Jump to content

Viedtālruņa izvēle - atsauksmes, ieteikumi, ?htc one s? ...


Chaos Foal
 Share

Recommended Posts

Radusies vēlme un nomainīt savu 5+ gadus veco SE kluci uz kko jaunāku - ar pirkstiem bakstāmu agregātu.

 

* Android OS

* <= 4.3" (4.3 jau ir diez gan pamatīga lāpsta un neko lielāku es negribētu lietot)

* laba kamera

* pieciešams baterijas darbības laiks (lai droši izvelk dienu pie vidēji aktīvas lietošanas)

* daudz maz kvalitatīvs, zolīds paskats

 

Sākotnēji vēlējos kko samērā kompaktu mazu +- aktīvai lietošanai. Noskatīju xperia active, bet vēl neesmu vēl patestējis. Doma bija arī par HTC Desire un tā rada gabaliem, bet tā kā tas ģimenē jau ir pārstāvēts tad principa pēc tomēr to neņemšu.

 

Pagaidām esmu uzmetis acis uz HTC One S, kas mazliet atšķiras no pārējo plastmasīgo smārtu džungļiem. Ir lasītas daudzas labas atsauksmes. Protams, ir savi mīnusi (nemaināma baterija, nepapildināma atmiņa, microSIM). Mazliet biedē arī krāsas lobīšanās defekts konkrētajam melnajam modelim. Varbūt ir kkādas atsauksmes par šo modeli?

 

Kādi ir Jūsu ieteikumi , atsaukmes saistība ar aktīvas lietošanas smārtiem (kā piem xperia active), galaxy ace, s2 (bet kkā nesaista šie plastmasīgie radījumi), SE xperia S (bet tāds pamatīgs klucis) un kkas no HTC saimes - One sērija...

Link to comment
Share on other sites

desenders

es vienalga esmu par to ka aiziet uz veikalu un aptausta telefonus. Katram gribās ko savādāku un man liekas ka tikai tā var pateikt kas tev patiks (tas protams deres tikai tad ja dzīvo tuvumā kādai tāda veida bodītei :) ).

No htc one saimes ir dzirdētas ne tikai labas atsauksmes..diezgan liela laimes spēle t.i no kādas partijas tu dabūsi telefonu...ja paveiksies tad varēsi 2 gadus ar tādu dzīvot...ja nē tad varēsi jau pēc mēneša nest atpakaļ.

No dārgā gala ieteiktu pastīties uz Galaxy sIII . Displejs ir tik fcking sexīgs un no tā ir dzirdētas vairāk labas atsauksmes. Tas protams ja vins neliekas pa lielu.

Link to comment
Share on other sites

Chaos Foal

Rītdien došos pa bodēm kko pamedīt un kārtīgi apčamdīt, pagaidām vēl domāju. Vienīgi tagad domāju ko konkrēti varētu skatīties. Jā ar to HTC One ir kā ir, bet vismaz pagaidām tas iekritis acīs un izskatās interesants, bet zinot dažādus gadījumus ar latviešu ineta veikaliem un servisiem, tā patiešām ir laimes spēle. Un tas liek domāt kam vispār vajag pirkt tādu sālītu aparātu (ok iespējas, veiktspēja, kamera, citi bling bling krāmi). Tad varbūt varētu paplašināt diskusiju par normāliem jaunāko andrīšu budžeta klases smārtiem zem vai ap 4 collām, piem, Galaxy Ace, kkas līdzīgs Desire sērijai. S III man kā priekš pirmā smārta šķiet totāla lāpsta ar savām 4.8" :D

Link to comment
Share on other sites

desenders

htc sensation xe ja tik to var nosaukt par budžeta telefonu... Ja Latvijā vispār ktkur var atrast telefonus par normālām cenām.. Karoč njā tas sensation man pašam liekas diezgan normāls un beatus (jā tās sūdīgās austiņas, kas maksā milijonus) dabūsi.. Vismaz tā vajadzētu būt cik atceros. Vēl Htc evo 3d bet dažiem tas 3d ritīgi traucē takā tā atkal gaumes lieta. Ā un evo 3d ir dual core procis un rams ar vairāk+vēl lētāks. Tik vinš ir vecāks kā htc sensation xe..

Piedod kļūdijos htc sensation xe ir dual core procis un abiem ir pieejamts updates uz 4.0 androīdu

Labots - desenders
Link to comment
Share on other sites

Tikko pārdevu savu htc sensation(labs telefons un starp citu ja nevajag beats mēslus var ņemt parasto sensation,hardware vienāds), bet šodien paņēmu galaxy S3 un droši varu teikt ka ekrāns ir pareizajā lielumā un telefons vispār ir bomba.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir lietošanā HTC One V.

Nu kā lai saka - mans mīļākais izmērs.

Protams, no neta un video lūrēšanas viedokļa, lielāka bilde jau derētu, bet ja atceramies, ka tas tomēr ir telefons ar kuru ir jāzvana, tad lielāku par One V neiesaku.

Iekšā ir 4. Andris. Nu nekāda vaina - darbojas godam.

Link to comment
Share on other sites

Chaos Foal

Hmm, jā Sensation XE tiešām izskatās gards kumoss, katrā ziņā liekas labāks par One S, + austiņas un nedaudz lētāks, thx par ieteikumu. Salīdzinot ar Sensation ir nedaudz uzlabota baterija un snapīgāks CPU, bet principā patiešām tas pats vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Vakar paņēmu HTC one V. Pagaidām neko sliktu nevaru pateikt. Optimāls izmērs, vismaz priekš manis. Patīk ka aizmugurē ir metālisks vāciņs un ir patīkami paņemt rokā vēsu tālruni.

Link to comment
Share on other sites

desenders

Vakar paņēmu HTC one V. Pagaidām neko sliktu nevaru pateikt. Optimāls izmērs, vismaz priekš manis. Patīk ka aizmugurē ir metālisks vāciņs un ir patīkami paņemt rokā vēsu tālruni.

 

labāk uzraksti ko domā pēc mēneša... Ja vins tad vēl ies :D ^^.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nopirku sievai Galaxy Note, kamer apmaciju ar vinju rikoties - pats sagribeju un izdariju secinajumus ka viedtelefonam galvenais ir liels un gaiss ekrans, nakosais jau ir lai nebremze un nekaras un tad jau lai ir programmas ko uz vinja darbinat tikai. Kad izdomasu ka man vinju nesat sev lidzi, tad nemsu vai nu Note vai S3. Bij iespeja palietot vienlaicigi ar iPhonu 4s - abos ir iepuvis un no galvas, nu kaut vai elementari ievadit browserii web adresi iPhonam ir javada "www" , tad jaiet parslegt klaviatura uz zimju rezimu lai dabutu "." tad japariet atpakalj uz textu jaievada "boot", japarsledzas uz zimju rezimu un jaievada "." tad japarsledzas atpakalj uz textu un jaievada "lv" Note ir vienkārši raksti google un nospied taustinju ".com" - gatavs nu vai nu ari raksti "boot." nospied taustinju turpat esosu "." un raksti lv - gatavs, vel jautrak ir ja adrese ir piemeram one12upto2.com tadai adresei iPgonam vel papildus visam ir 2x japariet no texta uz cipariem un atpakalj a Note tas viss ir viena vieta, burti cipari, punkts un punktsCOM jo ir pietiekosi daudz vietas uz ekrana kur tas pogas izvadit

Link to comment
Share on other sites

Ir tur gan "." gan ".com", gan ari ".lv" var dabūt. Mīnuss, lai dabūtu ciparus vai pieturzīmes, rakstot vienkārši tekstu, jāpārslēdzas uz simbolu klaviatūru.

Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Samsung Galaxy S2 - tagad jau tikai 250LS maksā, jaudīgs, bijušais flagmanis. Plastmasīgs korpuss, bet tas arī ir vienīgais mīnuss šim viedtālrunim. One S gan izskatās ļoti iespaidīgs, it īpaši tādēļ, ka ir ātrākais Android telefons pagaidām. Bet vislabāk ir izmantot GSMArena meklētāju un visus atrastos modeļus izskatīt, izlasīt apskatus, tad aiziet uz kādu veikalu un apskatīt labākos.

Link to comment
Share on other sites

Es ar par Galaxy S2. Pašam ir un patīk. Bet papildinot iepriekšējo postu par klaviatūru - pilnīs vājprāts ir ar komatu ievadīšanu, rakstot sms vai e-pastus - katru reizi jāpārslēdzas uz simbolu režīmu. Vai tiešām to komatu nevarēja iebāzt galvenejā lapā? Lai dabūtu apakšsvītru _ kas bieži tiek izmantota lietotājvārdos, epastos utt., tad tur uz simbolu režīmu + vēl uz 2. lapu tam simbolu režīmam...

Kaut gan - angļu valodā jau komatus praktiski ļoti maz izmanto, nav aktuāli. Mūsu pokemoni arī neizmanto.

Viens pluss gan ir - ļoti sakarīgs intuitīvais teksta ievades režīms - var drukāt bez garumzīmēm un viņš pats 90% gadījumu visu salabo kā vajag ar visām garumzīmēm.

Link to comment
Share on other sites

Kasabian

Arī esmu izlēmis iegādāties viedtālruni. Šobrīd svārstos starp HTC ONE X un Samsung Galaxy S2.. Varbūt iesakāt kādu citu? Cena ap +- 250 - 300 LS

Labots - Kasabian
Link to comment
Share on other sites

galaxy 3 vismaz izskatās ka bača būs ļoti ok,vēl tikai pirmo dienu lietoju,bet pēc 18 stundām vēl arvien ir 50% un nevarētu teikt ka šodien viņs prosta bija gaidīšanas režīmā,diezgan intensīvi palietoju kā jau pirmās dienas da i zvanījās diezgan daudz sodien,kad āķītis iestrādāsies būs vispār šokoladno

Link to comment
Share on other sites

ja telefons biezhi kriit taka man tad vienozimigi galaxy s2 youtube var apstities labak iztur kritienus ka s3 un htc jaunie. baterija ari tur ap 2 dienam

Link to comment
Share on other sites

Viens pluss gan ir - ļoti sakarīgs intuitīvais teksta ievades režīms - var drukāt bez garumzīmēm un viņš pats 90% gadījumu visu salabo kā vajag ar visām garumzīmēm.

Ja man gribas uzrakstīt tekstu:"Čau,vecais kraķi!"Kraķis-

Vājš, vecs zirgs; kleperis.

( sar. );

Vecs, parasti vājš cilvēks.

( vienk. ),tad šis būs tajos 10% ko nelabo,tas skaidrs,bet dažreiz tā tracina...

Ņemu vārdus atpakaļ-ar kādu piekto reizi izdevās

post-77149-0-68491100-1340828702_thumb.png

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

desenders

Vēl jau vari apsvērt galaxy nexus. Tgd jau vinam var dabūt jelly bean virsū un cena arī ir ap 260 ls ;) ..

Link to comment
Share on other sites

Doms - var pievienot savus vārdus, tad šis turpmāk zinās. Šo tekstu arī rakstu telefonā bez garumzīmēm.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Parasto sensāciju var uzdzīt līdz 1,5 ghz tā pat kā xe versiju, tās austiņas nu salīdzinot orģinālās ar tām nav īpaša šķirba...

Link to comment
Share on other sites

desenders

Parasto sensāciju var uzdzīt līdz 1,5 ghz tā pat kā xe versiju, tās austiņas nu salīdzinot orģinālās ar tām nav īpaša šķirba...

 

Nepiekritīshu par austinjām. Kvalitāte ir savādāka(varētu teikt labāka, bet tā jau ir gaumes lieta) un neuzskatu, ka cenu atšķirība būtu tik liela, ka būtu izvēlēties parasto sensation nevis xe.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Man tas austinjas liekas tikai nedaudz skalakas kas ari ir diezgan liels pluss, bet ko nu daudz var gribet no austinjam... Savukart cena veikalos starp parasto un xe modeli ir no 30-40 ls kadam tas ir daudz kadam nieks vien ir, par cik man ir auto, man 30ls ir daudz prieks daziem nesvarigiem uzlabojumiem.

Uzlabots baterijas laiks... (nosaciti)

Uzlabots agresivaks dizains... (platišanãs)

Iebuveta beats sistema... (principa nekas vairak ka akvalaizeris)

Nenormali, anormali, orali ekskluzivas austinjas ... (laikam vienigais normalais uzlabojums)

Tas pats procesors uzchipots lidz 1,5 ghz ... (Nezinu kur vajadzigi 1,5 ghz un ja tiesam vajag var ari uzdzit parasto sensation)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aivarsvelves

ir divi varianti nopirkt HTC One S

Viens - mobilā operatora veikalā 345 ls uzreiz, vai ar līgumu un ikmēneša maksu.

Otrs variants - maza mobilo telefonu bodīte uz Tērbatas ielas piadāvā pa 260 ls !!!!! - BEZ LATVIEŠU VALODAS

No kura tirgus tas ir nācis un vai ir iespējas uzlikt LV??? - garantiju dod, čeks ir

iespārda mazlieiet cenas atšķirība :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Njem Samsung S3 -nekļūdīsies - jaunais karalis ir dzimis......

Link to comment
Share on other sites

paspaidīju HTC one S, skaists maita :) tievs, ekrāns lielisks, FM radio skan ļoti labi (pat labāk nekā SE LWL)

Protams 340Ls... par Galaxy3 nerunāsim ;)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nav tik traki, es S3 no rokas jaunu iepakojumā nopirku pa 320 un ir ok - kā teikt, kas meklē tas atrod....

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Garantija ir laba un vajadzīga lieta

Jautājums - vai telefonam pa 260 ls var uzlikt latviešu valodu un kā to izdarīt???

Biju veikalā, izspaidīju One S ar latviešu saskarsni - izskatās ļoti ok,kustās ātri un viss notiek

s3 nav aktuāli - nepatīk man tik liels izmērs

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Priekš kam Tev garantiju??? Esi kādreiz kaut ko pēc garantijas pa velti labojis? To telefonu ātrāk sadauzīs vai mehāniski sabojās nekā pa garantiju kaut ko pa velti samainīs. S3 ir pietiekami labs un populars telefons lai par garantiju nesatrauktos. Parsonigi mans viedoklis ir tāds ka jāpērk ir pietiekami labas un dārgas lietas kas neplīst nevis jāņemas ar lētiem sū.... kam nepārtraukti kaut kas pa garantiju ir jātaisa.

Personīgi es nekad dzīvē pilnīgi neko neesmu taisījis pa garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]

Personīgi es nekad dzīvē pilnīgi neko neesmu taisījis pa garantiju.

 

Priecājies, nu tad Tev ir veicies. Telefoniem man problēmas nav bijušas, bet šādas tādas defektīvas datorlietas gan ir mainītas pa garantiju... Ko Tev dos telefona popularitāte, ja brāķis mātes platē? Un remonta izmaksas gandrīz jauna telefona cenā? Garantija ir vajadzīga. Var man nepiekrist, bet nu es tādu pasākumu nesaprotu. Itsevišķi, ja pērk > 100 LVL vai > 200 LVL aparātu...

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aivarsvelves

turpinot jautājumus par HTC ONE S

Ir nopirkts telefons, virsū stāv android 4.0.3

HTC sesnse versija 4.0

 

Pārbaudot vai pieejami atjauninājumi - \sis drosmīgi saka ka nav

HTC mājas lapā rādās sekojoši

Update Android 4.0.4 and HTC Sense 4.1 update for Europe on 08.22.2012

 

 

Kad to varēs dabūt pie mums un kā???

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

welcome protams ir ok, bet prastā latviešu valodā- tāpēc jau cilvēciņi te raksta un jautā, lai saņemtu padomu.

Kas nezin-tas nerunā, bet kas zin - vai tad grūti padalīties ar info??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...