Jump to content

iesakiet luudzu


Guest ewillss
 Share

Recommended Posts

es ar nekaadu kaku nepirkshu - ka njemshu tad njemshu kaukaadas rrr krutaas tumbas un yamakas leetaa gala stuuzi (200ls iekljausies?)

mosh 8 rrr tumbas un buus man 7.1 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest mzgd

mjam, kaarteejo reizi atliek vieniigi apbriinot cilveeku idejas par 7 RRR tumbaam un jamaha leeto pastiprinaataaju. Turklaat nosauc man luudzu muuziku, filmas un speeles kas uz doto briidi atbalsta 7.1 skanju. Neesmu dzirdeejis ka kaada muuzika vai filma jau buutu ieskanjota shaada veida skanjas celinjaa un pirkt 7.1 lai buutu 2 speeleem skanja ... nu i nafig :) Un veel kas...RRR NAV krutas tumbas, saliidzinoshi daudz braakju

 

ewillss, var jau buut ka taas ir tikai manas idejas bet liidz shim nav gadiijies dzirdeet nevienas normaalas tumbas, kas ir domaatas tieshi datoram (Creative un visas paareejaas). Bet nu liidzekljus arii neesi daudz atveeleejis taada veida skanjai taapeec iekljauties 53 latos par labu skanju nav iespeejams. Ja pasham patiik taa skanja tad uz priekshu :)

Link to comment
Share on other sites

mjam' date=' kaarteejo reizi atliek vieniigi apbriinot cilveeku idejas par 7 RRR tumbaam un jamaha leeto pastiprinaataaju. Turklaat nosauc man luudzu muuziku, filmas un speeles kas uz doto briidi atbalsta 7.1 skanju. Neesmu dzirdeejis ka kaada muuzika vai filma jau buutu ieskanjota shaada veida skanjas celinjaa un pirkt 7.1 lai buutu 2 speeleem skanja ... nu i nafig :) Un veel kas...RRR NAV krutas tumbas, saliidzinoshi daudz braakju

 

ewillss, var jau buut ka taas ir tikai manas idejas bet liidz shim nav gadiijies dzirdeet nevienas normaalas tumbas, kas ir domaatas tieshi datoram (Creative un visas paareejaas). Bet nu liidzekljus arii neesi daudz atveeleejis taada veida skanjai taapeec iekljauties 53 latos par labu skanju nav iespeejams. Ja pasham patiik taa skanja tad uz priekshu :)[/quote']

hmm, nevienmeer taas daargaakaas ir taas labaakaas. domaaju ka visas RRR, Creative un arii Sven tumbas ir labas prieksh standarta cilveeka kursh nenodrabojas ar profesiju kas saistiita ar muuziku

Link to comment
Share on other sites

Guest mzgd

artissco - tev taisniiba par taam daargaam tumbaam bet nu ieejot veikalaa atliek secinaat ka RRR arii nav leetas... Turklaat 7 RRR un leets pastiprinaataajs, smiekliigi.

Viss ko es gribeeju pateikt- ja pasham skanja patiik tad uz priekshu. Es taa cilveeka vietaa (ewillss) pakjemmeetu veikalus un skatiitos nevis uz razhotaaju bet gan paklausiitos skanjaa. Ja patiik tad firma kaut HrenKakoyTa :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...