Jump to content

Vai kāds lieto Advanced Uninstaller PRO


wonderland
 Share

Recommended Posts

Gribēju jautāt vai kāds ir lietojis vai lieto šo programmu.

 

Parasti šāda tipa programmām uzticos tikai tad, ja tās ir ļoti populāras, piemēram kā CCleaner.

 

Bet šī programma man ļoti piesaistīja ar vienu lietu.

 

Man jau gadiem ir kritis uz nerviem, kā programmas, praktiski nekad neizinstalē visus failus un piedrazo registry utt.

 

Šai programmai piedāvā interesantu opciju

 

Pirms jaunas programmas ieinstalēšanas tiek ieslēgts "Install monitoring", cik es saprotu, programma uztaisa registry backup (kā izskatījās registry pirms instalācijas), kā arī iegaumē visu folderu stāvokli, ieinstalēsana, protams aizņem krietni ilgāku laiku.

 

Izinstalējot šo programmu, registry un folderi tiek atgriezti iepriekšējā stāvoklī.

 

Vai šāds risinājums vispār būtu prātīgs ?

 

Varbūt kāds jau izmanto šo programmu ?

Link to comment
Share on other sites

Man netraucē progu astītes, kas itkā piedrazo reģistru. Kā izpaužas reģistra piedrazošana/ Globāli zutveru reģistru tā pat kā failu sistēmu uz cietņa. Reģistra "Mapītes'' (KEY) ir līdzigas mapēm uz cietņa. Values līdzigi failiem. Ja atrodu kaku: izmetu. Uzreiz uz /dev/null nevis miskastē. Kāds bļaus ka man jāpārrok vaisu reģistru? Nafig? Neroku. Lai torčī tās herņas. Man ēst neprasa. Reģistra datu bāze defragnemtējas un kaste paliek lēna? Pirms kāds grib man pārmest ka man reģistra faila defragmentēšanās bremzē datoru, no sākuma lai pierāda ka viņa pagefile nav defragmentēts. :D Glūži kā no grāmatu grāmatas.

 

Nē nu ir sevišķi kretīniski softu (adobe reader utml), kuri ielien sistēmā ta ka Win Explorerā uzklikšķinot uz PDF (vai tml) uzreiz parāda preview. Jā tas bremzē. Tāpēc google un ar rociņām atrisinam... Esmu redzējis kaut kāda tur registry mechanic darbību. Sajāj manuāli (vai pusmanuāli) taisītas failu asociācijas "internetā pirktajām" programmām. Nafig man to vajag. Es ta tiktu galā ar tādu netaisnību, bet... Ja viens "itkā datorists" ieliek tādu prograu userim vulgaris (arī 60 gadnieki strādā ar datoriem). Tāds useris vulgaris nu toč nesapratīs par datora ninasēm un tik drāžīs savu kasti.

 

kas attiecas uz failie-"astītēm" pēc pergām... Tur bez komentāriem. Delete un miers. Un vispār šajā ziņa man patīk FOSS, jo tie neko lieku nedara.

 

Tā ka. Dators tik un tā pēc gada būs jāpārinstalē. Mana darba kaste četru gadu laikā redzējusi vismaz 50 USB/Firewire skaņas kartes, kurām nāk līdzi nevajadzīgi pribambasi. I nekas. Vēl pukst. Kad būs laiks pārlikšu logus. Mājās? Pats kasti nekomplektēju. Nu nesekoju līdzi jaunākajiem lūžņiem. Pateicu ka vajag spēcīgu daudzakmeņu AMD, dēli kurā nav integrētā vdjuka, ir ILDE, PCI< LPT un COM porti (iespēju robežās). Bonusā tiku pie PS/2 keyb/mouse utt. Vidjuha kāda? Kaut kāda ATI ar VGA, DVI un HDMI. Spēles paralēlas un vidjuka attiecīgi arī paralēla. Ka tik rāda bildi. Kad paziņa saskrūvēja kasti, teicu lai uzliek logus un drauverus. tā teikt lai pārliecinātos ka kaste dzīva. Sainstalēja līki (pēc manas latiņas toč līki). ā arī jau gadu dzīvoju ar šķibiem (install ziņā) logiem. Slinkums pārinstalēt. Darbojas tā teikt. Pārinstalēšu kad pūcei aste ziedēs. Nekādus cleanerus nafig nelietoju. priekš kam? Pa laika padzēšu kakas no tempiem un vēl šur tur.

 

Viss patiesībā ir elementāri. Saskaņā ar darvina teoriju manā interpetācijā: dabā eksistē tizleņi, kuri ir sevišķi apdāvināti ar stulbumu. Viņiem nekas neizdodas. Tai skaitā arī datora lietošana.

Link to comment
Share on other sites

wonderland

Tā īstenībā ir riktīgi forša doma!

Link to comment
Share on other sites

vieniigais, kur sjo softu eerti izmantot - muuzjiigajiem triaaliem:> nav pasjam jaarok, kur meesli pierakstaas)

 

Trial? Kas tas tāds? Āāā, laikam zinu. Mototriāls! Vai arī USBlyzer softs, kurš vairs, nafig, nav aktuāls...

Link to comment
Share on other sites

Jā, ļoti skarbs un debīls joks no manas puses. Visdrīzāk ka tādus jokus saprotu tikai es viens pats šajā Visumā.

 

Gribēju pateikt, ka esmu aizmirsis kas ir trial. Pēdējā proga kurai vajadzēja trial izčakarēt bija USBlyzer. Un problēma, kuras dēl vajadzēja augstāk minēto softu atrisinājas savādāk. Pat neatceros nianses.

 

PS: Vispār vajadzētu paeksperimentēt ar EqPOS pergu un mototriālismu...

Link to comment
Share on other sites

 

Šai programmai piedāvā interesantu opciju

 

Pirms jaunas programmas ieinstalēšanas tiek ieslēgts "Install monitoring", cik es saprotu, programma uztaisa registry backup (kā izskatījās registry pirms instalācijas), kā arī iegaumē visu folderu stāvokli, ieinstalēsana, protams aizņem krietni ilgāku laiku.

 

Izinstalējot šo programmu, registry un folderi tiek atgriezti iepriekšējā stāvoklī.

 

Vai šāds risinājums vispār būtu prātīgs ?

 

 

 

A kas notiek, ja pa vidu instalācijai un deinstalācijai ir uzlikts vēl kaut kas? Vai tas arī aizies pa pieskari?

Link to comment
Share on other sites

wonderland

To es vēl neesmu pārbaudījis, bet es stipri šaubos, ka viņi par tik lielu lietu nebūtu padomājuši. Tagad varu tikai spekulēt, bet domāju, ka šī programma noteikti tikai izmaiņas (folderi, registry) konkrētajai programmai.

Ieslēdzot "Monitoringu" viņi stringri iesaka aizvērt visas pārējās programmas.

 

Šai programmai, cik es internetā apskatījos ir diezgan ok atsauksmes. Viss labāk jau var pārbaudīt testējot

Link to comment
Share on other sites

Esmu lietojis šo progu Diezgan labi izmēž kompi!

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kārtējais nejēdzīgais softs, kurš turās pie dzīvības tik pateicoties ierindas lietotāju debīlumam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wonderland
(labots)

Vai tu lūdzu nepadalītos ar informāciju, kā tu cīnies ar drazu, ko atstāj programmas ?

Labots - wonderland
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Īsi sakot - beidz ākstīties :) Ja Tu esi tik gudrs, un spēj izanalizēt reģistru un redzēt, ka viņš ir piedrazots - dzēst nost, kā to zinoši ļaudis dara - mierīgi un bez steigas ar rociņām. Tas pats par kādu palikušu bezsaimnieka failu. Pretējā gadījumā - uzdod sev jautājumu - kas Tev konkrētajā situācijā d* plēš? Palaižot brēc, ka nevar atrast kādu failu utt.? Tad ir jēga saspringt, pretējā gadījumā - šad tad sirdsmieram iztīri temp direktorijus (ja tik ļoti gribas :), un liecies mierā.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienu kompjus var drazot ilgi un pamatīgi,jaudas pietiek ,lai tiktu galā ar visu drazu un nebremzētu :).

To izmanto arī marketingam.

Ierindas userim vecais kompīts sācis bremzēt un tml.,dēļ. piedrazotības,citreiz arī fiziskas(putekļi).

Pārdevējs /reklāma klāt -par švaku jāpērk jauns :) !

Lai gan pie pareizas lietošanas(drazas tīrīšanas un tml.),tam kompim vēl pieiekoši jaudas tā usera vajadzībām(pat vēl gadus uz priekšu).Neiet runa par gameriem :),kuriem kompja jauda mērās iespējās uzspēlēt jaunākas gāmes uz max. settingiem.

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Jēga uztraukties par katru programmas atstāto drazu bija, tajos laikos, kad 3GB cietais disks skaitījās liels un 32MB atmiņa jau bija kruta. Mūsdienās, kad stacionāram datoram 1TB cietais jau ir norma, vairs nav nekādas jēgas iespringt par programmu atstātajām drazām, pat tad ja tā drazas ir >100MB. Tie 100MB neatstās pilnīgi nekādu iespaidu uz datora ātrdarbību. Un arī pāris tūkstoši „mirušo” registry ieraksti datora ātrdarbībā nekādu lomu nespēlē. Tie „tūkstoši” ierakstu labākajā gadījumā sastāda vien kādus 100 kB. Kā jau te rakstīja - vienīgā jēga šādām programmu atinstalēšana programmā ir, lai no kādas programmas uztaisītu „mūžīgo” trial.

No „parastajiem” registry tīrītājiem (ccleaner registry tīrītāja daļa) jēgas ir vēl mazāk, jo ne uz ko vairāk kā izdzēst čupu ar mirušiem MRU ierakstiem un nevajadzīgiem failu tipiem tās nav spējīgas. A jēgas no tās izdzēšanas nav, jo reģistra izmērs no tā samazināsies labi, ja par dažiem kB, un jau pāris dienām reģistrs atkal būs pilns ar „mirušiem” ierakstiem.

Nesalīdzināmi lielāku ietekmi uz datora ātrdarbību atstāj kaudze automātiski palaižamo programmu, antivīruss un kaut kāds super-puper firewall.

Tie, kuriem patīk instalē datorā visādas programmas, agri vai vēlu iedzīvojas vīrusos un vismaz 1x gadā datoru nākas pārinstalēt. Šai datoru lietotāju kategorijai jēgas no datora tīrīšanas programmām nav nekādas, jo dators šā vai tā būs jāpārinstalē.

Bet tie, kuri ir pieraduši pie savām programmā un kaut ko jaunu instalē labākajā gadījumā 1x gadā, tiem tāpat nebūs jēgas no datora tīrīšanas programmām, jo tur arī pēc 5 gadiem būs ļoti maz citu programmu atstāto drazu.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kuriem patīk instalē datorā visādas programmas, agri vai vēlu iedzīvojas vīrusos un vismaz 1x gadā datoru nākas pārinstalēt. Šai datoru lietotāju kategorijai jēgas no datora tīrīšanas programmām nav nekādas, jo dators šā vai tā būs jāpārinstalē.

Bet tie, kuri ir pieraduši pie savām programmā un kaut ko jaunu instalē labākajā gadījumā 1x gadā, tiem tāpat nebūs jēgas no datora tīrīšanas programmām, jo tur arī pēc 5 gadiem būs ļoti maz citu programmu atstāto drazu.

 

Patik instalēt draizņu eksperimetniem, bet kompi gan nenākas pārinstalēt katru gadu.. :king2:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...