār Panasonic asociējas ar kvalitāti pretstatā LG/Samsung (nez, varbūt aizspriedumi..).

Link to comment
Share on other sites

Ko nozime plazma mirgo???

 

ne visas, bet lielākā daļa mirgo ar tādu frekvenci, ka tas ir redzams. diemžēl, arī panasonic plazminieki mirgo (vai visi, to nezinu), lai kā arī man patīk tas ražotājs.

nezinu, kā lai paskaidro. parasts lcd monitors ar statisku bildi stāv mierīgs kā galda etiķis, bet daudziem plazminiekiem viss laukums mirgo, apmēram līdzīgi kā vecie 50hz crt (kineskopu) tv. kad sāka ražot 100hz kineskopniekus, kļuva daudz labāk.

nav pat runa par kustīgu attēlu, kur vispār, reti kuram tv ir viss kā nākas. bet, tā ir cita tēma.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Kad draugam pirkam tv pirms paris gadiem, ari apsveram plazmu. Un to mirgoshanu pamanijam. Sajuta bija, ka mirgo vairak, kaa 100hz CRT. Nopirkam LCD.

To kurtka. Es nerunaju par optimalu tv izmeru, kaa tadu, bet sakaraa ar SD signalu. Shaubos, ka 42'' no 2.5m attaluma SD attelu rada pienemami. Protams prieksh pat 720 HD jo lielaks, jo labak.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...