Jump to content

PC neatpazīst SGS2


stack
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Iegādājos Samsung Galaxy S2 pirms 3 dienām. Telefonu pievienoju caur USB portu nelietojot KIES un veiksmīgi iemetu failus(dziesmas, bildes, u.c.)

Vēlāk, kad man bija pieejams WIFI atjaunināju Android versiju uz 2.3.6. (ICS nez kāpēc nav pieejams). Pēc šī apdeita sākās problēma, pievienojot USB portu telefons uzsāk lādēšanu un parāda ziņojumu "MTP initialization", dators neatpazīst ierīci. Meiģināju usb debug, tīrīt usb portu ar gaisu, KIE troubleshooting, atjaunināt draiverus, bet nekā. Pagaidām man ir radies slikts priekšstats par Android, nopērku telefonu un sākas čakars. Palīdziet man lūdzu atrisināt šo problēmu!

 

Meiģināju arī manuāli apdeitot draiverus, bet tas nav iespējams, jo ierīce nav atpazīta.

Kā arī meklēju SGS2 USB draiveri, bet atsevišķi tādu nevar dabūt, ir tikai KIES.

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Varbūt ieslēdz USB atkļūdošanas režīmu.Un vispār caur Odin var jau uzlikt ICS 4.0.4.

PDA: I9100XWLPM

CSC: I9100OXELP8

Version: 4.0.4

Date: 2012-07-06

Kāds Windows un kurā USB tu spraud priekšā vai aizmugurē datoram,parasti iesaka pievienot pie aizmugurēja.

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta bus bijusi kaut kada SMART funkcija, pameģini pie kada cita datora pieslegt, jo pie tā kura slēdzi visticamāki ir izveidojies kaut kāds līdz galam nenokonfigurets automātiskais pieslēgums. Man bij lidzigi ar S3, tacu es i nemēģināju šo problēmu risināt jo pa WiFi caur Dropbox vienalga ir ērtāk

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es jau taisīju USB debugg. Man tā liekas, ka vaina būtu datorā, bet kā savest kaŗtībā tos draiverus?

Norchello, jēga no ICS, ja mans telefons nevar savienoties ar PC.

Jāatrisina vispirms šī USB problēma.

 

Varbūt man uztaisīt system restore datoram?

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Visticamak ka ar driveriem viss ir kartībā, vienkārši ir kaut kāds ražotāja paredzēts veids kā tas telefons ir pie kompja pieliekams kaut kadā noteiktā secībā. izdarot to savādāk ir uzlikušies automatiski kaut kādi pareizi draiveri, tikai tu palaik vienojies nepareizā secībaa. Varetu līdzet kaut kads windows rool back uz to stāvokli pirms pieliki telefonu pie kompja un tad vienkārši tas ir jāizdara pa punktiem tādā secībā kā ir rakstīts instrukcijā. lai telefons atpazīst tieši šo kompi par savu saimnieku un atļauj visas sinhronizācijas utt. Vārdu sakot ir jānorāda ka šis kompis ir ši telefona saimnieks nevis kaut kāds cits kompis no kura ir vēlme paņemt kaut kkadu failu

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Norchello error 404.

Es taisu PC system restore. Kas būs, būs.

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Ups,aizmirsu ka tur taja saita vajag pieregistrēties,tur ir daudz noderigas info,ja maki krieviski. Vai skaties te http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961956/

Vari vienkārši Google iesist Samsung Usb Driver For Mobile Phones

 

Norchello error 404.

Es taisu PC system restore. Kas būs, būs.

1.uninstall previous drivers (control panel)

2.reboot

3.install new drivers

4.reboot!!

5.plug in your device and have fun!

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Starp citu Samsung Galaxy S2 4 Android ir pieejams jau oficiāli labu laiku.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es zinu, ka pieejams, taču telefons pats neapdeito.

Es nesaprotu, kas notiek ar telefonu.

post-88384-0-08272500-1342268727_thumb.jpg

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

Iespējams kabeļa vaina, man bija līdzīga problēma, kad slēdzu klār ar Galaxy ACE kabeli. It kā jau viņiem jābūt vienādiem, bet laikam jau nav...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā tā var būt kabeļa vaina, ja es to kabeli turu rokās otro reizi savā dzīvē.

Pilnīgs pizģets.

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

Леший

Ja viņš neredz pieejamu ICS, tad tā var būt telefona vaina. Nav gadījumā ķīņiešu s2?

Un paprovē ICS uzlikt ar KIES.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Esmu pārliecināts, ka telefons ir orģināls samsung izstrādājums. Es uzliktu ICS, bet kā, ja mans pc neatpazīst telefonu.

Man ir vēl pēdējā cerība, ka vietā, kur būs labs WiFi pārklājums man izdosies caur telefonu uzstrādīt ICS un pēc tam strādās USB.

Pagaidām vairs nezinu k odarīt. System reocovery arī neizdodas datoram uzstādīt.

Vienā citā forumā devu sava telefona būvējumu

Būvēujms Ginger Bread XXLB1

Pamatjoslas versija I9100GXXKL

un sekoja atbilde no cilvēka runcuks07

Kur izraki to būvējumu,tas nav domāts Baltijai-Kies nekad neatzīs.Iesaku pāršūt ar ODIN uz 2.3.4(XWKI4)šeit- links arrows2.png vai 2.3.5(XXKI3)vai 2.3.6(XXKL1)šeit- links arrows2.png Pirmo KIES pazīs un dos atjauninājumus ar jauniem draiveriem-divus otros ari pazīs,bet jauninājumus nedos.2.3.4 ar MultiCSC OXX,otrie divi Open Europa vai Baltijai,

Bail man pašam kko tur labot. Samainīšu un pēctam būs nederiga garantija un sačakarēts telefons.

Es atradu interesantu risinājumu, bet liekas pārāk vienkārši. Tūlīt pameiģināšu.http://android.stack...firmware-update

 

Vietā, kur raksta nummuru ierakstīju *#7284#. Atvērās phone utility menu un USB bija uzstādīts uz PDA, PDA es nomainīju uz modem.

Situācija sāk izskatīties labāka

IR!Izgājo no utility un sākās sinhronizācija. Datorā izleca paziņojums un manu telefonu tagad atpazīst!

Tomēr KIES, nestrādā.

post-88384-0-65123900-1342274153_thumb.png

Labots - stack
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Da,tas Samsung KIES ir crap by default,vismaz Latvijā no viņa nozīmes maz,it sevišķi atjauninājuma ziņā!Pēdējais Oficiālais Latvijai 4.0.3 (Marts) Lai gan ir pieejams Oficiālais 4.0.4 Krievijai (Jūlijs),ko ar Odin var mierīgi uzlikt un latviešu valoda arī ir!

Link to comment
Share on other sites

japērk truba pēc sava zināšanu līmeņa un nebūs problēmu

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Stack, skatos, ka Tu viņu intensīvi izmanto multimedijiem. Cik dienas vari izvilkt bez uzlādes?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Man šajās brīvdienās s2 nodzīvoja bez uzlādes no piektdienas vakara līdz šim brīdim, tagad rāda 18%. Izmantoju minimāli muzonam/webam.

Pamanīju, ka ja paturēt lieku stundu lādetājā, tad var ilgāk nodzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Леший

d_l, pieļauju, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka pats telefons nepareizi rāda, kad ir 100% uzlādēts

Link to comment
Share on other sites

(labots)

canis_lupus, ņemot vērā, ka man ir darbs un mājās izmantoju tikai pc un vidēji dienā klausos 2 h mūziku, tad sanāk ~3 dienas.

noskaidroju kko interesantu.

mans samsungs ir i9100G , taču ir arī stiprāki samsungi, kuri nav 'G' sērijas.

ja kādam interesē, tad te ir raksts.

http://blog.gsmarena...ferences-table/

 

jan4yk, foršs niks.internets ir pilns ar usb problēmu tieši pēc apdeita, kad telefons apgreidots uz 2.3.6.. ja tu esi tik gudrs tad pasaki, kur ir problēma un kāpēc tas usb atkal neiet!

Labots - stack
Link to comment
Share on other sites

var arī iesākumā pamēģināt mājas kompim updates palaist, kad telefons pieslēgts klāt. dažreiz palīdz :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Norchello, jēga no ICS, ja mans telefons nevar savienoties ar PC.

Jāatrisina vispirms šī USB problēma.

ar odin atjaunoju uz ICS. tagad iet usb un kies.

Tad bija jēga vai nē?Pats neputrojies?

Link to comment
Share on other sites

doms, varbūt saputrojos, vienkārši pirmo reizi man pašam ir androids, tāpēc es nezināju. parasti, ja neiet usb tad kkas ar draiveriem vai ar ierīci.ir jēga, baterija ilgāk tur.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...