Jump to content

Pastiprinātājs priekš S-90B


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

Guest kristers42

Ir vajadzīgs pastiprinātājs priekš S-90B, bet ir ļoti ierobežots budžets - ne vairāk par 40Ls, bet jo mazāk, jo labāk. Ko par šādu naudu var dabūt? Ko domājat par Одиссей У-010 стерео(http://failiem.lv/u/syzcsmx), tas ir 35Ls vērts?

Labots - kristers42
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vai tad neviens 7111 ss.lv pa latiem 20 vairs nemeetaajas ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

95% no RRR pastiprinātājiem ir drausmīgā stāvoklī un U7111 ar saviem 35W@8Ohm ir par īsu priekš S-90B.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D un tavupraat, odisejs nav par iisu ???

ko noziimee par iisu ?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

šīm tumbām, ja nemaldos nominālā jauda ir 35 w, būs labs

 

audio-spoks pārdot, droši vien labs

Link to comment
Share on other sites

neskatoties uz to, kas paardod, un kaada ir nominaalaa jauda. [ kas vispaar ir nominaalaa jauda ??? ]

50/35 [ ja saliidzinam divu mineeto ampu specenes ] = 1,4 sqrt [ 1,4 ] = 1,2x ~ +1,5dB. Atljaushos atpgalvot, ka tie +1,5dB [ pienjemot, ka pastiprinaataaju speceneem var ticeet, un taa tie tieshaam straadaa ] absoluuti nebuuus tas, par ko cieniits jaunietis Kristers buus sajuusmaa , ka tas nu peekshnji ir atrisinaajis vinja probleemu "par iisu". Ja ar 35W uz konkreetajaam akustikaam ir par iisu, tad ir jaameklee ar kaartu kautkas pavisam cits [ saakot ar s90 likvideeshanu ] , kas, atljaushos apgalvot, nemaksaas 40Ls . Es pienjemu, ka jaunietim ne tikai neinteresee krievu nultaa klase, ne krievu tehnika kaa kolekcija vispaar, bet konkreetajaa gadiijumaa grib dabuut tesienu par mazu naudinju.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

turklaat -- buusim reaali. ja cilveeks reaali izmanto tos 30-40w ikdienaa, dzenot akustiku regulaari kroplii, tur nekaadas baudas taapat nebuus. taapat tiem skaljrunjiem buus limiteets muuzhs, gan ar 35w gan ar 50w ampu

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau 7111 pastiprinātājs ir kā kulaks uz acs priekš S90.Kurš teica, ka 35W, pats esmu mērijis un stabili 50W ir izejā. Nejauciet ar ķīnišu vatiem, kuri 7111 būs vismaz 300

http://www.radiopagajiba.lv/RRR/blocks/rtu7111.htm

Cita lieta, ka RRR pastiprinātāji nav labākā izvēle un bez rokas pielikšanas, diez vai normāli darbosies.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties ebay.de kādu pastiprinātāju, tikai jāskatās un jāmeklē, lai par izdevīgu naudu dabūtu

Pats esmu trīs ampus pircis, Pioneer A-616 vēl nav atnācis, bet dabūju pa 52 ls, piekrāj un nepēc padomju laiku lētučus

Brigu jau neviens arī pa 40 ls nepārdos, tas butu ideals pastiprinatajs

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Netaisos klausīties uz 30-50w ikdienā, ikdienai ar 10w pilnīgi pietiek(zinu, jo pusgadu ar U-101 klausījos).

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ja tesiena par maz, maini akustiku! Nevar sleegt gludekli klaat un suudzeeties par to, ka paaraak zema juutiiba... ar visu to, ka jamam 2kw jauda... :mrzaljsh:

 

Un tiem kas iesaka to malku ko rrr reiz monteeja - nagus nost... ir leerums produkcijas, kas kvalitaates/izturiibas/jaudas utt utjp zinjaa izliek vienos vaartos to visu, ko muusu vieteejie "meistari" peec triisdiennieka ir lodeejushji! Nu nav taas S90B nekaads akustikas etalons. Laiks ies, gribeesi ko kvalitatiivaaku/labaaku, tapeec saac vien ar labu pastiprinaataaju. Gan saaks mazliet "dziivaaks" speeleet taas kastes, gan nebuus zheel pateereeties vairaak, lai piesleegtu klaat ko labaaku.

 

Imho, mani desmit santiimi shajaa teemaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Deviņdesmitnieces tuvāko 10 gadu laikā mainīt netaisos, nav ne līdzekļu, ne baigākās muzikālās dzirdes, lai nebūtu apmierināts ar skanējumu. Protams, lai klausītos simfonisko orķestri viņas neder, bet priekš Depeche Mode gan ir labu labās.

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tad jau derēs, ja vairāk naudas negribi ieguldīt šajā lietā, gaidīt jau arī nevar (vajag uz reiz)

Link to comment
Share on other sites

Didzi, piekriitu. Ar paarbuuveetu baroshanu, u7111 ir gatavs izdot arii 90w uz 8 omiem , tikai esoshajaa probleema ir trafa limits. Ja klausaas tikai vienu kanaalu, tad veel tos 50w var izdabuut, bet 2 kanaalu rezhiimaa buus beediigi .

 

Biiver- par to jau staasts. Bet peekshnji cilveekam pietiek ar 10W ne 35 vai 50 ...

 

Diivaini autor, vienaa briidii, tu saki, ka 35W ir par iisu, otraa tu esi apmierinaats ar s90 skaneejumu. Kaapeec tad vispar jaamaina amps ??? Ietaupiisies 40Ls :p

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Ikdienā man tiešām vairāk par 10w nevajag, bet dažreiz ir, ka gribas uzgriezt tā, ka visa māja rīb.

Link to comment
Share on other sites

es tev par to 35-->50w starpiibu jau teicu. nu nav tas risinaajums. un arii 100w amps nebuutu risinaajums, jo akustikai arii ir savs limits, ne tikai pastiprinaataajiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Labāk, lai pastiprinātājam ir jaudas rezerve, nekā jaudas pietrūkst. Domāju, ka ņemšu to Odiseju, neko labāku par 35Ls tāpat nedabūšu.

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

Es ar domāju, ka neko labāku neatradīsi un piedevām ikdienā lielākā daļa pat neklausās uz 20W....tā ka viss būs bumbās.

Link to comment
Share on other sites

da nu tas soni uz STK . agri vai vēlu nosvils....es neņemtu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Oskar. Varbuut autoram veel A klasi ieprezenteet ??? Viss agri vai veelu izbeidzas, atkariibaa no lietoshanas.

Cita lieta, ka 8 omu rezhiimaa tam ampam diezvai buus vairaak par Odiseja 50W.

 

Ja autoram intereseetu darboties, un DIY, tad vareetu njem 2gab tda7294 tiltus, trafu, pociishus, uztaisiit smuku kastiiti ar baroshanu un dzeseeshanu, un dziivoties laimiigs ar savaam S90 ....

Link to comment
Share on other sites

nu par to runa - tie moduļi svilst , pārkarst etc - tad parasti ielodē "kreisos" un tirgo nost...es tādu bez iekšā skatīšanās neņemtu. pričom te A klase?

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Kāda klase ir Odisejam?

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

Krister. Wot, kaada tev starpiiba par taam klaseem, vai tu no taam ko saproti/ sapratiisi, ja tev nosauks vienu burtinju ? Tu tachu radiiji iespaidu, ka esi topiitaajs, ka vajag iegriezt. tie, kam jaaiegriezh, nekad nav intereseejushies par pastiprinaataaju klaseem. Tas ir lieki vienkārši ......

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Prasu intereses pēc. Ja tev interesē tikai uzgriezt pēc iespējas skaļāk savu Logitech 10.3 10000w sistēmu klausoties Bermudu Divstūri un ir pilnīgi po* par kropļiem skaņā, tad tā ir tava problēma, nevis mana.

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

nu

par laimi, mans 10.3 logitech uz 1w skan labaak par tavu s90 uz 30W

kas attiecas par kropljiem- starp pastiprinaataaju klaseem un thd uz max jaudas nav velkama nekaadas paraleelas liinijas.

lai tevi mierina fakts ---010 [ nultaa sarezhgjiitiibas klase/ nejauc ar patiprinaataaju klaseem un to darbiibas rezhiimiem ] RU laikaa bija vinju augstaakaa plauktinja izstraadaajumi. 7111 atbilst pirmajai sarezhgjiitiibas klasei [ zemaaks produkts ] .

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

forši... kārtējo reizi lokālie kadri "iemācīja pareizo viedokli" :resent:

Link to comment
Share on other sites

Biiver. Personiigi es vispaar neiesaku sheit kautkaadas naudas teereet, ja cilveekam jau ir 30w amps un s90 mainiit netaisaas. Var jau 14gadiigam jaunietim ieteikt viskautko , bet ja taas naudas nav, tad nav. Varbuut tad arii nevajag ar to meetaaties, iepeerkot jebkaadu vecu hlamu, vai tas ir u7111 vai Odisejs

Link to comment
Share on other sites

10W bija tikai vef 101 - kas tas tev par brīnumu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

U-101, kam ir 20W@4Ohm, tāpēc domāju, ka tas ir 10W@8Ohm(ja kļūdos, tad nesitiet mani, oma likumu neesmu mācījies). :D

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

pastiprinaatajiem ir dazhaadi darbiibas rezhiimi, nevar tik prasti ar oma likumu tur reekjinaat

shii u-101 ir vecaaka 7101 versija, bet princips aptuveni tas pats . 10w uz 8 omiem tur nebuus. cik atceros savulaik vecus meeriijumus, 20w tur var izdabuut aaraa stabili. viena kanaala rezhiimaa tur pie 35w vareej izdabuut....

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Deviņdesmitnieces tuvāko 10 gadu laikā mainīt netaisos, nav ne līdzekļu, ne baigākās muzikālās dzirdes, lai nebūtu apmierināts ar skanējumu. Protams, lai klausītos simfonisko orķestri viņas neder, bet priekš Depeche Mode gan ir labu labās.

Cilveks ar nolemtibas sajutu sirdi...

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kāpēc ar nolemtības sajūtu? Drīzāk ar skaidru redzējumu nākotnē. Viņš vismaz konkrēti zina un var pateikt, ko taisās un ko netaisās mainīt, uzlabot, ko var atļauties un kam līdzekļus svarīgāk ir atstāt. Var definēt vēlmes - ikdienā klausāmo skaļumu un kādreiz iegriezt ručkā, pēc ellīgas kvalitātes nedzenas. A šeit lielākā daļa palīdzības lūdzēju pat nevar pateikt, kādu mūziku klausās un cik gatavi ziedot līdzekļus, un tad jums "profiem" ir jāzīlē un jāiesaka akujenās sistēmas.

 

Un Tev, Kevin, kāda starpība, izbliezīs viņš tās 90nieces vai to pastūzi nokurinās? Vēl iesaki būvēt uz TDA tiltoto pastūža versiju...90nieces tak esot krāmi un TDA tāpat - tad kur pamatojums būvēt kaut ko tādu, ja kvalitātes nekādas? Vēl mp3 noteikti tiek dzenāts...

IMHO u7111, u-101, Odisejs vai kads cits padumjo laiku grabeklis ir kā radīts S90 jūgšanai klāt, šādiem lietotājiem kā kristers42

Link to comment
Share on other sites

nekaada. man tikai gribas, lai cilveeks padomaa mazliet taalaak uz priekshu, nevis foruma atbildes aprobezhojas ar to --- jaa, der, sleedz tik klaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Nu nepirkšu jaunas tumbas un nepirkšu audiofīlisku pastiprinātāju par ntajiem simtiem, jo ir svarīgākas lietas, kur tērēt naudu. Vēlāk nopirkšu CD atskaņotāju un plašu atskaņotāju, un būšu apmierināts, jo par samērīgiem līdzekļiem būšu ieguvis sistēmu, kas labi skan un ir labāka kā lielākajai daļai parasto cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

ņem Radiotehnikas 7111 sēriju, tikai pirms pirkšanas patestē skaņas poci un gala izejas, vai neslēdzas ārā. ar to stiprekli pilnībā pietiek

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ja šajā tēmā mēģina vilkt paralēles ar auto- kā domā, vai ir jēga pirkt kaučkādu "klasikas" žiguli tikai tāpēc , ka viņš ir pa sviestmaizi dabonams?... :yahoo:

Jo sevišķi, ja pilni autoplači ar gana lētiem un tīri braucamiem Golfiņiem utt.

 

Piemēram- manā kolekcijā gana daudz zolīdu brendu vidusklases aparātiņu cenā, no 35 Ls sākot:

 

http://foto.inbox.lv/janisf/Amplifier-receiver

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...