Jump to content

Chipseta izvēle i5 - 3570 prcesoram


kurmis009
 Share

Recommended Posts

Vieniga jutama H77 priekshrociba ir RAID atbalsta esamiba, ja buvet RAID nav planots, tad ir jaskatas pec nepiecieshamiem "navarotiem".

 

Par platem es teiktu, ka ASRock ir lidzigs Gigabyte un abi ir "labaki" par MSI.

Link to comment
Share on other sites

Vēl sīka piebilde - jebkuras lētā gala MB izvēle nebūs prātīga rīcība. Uz MB, tāpat kā uz PSU, taupīt nevajadzētu.

P.S.

Var jau būt tagad kas mainījies, bet atceroties problēmas ar Asrock platēm pirms gadiem četriem - sešiem - nu nē, man tās nevieš uzticību, vismaz lētā gala noteikti nē.

Link to comment
Share on other sites

Par platem es teiktu, ka ASRock ir lidzigs Gigabyte un abi ir "labaki" par MSI.
Kas tad tiem MSI par vainu?
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt tagad kas mainījies, bet atceroties problēmas ar Asrock platēm pirms gadiem četriem - sešiem - nu nē, man tās nevieš uzticību, vismaz lētā gala noteikti nē.

 

mainījies ir tas, ka viņus ir nopircis asuss ar izrietošām sekām uz kvalitātes kontroli un komponenšu izvēli

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

kurmis009

Plate domata vienkārši ikdienas lietoshanai filmas, speles, internets utt... tad starpibas starp shiem chipsetiem faktiski nekādas zinjemot cenu atskjiribu starp B75 un H77...

Link to comment
Share on other sites

@nnoname - tieshi otradi, kopsh 2010. gada ASRock vairs nav ASUS filiale. Tagad vinjiem ir pavisam cits saimnieks (Pegatron) un pilnigi neatkariga R&D nodalja.

 

MSI ir diezgan liels RMA % un draiveru/BIOS atbalsts tiem pashvaks.

Link to comment
Share on other sites

Pag, bet vai tad pegatron nav asus'a meitasuzņēmums, kurš tajā 2010-ajā vienkārši nodalīts no mātes kompānijas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...