Jump to content

Kādas tumbas man piemeklēt šim pastūzim.


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

alusbundza

kolkā pārsvarā visi dulli, uz ballēm nevar braukt, jo ir iespējams ar žoga mietu pa galvu dabūt (tā bija 15 gadus atpakaļ)

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Shis pasakums ir vel 100*krutaks par tirlinu Javeru kurs pirka lietotu auto par 3000 ls un kad bija 50 lapas ar atbildem saigaidijis,tad saka epopeju no jauna ar jaunu cenu 2000 ls...

P.S.njaa,bet laukos daudzi dzivojoshie letini ir leduslaikmeta limeni...nu,ka var nebut krize latvija... :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Juus visi esiet idioti :p Viens pretendee uz NAD inzheniera amatu, cits 400m attaalumaa bauda S-90.

PS- partyman -- ne visiem "lauciniekiem" ir tik prasta izpratne . Bet kameer no RRR konteineriem nesiis aaraa taas grabazhas, kameer visu s90 kupoli nebuus izdemoleeti, tikmeer jau nekas nemainiisies....

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Kevin,es jau nerakstiju visi,bet :daudzi...un pats bernibaa esmu dzivojis laukos :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Shis pasakums ir vel 100*krutaks par tirlinu Javeru kurs pirka lietotu auto par 3000 ls un kad bija 50 lapas ar atbildem saigaidijis,tad saka epopeju no jauna ar jaunu cenu 2000 ls...

P.S.njaa,bet laukos daudzi dzivojoshie letini ir leduslaikmeta limeni...nu,ka var nebut krize latvija... :hunter:

esmu sastapis ļoti daudz jauniešus, pilsētniekus, kas vispār neko nejēdz no mūzikas kvalitātes, galvenais viņiem ir skaļums, kaut vai invalīds
Link to comment
Share on other sites

Kāda kvalitāte viņiem vajadzīga? ja iet pa ielu un klausās bunsī bumsī no mobilā telefona skaļrunīša ! :D

Link to comment
Share on other sites

redz, bet taa pamaaciishana tomeer arii noziimee kautkaadu vajadziibu pirmkaart peec intelekta, un otrkaart, arii macinjsh buus jaatver. Bet sheit jau ir teemas, ka muuzhdien kautkur no gaisa nokriit dazhnedazhaadaakaas rrr grabazhas , un kaudze visaadu briinumainu ampu

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu jaa,bet ari es '80 staigaju ar skali skanoshu magnetafonu pa ielu :shok::):grin: un tikpat smiekligi man liekas,ka patreizeja jaunatne staiga ar skanoshiem mobilajiem...

Link to comment
Share on other sites

Tas tavs maģis skanēja 75 reizes labāk par "debiļņiku" ! :) Tāda maza piebilde.

Link to comment
Share on other sites

es domaaju, ka pamata probleema ir taa, ka cilveekiem visas shiis mantas vienkārši kautkur uzrodas. Na haljavu. Un arii taalaakaa attieksme ir na haljavu. Ja cilveeks buutu par konkreetu $$$ pircis to ampu un tumbas, tad vinjsh kaa minimums paintereseetos, kas ir jauda, kas ir juutiiba, kas ir pretestiiba, un ko taa noziimee... tagad, kad viss na haljavu, tad arii var griezt bezjeegaa tik taalu, ka visi kupoli saspraagst gabalos , nav vienkārši cilveekiem veertiibu izpratnes...

Link to comment
Share on other sites

Nav praata,tas ka kautko na halavu dabuun,nenoziimee,ka to uzreiz vajag izniicinaat.Un man nav un nebuus saprotams,ja tu kautko kombinee un daries lai muziku paklausiitos,kaa var nesaprast,kas ir pretestiiba un jutiiba,galugalaa,to tak tumbai aizmuguree uz blitkas raksta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...