Jump to content

Visa Classic vs MasterCard kartes


jurgis_L
 Share

Recommended Posts

Cik slikti gāja ar apkalpošanu, tik samērā pozitīva pieredze bija ar bezvārda VISA universālo un lielāks prieks par iespēju autorizēties un veikt maksājumus internetbankā ar reģistrētu tālruni. Kad pie rokas nav tie digipasi un kodu kartes, laba lieta. Tāds vakara prieks.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ļoti, ļoti ilga un aizvēsturiska konta, kartes atvēršana.

Toties kredītkarte ir uz rokas un darbojas jau tajā pašā dienā nevis pēc nedēļas. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā kā pacēlu šo tēmu, tad te arī noslēgums no manis, esmu PrivatBank klients ar universālo VISA karti. PayPal piereģistrējās, tā kā naudas izņēmšanai no PayPal turpmākos 2 gadus nevajadzētu būt problēmām (ja nu vienīgi kāds force majeure). Jā, internetbanka aizvēsturiska, jā bankas telpas atšķiras no populārājām bankām, bet šoreiz man bija svarīga VISA karte, ko populārās bankas man atteica vai arī par to gribēja, manuprāt, neadekvātus ciparus.

 

Tā kā problēma priekš manis ir atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VebKamera

Piedāvājums interesants. Vai tiešām nav nekādas maksas - ne gada, ne izsniegšanas?

Cik maksā transakcija no konta uz citu banku? Piem. Swed?

Link to comment
Share on other sites

arī SMS atskaites bezmaksas.

 

0,28 EUR mēnesī vispār, bet tik un tā laba lieta nekā 0,09 - 0,1 EUR par vienu SMS

 

Pagaidām vienīgā banka, kas piedāvā divpakāpju autorizāciju ar sms, tāpat kā Google. u.t.t

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Kartei Universālā varbūt kas jāmaksā, komplektam Universālais nav, lietoju jau daudzus gadus. Komplekts ir 2 kartes Classic + Electron. 1x vai 2x šāds maksājums ir bijis, ko uzzināju caur šo pašu SMS, zvans uz bezmaksas numuru bankai un nauda tika atgriezta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VebKamera

Abet pastāstiet jel pieredzi, cik ātri nauda no PayPala uz tādu Privāta Universālo karti karti ienāk. Es itkā pasūtīju, PayPals deva dabro, 8 dienas apkārt, nav ne čiku ne grabu.

Link to comment
Share on other sites

@Vebkamera - pamēģini uzdot jautājumu saprotami, pretējā gadījumā diezin vai kāds spēs atbildēt. Ko pasūtīju, no kurienes, kādu "dabro" paypals deva utt.

Vispārīgi naudas pārskaitīums paypalā notiek sekunžu laikā un nauda ienāk pārdevēja paypal kontā. Ko viņš tālāk ar to naudu dara - tā galīgi nav tava problēma. 

Link to comment
Share on other sites

Drošākā metode ir pārbaudīt pašam. Uztaisi eksperimentālo naudas izņemšanu un stāvi blakus ar pulksteni/kalendāru.

Link to comment
Share on other sites

@@ivo, izlasi kārtīgi. Cilvēks taisīja naudas izņemšanu no paypal konta uz savu Visa karti.. bet vēl nav nauda ienākusi kartē.

 

Pats to neesmu izmantojis, VISA kartes arī nav.. tāpēc nezinu. Pēc būtības nevajadzētu aizņemt vairāk laika kā parastam SEPA maksājumam. Paskaties kārtīgi kontā, vai uzraksti paypal atbalsta dienestam.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt apskaties vai iekš PayPal ir status "completed". PayPal var naudu aizkavēt savu iemeslu dēļ diezgan ilgi. Naudai tavas Visa kartes rēķinā vajadzētu parādīties apmēram 2 darba dienu laikā no tā brīža kad PayPals to pārskaitījis (nevis no brīža kad veici izmaksas uzdevumu).  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, es arī nekad neesmu izņēmis. Ja kaut ko notirgoju ebajā, tad pēc tam par to naudiņu iepērkos.

Link to comment
Share on other sites

Skaties Paypal kontaa, kas notiek. Droshi vien ir status Pending. Ja nesaproti, kas Paypalaa rakstiits, maacies anglju valodu.

 Nauda var naakt nedeelju. Briivdienas iznjem aaraa.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Paldies, lasīt māku labi 3 valodās. Un manuprāt uzrakstīju saprotami. Bet vēlreiz un lielākiem burtiem:

 

PayPalā viss ir pasūtīts, izskatīts un akceptēts. Atnācis e-pasts, ka nauda izskaitīta. 8 dienas ir garām, bet kartes kontā vēl nav parādījusies. Vaicāju pēc citu pieredzes - cik ilgi notiek transakcija uz Universālo Visa karti PrivatBank bankā (ja ir pieredze kādam). Vai tad bija grūti? Thnx.

Link to comment
Share on other sites

 Mana pieredze.

 Nav tā, ka nauda starp PayPal un tavu bankas kontu pārvietojas zibenīgi. Nepavisam nē. Neesmu neko tirgojis, tad gaidījis ienākam naudu, bet ir bijuši gadījumi, kad atnāk no, piemēram, ebay tirgotāja prece ar brāķi, sazinos, sūtu preci atpakaļ, tirgotājs atmaksā naudu. Tad, lūk, no PayPal atnāk e-pasts, ka tev nauda atgriezta, PayPal kontā arī uzrādās, ka nauda man atskaitīta, bet paiet vairākas dienas, kamēr tā nauda ir manā kontā. Neatceros vairs cik dienas tas velkas, bet tas nebija uzreiz un arī nākamajā dienā ne, 8 dienas izskatās tā pailgi, bet nedomāju, ka tas ir kas ārkārtējs.

 To arī esmu novērojis, iepērkoties izmantojot PayPal, nav tā, ka zibenīgi nauda no tevis tiek noņemta un uzreiz ir tirgotāja kontā. Citreiz vairākas dienas savā internetbankā redzu, ka summa ir rezervēta, bet noņemts nav nekas, tā tas karājas pat vairākas dienas, tas gan, PayPal paziņojumi par operācijām atnāk zibenīgi, bet tie ir tikai paziņojumi nevis nauda, naudai ir ilgāks ceļš.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav tā, ka nauda starp PayPal un tavu bankas kontu pārvietojas zibenīgi.

Latvijā no Paypal nauda nāk caur Visa, nevis taisni uz bankas kontu, bet 8 dienas tas noteikti neprasa. 2 - 3 darbdienas.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

O.K, sanāca vētra ūdens glāzē. Secība bija šāda:

 

14. datumā uzrakstīts pieteikums par withdrawal iekš PayPal;

17. datumā PayPals devis akceptu, ka "money is on a way"

20. datumā izrādās ir ienākusi nauda, tik dīvainā kārtā PrivatBank paziņo ar īsziņām naudas noņemšanu, bet ne ienākšanu kontā.

 

Paldies visiem, tiešām sanāk ~~ 3 dienas kamēr atnāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tik dīvainā kārtā PrivatBank paziņo ar īsziņām naudas noņemšanu, bet ne ienākšanu kontā.

Tas gan ir dīvaini. Kad tu ieej veikalā un samaksā par pirkumu ar maksājuma karti, tev katrreiz īsziņa pienāk? Plus pienāk īsziņa par to ka ir novilkta nauda no konta par pašu īsziņu. :sarkasms:

Vai nu tā tava banka ir kukū, vai arī tu, bet banka vienkārši šajā sakarā tādā veidā par tevi ņirgājas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Plus pienāk īsziņa par to ka ir novilkta nauda no konta par pašu īsziņu.
 

Tā jau veidojās apburtais loks no kura neizkļūt līdz konta atlikums 0.00 vai līdz overdrafta limita izlietošanai

 

nākošo mēness pašam beidzas seb visa un jau atnāca vēstule no bankas, kad visa tiks aizstāta ar mastercard 

Link to comment
Share on other sites

un tev bija laiks te gaudulīgu tēmu sacerēt, bet nesanāca pa šo laiku ieiet internetbankā palūrēt kontā?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
,n tev bija laiks te gaudulīgu tēmu sacerēt, bet nesanāca pa šo laiku ieiet internetbankā palūrēt kontā?

Pirmkārt, tēmu es ne uzsāku, ne sacerēju, tik ierakstīju dažas rindiņas. Un ierakstīju tekstu, kas nākotnē (ceru) vismaz dažiem cilvēkiem var palīdzēt. Tev, savukārt, izdevās iespamot ar postu, kas cilvēkiem nevar palīdzēt nekādā veidā.

 

P.S. Īsziņas šim pakalpojumam ir bezmaksas, kā jau te viens biedrs norādīja.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Tas gan ir dīvaini. Kad tu ieej veikalā un samaksā par pirkumu ar maksājuma karti, tev katrreiz īsziņa pienāk? Plus pienāk īsziņa par to ka ir novilkta nauda no konta par pašu īsziņu. :sarkasms:

Vai nu tā tava banka ir kukū, vai arī tu, bet banka vienkārši šajā sakarā tādā veidā par tevi ņirgājas.

Ja tu būtu iepazinies ar cenrādi, tad uzzinātu, ka SMS banka maksā 0,28centus mēnesī neatkarīgi no daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

 Lai tur kā, uzskatu, ka ir diezgan neloģisks tas pakalpojums, sūtīt SMS no bankas, kad no konta kaut kas tiek noņemts. Tu taču to karti pats lieto, pats ej veikalā iepirkties, pats izdari pārskaitījumus. Ta kāda vella pēc manas šīs darbības ar to karti vajag vēl noinformēt caur SMS no bankas puses. Cita lieta, ienākošā nauda. Vai alga, vai apmaksāts rēķins, to tu nezini, kurā brīdī ienāks nauda, pienāk SMS, ā, naudiņa kontā ienāca.

 Vai arī, ienāca prātā, tā tāda blondīņu karte. Džeks noformē karti bankā, iedod savai Džusei, lai lieto. Lai varētu savu Džusi nedaudz pakontrolēt, cik šī pa šopingtūrēm naudiņu tērē, nu tad labais bankas pakalpojums, pienāk Džekam uz mobilo īsziņas - no kartes nauda nost, te atkal nost, te vēl smuka summiņa nost. Kad Džuse ieskrienās pa daudz, Džeks zvana - Zaķīt, piebremzē, Zaķīt, aijaijai, Zaķīt, rimsties... Kaut kā tā. :)

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

diezgan neloģisks tas pakalpojums, sūtīt SMS no bankas, kad no konta kaut kas tiek noņemts. Tu taču to karti pats lieto, pats ej veikalā iepirkties, pats izdari pārskaitījumus.

Kad kāds karderis sāks lietot tavas kartes datus,  tev būs loģisks un patīkams pārsteigums īsziņas veidā, ka tu konkrētajā brīdī iepērcies piemēram Indonēzijā. Bet atmetot jokus - šādas īsziņas ir papildus kontrole tavam kontam, lai tu brīdī kad sāk mistiski norakstīties nauda, būtu lietas kursā un celtu trauksmi, nevis kādā dienā konstatētu ka tavs konta atlikums ir zero

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varat ieteikt banku kas piedava normalu visa karti bez tur kkadam lielam gada/menesa maksaam kaa ari lai nav jamaksa tur kkadi 1.5% par naudas iznemshanu no bankomata kaa tas seb man bij ieprieks ,tiesi paypalam vajag..

konts ir swed ,bet nu visa shiem nav vairs...

seb negribu,nepatik taa banka kaa taada.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Latvijā neesmu dzirdējis par bankām, kas dotu karti bez mēneša maksas un ļautu izņemt naudu par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā neesmu dzirdējis par bankām, kas dotu karti bez mēneša maksas un ļautu izņemt naudu par brīvu.

 

Privatbank karte universālā tācu. Nav mēnešu maksas un no jebkura bankom;ata var noņemt naudu bez komisijas maksas.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Privatbank karte universālā tācu. Nav mēnešu maksas un no jebkura bankom;ata var noņemt naudu bez komisijas maksas.

 

Kādreiz Privātbankā naudas izņemšana bija ļoti dārga. Varbūt pa gadiem kaut kas ir mainījies?


 

 

dzjeki drosmi paareedusjies uzticoties krievu kabatas bankai...

 

100KEUR garantē valsts. Lielāku summu glabāt šajā bankā gan nevajag.

P.S. Ukraiņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādreiz Privātbankā naudas izņemšana bija ļoti dārga. Varbūt pa gadiem kaut kas ir mainījies?

Ir ir mainījies, šis tāds patīkams bonuss.

 

 

 

jo sliktaak...

 

Tādi paši kā netīrie svensoni.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādreiz Privātbankā naudas izņemšana bija ļoti dārga.

 Kurā tad bankā izņemšana nav bijusi un joprojām nav dārga? Universālā ir KREDĪTkarte uz Visa Classic bāzes.

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir .ūds.

 

Viss šis jaukais pasākums atdūrās pret pasu galdu, kad tas atteicās pieņemt Privatbank izdotu karti.

Link to comment
Share on other sites

Un kā tas tika pamatots? Droši vien tas ka uz kartes nav vārda. Labi ka vismaz čips ir, Latvijā vairumā veikalu var norēķināties pat bez tā. Problēma jau nav kartē vai bankā, bet kasierī.

Link to comment
Share on other sites

@@hehe, tas, ka uz kartes nav vārda/uzvārda ir tomēr problēma. Kā identificēs, ka patiešām tā ir tava karte? Man sievai arī PMLP atteicās pieņemt manu kartiņu.. pats ārā ar sīko gaidīju, iedevu, lai samaksātu par pasi. Nācās braukt citu dienu.. jo skaidru naudu arī nepieņem un mums atšķirīgas bankas.

 

Es arī nepieņemtu tādu noname karti.. mazums kur esi sadabūjis.

Link to comment
Share on other sites

Manai kartei izrādījās, ka nav paraksta (Jo nav vārda un uzvārda)

 

Šajā gadījumā gan es un banka atsevišķi sazvanīja banku un noskaidroja visu vajadzīgo informāciju, ka karte pieder man un, ka viss ir kārtībā, bet tomēr PLMP pamatojoties uz saviem noteikumiem, ka nav paraksta uz kartes, atteicās pieņemt.

 

Izrādās, ka pašā bankā nav skaidrības par to vai tai kartei jābūt parakstam vai nav.

 

Tāpat uzmanība jāpievērš kartes limitiem, ar šito joku vakar iebrezos. Veicu vairākus lielus maksājumus ar karti un pēdējā maksājumā attdūros - darījums atteikts. Tāds šķrobis bija.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā identificēs, ka patiešām tā ir tava karte? Man sievai arī PMLP atteicās pieņemt manu kartiņu.. pats ārā ar sīko gaidīju, iedevu, lai samaksātu par pasi. Nācās braukt citu dienu.. jo skaidru naudu arī nepieņem un mums atšķirīgas bankas.
Fantastiski. Ar kuru galu atvainojiet Jūs domājāt? Ne tikai PMLP bet arī jebkurā normālā veicī tavu kundzi pasūtīs, un vēl mentus izsauks ja mēģinās norēķināties ar karti kura izdota uz  džeka vārda. Vajadzētu tā kā pierast ka katram ir jālieto savi maksājumu instrumenti.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@@LSTP, tā jau nebūs tava problēma kas kur un kā. Nekādus mentus neizsauks. Būs laiks aizbrist līdz KAC.. noformēšu papildus karti. Sievai uzticos tā kā..

Link to comment
Share on other sites

@@CAPRuna nav par uzticību, bet par lietu loģisko kārtību. Ja kas tu arī esi pārkāpis bankas noteikumus - uzticējis kodus citai personai.  Protams ka šī konkrētā problēma nav mana, bet ja redzu pie sevis norēķinoties ar svešu karti un man nepatiks purns, man var rasties vēlme arī pēc mentu klātbūtnes. Pārāk daudz visādu elementu kas shēmo ar kartēm. Pēdējo tipiņu kurš to mēģināja sašņorēja aš uz manas mašīnas. Nekā personīga, bet tirgotājam/pakalpojumu sniedzējam nav vajadzīgas problēmas ar zaudētu naudu. Labi ka tu vēl neesi aizdomājies līdz tam ka var kādu meituku sūtīt krietni iepirkties un pēc tam rakstīt zajavas ka neko nezini. Citi to dara un ne to vien.

 

Rezumējot:norma maksājuma instrumenta lietotājam ir jābūt tikai īpašniekam ir rakstīta ar kaudzi appistu vai apzagtu cilvēku naudu

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...