Jump to content

Ideāls darbs ikvienam!


bannig
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Pašreizējā situācijā ikviena finansiālie apstākļi nav spoži, tāpat kā man tas bija pirms mēneša. Tāpēc vēlos palīdzēt tieši jums, tāpat kā palīdzēja man šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns.

Ieguldījumi tikai 5 eiro, kas budžetam tāpat neko nenodarīs. Reāls plāns, ar kuru jau nodarbojas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Paziņas pelna jau apmēram 1400 eiro mēnesī, es patlaban aptuveni uz pusi mazāk.

Lūk, kas tev jādara:

1) Piereģistrējies paypal.com, (šis punkts atkrīt ja jau esi piereģistrējies). Pievieno savu kredītkarti. Augšā redzēsi opciju „Profile”, tad uzejot uz viņas izvēlies „Add/Edit Credit Card” un izpildi nosacījumus.

2) 5 eiro uzsākšanas naudas pārsūtīšana e – pastiem:

 

 

te bija herņa.

 

 

Kā pārsūtīt?

Katram jāsūta 1 eiro. Secībā no 1. – 5., lai ķēde nostrādātu.

Ielogojies paypal.com, izvēlies „Send Payment”, tad zemāk no „Purchase” opcijas pārslēdz uz „Personal” un jāizvēlas iespēja GIFT. Tad netiek ņemta komisija šādā veidā.

3) Pirmais un pēdējais e –pasts ir vienāds, jo tas ir katra uzsācēja atbalsts turpmākai motivācijai. Kad būsi pārskaitījis naudu, pirmajā un piektajā pozīcijā liec savu e – pastu un pārējos nobīdi zemāk par vietu, respektīvi, idiots_cirvis_kraans@inbox.lv uz 4. Tad, kas bija 4 uz 3. 3 uz 2. Un to, kas bija 2, met vienkārši ārā no listes.

4) Pēc tam šo listi, kur jau esi iesaistīts arī pats publicē dažnedažādās darba meklēšanas vietnēs, forumos un pēc iespējas vairāk, lai būtu cienīgs atalgojums(200 – 300 vietnēs vismaz).

Šis viss strādā pateicoties ikviena dalībnieka motivācijai pelnīt, palīdzēt citiem un godīgumam. UZMANĪBU!!! Tev noteikti jāizpilda visi nosacījumi sākumā, kā rakstīts iepriekš, ja tā nedarīsi, tad nekas nesanāks (no pieredzes saku). Šī nav nekāda kampaņa cilvēku muļķošanai, bet reāls biznesa plāns. Sākums šim visam atrodams aptuveni pirms trīs gadiem ASV, kad kāds vīrs centies izdomāt vienkāršāku veidu kā nopelnīt krīzes skartos reģionos, kuros darba tirgus strauji saruka un teikšu godīgi, viņam izdevās! Ir līdzīga veida plaģiāti, kur ir pat 10, 20 e – pastu liste, bet šī piecu ir uzskatāma par visvairāk labumu nesošo sistēmu, tāpēc neuzķeries. Ja aktīvi darbosies, iespējams pat nopelnīt 3000 eiro divu sākuma mēnešu laikā, pēc tam, kad būsi iemanījies, skaitlis var augt. Protams, ārzemēs šī būtu gandrīz kā kabatas nauda, bet pie mums tā ir reāla izdzīvošana.

Vai vēlies stabilu peļņu praktiski dažas stundas katru dienu pavadot pie datora, ieguldot tikai 5 eiro uzsākšanai? Ja nē, tad turpini meklēt darbu vai strādā vidēji par 10 – Ls 20 dienā, taču atceries vienu – es jau pelnu vairāk

 

---

Moderatora koments:

 

Atstāšu pakarāties vēl kādu laiku, lai atbildētu uz vienu jautājumu - "Vai esat tik stulbs, ka uzķeraties uz šādiem tirliņu sludinājumiem?"

Labots - Mr.Līkrocis
Antispamerisma kampaņa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atvēršu diskusijai - citiem arī ir ko teikt šajā sakarā :)

Link to comment
Share on other sites

Nav jau daudz ko teikt - kārtējais lohatrons indivīdiem, kuri nelieto pelēko vielu :D. Man nekas vairāk nav piebilstams.

Link to comment
Share on other sites

Autor pārskaiti man tos 5 eirikus arī atdošu no pirmās peļņas, kura ir taču garantēta! Ko tev zaudēt? Pēc pirmās peļnas esmu pat gatavs padalīties ar 20% kopējo ienākumu! :D

Link to comment
Share on other sites

Mans numerologs saka, ka 25. jūlijā būšot īstais datums naudas ieguldīšanai šitajā bisnesā.Vēl gaidu ziņu no astrologa, cikos vislabāk sūtīt to piecīti un tos epastus. :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Autora dēļ jau nopelnīju miljonu, tagad nezinu kur likt viņu, un tā izskatās ka šis nav pēdējais miljons :(

Link to comment
Share on other sites

Eu, veči! Man līdz 25. jūlijam vajag miljonu. Citu variantu nemaz nav. Nekur nav norādits par autora e-mail lai sazinātos. Skumīgi.

Link to comment
Share on other sites

tas vēl sīkums, šķiet, ka mēnesi/divus atpakaļ lasīju, ka (laikam) viens ogrēnietis uzķērās uz spamu/saraksti par mantojumu... :D ... pazaudēja ~3k Ls... ir arī naivi cilvēki...

Link to comment
Share on other sites

Varu aizdot naudu šī biznesa uzsākšanai pret dzīvokļa ķīlu. Par zemiem procentiem, tikai 0,8 procenti dienā. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Līkrocis autora e-pastu noslēpa, jo negrib dalīties ar peļņu :D

 

 

EEEE! Līkloci! Dod mums arī autora e-mail. Lai nav tā ka moderatori ir pārāki par useriem. Kur vienlīdzības princips un demokrātija forumā?

 

EDIT:

Un vispār! Tīri laPs pieGKTdienas topiks patiesībā...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

http://fizmati.lv/fo...hread-5761.html

Te būs epasti :p

Interesanti paskatities kādas mutācijas piedzīvojis:

http://en.wikipedia....Make_Money_Fast

pa visiem šiem gadiem...

 

Šitais gan ir viens no sviestainākajiem spamiem (MMM & co. vēl ir kkāda loģika apakšā ja esi viens no pirmajiem) - es tak tikpat labi varu izplatīt listi ar savu epastu tam ākstam neko nesūtot...

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

man viens gan nav skaidrs,kāpēc tik pat nosodoša attieksme nav arī pret pensiju sistēmu kas būtībā ir tas pats tikai obligāti ,,brīvprātīgs,, un arī ved nekur jo sistēma kas balstīta uz iedzīvotāju skaita pieaugumu nevar vest uz labklājību bet gan pie resursu izšķērdēšanas un kariņiem.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Laikam tāpēc, ka pensijas nodrošina valsts, nevis kaut kāds niģerijas pilsonis, kas varētu vienkārši vienā dienā uzmest visus.

Bieži esi dzirdējis par pensionāriem, kam pilnībā atņem pensiju bez nekāda iemesla?

Link to comment
Share on other sites

no iemaksas 2. pensiju līmenī likumīgi izvairīties nevar. Bet no šiem krāpniekiem var izvairīties.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Laikam tāpēc, ka pensijas nodrošina valsts, nevis kaut kāds niģerijas pilsonis, kas varētu vienkārši vienā dienā uzmest visus.

Bieži esi dzirdējis par pensionāriem, kam pilnībā atņem pensiju bez nekāda iemesla?

 

bieži nē bet kad piramīda sāk brukt tad piežmiedz un pieliek gadus.cik ilgi tā turpināt var???pēdējo simt gadu laikā pensijas ir solītas uz nebēdu bet kā nav tā nav.psrs laikos bišk penšiem atļāva ,,uzdzīvot,, gadus 20 bet nu jau vairs nekad,tam nav matemātiska pamata jo arī kapitālismā 2x2=4

 

Salmo> nav jau runa par to vai var izvairīties vai nē bet par to ka visi saprot ka tas nekur neved bet šo sistēmu stutē.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

tāpat kā palīdzēja man šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns.

 

Biznesa plāns :D :D :D :D Drošvien vēl nav ticis līdz 10. klasei.

 

Laikam tāpēc, ka pensijas nodrošina valsts, nevis kaut kāds niģerijas pilsonis, kas varētu vienkārši vienā dienā uzmest visus.

Bieži esi dzirdējis par pensionāriem, kam pilnībā atņem pensiju bez nekāda iemesla?

Vispār nesen aizturēja 75%

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

drunk_lizard> man tak īstenībā vienalga,esmu pārskatījies uz latvisko vidi kopš atmodas laikiem un kļuvis no tā visa imūns.

netaisos arī ne strīdēties ne ko apgalvot par pensijām psrs.

fakts ir tikai tāds ka tagad un nākotnē normālu pensiju saņemt varēs tikai izredzētie.

 

man te tieši blakus viens tantuks taisās pensijā,visu mūžu strādājusi labklājibas ministrijas iestādījumā.

Tagad saņemšot pensijā100Ls.KRUTA.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

ja tantuks _visu mūžu_ strādājis labminā, tad tantukam mazs stāžs, jo labmins pagājušā gada nogalē atzīmēja 20 gadu jubili kopš atjaunošanas.

 

Protams, pensiju sistēma, kas balstīta uz solidaritātes principa, labi darbojas demogrāfiska pieauguma apstākļos, jo tad iemaksu veicēju skaits pa gadiem tikai aug un sistēmas ieņēmumi palielinās.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

man te tieši blakus viens tantuks taisās pensijā,visu mūžu strādājusi labklājibas ministrijas iestādījumā.

Tagad saņemšot pensijā100Ls.KRUTA.

 

Tiešām, beidzot tak sāc filtrēt ko raksti... Tantuks apkopēja uz pusslodzi laikamka.(laikamka - iespējams, droši vien)

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

būs aitas, būs cirpēji, arī kad nebija interneta, atseviška farizeju šlaka atrada iespēju, kā uzvārīties uz naivu ļautiņu rēķina, ko tur piebilst, tehnoloģijas attīstās, krāpnieku paņēmieni paliek arvien slīpētāki.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Protams, pensiju sistēma, kas balstīta uz solidaritātes principa, labi darbojas demogrāfiska pieauguma apstākļos, jo tad iemaksu veicēju skaits pa gadiem tikai aug un sistēmas ieņēmumi palielinās.

 

bet tieši jau šis tā sauktais princips uz iedzīvotāju pieauguma rēķina ir tieši tas kas ved nekur,nevar būt bezgalīgs pieaugums un cerams arī nebūs.

 

laikamtak> par tavu vispār neizteikšos jo tad jau tai iestādijumā tikai apkopēji vien ir(spriežot pēc algām)

apkopēji jau nav cilvēki un sabiedrībai nav vajadzīgi???vispār jau latvijā tā ir redzot kādā smirdīgā vidē latvietis ir spējīgs dzīvot un vēl citiem mēģināt iestāstīt ka viss ir čikiniekā.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

...esmu pārskatījies uz latvisko vidi kopš atmodas laikiem un kļuvis no tā visa imūns.
Nožēlojamais kosmopolīt, tad vācies Īriju vai kur citur un nesmirdi te. Par Latvisko vidi te murgos. Es piedalījos barikāžu laikā, riskēju ar dzīvību (toreiz tas bija reāli) un te kāds sīkais sāks ko spriedelēt. Pienapuika, kurš nav dzīvojis PSRS laikos, atļausies spriest par lietām, kurās neko nesajēdz. Stulbeni, paskaties, ko dara pensionāri normālās kapitālistu valstīs? Pareizi - regulāri ceļo, izklaidējas. Ar PSRS laika pensijām (protams, ja nebiji pensionēts partijas vai militāristu līderis) kaut kā nemanīju, ka pensionāri daudz izklaidētos. Tā kā sēdi savā bērnudārzā, un lasi pasakas - bet nespamo forumos. Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Par piramīdu mārketingu - tiešās pārdošanas aģenti manā krajā smadzeni kompostrē katram pretimnākošajam, kaut kāds tur Amway un visa viņu brandža. Tad jau labāk būtu tirgojis haļavnās enerģijas ierīču rasējumus un aprakstus. Tos jau te lērumiem pirktu, pirms gadiem 4 es arī būtu kādu kompaktdisku nopircis, jo biju atrāvies tā pa tauri, ka sāka smadzenes nedaudz buksēt. Mok vēl tagad buksē...

Link to comment
Share on other sites

versatile

par tavu vispār neizteikšos jo tad jau tai iestādijumā tikai apkopēji vien ir(spriežot pēc algām)

 

Nu bet īzī. Pacelsim soc nodokli un varēsim maksāt ierēdņiem un citiem valsts institūcijās nodarbinātajiem lielākas algas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Nožēlojamais kosmopolīt, tad vācies Īriju vai kur citur un nesmirdi te. Par Latvisko vidi te murgos. Es piedalījos barikāžu laikā, riskēju ar dzīvību (toreiz tas bija reāli) un te kāds sīkais sāks ko spriedelēt. Pienapuika, kurš nav dzīvojis PSRS laikos, atļausies spriest par lietām, kurās neko nesajēdz. Stulbeni, paskaties, ko dara pensionāri normālās kapitālistu valstīs? Pareizi - regulāri ceļo, izklaidējas. Ar PSRS laika pensijām (protams, ja nebiji pensionēts partijas vai militāristu līderis) kaut kā nemanīju, ka pensionāri daudz izklaidētos. Tā kā sēdi savā bērnudārzā, un lasi pasakas - bet nespamo forumos.

 

jā bija tāds laiks kad visus kā aunus sasēdināja kolhoza laziņā un paziņā un uz rīgu prom sargāt atmodu kad lielākā daļa saprata ap ko lieta grozās nekas cits vairs neatlika kā nodzerties.

tev paveicies tā pat kā man.

uz īriju gan dzīvē nekad nebraukšu,varu nopelnīt te lai galus var savilkt kaut gan tur paliktu arī pāri pēc rēķinu nomaksas.bet nu jebkurā gadījumā eiropā nav nekā tāda lai te gribētos dzīvot.čukņa īsta.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Kāds tur kosmopolīts - vienkārši sovoks parastais...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...