Jump to content

Fiksās sātīgās otrās dienas pusdienas


osscar
 Share

Recommended Posts

Tātad ir reizes kad pēc kādas pamatīgas ballītes no rīta velk uz maķīti vai hesīti - tad te fiksā kaloriju ātrā alternatīva:

 

sastāvdaļas:

1 paka veikala frī kartupeļu (saldēto);

1 paka Tukuma gaļas kombināta Steiku (apm. 0.5kg, bet der arī cits ražotājs - man šis garšo) ;

 

tātad ieeļļojam biku cepešpannu - saliekam gaļu, saberam free - sasāla un saber daudz garšvielu pēc vēlmēm.

cep apm. 180-200 grādos kādas min. 40-60 atkarībā cik sacepts patīk, man patīk tāds piecepts.

 

 

Piedevas:

+ opcija - uz pannas sviestā ceptas gailenes no laukiem ko vecāki salasīja

+ opcija salāti no tā kas ledusskapī - dotajā situācijā - gurķis + tomāts + dilles + eļļa.

+ ķiploku mērce

dzeram klāt - apelsīnu sulu - vai ko citu pēc izvēles.

 

DSC00041.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jauki. To gaļu (ja vien tā cūka nebūtu cūka) varētu apēst arī puszaļu. Bet tiem kartupeļiem gan jāizcepas. Nedaceptus kartupeļus gan nav patīkami ēst. Tāpēc baigā kompromisu māksla dabūt karpeli gatavu bet nepārcept gaļu, cepjot kopā. Vispār tie frī pakās ir jau mazliet eļļā apsildīti, tad ar viņiem mazāks risks. Jeb kurā gadījumā, Priekā!

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

jap tā ir - var vispirms gaļu pacept un tad piešaut frī - jo tie ātrāk apcepas. bet nu tas laikam no tā kāds izstrādājums trāpas. tā jau parasti daru manuāli - nemizotie jaunie kartupeļi daivās sagriezti + pašmarinēta gaļa...šis ir slinkais variants.

 

jā un par cepšanas laiku varu sameloties, jo pulkstenī neskatos, bet ik pa laikam "pavirinu" krāsni - pamaisu + gaļu apmetu otrādi. nu es virtuvē visu daru uz "aci".

Link to comment
Share on other sites

nez, šķiet, ka uz pohām maķīti nekas nespēs pārsist, labi, pierunāji, to ideāli sit pušu laba saļanka, tiesa netīk, ka ilgi jāgatavo - uz buljonu vien un sagatavošanos aiziet +/-2h ... uz gala rezultātu kopā ~3h, bet toties ņamm.... un tad var sutināt atkal alēnus iekšā :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

nu man nebija pohas, bet soļanak aarī der :) kas nu kuram. prozit.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es ķiploku mērcei jaucu krējumu ar majonēzi un smalki saspiesti ķiploki + svaiga dille, kāda sāls šķipsniņa, bet tā mērce tāds individuāls pasākumus, kā kuram, ar kādu trešo reizi būs personīgā proporcija rokā.

Link to comment
Share on other sites

ņehera jums paģiru paēdieni :D

Es labākajā gadījumā tomātmaizi varu apēst drūmos gadījumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...