Jump to content

Asus A55VM no 1a


skichy
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Pirms pāris dienām ieliku foruma ierakstu par izvēli starp Aceri un Asusu (ne tik veca tēma, 4 vai 5 no augšas pašlaik), taču atbildēja tikai viens cilvēks un pats papētīju nedaudz un palasīju citos avotos un forumos par Asus A55VM un Acer 5750G.

 

Viens maksā diezgan vairāk (Acer šajā gadījumā 312 latus, bet Asus 399 latus (akcijas prece)), bet domāju, ka tomēr piemaksāju vairāk un iegūstu ko labāku, jo atsauksmes bija labākas par Asus un viņa performanci un kvalitāti (informācija dažāda, citur saka vienu, citur otru).

 

Tātad esmu nolēmis drīzumā iegādāties Asus A55VM http://www.1a.lv/special/akcijas/asus_a55vm_portativais_dators/12746085/

 

Bet esmu dzirdējis negatīvas atsauksmes no 1a veikala. Gribēju pārliecināties vai šis veikals tiešām kavējas ar piegādēm, "čakarē" cilvēkus? Un vai Asus A55VM ir labs portatīvais ( darbam/ geimošanai)? Ar darbu es domāju bilžu redakcija, jo dokumentu rakstīšanai problēmu nevajadzētu būt.

 

Geimošanai - nu Starcraft 2, Men of War, Battlefield 3. Nevēlos ne uz ultra un high to visu spēlēt, bet gan pāris stundas dienā un šad tad lan party.

 

Paldies jau iepriekš, gaidīšu komentārus.

Link to comment
Share on other sites

1a.lv ir viens no lielakajiem Latvijas i-netveikaliem ,kas tirgu ir jau ne pirmo gadu,ar labu reputaciju,ko diez vai gribetu sabojat.pats gan tik vienreiz tur iepirkos-preci piegadaja jau nakamaja diena... Asusam laikam labaks serviss,turklat 3 gadu garantija,akcijas precem bezmaksas piegade.Acer toties letaks...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Ar 1a viss ok, čaļi zin, ko dara, ir ņemts no turienes portatīvais, bija pieejams tās pašas dienas vakarā, neviens tur neko nečakarē, jo tur nevienam tas nav izdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

ir skaidrs ka videocips ir uzlodēts uz MB un tas nozīmē, ka iekšā ir tikai viens ventilātors un cerams labākajā gadījumā no VIDEO čipa galvas ir ticis uzstādīts kapara metāla karstuma novadītājs kuram galā ir "dzeses ribas". Pie tā paša pieduroties - cerams ka šīs dzeses ribas ir izkārtotas no ventilātora kā pirmā - GPU un aiz CPU, jo otrādak, tas būtu graujoši dēļ CPU, kas patērē tikai 25W, un, kas nekarsīs tā (1/5 c off) - kā to darīja sandy bridge, lai atdzesētu video čipu. <---(tīri salīzinājumā).

 

Ko gribēju īsti pateikt? to ka šis 2GB Nvidia risinājumam būs daudz grādu atšķirībā no CPU. Ventilātora apgriezienus regulē nokonfigurēts fails biosā, kas attiecīgi dod komandas tikai pie CPU uzkarsušiem grādiem. Procesors joprojām ir jaudīgākā ierīce un šim asus vispār - spēlējot spēli procesors būš noslogots 50-80% kamēr GPU 90-99% - tad kā ventilātors spēs atdzesēt GPU, lai spēle nelagotu? - NEKĀ! + ja vēl putekļi sakrāsies - arivadever4i/

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85.

 

Cik skatījos video- review viņiem, tad viņi nelago un darbība ir normāla. Nezinu kā ir izkārtoti čipi šim datoram, bet nu jau esmu viņu pasūtījis no 1a.lv un gaidāms pēc nedēļas.

 

Par pārkaršanu, zinu, ka portatīvie nav spēlēm, bet principā it kā man no vienas puses uztraukumu nav, ja šim datoram tiek dota 3 gadu garantija, tad jebkurā gadījumā, protams, ceru, ka ies viss labi, ja par viņu labi rūpēšos, bet nu sliktākajā gadījumā ir garantijas talons.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

ja viņam ir 3gadu garantija, tad noteikti beisā ir auksto gaisu ieplūdes caurumi ciet ventilātoram vai daļēji aizsegti. Skatījos mazu video review- cik iereaudzīju - kopija (izvietojums) ASUS G50, G60 modeļiem. Un G60 ir tiktiešām super geimerītc - pašam ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki.

 

Tātad, datoru - Asus A55VM no 1a saņēmu jau pirms 2 dienām un pirmajā dienā viss tika sainstalēts (sākotnēji tikai BIOS bija), otrajā dienā jau iemēģināju cik labi tas darbojas un cik karst pie lielākām slodzēm - vairāku programmu (video un foto apstrādes) un google chrome lietošana kopā un arī pamēģināju BFBC2.

 

Jāsaka esmu apmierināts, pat nedaudz vairāk nekā biju cerējis. Laptops, protams, nav spēlēm (tie , kas grib spēles kā es), bet gribu pateikt, ka pie spēlēšanas temperatūras svārstās ap 60 grādiem (Celsija) BFBC uz low/mid settingiem iet ideāli bez lagiem un plūstoši tāpēc LAN mašīnai (kurai nevajag tik spēcīgus dzelžus) būs ideāls.

 

Vienīgi biju cerējis, ka viss korpuss būs no alumīnija, bet ir tikai roku paliknis. Touchpads arī ir diezgan parocīgs.

 

Priekš darba, lieliska izvēle jebkuram un laba darbība programmām. Spēles arī iet raiti, ja negribat uz Ultra un High, jo vēl neesmu mēģinājis, bet domāju, ka to pašu BFBC2 pamēģināšu uz High (ultra gan nē), jo pie mid/ high settingiem nedaudz ielagoja pie lielām eksplozijām.

 

Esmu apmierināts un nenožēloju ieguldītos 399 latus par laptopu. Tie, kas meklē labu balansu starp darbs/ spēles (netikai spēles) ļoti labs variants.

 

Pieminēšu vēlreiz, pats daudz braukāju riņķī un mājās esmu maz tāpēc labprāt būtu jau ņēmis stacionāro un ja nevajag nekur neko nest bieži, tad tas arī jāpērk, jo tad tiešām sanāks lielisks dators, bet priekš portatīvā - super!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Arī tikko nopirku laptopu no 1a - tai ziņā viss ok.

 

bet nekādi nevaru nekur atrast tīkla kartes un citus draiverus šim laptopam Asus A55VJ priekš windows 7. Varbūt var kāds palīdzēt ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...