Jump to content

PieGdienas izklaide/konkurss forumiešiem


Леший
 Share

Recommended Posts

Hepi pieGdiena visiem!

 

Piedāvāju jums nelielu pieHdienas izklaidi, jeb konkursu.

Uzdevums ir vienkāršs: tiek dots standarta tēmas paraugs ar atbildēm no it kā foruma biedriem, imitējot biedru stilistiku, bet netiek parādīti biedru lietotājvārdi, tikai numuri. Jums ir jāuzmin, kurš foruma biedrs varēja būt kādas atbildes autors.

Kā arī, esiet laipni lūgti paši papildināt atbilžu sarakstu, imitējot kādu biedru (vēlams ievērot numerāciju, lai nebūtu putras).

 

Konkurss ir just for fun, pasmieties par sevi un citiem, nekādu balvu nebūs.

 

Tātad, sāksim!

 

 

 

 

 

Problēma:

Tātad, pirms 3 mēnešiem parādījas gļuki, spelējot spēles, tādās, kā CSS, BF3. Ekrānā parādās visādas stripas.

Nokačaju 219 supersoftus temperatūras mērīšanai, un parādīja, ka videokarte silst.

Atvēru kasti, iztīrīju putekļus, nomainīju termopasti, saliku atpakaļ, un tagad dators startējas, parādās windows logo, un tālāk nekas nenotiek.

Kas var būt par vainu?

__________

 

#1 Pārbaudi, vai kondensatori uz mātes plates nav uzsprāguši.

__________

 

#2 Nafig vajadzēja vilkt visādus kreisus softus? Iespējams, ka tagad tev tur zvēru dārzs. Pārinstalē windows.

__________

 

#3 Autors ir slims cilvēks, un viņa rokas aug no pakaļas. Tiešam nevarēji atrast normālu datormeistaru, kas pa 20Ls to izdarītu tavā vietā?

__________

 

#4 Salabo tēmas virsrakstu 10 minūšu laikā, vai arī būs sankcijas.

 

EDIT: Salaboju pats.

__________

 

#5 mhhh, kaarteejais indigo liikrocis :>

pilnmeeness ibio

__________

 

#6 Autor, tavā gadījumā ideāls būtu Supermegadārgais tarifs, līgumu var noslēgt jebkurā LMT klientu centrā.

__________

 

#7 Šis ir labs:

apple-mba-13-top-white-1.jpg

__________

 

#8 Man tā arī ir bijis, izlaidu mātesplati caur reflow, pārlodēju čipsetu, un viss aizgāja.

__________

 

#9 WTF, dažiem jau pieGdiena iestājusies

__________

 

#10 Jāiedzēr alu, savādāk, autoru grūti saprast.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nice! +1 :sarkasms:

 

#10 Geštāps

 

#7 MarisO

 

#6 VIL

 

#5 drunks

 

#4 Līkrocis - Mežavecis

 

Un kur es esmu??? Vai arī esmu tik vidēji normāls, ka neesmu pat minēšanas vērts... :(

Link to comment
Share on other sites

Леший

Žak, nebija īsti laika, šo uz ātro uzrakstīju, bet var droši papildināt sarakstu.

Un aizej nokaunies, jo neatminēji #3.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam došos izkopt savu stilu. Jāizdara kaut kas debils, lai mani arī pamanītu.

 

Par #3 kauns :D Bet godīgi sakot nepievēršu tik lielu uzmanību visādiem trakajiem un mēģinu izlobīt derīgās informācijas druskas pašos trakākajos komentāros.

Link to comment
Share on other sites

#3 izskatās pēc McB

 

Te būs #11

Nevajag lietot visaadus WindowS*dus! Linux, taa ir normaali optimizeeta sisteema! Viss darbojas pludeni un bez aizkjereem ne kaa H*jWindowz!

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

5, manuprāt ir lizards. Tā spicā mēle visu postu beigās ir viņa firmas zīme. Pārējos neatpazinu, sorry, ja nu vienīgi 3. varētu būt betonveidīgs, kurš par 5-īti vienmēr gribošs pakalpot.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

nu drunku jau grūti neatpazīt, vismaz tie kas te ir ilgāk par mēnesi, un vairāk vai mazāk patstāvīgi ko lasa, būss viņu labi iepazinuši

Link to comment
Share on other sites

#1 aizdomas, ka tas ir DL bieži piesauktais haiduks :)

#5 samo soboi DL

#4 tipiski Mežavecis

#8 varētu būt kāds aptracis lietotājs, kurš kādreiz padzirdējis kaut kādu risinājumu čerez žopu.... no sērijas viena tante teica.

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

[offtopic] badrap: kādreiz tavs avatars kustējās. kāpēc vairs nekustas?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Vilx-, nē, tiktāl Nettwerk fanbojismā nav aizgājis :)

Ja kas, tad #7 ir precīzs citāts. Tieši tāds posts ir bijis šājā forumā. Un tas par kaut ko liecina :D

Link to comment
Share on other sites

jā, kādreiz kustējās. Laikam pazuda animācija, kad mainījās foruma versija. Kaut gan ieejot manā profilā var redzēt :)

Link to comment
Share on other sites

Леший

Topikā rādas thumbnail, nevis oriģināla bilde.

 

Kams, tas #11 gadījumā nav e = d ?

Link to comment
Share on other sites

Kams, tas #11 gadījumā nav e = d ?

Nea. Man sāk rasties aizdomas, ka pēc stila vien neatpazīst (vai arī man ir švaki sanācis imitēt)
Link to comment
Share on other sites

Nu bet pa lielam jau tā grūti noteikt, tāpat šeit esam miljons. Nu ir daži defektīvi :D indivīdi, kas neprot rakstīt, bet savādāk jau visi +/- vienādi zābaki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Būtu labāk iedzēris. Uz veselību!

Link to comment
Share on other sites

Леший

Gestapo, pagaidām 7 no 12 ir atšifrēti, tātad, nav tik grūti. Tevi Žaks momentāli aršifrēja :D

Link to comment
Share on other sites

Ple pats nezināju, ka es tas biju :D

 

edit

Protams, ka atminēt nav grūti, bet ir lietas, kas nemainās :sarkasms:

 

 

muahahaha autor - Tu maz dzīvas bābietes pupus esi redzējis - cik Tev gadiņu 11mit ?

ta zini ka tā bilde ko tu iebāzi kā 3šo ir "piena pupiem" kad sīcis tiek barots ...

bet Tev jau vel nav pat 12mit vai ne -MUUUAHAHAHAHAHAHHA

07.07.12

:D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...