Jump to content

Elektriskās plīts virsmas stikls


Betsinfo.info
 Share

Recommended Posts

Varbūt, kāds zina, vai ir iespējams nomainīt elektriskās plīts virsmas stiklu, ja tas ir ieplīsis/sasists? Ja, var, tad, kur šādu pakalpojumu veic + cik maksā +/-?

Ir darbojošās elektriskās plīts virsma, bet nejauši uzkrita uz stūra glāze, kas nosita nost elektriskās plīts virsmas stikla stūri!

Kāds ir risinājums šādam gadījumam? Tiešām, pirkt jaunu?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Tev ļoti daudz jautājumu, kā jaunbiedram. Vēlies kaut ko pārdot? Klāj vaļā, varbūt aizies...

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Neko nevēlos pārdot...vēlos, noskaidrot šīs divas lietas!

Vēl, labprāt, vēl vienu jautājumu noskaidrotu - kādas pašlaik skaitās labākās veļasmašīnas - Zanussi un Electrolux???

vienkārši, pārvācos uz jaunu dzīvokli un šie jautājumi nomāc!

Nemaz tik jauns biedrs nēesmu! Esmu tik klusais vērotājs! :D

Link to comment
Share on other sites

zanusi elektrolux nebūs tas sliktākais, kas ar tevi var notikties. Kā teica viens meistars - freelancers, šitiem var dabūt rezerves daļas vairākās vietās Latvijā (un atbilstoši cena), atšķirībā no, piemēram, Whirlpool. Wirlpoolam esot Latvijā tikai viens pārstāvis un tas turot cenu. Man gan pašam Whirlpool, paigaidām, 7 gadu iet.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Kas ir BEKO, Indesit un Haier? Daudzos internetveikalos raksta, ka Haier ir tipa World`s Nr.1...tā tiešām ir?

Bet, kas ir ar eletriskās plīts stikla virsmu...ko ar to darīt? :D

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Blin, tiešām nav iespējams neko tur salabot, samainīt?

Negribās dēļ vienas līkas rokas izgājiena, kas nenoturēja glāzi izmest vismaz 200 Ls...

Link to comment
Share on other sites

tā virsma ir kur? ja iebūvēta, pērc jaunu, ja atsevišķa plīts, varbūt kādu latu var ietaupīt. latu, nu varbūt divus!

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Tā ir virsma ielikta virtuves mēbelē...nav, nekur iebūvēta! Virtuves mēbelē ir caurums unm tur virsū ielikta elektriskā plīts virsma!

To var easy izņemt un atvienot! Bet, reāli tā ir, ka jauna maksā tikpat, cik tur mēģināt stiklu mainīt, ja?

Link to comment
Share on other sites

tā jau ir iebūvēta mēbele, nekādu stiklu tur samainīt nevar, kaut kur jau bija tikko topiks ar telefonu tačskrīnu. pērc tik jaunu!

 

piebildīšu: iebūvēta nozīmē, nav ar ar divām vai četrām rokām aiznesama, tā ir pieskrūvēta.

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Paldies par atbildēm!

 

Kas ir ar šim veļasmašīnām - BEKO, Indesit un Haier? Daudzos internetveikalos raksta, ka Haier ir tipa World`s Nr.1...tā tiešām ir?

Link to comment
Share on other sites

BEKO, Indesit un Haier ir sūdi pēdējie un nav iesakāmi nevienam. Nr.1 un labākā izvēle ir Miele, kaut vai lietota.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, lietota Miele ir daudz labāka par visādiem Samsungiem vai Beko. Vispār Miele ir nenokaujama.Tā drīzk morāli noveco un sāk apnikt tīri pēc izskata, nevis nojūk. Nu jā,jainas cena ir vismaz trīsreiz augstākapar Sanungiem. Man ir Miele un tai ir vismaz trīsdesmit gadu. Nu super aparats.Nav tai divsimt progranu, kā jaunajaām,kuras neviena mājsaimniece neizmanto,bet tikai tris režīmi. Toties pat bērns prot uzreiz rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man samsungs 7 gadi iet, pa šiem gadiem tik siksnu šo ziemu nomainīju

Link to comment
Share on other sites

Man Mielei orģināla siksna un nav nekādas vajadzības mainit. Tur lūk ir tā starpība.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Didzi,

1) siksna gan vienai, gan otrai ir "kaut kādas" rūpnīcas ražota...

2) Nevēlos par par kaut kādu tur brendu pārmaksāt. Nu nav tur nekādu brīnumu tai Mielē.

Tāpat ļoti labi kalpo Indesit gan Whirpool.

 

p.s. Un par tiem lietošanas gadiem - viens lieto veļmasīnu gandrīz katru dienu, cits reizi nedēļā!

Tur nederēs - man jau veļene padsmit gadu un nekāda vaina.

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Stikli mainās pat ļoti elementāri, zīmējums var nesakrist, bet ir lietas ko var pieciest. Meklēt donorus var vecās tehnikas nodošanas punktos vai darbnicās.

Link to comment
Share on other sites

stiklu mainīt neatmaksāsies. kā atrast tādu pašu donoru?

a par vecajām vācu veļasmašīnām taisnība, krāsojuma gabali tai nokritīs, nebūs displeja un pīkstuļa, bet savu darbu izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Worlds Nr ! ir Miele - vacu gimenes uznemums kurs izgatavoja pirmo mejanisko veljasmasinu, velak pirmo elektrisko veljasmasinu, paslaik ir pasaules brendu TOP 7

Mieles produkcija ir taisita ta lai vidusmera gimenei rupnicas paredzetasi lietosanas ilgums butu 20 gadi. Salidzinajumam Elektrolux labi ja 5 gadi, Beko , Higer u.c. turku brinumi bez remonta labakaja gadijuma izvilks garantijas laiku 2 gadi.

 

Par stiklu elektriskajaj virsmai - tas nav parasts stikls un vel jo vairak tas nav vienkarsi stikls. Visticamak Tev atliek samierinaties ar bojatu vizualo izskatu vai nu ari griezties pie razotaja uzzinat vai ir iespejams to sataisit, tacu domaju ka visticamak tas pat teoretiski nav iespejams, nav paredzets un ņemot vera ka ta ir virsmas dargakā detaļa....... tas ari nav ta verts.

 

Pasam majas pilnigi visa tehnika ir Miele, pie intensivas lietosanis 8 gadu laika nevienai iericej nav bijusi neviena problema, aizkersanas vai vispar da jebkas. Tiesa leti tas nav ledusskapis, trauku masina, tvaika krasninja, cepeskrasns elektriska virsma un velas masina ar zavetaju kopa maksaja ap 3500 Ls Tuvakie konkurenti ir Elektrolux luksusa markas Gagenau un vacu Kopherbush. Cenas tiem ir apmeram tadas pasas. Tie ir sadzives tehnikas Bently, Lamborgini.

Elektrolux ir ka Audi, a Beko, Higher candy un tamlidzigi labakaja gadijuma velk uz kadu mazlitrazas fiatinju un apmeram ta ari uzvedas.

Noteikti ir verts paskatities 10 gadus lietotu Miele veljasmasinu pa 200 Ls nevis nemt jaunu candy vai beko pa 180 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Tādi kā sapīpējušies...?

Nav man, piemēram veļasmašīna Miele, bet ir, kā šeit saka nekam nederīgā, Indensit, kura, intensīvi lietota bez remontiem, kalpo jau 17 gadus. Ko ārā mest un Miele meklēt...?

P.S. Tehnikā es nu gan arī kaut ko sajēdzu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Didzi,

1) siksna gan vienai, gan otrai ir "kaut kādas" rūpnīcas ražota...

2) Nevēlos par par kaut kādu tur brendu pārmaksāt. Nu nav tur nekādu brīnumu tai Mielē.

Tāpat ļoti labi kalpo Indesit gan Whirpool.

 

p.s. Un par tiem lietošanas gadiem - viens lieto veļmasīnu gandrīz katru dienu, cits reizi nedēļā!

Tur nederēs - man jau veļene padsmit gadu un nekāda vaina.

 

salidzinat Miele ar Indesit ir tas pats kas salidzinat Bently ar VAZ - abas darbojas uz benzinu, abas ruc un brauc uz prieksu, tik sajutas ir citas un motorresurs atskiras 10x. Miele veljasmasinas ir no rupnicas paredzetas ka bez remontya ies 15 000 stundu jebsu videjai gimenei 20 gadus. Vari pats izrekinat Indesit potencialo resursu, man slinkums, tacu nojausu ka tas ir kaut kur ap 3000 stundam labakaja gadijuma. Runa ir par to cik pamatigi ir buvets meganisms - manu Mieli es nu nekadigi nevaru pacelt, tur ir daudz metala, viss ir izgatavots no nerusejosa terauda, nevis ka Indesit metals bezmazvai 3 grami, un viss ko var ir aizvietots ar plastmasu. Vari pats veikala pameginat sagast uz sanu to Indesit ja izdodas nu tad pats saproti kas tur ir metala vieta salikts ieksaa. P.s. tas nav uzbraukums Indesit, te vareja but runa par jebkuru leta gala veljasmasinu

Link to comment
Share on other sites

Zaparožecs jau arī 17 gadus kalpo :sarkasms: Es tak nesaku, ka visiem uzreiz jāmaina veļmasīnas, bet pilnīgi piekrītu Bonifacijam.Ja pērk

mašīnu no jauna,tad labāk lietotu Mieli,nevis jaunu Beko. Nu jā,to laikam parastam loetotājam nesaprast. To var saprast tikai trhniski domājošs cilvēks,kurš paskatījies,kas lacītim(Mielei) vēderā.

Link to comment
Share on other sites

A kur Latvijā var nopirkt Miele? Jaunu!!! Lietotus pērk tikai nigeri.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Bonifacij, Miele traumē psihi.

Miele parāda kas esi Tu!!!

 

A kur Latvijā var nopirkt Miele? Jaunu!!! Lietotus pērk tikai nigeri.

Miele tiek tirgota Miele salonos tikai un vienīgi cik zinu, Rīgā ir vairāki.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau vienam otram patīk zīmēties ar Mieli kā ar telefonu,bet tas nav viens un tas pats. Nu ir tā Miele mehāniski perfekti uztaisīta.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Mieli es nu nekadigi nevaru pacelt, tur ir daudz metala, viss ir izgatavots no nerusejosa terauda

--------------

Nē, nē būs viss no svina izgatavots, ja jau pacelt nevar.... :)

Bļin, speciālisti....

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

priekš Miele iPhons nebus tas labakais salidzinajums. Miele ir profesionālas lietošanas tehnikas razotajs, visvairāk viņi razo tiesi mašīnas profesionālām veļas mazgātuvēm, tām vispār ir bezmaz bezgalīgs resurss. Privātiem klientiem domātās mašīnas ir tikpat kvalitatīvas kā profesionālās, taču mazākas un ar savādāku vadību un vēl virkni nianšu.

Manējā piemēram ir kombinēta ar žāvētāju - iesvied vakarā džinsas a no rīta attaisi vaļā un velc uzreiz kājās, būs izžāvētas līdz norādītajam mitruma līmenim no mitrām ātrai izzāvēanai uz auklas, viegli miklām gludināšanai, sausām uzreiz vilkt mugura vai ari teiksim ļoti sausas ja vajaga ka var nolikt stūrī lai pašas vertikāli stāv.

Tur ir visadas jaukas funkcijas P... 1500 apgriezieni minute lai sintetiku var iznemt pilnigi sausu no centrafugas, tacu kokvilnas palags pie tadiem apgriezieniem tiks sarauts gabalos

Visadas funkcijas ar to ka lai iesledzas tikai tad kad esi jau aizmidzis, ļoti liela iekseja vieta var gruzit 7-8 kg kas ir paredzets, a ja ieliksi teiksim 12 tad vinja pati pateiks ka sorry vecit tu mani gribi salauzt - esi ka tik labs un kaut ko nonem nost

bisu sunu trumulis - gruti izstastit ka tas izskatas bet tur ir fiska ar to kada ir kinematika veljas kustibai un ka labak izmazgat mazak nurkajot to velu

elektribas paterins AAA+ tatad loti loti zems

un ta talak,

vardu sakot ilgterminja noteikti atmaksajas, tacu ilgterminja ne tur 3-5 gadu laikaa

 

Korpuss ir dubultais, liekas ka tas saucas konvekcijas princips, karo4e iekā var uzlikt tos 90 gradus a pieskaroties no ārpuses nekur nejutīsi siltumu

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Didzis,

Citi pērk Kirby un Karcher putekļsūcējus un saka, ka tie ir "ze best". Protams, ja sūc māju biežāk kā reizi mēnesī.

Tas pats stāsts ar veļas mašīnām, kur lietotos Samsungos un citos līdzīgos zvēros esmu iztērējis ne vairāk kā 50Ls 10 gadu laikā (agrāk šie jautājumi neinteresēja). I man automātika strādā, i skaļrunītis, i pat siksnu neesmu mainījis.

 

Vairākus Samsungus esmu reanimējis un joprojām strādā. Pa visu šo laiku nosprādzis bija tikai sūknis, kas ir pilnīgi normāli, ja mājās ir dzīvnieki ar garu spalvu. Ne tur kādus motorus esmu jaucis, ne arī kādas citas darbības veicis.

 

Par virsmām - ja nav donors, neiespējami kaut ko tur samiksēt. Tak vairumam pašas pogas ir uz virsmas.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Svars ir pamatigs, 4 specigi viriesi nu taa knapi knapi ienesa

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Cirvji malaa, tas to4na vecais Toms vel kurina, nu nav jau gluzi tik jestri ka klausoties ierakstus bet nu tomer par Igors Krutojs uzdancaja

Link to comment
Share on other sites

Blāviens. Par zaļo zali pieminēja, bet nenodziedāja :(((

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

veļasmašīnu labāk pirkt smagāku- strādās klusāk kad centrifūga ieslēdzas- un svars rodas no betona un čuguna klučiem nevis no materiāla no kā korpuss taisīts. Nerūsējošā tērauda korpusam ir nozīme ja mašīna stāv mitrumā. Ja domā remontēt kādreiz tad jāpērk ar ņeržas bunduli- parasti pēc kāda laika jāmaina gultņi (normāli pēc ilgāka kā 5 gadi). Sūknis nav problēma- maksā zem 10 ls un pārsvarā nomaināms 10 min laikā mājas apstākļos. Jaunākām mašīnām bieži vien pirmās problēmas ir ar elektroniku, taču arī to var remontēt (ja jāmaina tad padārgs prieks).

Link to comment
Share on other sites

No Haier tikai pa gabalu turēties, pēc pieredzes ar 4 Indesit mašīnām, kurām nekad nav bijušas īpašas problēmas, jaunajā dzīvoklī ir Haier. Jauns, labi ja gadu veca, nu tādu mēslu ir ilgi jāmeklē, bez iemesle mēdz apstāties, izspiešanas režīms arī katru 3 reizi nenostrādā. Randomā met visādas kļūdas. Neiesaku.

Ja Indesitam visticamāk pēc 5-6 gadiem būs vajadzīgs neliels remonts, tad Haier jau gļuko kamēr ir salīdzinoši jauna.

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Man, ta arī neviens nepateica, kur meklēt veco elektrisko plīšu virsmu stiklu donoru vietas? Man nav ar pogām stiklā regulējami sildelementi, bet ar kloķiem!

Kaut, kas līdzīgs šai - http://www.electrolux.lv/Additions/ImageResize/ImageExternal.aspx?src=http%3A%2F%2Fwww.electrolux.im%2Fproducts%2FXMLLARGERIMAGE%2FPSEEHO090P000042.png&width=415&height=415&interpolation=HighQualityBicubic

Tik tie kloķi ir vidū, kur tas kvadrātiņš un rindā pa divi!

 

Kādas atsauksmes par Zanussi un Electrolux veļasmašīnām!

To, ka Miele ir bomba to es sapratu!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kur tu meklētu donoru, ja noplīst LCD vai plazmas televizora ekrāna matrica? Tak atbilstošās vietās, kur tādus lietotus vai pa detaļām izjauktus, ja vispār tas iespējams. Tā kā keramiskās virsmas nav ikdienas prece, jo liels vairums lieto gāzi un pārējie nevar tādu nopirkt, tad varbūtība nopirkt virsmu, kurai ir kaut kas cits saplīsis izņemot pašu virsmu (kas vienmēr noplīst pirmā un ir dārgākā komponente) ir ļoti niecīga.

 

To arī cilvēki cenšas ieskaidrot, ka lētāk sanāks nopirkt jaunu nekā gadiem gaidīt, kad atradīsies atbilstošs piedāvājums par nedaudz mazāku cenrādi nekā jauna virsma.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...