Jump to content

sleegt VS nesleegt (aaraa)?


Guest
 Share

Recommended Posts

Kas ir labaak, katru reizi peec darbu beigshanas kompi izsleegt, jebshu labaak ir vispaar POWER pogu neaiztikt. Ir dzirdeets, ka visideaalaak ir iesleegt kompi vienreiz taa muuzhaa un arii izsleegt tikai vienreiz icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Domā pats.

 

- Bieži izslēdzot/ieslēdzot baroklis var ātrāk nomirt. Palaišanas jauda ir diezgan iespaidīga.

 

- Vispār neslēdzot kāda no komponentēm var nosprāgt vienkārši no siltuma.

 

Es savu kompi nebiju slēdzis ārā 4 mēnešus, bet tā kā vakar nācās mainīt kabinetu, tad beidzot izslēdzu. Neizslēgšanas dēļ man ir bijis tikai vienš "gļuks" - pa nakti nosprāga HDD un pie viena paķēra līdz IDE kontrolieri un nezin kāpēc arī PS/2 portus. icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

atkariigi kaads kompis bet nu meenesii kaadu 10-20 ls notiesaas

Link to comment
Share on other sites

A kaa tu justos ja tevi regulaari izsleegtu ?! ...

Sav'ejo nesleedzu aaraa, normaali juutas , nekaadas probleemas viss ok...

Link to comment
Share on other sites

Nu kad sāku kompi nesleegt aaraa un pagaaja kaadi divi meeneshi (tajaa laikaa kompis tika vieniigi restarteets) tad peec shiem ~2 mēn. kad izslēdzu un ieslēdzu, videokartes un baroklja cooleri saaka skaļi ruukt (nu kad taa viegli uzsit pa korpusu tad pārstāj) var secinaat ja cooleri nav diez ko labi tad labaak sleegt aaraa.(procim staav normaals cooleris tam nav bijis nekaadu brobleemu)

Link to comment
Share on other sites

Guest eks5

Darbaa kompis ar iet nonstop reziimaa dienu un nakti protams taa kaa virsuu ir win 98 tad pa laikam jaapaarstyartee ja nee tas maita karaas nost. Ir veel otrs kompis kam virsuu xp iet jau ar kaadu gadu bez apstaajas dazas reizes laikam ir paarsatrteets. Ta ka ja kuulers ir labs tad jau nav probleemu.

Maaajaas gan kaadu reiz nedeelaa izsleedzu bet taa kompiits iet standby reziimaa.

Kaa ir ar monitoru to var slegt aaraa kameer kompis ir iesleegts? Tad kad kaut ko no DC laadee?

Link to comment
Share on other sites

Niknais

Kaa ir ar monitoru to var slegt aaraa kameer kompis ir iesleegts? Tad kad kaut ko no DC laadee?

 

Vai tad no auto nevar kaapt araa, kad ielikts ir neitraalajaa un motors nav izsleegts:))??

 

Monitors ir 100% outputs - tam nav pilniigi nekaada sakara, kaadi procesi uz kompja griezhaas, taa kaa neredzu nevienu iemeslu, kaapeec to nevareetu sleegt aaraa:). Padomaa pats, kaa kompiitis zinaas, ka monis tev izsleegts:))

Link to comment
Share on other sites

Guest eks5

Nu jaa es jau taa arii apmeeram domaaju tikai laikam nebiju iisti paarliecinaats wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaa ir ar monitoru to var slegt aaraa kameer kompis ir iesleegts? Tad kad kaut ko no DC laadee?

 

Vai tad no auto nevar kaapt araa' date=' kad ielikts ir neitraalajaa un motors nav izsleegts:))??

 

Monitors ir 100% outputs - tam nav pilniigi nekaada sakara, kaadi procesi uz kompja griezhaas, taa kaa neredzu nevienu iemeslu, kaapeec to nevareetu sleegt aaraa:). Padomaa pats, kaa kompiitis zinaas, ka monis tev izsleegts:))[/quote']

 

Vieniigais, ka ir otraadi - kompis monim padod datus par refresh rate, bet ja pie reboot monis staavees izsleegts, tad dabuusi 60khz icon_smile.gif), dabuusi ar rocinjaam to mainiit.

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais' date=' ka ir otraadi - kompis monim padod datus par refresh rate, bet ja pie reboot monis staavees izsleegts, tad dabuusi 60khz [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]), dabuusi ar rocinjaam to mainiit.

 

PILNIIGS UN TOTAALS BUULSHIC

citu vaardu naf ...

 

Kā nu nav? "Vērša kaka"!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais' date=' ka ir otraadi - kompis monim padod datus par refresh rate, bet ja pie reboot monis staavees izsleegts, tad dabuusi 60khz [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]), dabuusi ar rocinjaam to mainiit.

 

PILNIIGS UN TOTAALS BUULSHIC

citu vaardu naf ...

 

Nu nav nemaz tik liels bulshic, man maja stav Mitsubishi Diamond un ja pie reboot vai ieslegsanas monis ir izslegts, tad iesledzot ir 60Hz un tiesam atpakal jamaina ar roku, vai ari reboot. Ta ka nevaig lamaties, ja kaut ko nezini.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav nemaz tik liels bulshic' date=' man maja stav Mitsubishi Diamond un ja pie reboot vai ieslegsanas monis ir izslegts, tad iesledzot ir 60Hz un tiesam atpakal jamaina ar roku, vai ari reboot. Ta ka nevaig lamaties, ja kaut ko nezini.[/quote']

 

Tev tas gļuks novērojams ir arī linukā?

Link to comment
Share on other sites

Niknais
atkariigi kaads kompis bet nu meenesii kaadu 10-20 ls notiesaas

 

Nu taa neliels apreekjins:

Baroklis - 300 W;

diennakts - 24 h

meenesis - 31 diennakts

elektriibas trafiks - 0.045 Ls/ KWh

 

100% broklja noslodze meenesha garumaa (teoreetiski iespeejami, praktiski nee:)))

 

Maksaajums = 24*31*0.3*0.045 = 10.044 ~ 10 Ls

 

Praktiski domaaju, ka kompis taadaa ne visai aktiivaa rezhiimaa vareetu eest kaadi videeji 100 W (idle veel mazaak), tad jau sanaak tikai 3.35 Ls meenesii.

 

Taa kaa vai ir veerts sleegts aaraa kompi lemjiet pashi, bet nu es zinu vienu, ka paarsvaraa shitaa tehnika mirst deelj sleegshanas iekshaa vai aaraa:)

Veiniigais, kur var buut probleema - ir veerts padomaat par kvalitatiiviem cooleriem un dzeseeshanas sisteemam...

Link to comment
Share on other sites

Nu man piemeeram kompis staav istabaa netaalu no gultas un lai arii cik kluss jams nebuutu - tomeer nedaudz siic. Nakts klusumaa nezheeliigi traucee[ne tik daudz man, kaa manai draudzenei]. Cita iemesla it kaa sleegt aaraa nebuutu. Darbaa sleedzu katru vakaru laukaa tikai ieraduma peec. Pēc idejas jau varētu palikt un ducinaat tur viens.

Ik pa laikam tik RAMs jaapatiira.

Link to comment
Share on other sites

Nu man piemeeram kompis staav istabaa netaalu no gultas un lai arii cik kluss jams nebuutu - tomeer nedaudz siic. Nakts klusumaa nezheeliigi traucee[ne tik daudz man' date= kaa manai draudzenei]. Cita iemesla it kaa sleegt aaraa nebuutu. Darbaa sleedzu katru vakaru laukaa tikai ieraduma peec. Pēc idejas jau varētu palikt un ducinaat tur viens.

Ik pa laikam tik RAMs jaapatiira.

Tas bij manC....

Link to comment
Share on other sites

Nu nav nemaz tik liels bulshic' date=' man maja stav Mitsubishi Diamond un ja pie reboot vai ieslegsanas monis ir izslegts, tad iesledzot ir 60Hz un tiesam atpakal jamaina ar roku, vai ari reboot. Ta ka nevaig lamaties, ja kaut ko nezini.[/quote']

 

Tev tas gļuks novērojams ir arī linukā?

 

Shis nav par teemu taa kaa admini, darbinjsh jums, dzeesiet araa, bet es biju cereejis, ka NC un VIL mazliet vairaak sajeedz no datoriem, buushu maldiijies...

Taksh panjemiet un pashi izmeegjiniet, nevis runaajiet bezjeegaa. Izsleedziet datoru un moni, tad iesleedziet TIKAI datoru un gaidiet, liidz PILNIIBAA ir ielaadeejies desktop. Tikai tad iesleedziet moni. Un tad runaajiet.

Link to comment
Share on other sites

Niknais

Nu nav nemaz tik liels bulshic' date=' man maja stav Mitsubishi Diamond un ja pie reboot vai ieslegsanas monis ir izslegts, tad iesledzot ir 60Hz un tiesam atpakal jamaina ar roku, vai ari reboot. Ta ka nevaig lamaties, ja kaut ko nezini.[/quote']

 

Pag, pag tev tas monis izmaina settingus uz video kartes tad sanaak vai kaa??? Ja tev videokarte dod uz moni 100 vish tev njem un uzliek 60 Hz??

 

P.S. Nu taa jau ir - jo uberkrutaaks monis jo niknaaks configs:)))

Link to comment
Share on other sites

Nu nav nemaz tik liels bulshic' date=' man maja stav Mitsubishi Diamond un ja pie reboot vai ieslegsanas monis ir izslegts, tad iesledzot ir 60Hz un tiesam atpakal jamaina ar roku, vai ari reboot. Ta ka nevaig lamaties, ja kaut ko nezini.[/quote']

 

Pag, pag tev tas monis izmaina settingus uz video kartes tad sanaak vai kaa??? Ja tev videokarte dod uz moni 100 vish tev njem un uzliek 60 Hz??

 

P.S. Nu taa jau ir - jo uberkrutaaks monis jo niknaaks configs:)))

 

Nu vareetu jau kaut kaa meegjinaat izskaidrot, kaapeec taa tas ir, bet kaada jeega. Taa nu tas ir, gribi vai negribi. Gan man, gan otrajam viesim, kursh ieposteeja, un gan jau, ka arii jums paareejiem taa pat ir.

Link to comment
Share on other sites

Shis nav par teemu taa kaa admini' date=' darbinjsh jums, dzeesiet araa, bet es biju cereejis, ka NC un VIL mazliet vairaak sajeedz no datoriem, buushu maldiijies...

Taksh panjemiet un pashi izmeegjiniet, nevis runaajiet bezjeegaa. Izsleedziet datoru un moni, tad iesleedziet TIKAI datoru un gaidiet, liidz PILNIIBAA ir ielaadeejies desktop. Tikai tad iesleedziet moni. Un tad runaajiet.[/quote']

 

TU ESI DUMSH VAI TIKAI IZLIECIES ????

jau no 97 gada monis maina refreshu izejot no datiem kaadus vinjam padod videokarte ????

tas ka tu no miskastes esi izvilcis kaadu luuzni moni

vai veel vecaaku video karti kas pat nedetektee p&p monjus

tev nedod tiesiibas te muldeet pilniigaako buulshitu

nu tad seedi maajaas eed chipshus uzdzer kokakolu un ej nolikt 9klases eksaamenus ...

 

jaamaacaas nav ko ???

 

Man ir 2003 gada izlaiduma monis par 160Ls pirkts, dators ap 2000 gadu p3, videokarte uz AGP 4x un tomeer, NC, patiik tev tas vai nepatiik icon_smile.gif)), taa nu tas ir, refresh rate tajaa gadiijumaa paliek defaultie 60khz...

Deru, ka tu to neesi izmeegjinaajis praksee, tikai runaa bullshitu.

Link to comment
Share on other sites

Niknais

NC iekarst:))

 

Viesi: Kas tev par videokarti, moni un OS? Ka tev taa notiek?

Neatceros, ka man taa buutu nomests refresh rate nost...

Link to comment
Share on other sites

nu blja, es taa vienmeer daru, iesleedzu kompi, eju churaat vai pec alinja, kameer gruziijas windows, tad ierubiiju monitoru un nekaadi 60 Hz kautkaa nav maniiti

Link to comment
Share on other sites

''katru rezi baazot kabeli...''

hmm, tu izmeegjinaaji to praksee? Nu nezinu, par kabelja vilkshanu aaraa, iekshaa es neko neteicu.

 

Be nu varam iztaisiit aptauju. Lai visi foruma lasiitaaji tagad panjem un izdara eksperimentu sekojoshi:

 

Dators un monitors iesleegti, visi kabelji savienoti. Tad normaalaa veidaa izsleedzam datoru un ar power pogu arii monitoru. Kabeljus aaraa neraujam! Taalaak iesleedzam datoru, monitoram klaat nekjeramies. Pagaidam, liidz pilniibaa ir ieinstaleejies desktops, ja tur vajag ieprieksh ielogoties, tad daram to bez monja paliidziibas. Kad desktops ir pilniibaa ieinstaleejies, nospiezham power pogu uz monitora. Oops, kas tad tas?!! Minitors raada ar 60khz, sasodiits!!!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, nezinu no kāda cauruma tu savu ūberkompi esi rāvis, bet man ar pavecu Sony hmd-a220 visi refresh reiti palika iepriekšējie arī pēc tava testa.

Link to comment
Share on other sites

Dators un monitors iesleegti, visi kabelji savienoti. Tad normaalaa veidaa izsleedzam datoru un ar power pogu arii monitoru. Kabeljus aaraa neraujam! Taalaak iesleedzam datoru, monitoram klaat nekjeramies. Pagaidam, liidz pilniibaa ir ieinstaleejies desktops. Kad desktops ir pilniibaa ieinstaleejies, nospiezham power pogu uz monitora. Oops, kas tad tas?!! Minitors raada ar 85khz( kā parasti...)...

 

Tested by dabbler.

Link to comment
Share on other sites

Niknais
...Tad normaalaa veidaa izsleedzam datoru un ar power pogu arii monitoru...

 

Kaapeec tev ir jaasleedz vispaar aaraa monitors' date=' vai tad vish tev neaiziet normaali uz suspend mode. Pateree vish tev tajaa rezhiimaa 3 W [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] un nebuus varaak probleemu. Starp citu monim tas arii ir veseliigaak.

Es personiigi ljoti reti spiezhu taas power pogas uz monja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Man ir Samsung SyncMaster 959 NF 19'' (diamontron truba, TCO`03).

Videokarte ATI RADEON 9600 Pro 128 MB DDR.

Iesleedzot monitoru tad, kad sisteema ir jau ielaadeejusies paraadaas

60 HZ (100 HZ vietaa) !! Varbuut taa taada diamontron trubu iipashiiba ?

Link to comment
Share on other sites

Ak, juus, amatieri!

 

Vispaar jau rezultaats var buut dazjaads, atkariibaa no OS. Konkreetaak, no pieredzes varu teikt, ka Win98 taa meedz dariit, bet WinXP ne. Pieljauju, ka to var arii ietekmeet dazjaadi papildus grafikkartes softi(vai draiveri), kas pieinstaleeti.

 

Es to domu zem Win98 arii saprotu - kameer vinjsh nezina, kas par monitoru buus (jo izsleegts monitors par sevi infu nedod), ieliekam droshaa rezjiimaa. WinXP to nedara, un ir arii bijushi gadiijumi, kad, piesleedzot WinXP niikuliigaaku moni, tas vairs neraada. icon_sad.gif

 

Btw - iechekojat - kad Win98 ir taa iesleegts, bez monitora, tad kaa monitors uzraadaas "Default Monitor", lai arii kas tur bija ieprieksh. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Niknais
Man ir Samsung SyncMaster 959 NF 19'' (diamontron truba' date=' TCO`03).

Videokarte ATI RADEON 9600 Pro 128 MB DDR.

Iesleedzot monitoru tad, kad sisteema ir jau ielaadeejusies paraadaas

60 HZ (100 HZ vietaa) !! Varbuut taa taada diamontron trubu iipashiiba ?[/quote']

 

Nu bet ko tev OS, tad saka 60 Hz, ja? Vai staav settingos tie 100, bet monis iet uz 60 Hz?

 

P.S. Taa vien liekas, ka Mitsubishi buus pacentushies:)))

Link to comment
Share on other sites

Paldies par vieniigo jeedziigo atbildi, Vilx, citaadi tieshaam jaasaak domaat, ka kaut kaads beernudarzs vien te...

Link to comment
Share on other sites

Bērnudārzs ir, neuztraucies. grin.gifgrin.gifgrin.gifgrin.gif

 

Abet vēl 1 pozitīvs momenc no izslēkšanas ir icon_smile.gif - nosvilst swap (alias page) fails. Aktuālāk gan 9x logiem, un lieliem dokumentiem. Uz CS un citām bērnu rotaļām, protams, neattiecas.

Link to comment
Share on other sites

Ak' date=' juus, amatieri!

 

Vispaar jau rezultaats var buut dazjaads, atkariibaa no OS. Konkreetaak, no pieredzes varu teikt, ka Win98 taa meedz dariit, bet WinXP ne. Pieljauju, ka to var arii ietekmeet dazjaadi papildus grafikkartes softi(vai draiveri), kas pieinstaleeti.

 

Es to domu zem Win98 arii saprotu - kameer vinjsh nezina, kas par monitoru buus (jo izsleegts monitors par sevi infu nedod), ieliekam droshaa rezjiimaa. WinXP to nedara, un ir arii bijushi gadiijumi, kad, piesleedzot WinXP niikuliigaaku moni, tas vairs neraada. [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif[/img]

 

Btw - iechekojat - kad Win98 ir taa iesleegts, bez monitora, tad kaa monitors uzraadaas "Default Monitor", lai arii kas tur bija ieprieksh. icon_smile.gif

 

Tieši tā, tas ir atkarīgs gan no OS, gan no videokartes draiveriem. Win98 izmanto DDC datus no monitora, un ja tos nevar nolasīt, tad drošības dēļj uzliek 60Hz. Tieši tāpat uzvedās arī vecāki ATI draiveri zem 2000/XP - ja nevar nolasīt DDC, tad tie strādās uz 60Hz un pat neļaus mainīt refresh rate.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2003 gada izlaiduma monis par 160Ls pirkts' date=' dators ap 2000 gadu p3, videokarte uz AGP 4x un tomeer, NC, patiik tev tas vai nepatiik [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img])), taa nu tas ir, refresh rate tajaa gadiijumaa paliek defaultie 60khz...

Deru, ka tu to neesi izmeegjinaajis praksee, tikai runaa bullshitu.

 

tas ir kaput - tad tev ir konkreeti fufelis ne monis

monim jausen ir iekshaa mikrochips (kops 97 g) kas pie padotaa signaala vispirms to analizee un tikai TAD dod bildi uz ekraana

 

paarbaudi pac ja uzliksi par lielu refreshu kas buus ????

 

monis pateiks Signal out of range vai taadaa garaa

tikai vecie monji laida sviikas pa ekraanu

 

taapat ir ar refresh

katru rezi baazot kabeli monis paarbauda kaadaa modee ir jaastraadaa un NOMAINA refreshu ...

 

bezjeedziigi ar tevi striideeties - tu uz sava viena piemeera gribi apstiproinaat likumu ...

 

zini tas ir tas pac kas apgalvot ka kaapinaat kvadraataa ir tas pac kas saskaitiit

NETICI

axa=a+a

 

te tev pieraadiijums peec tevis pasha metodes

2x2=2+2

 

beernudaarzs te nolasiijies

Man shkjiet ka viens te biku par daudz iedomaajies ka ir pats uberkrutaakasi vecis, bet tici veciit taa nav, ja tev taada nostaaja tad tevi dziivee sagaida ne viens vien abloms

Link to comment
Share on other sites

Vienaa kantoriitii 5 gadu laikaa vieniigais kas izdziivoja, bija servucis, kas netika sleegts aaraa nekad! Visi paareejie kompji pamazaam apspraaga, HDD, ventilatori, baroklji utt. icon_smile.gif

 

Man maajaas kompis netiek sleegts aaraa jau 2 gadus (tikai monis, kad manis nav maajaas un pa nakti), XP ne reizi nav pārinstaleets!

Link to comment
Share on other sites

Shis nav par teemu taa kaa admini' date=' darbinjsh jums, dzeesiet araa, bet es biju cereejis, ka NC un VIL mazliet vairaak sajeedz no datoriem, buushu maldiijies...

Taksh panjemiet un pashi izmeegjiniet, nevis runaajiet bezjeegaa. Izsleedziet datoru un moni, tad iesleedziet TIKAI datoru un gaidiet, liidz PILNIIBAA ir ielaadeejies desktop. Tikai tad iesleedziet moni. Un tad runaajiet.[/quote']

 

TU ESI DUMSH VAI TIKAI IZLIECIES ????

jau no 97 gada monis maina refreshu izejot no datiem kaadus vinjam padod videokarte ????

tas ka tu no miskastes esi izvilcis kaadu luuzni moni

vai veel vecaaku video karti kas pat nedetektee p&p monjus

tev nedod tiesiibas te muldeet pilniigaako buulshitu

nu tad seedi maajaas eed chipshus uzdzer kokakolu un ej nolikt 9klases eksaamenus ...

 

jaamaacaas nav ko ???

 

Man ir 2003 gada izlaiduma monis par 160Ls pirkts, dators ap 2000 gadu p3, videokarte uz AGP 4x un tomeer, NC, patiik tev tas vai nepatiik icon_smile.gif)), taa nu tas ir, refresh rate tajaa gadiijumaa paliek defaultie 60khz...

Deru, ka tu to neesi izmeegjinaajis praksee, tikai runaa bullshitu.

nu nezinu man te viss notiek taa: vakaraa iesleedzu pc.. no dc++ man kaukas kachaajas, izsleedzu moni(joprojaam turpina kachaaties)no riita pieceljos, kaveeju darbu ( bljin aatri pieskrienu pie pc un pa taisno izrubiju bez shut down) atbraucu no darba iesleedzu pc(moni nesleedzu) aizeju liidz veicim vai kotur padaros (nu paeedu tjip vai pagulju) pieceljos un iesleedzu moni un tici man kam monis ir 1999gada un video karte kau kaada 2001gada, taads sviests ko tu aprakstiji nekad nav noveerots icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...