Jump to content

izvēle starp cd atskaņotājiem ARCAM CD 73 un CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640C V2.


andys22
 Share

Recommended Posts

Lai pilnveidotu audio sistēmu esmu nolēmis mainīt cd atskaņotāju.Pašlaik ir pioneer pd-s505.vērtība ap 40ls.Ir iespēja iegādāties ARCAM CD 73 lietotu par 140ls.Un ir iespēja iegādāties jaunu CAMBRIDGE AUDIO AZUR CD 640c v2.par aptuveni to pašu naudu.

Vai kādam ir bijusi pieredze ar konkrētajiem modeļiem?To skanējumu īpatnībām?ir arī iespējams nopirkt no ss.lv onkyo dx-7711 cd playeru.par 142ls.Tā kā piedāvajums ir gana liels šajā cenu kategorijā.Ļoti grūti izvēlēties.Interesē jūsu viedoklis par šiem modeļiem.

 

P.S.

 

Ar pašu audio sistēmu viss ir kārtībā par to nevēlos diskutēt: skandas normālas(izvietojums pareizs),pastiprinatājs atbilstošs,vadi labi par mērenām cenām.Kā arī zinu ,ka var dot ķīlas naudu un paklausīties mājās atskaņotājus.Ar ARCAM tā jau darīju.Ar pārējiem vēl nē.Laikietilpīgs process.Kā jau minēju interesē jūsu viedoklis par šo situāciju un ieteikumi par atskaņotājiem.

 

P.S.protams esmu lasījis ļoti daudz internetu un atsauksmes gan par ARCAM, gan par CAMBRIDGE AUDIO.Ir arī šāds saits,kurā var kaut ko palasīt.ļoti grūti izdarīt izvēli.

 

http://lampizator.eu/LAMPIZATOR/goodplayers.html

 

pievienoju bildes arī.Pēc iekšpuses CA tāds iespaidīgaks,taču atsauksmēs ARCAM mazliet pārāks.

post-91105-0-89504700-1343473609_thumb.jpg

post-91105-0-77271600-1343473616_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja abus dod klausīties, tad ko tur domāt, tev tak jāklausās, nevis uz jamo jāskatās un jālasa atsauksmes. Man nav viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

Ja patīk detalizācija un augšas, tad cambridge (konkrēto modeli neesmu dzirdējis, bet 840-ais nepatika, pārāk daudz visa, detaļas in your face un augšas diezgan neciešamas, tas gan bija komplektā ar paša cambridge pastiprinātāju, bet nu pēc pieredzes ar citiem viņu aparātiem tā ir kopīga tendence), ja balansētāka skaņa bet ar "saldām" augšām, tad arcam, es viennozīmīgi izvēlētos šo, bet nu gaumes ir dažādas un jāskatās arī, kā ies kopā ar pārējo sistēmu.

Vēl kā variants bišķi palielināt budžetu un paņemt kādu dac'u, ~200 latos sanāk vairāki pieklājīgi modeļi - tam pašam cambridge dacmagic, arcam rdac, musical fidelity v-dac, jo tavs pionieris kā transports ir visnotaļ labs un bonusā iegūsti labu skaņu arī no datora un citiem avotiem.

Link to comment
Share on other sites

neesmu šos dzirdējis + - abi ir ok izpildījumā un daci arī abiem wolfsoni....

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Šos neesmu dzirdējis, bet zinu vienu - pētot shēmas, Arcam ir korektas inženierijas virsotne. Lai gan arī Cambridge Audio visu taisa diezgan korekti nevis audiorastiski.

 

 

http://www.lampizator.eu/ lapu labāk neskaties - tas jefiņš ir tikai tipisks audiorasts, kas pats domā, ka baigi kaut ko sajēdz no elektronikas un skaņas.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka lampizators uzliek lampu izejā opamp avietā un thd x 10 :D - toties siltā lampu skaņa. tad jau to pašu dara Kaspicha lampu buferis,ko man bija tas gods ietestēt.

lampizatoram var ticēt aprakstos par aparātu izpildījumu,,,

 

DSC07283.jpg

 

un siltā otrā H:

 

DSC07287.jpg

Link to comment
Share on other sites

andys22

Paldies par ieteikumiem.Lampizatoram arī uzrakstīju e-mailu.Viņš ieteica Arcam.Vienīgais dizains tam nav tas labākais.Ārējam DAC būtu plusi,taču tomēr budžetu nevaru palielināt un tam pat nav īsti vajadzības.

Cambridge audio atskaņotājam ir labs izskats.Viņam ir caurspīdīgs vāks.Varēja redzēt visu iekšpusi.Tas arī visvairāk pievilināja :D

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Kapec tieshi shie modeli?Loti labi cd atskanotaji ir ari NAD,dizains tapat ka Arcam,galigi garam,bet skan,ka jau visi Nad razojumi:loti detalizeti un tiri...

Link to comment
Share on other sites

andys22

Tieši šie modeļi tāpēc, ka pa vismazāko ieguldīto naudu vēlos iegūt iespējami labāko produktu.Par ARCAM man ir savs stāsts.Tas ir savs cilvēks no kā iespējams nopirkt un ar atlaidēm..Taču par Cambridge Audio tāpēc ,ka jaunu šīs klases atskaņotāju par tādu cenu gandrīz nav iespējams nopirkt.Tā ir tā pati bode,ko Tornis pieminēja tēmā par jaunas stereo sistēmas iegādi...

 

Vēl svārstos par onkyo integra dx-7711 cd atskaņotāju ss.lv. Viens neatlaidīgs tirgotājs

viņu jau ilgi tirgo..Viņš ir krietni vecāks ,taču viņam ir pieejama skaļuma kontrole,kas manā sistēmā lieti noderētu..

Liels mīnus ir tas,ka reti kurš jaunā veida atskaņotājs ir ar line level kontroli.Pārsvarā tiem ar pulti var kontrolēt tikai tās pašas firmas pastiprinātaja skaļumu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

par onkyo ieteiktu aizmirst, viņš ir stingri pārcenots, ne velti tik ilgi tirgo

ja esi tik slinks piecelties līdz skaļuma kloķim, var nopirkt universālās apmācāmās pultis

Link to comment
Share on other sites

universālā pults neiemācīs atskaņotājam jaunas funkcijas

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Steidzami nepieciešami padomi.

Izvēlos pašlaik starp trīs atskaņotajiem

cambridge 640c v2 ap140ls jauns

arcam cd 73t 127ls lietots

rotel cd-02 50ls lietots

visus esmu paklausijies savā sistēmā.

 

cambridge ir tiešām ļoti detalizēts skanējums.ļoti to varēja manīt.Katra nianse bija dzirdama jebkurā dziesmā.ļoti interesants skanējums.Uzreiz pievelk uzmanību.Un skaņa ļoti centrējās uz vidu starp akustikām.Dizains arī smuks.Taču mīnus tāds ,ka pie lielāka skaļuma nav tik izteikts bass un dinamika.To arī juta ļoti.Esmu kaislīgs enerģiskas mūzikas piekritējs.Arcam savukārt bija ļoti labs bass.Izteikta kontrole.Arī detalizēts ,bet pilnīgi ne tik cik cambridge.Cambridge ir tīri savs liels pienesums skanējumā.Arcam un rotel tādi neitrālāki.

 

Gala izvēle ir starp rotel un arcam.Skanējums ļoti līdzīgs.grūti atšķirt uz manas sistēmas.Problēma tāda,ka rotel maksā 50ls un arcam 127ls.

Tacu rotelam ir problēma--viņam nav pults komplektā.īpašnieks pazaudējis.Un man tiešām ļoti nepieciešama pults(nejautājiet kāpēc).Un vēl lieta tāda,ka tam rotelam ļoti pārlec disks no mazākās vibrācijas.Pat ar pirkstu knapi pieduroties ieraustās!Ko tas varētu nozīmēt?Un kā lai dabū pulti šim modelim?Es jau painteresējos un man teica,ka tā esot problēma rotelim,jo universālās pultis arī īsti nederot viņam.Cik izmaksātu pie kāda meistara saprogrammētēt pulti šim modelim un ko nozīmē tā lieta ar to,ka disks ieraustās pie mazākās vibrācijas?

lūdzu palīdziet izvēlēties starp arcam un rotel?Vai var ņemt rotel ar tā esošajām problēmām?

Link to comment
Share on other sites

nu ko tur domāt ? ņem un pērc, ja patīk. a to pus gadu domā, cep topikus....nepatiks pārdosi. es jau domāju sen esi nopircis.

Link to comment
Share on other sites

pareizi jau ir.Nav ko marinēt .pirkšu laikam arcam.Vienkārši pēkšņi uzradās tas rotel :D

un viņš maksā gandrīz 3x lētak..tur tā lieta.Tā jau uzreiz būtu ņēmis arcam

Link to comment
Share on other sites

der universālā pults 100% be tet ne maximas. nezinu kāds tam rotel transports, bet ja standarat +- acs maksās uz 10-20ls.

 

paskatījos - logitech pultu sarakstā ir rotel CD atskaņotāji

 

un rotelam ir sony KSS-213C . virtuālais alus no tevis

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

transport is the "overscan" type..Tā bij minēts internetā.paldies par padomiem oscar.Arcam un rotel ir pie manis uz ķīlas naudām pagaidām.Tāpēc arī ir grūti izvēlēties.pats jau to actiņu nemainīšu.Jādod būtu meistaram.bet ja tu saki,ka tas ir iespējams.vēl pagaidām domāju.pulti pēc tevis teiktā ir iespējams dabūt.principā kopējās izmaksas problēmu novēršanai varētu būt ap 40ls..

Link to comment
Share on other sites

paldies oscar.lāzera maiņai vajadzētu novērst to,ka raustās disks.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ē, skats no alas...

 

Rotel - 50Ls

Acs - ap 10 (ja der)

Pults - arī ap 15-20 vismaz

Meistara darbs - 15-20

 

Kopsummā iegūstam summu ap 100 un tas ir gadījumā ja viss iet gludi...

 

Un kur tad paliek tas "3 reiz lētāks"?

 

Ot, kapeiku draugi... :sarkasms:

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

Lāzera transportu pats var nomainīt bez probēmām. Tur mainās viss mehānisms, tik vien darba kā skrūves skrūvēt un vadiņus atslēgt, pieslēgt. Meistaru tur nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Mainot KSS-213 būs viens hints, kas jāzin, atšķirībā no KSS-240, citādi ilgi nāksies bubeni grabināt un dancot ap to atskaņotāju, skatoties uzrakstā "No Disc" vai "Disc Read Error" ;-)

Link to comment
Share on other sites

tur viens vads bija jānolodē/ jāpielodē ?

 

es tik tā interesējos, jo pašam krājumos ir rezerves kss213c, ja nu savajag kādreiz nomainīt...

Link to comment
Share on other sites

Te ir lieli gudrinieki sastopami, tie visu izstāstīs :-p (es tev privāti kaut kad)

Link to comment
Share on other sites

Esmu mainījis KSM-213CCM, KSS213C Cambridge Audio D300/D500 atskaņotājam, pilnīgi nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

rīt dodu atpakaļ Rotel.Ja ir kāds meistars pieejams ,kurš sataisītu gan to lāzeri,gan pulti,tad pirktu viņu.Meistaram butu gatavs maksāt 40-50ls(ar visu darbu un detaļām utt).Pats klāt tur nelīdīšu.Atdotu darbnīcā un savāktu atpakaļ gatavu.Tas man derētu.Beigās būtu aptuveni 27ls ekonomija attiecībā pret arcam.

Link to comment
Share on other sites

Ediots,

 

tā vienkārši ieliki iekšā un nekādu problēmu? Lodāmuru iekšā neslēdzi? Tad apsveicu, viss jau OK, tikai tad tas nebija oriģinālais SONY izstrādājums.

Link to comment
Share on other sites

Visi vadi uz spraudņiem, kapēc vēl lodāmurs? Nezinu oriģinālais vai nē, vispirms izņēmu veco, paskatījos modeli un nopirku ebay tādu pašu jaunu. Kādiem sarežģījumiem vajadzēja būt? Ā, varbūt runa ir par to antistatisko savienojuma likvidēšanu lāzeram, jā tur vismaz vienreiz man to vajadzēja. Pārdevējs to jau bija norādījis aprakstā. Es jau tikai kādas divas reizes esmu mainījis, pilnīgi iespējams, ka tas bija jādara abas reizes, neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...