Jump to content

Problēma ar savienojumiem.


Degunradzis
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Piereģisrejos, jo man tāda maza problēmiņa.

Nopirku šodien šādu sistēmu http://www.expressshop.lv/pictures/items/1/4/144335/1.jpg , domāju, ka viss butu tīri okey, sasledzu visus skaļruņus pie pastiprinataja, bet, nevaru visu to sistēmu pieslēgt pie portatīvā. Man ir 3 ieejas, austiņas, mikrofons un vel kkas. bet, tai sistēmai komplektā nāca vadi, Trīs vadu saišķi pa divām tulpēm katrā galā. Kopā 2+2 2+2 2+2 tulpes. Man ir vajadzigs pārveidotajs? Lai no 2 tulpem parveidotu uz vienu pc ieeju un tadus triis? Bet vaitad, ja salikšu tā, ka ir tris parveidotaji ielikti tajos (austiņas, mikrofons un taja trešaja) viss darbosies?

Link to comment
Share on other sites

Vajag vadu - vienā galā parastais 3.5 mm spraudnis (spraužas komp'ja austiņu izejā), otrā alā 2x RCA. Tas stereo slēgumam. ja gribi daudzkanālu, tad droši vien optiskais savienojums (toslink), ja abiem dzelžiem tāds ir, ja nav, hvz, jālasa manuāļi.

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

Betbet, vaitad tad man skanēs visas 5 tumbas plus subis, ja pastiprinātājā pieslegšu tikai Center+S.W ?

Link to comment
Share on other sites

Droši vien nē. Bet tad ir jāskatās manuālī, vai portatīvajam vispār ir 5.1 analogā izeja skaņai. Ja ir tad vajadzēs 3 tādus vadus, kā minēju.

Vai arī ciparu (optiskā) izeja. Ja nav, var piepirkt ārējo skaņu karti. Bet tad atkal jautājums vai tam brīnumam (sistēmai) vispār ir ciparu ieeja?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

bilde mums neko nedod. vajag precīzu info - vai nu modeļus vai paskaidrojumus vai tam 5.1 ir digital in ? visticamāk nav . Vai laptopam ir digital out ? visticamāk, ka ir. citādi tukša runa., kā jau ivo teica.

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

akdievs, kapec viss tik sarežģīti, es no tām lietām maz saprotu :O :D

vajadzeja pirkt parastu logitech ar divam datora tumbam.

Kādus datus man jānosauc lai zinātu, vai ies?

Link to comment
Share on other sites

vajadzēja domāt, palasīt pirms pirkt. nekas tur nav sarežģīts . stereo ir 2 kanāli. tātad vajag 2 ieejas un 2 izejas. 5.1 = 6 kanāli - attiecīgi vajag 6 ieejas/izejas. tas tā vienkārši. kā tu domā, ka 2 izejas no laptopa var darbināt 6 kanālus ? nevar sakarīgi. tātad visticamāk vajag ārējo skaņu karti - kura cipariski no lapša caur usb saņem digitālu signālu un izdod analogu 6 kanālu skaņu . pie nosacījuma ja tam 5.1 nav digitāla spdif/toslink ieeja. Ja vēl bonusā ir lapsim digital 5.1 out - tad var visu savienot ar vienu vadu, bet spriežot pēc tām daudzajām tulpītēm - nekā tāda tev nav. vļip očkarik, sēdies 2. :D

 

http://online.prompt.lv/product.php?id_product=75979

 

tev vajag šādu skaņu karti un pārejas no 3.5 mm uz RCA (tulpītēm :D )

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

Nu, Pastiprinatajam ir rakstits (DVD 5,1 CH ) - kvalitate ok ;DD bilde var redzet

bet, ka var zinat vai portativajam ir?

post-93896-0-45150100-1340738226_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tev vajag ārējo skaņu karti . tādu kā linkā . dārgāku tām 50 usd kartona kastītēm nav jēgas pirkt :D

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

labi, uzlikšu pārejas no sešām tulpītēm uz trīs 3,5mm kontaktiem ko iespraust taja skaņas karti, un to pašu skaņas karti jau mierigi pieslegšu pie pc, ja? :) Tad tas arii viss.

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

man vajadzes triis šitādus vadus tad. bet konkreti šim, ko atsutiji, 35$ sutišana, fuck it :DDD

Link to comment
Share on other sites

es tak tikai ieliku paraugam ne jau pirkšanai :rus_roulette: ieej jeb kurā lielveikalā.

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

es sapratu, sapratu :)

vads uz datoru nāks līdzi skaņas kartei, cik saprotu.

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

tur viss bus okey.

nu ko, liels paldies, pats neko nebutu sapratis. Tos vadus, kas naca lidzi varu mest ārā.

:)

Link to comment
Share on other sites

un neaizmirsti palasīt kā jāizvieto 5.1 lai nav kā 90% kuri nopērk pieci viens un saliek šādi vai vēl lielākā fail :D

 

meh0k1z5p74yr9f0r3b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Degunradzis

to es zinu, kino zāli es slēdzu viesu istaba, savējā saslēgšu šito arii plus minus :D

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Re, kur ir tie pļarkšķi. Vai nav jauki - pļarkšķiem par Ls 30 tagad tiks pirkts klāt vēl viens hlams un vadi par Ls 20. Būs papildus nevajadzīgs USB vads, skaņas karte, 3 gab. jack=>RCA vadi un n-tie vadi uz satelītiem. Un tas viss lai ikdienā klausītos Stereo skaņu! :D

 

Tā vietā par mazāku naudu būtu nopircis kaut ko piemērotu un vismaz kaut cik klausāmu. Piemēram, Microlab B-77 vai FC-330.

Link to comment
Share on other sites

nu tapēc jau teicu, ka pirms tērēt naudu - vajag palasīt vismaz pamatus - kaskam domāts - nevis uz aklo pirkt. Un kas ir 2.0 , 2.1. un 5.1.....nu tagad bez variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Toties interesanti, ka produktam norādītas kaut cik reālas jaudas (20W + 5 x 7W), nevis 2000W sub + 5 x 100W satellites :-D

Link to comment
Share on other sites

nu domāju, ka klausāms ir vēl mazāk - šitie jau parasti norāda pie 10% THD. domāju - subs 1x15W vai biku mazāk un satelīti 5x3 +..... :D

un josla : 30-18 000k ir noteikti pie -12db . ar šitiem full range un mazo sabīti - domāju - no 80-16K reāli.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

16 kHz tur neredzēt kā savas ausis. Max kādi 14 kHz, bet ticamāk, ka viss beidzas jau ap kādiem 12 kHz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...