Jump to content

Windows 7 volume mixer


nezinis
 Share

Recommended Posts

Problēma varbūt pat smieklīga vai varbūt tā pat nav problēma, bet es tomēr nolēmu pajautāt tiem kas zin.

Problēma ir tajā, ka man mūzika agrāk skanēja skaļāk nekā tagad. Esmu lasijis googlē pāris veidus, kā uzlabot skaļumu, bet tas neko daudz nedot.

Varbūt tas ir dīvaini, bet, manuprāt, problēma slēpjas kkur volume mixer (skat. attēlu).

Tur sarkanā bultiņa labajā malā norāda uz to līniju, kas atzīmē pusi no uzgriestā skaļuma, laigan cik atceros, agrāk man bija tā, ka tā līnija stāvējā tāpat, kā zem speaker (kreisajā pusē sarkanā bultiņa).

Skaļums tumbām un youtubē ir uzgriezsts uz max., un pēc idejas, tam pelēkajam stabiņam jabūt līdz pašai augšai (cik atceros tā agrāk bija), bet šeit viņš labi ja līdz pusei tiek..

Kāds saredz šeit kkādu problēmu? :p

post-93065-0-68524700-1343672695_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Dīvaina tēma, pat i nezinu smieties vai raudāt.

Vai tad Tavam datoram pele nedarbojas, ka nevari parbaudīt ko kurš skaļuma regulators dara?

Link to comment
Share on other sites

Problēma skaidra - curve_hands.dll :D. Nu kādu skaļumu tu gribi, ja skaļuma regulatorus esi nobīdījis gandrīz uz visklusāko (pašii viņi tur nepārvietojās) ? Gan kopējo, gan konkrētā gadījumā Chrome uz max - un kaimiņi sāks sienu dauzīt :diablo: .

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

... daudz komatu nevietā salikti.

 

Piemēram?

Tev, laikam, švaki ar latviešu gramatiku!

Link to comment
Share on other sites

Problēma skaidra - curve_hands.dll :D. Nu kādu skaļumu tu gribi, ja skaļuma regulatorus esi nobīdījis gandrīz uz visklusāko (pašii viņi tur nepārvietojās) ? Gan kopējo, gan konkrētā gadījumā Chrome uz max - un kaimiņi sāks sienu dauzīt :diablo: .

 

Nu tik daudz kā pagriest tos regulātorus uz max es māku, bilde vienkārši ir kā piemērs.. :D

Agrāk es viņus tik līdz pusei aizvelkot baidijos, ka tumbas neizsturēs vai vēl kkas sāks lidot.. Bet tgd es varu aizvilkt gandrīz līdz max. un mierīgi turpināt sēdēt pie tumbām.. :D

Varbūt problēma slēpjas dzirdē.. :D

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

... daudz komatu nevietā salikti.

Emm, tā uz aci piemetot, trīs komati trūkst, nevietā saliktus kauču kā nemanu...
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jautājums - klusāk skan tikai no Youtube u.c. interneta vietnēm, vai arī mp3, filmas no HDD, spēles ? Kas notiek ar skaļumu, klausoties to pašu no kāda Live CD ?

Njāa, laikamtak veiksmīgi pierādījis savu regulāro bastošanu no latviešu valodas stundām :punish: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jautājums - klusāk skan tikai no Youtube u.c. interneta vietnēm, vai arī mp3, filmas no HDD, spēles ? Kas notiek ar skaļumu, klausoties to pašu no kāda Live CD ?

 

 

Klusāk skan ne tikai no interneta vietnēm, viss pārējais arī kļuvis klusāks.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Klusāk skan ne tikai no interneta vietnēm, viss pārējais arī kļuvis klusāks.

iesaku vizīti pie lora :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...