Jump to content

Kas notiktu ja šādu tehniku apskaņotu mājās.


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Kas notiktu ja šādu tehniku apskaņotu mājās, un tieši runājot 35 kvadrāt metru istabā, vai man paliktu vesali logi. Es patc mājās viņu neesmu slēdzis klāt, bet ārā gan jā.

post-93416-0-49216700-1340960489_thumb.jpg

post-93416-0-24851400-1340960499_thumb.jpg

post-93416-0-31565600-1340960823_thumb.jpg

post-93416-0-52160500-1340960913_thumb.jpg

post-93416-0-97401000-1340961010_thumb.gif

Labots - BLACK ALIGATOR
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Logi paliktu veseli, bet nākamais, ko varētu darīt, ir doties uz kādu veselības iestādi, lai pieteiktu invaliditāti sakarā ar dzirdes zaudēšanu.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

Tev uz citu forumu vai spokiem...

TG/AM

tur neviens neko nerubi, par šaušanu un spridzīnāšanu tik vien
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Kas notiktu ja šādu tehniku apskaņotu mājās

 

Kas kas notiktu... Skaisti spīdētu gaismiņas un atkarībā no temperatūras, varbūt kāds vents pagrieztos. Muzikāls skanējums būtu 0, jo nav akustika klāt.

 

Lai arī ir 5ieHdiena, stulbus un bezjēdzīgus topikus veidot nevajag. Ja interesē audio lietas un diskusijas ap tām, tad dodies uz http://www.mikseris....wforum.php?f=38

Labots - biivers
Skatīt parakstu...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

piekrītu par TG/AM - viņš jau nāk no spokiem un liek tur manus zagtos rakstus :D rakstīt nemāk, un liek te savus slapjos sapņus. uz mazgadīgo negribas la'māties, bet nu dornis pamatīgs.

 

http://www.spoki.lv/praktiskais/Jaudas-pastiprinatajs-izmantojot/462858

 

pat niku nav nomainījis :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
(labots)

nu priecājies, paliec slavenāks ar savu OPA mikreni

Labots - BLACK ALIGATOR
Lielāku šriftu forums nepiedāvā
Link to comment
Share on other sites

Nu banot bez žēlastības šitos sīkos zaglēnus. Vispār jau par šādiem gājieniem var arī nopietnākas, juridiska virziena ziepes noorganizēt, ja vien ir vēlme laiks un pacietība. Pārpublicēšana, nesaskaņojot ar autoru un nenorādot pirmavotu, darba uzdošana par savu - jebkurš jurists gar sienu izsmērēs :D.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

nu priecājies, paliec slavenāks ar savu OPA mikreni

 

"Slavenāks" viņš paliktu, ja Tu būtu norādījis no kurienes nokopēji un, kas ir autors. Tāds klauns! :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Domājams, ka cienījamais autors nav trollis, drīzāk sīkperdelis, kas brīvdienās nevis palīdz vecākiem, bet piedrazo internetu ar savām stulbībām.

 

plus vēl Osscar projektu nesankcionēta pārpublicēšana uzdodot par savējiem... Hmm, kapēc neuzmest kādam boot'a moderim PM uz spokiem un kopistiski šito āzi nenobanot abās vietnēs?

Link to comment
Share on other sites

Bez skaļruņiem šadai aparātu kaudzei (skaņas ziņā) ir nulles vērtība, kā jau te teica, smuki mirgotu gaismiņas un tas arī viss.

Nesaprotu, kāpēc tādus jefiņus, kā tēmas autors, šeit srazu nebano un tēmu prosto neizdzēš.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atbilde zemākā citātā. Nobanosi vienu jefiņu, atnāks nākamais ar citu sviestu. Kā saka, labāk lai paliek mazākais ļaunums.

 

Tikai Visums un cilvēka stulbums ir bezgalīgs, bet par pirmo es vēl neesmu pārliecināts. Alberts Einšteins.

 

Nesaprotu, kāpēc tādus jefiņus, kā tēmas autors, šeit srazu nebano un tēmu prosto neizdzēš.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Bez skaļruņiem šadai aparātu kaudzei (skaņas ziņā) ir nulles vērtība, kā jau te teica, smuki mirgotu gaismiņas un tas arī viss.

Nu, stiklus jau var izdauzīt vēsā mierā - ja kādu pasauc palīgā un izlingo to kasti pa logu.
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu "līkroča" attieksmi.

It kā būtu kaut kāds idiotu limits forumam.

2 ir, vairāk nenāks. Ka tik ne tā, šā vai tā nāks. Nevajag tik slinkot, dzēst, banot, vēlreiz banot, ja nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Mister, dēļ šādas attieksmes google ir pilna ar nekur nederīgiem linkiem, nu nav jēga turēt postus, kur gan pats jautājums, gan arī potenciāli iespējamās atbildes ved uz nekurieni.

 

P.S. Es, par piemēru, jautājumus par nopietnām lietām uzdodu tikai tad, ja neviens meklētājs nepalīdz, jeb arī pietrūkst zināšanu ierakstīt pareizos atslēgas vārdus, bet tas ir ļoti reti.

Nevajag iedomāties, ka esi kaut kādas unikālas aparatūras salikuma vienīgais īpašnieks šai saulē, un pirms tevis jau kāds nebūs ar līdzīgām problēmām saskāries un tās atrisinājis.

Izņēmums varētu būt patiešām "jēli" dzelži un softs, kas iznākuši vai tiek pārdoti pavisam īsu brīdi.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Ej labāk palīdzi mammai dobes paravēt.

Autors totāls melis, aizdomas jau radīja nelatviskie elektrības štepseļi, kā arī failu nosaukumi

Viena no bildēm atrodama šeit

http://www.performancesound.com/systemA.html

 

runa par šo autora frāzi

"Es patc mājās viņu neesmu slēdzis klāt, bet ārā gan jā."

Link to comment
Share on other sites

Jāāāā..., ārā esot slēdzis!

 

Un vēl no osscar nospēris gabalu! Kaut kādi soda mēri ir jāpiespriež.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es redzēju kā agrākā notika EOZā, kur tikai gudrie vien bija salasījušies. Kad vairs nav ko diskutēt un iestājas klusums, tad sākas gudro tizlības, kas pārspēj idiotu idiotismus, respektīvi, piedalās konkursā "stulbs un vēl stulbāks". Tā teikt, notiek braukšana no viena grāvja uz otru, jo mākslīgs stulbums nav lasāms cilvēkiem no malas.

Nesaprotu "līkroča" attieksmi.

It kā būtu kaut kāds idiotu limits forumam.

 

Ja ir normālas tēmas, visu laiku aktīvas un konstruktīvas diskusijas, kur var iesaistīties plašs cilvēku loks, tad idioti parasti sēž klusu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Raukur būs melnā krokodils bilde: :taunt:

Ludington_20110911_01.jpg

 

Un ja tīe ir Ttavi aparāti, tad kāpēc bija jāzog Oskara raksts? Apskatoties "tavu" galeriju photobucket, saprotu, ka Oskara veidojums ir sūdīgāks kā tavi :D

avtor-mudak_4760_demotivatorz.ru.jpg

Link to comment
Share on other sites

jap, ne tikai manus bet arī citu biedru diy rakstus.

bet man jau po, lai tak tīnis priecājas par savu labo reputāciju spokos :D

Link to comment
Share on other sites

Tofikstarter, aka autor! Tev jau nav TUMBU ko slēgt klāt pie tiem aparātiem. Pat ja būtu? Kas notiktu? Neka skanētu mūzika, bet tu to nedzirdētu, jo būtu ieģērbts koka mētēlīti un tavās mājās smaržotu eglītes... ©opyleft "Operation Y"

 

Un ja šitādu uzliktu pie tevis mājās?

 

a2kuk8srkquy5i8ys3r.jpg

 

ifj8rlcij9cr0v0xqc.jpg

 

3lcmna3yog49go2pg207.jpg

 

Es tev pateiktšu kas būtu!

 

Dienvidāfrikāņi tev pateiktu šitā, un es viņiem pilnībā piekrītu:

 

r3t7ypgg92n1jm1fx9bg.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Diez lielais hadronu paātrinātājs man korķus neizsitīs

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
... Hmm, kapēc neuzmest kādam boot'a moderim PM uz spokiem un kopistiski šito āzi nenobanot abās vietnēs?

Spokos taču tādi ir goda vietā, jo tas portāls tak no zagta content tikai dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

ir tāda filma ,,back to the future,,

tur pašā sākumā ir tāds aparāts kas der katrā mājā.nevaru atrast youtubē šo klipu.baigi labais aparāts

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņi jau nu nebūtu priecīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...