Jump to content

AMD vai Intel


Stasik
 Share

Recommended Posts

Visas tās labākās! Abu ražotāju procesori strādā uz goda, vēl neesmu dzirdējis par brāķiem! :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Izveidoju tēmu, jo man pazīstams cilvēks stāstīja, ka AMD procesori nav vieni labākajiem, jo cik sapratu, viņš teica, ka Intel ir drošāks - retāk lūzt, darbojas stabilāk. Taču es biju izvēlējies pirkti AMD procesoru, bet tā kā man pateica, ka AMD procesori dažreiz nestabili darbojas un biežāk lūzt. Negribu vienkārši pieļaut kļūdu - naudu notērēt beztolkā . Kāpēc tad Intel procesori ir dārgāki ?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Gribētu redzēt "salūzušu" procesoru :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Gribētu redzēt "salūzušu" procesoru :)

 

Es to vairāk domāju pārnestā nozīmē. Pieņemsim, pats procesors nodeg un pa ceļam var arī vēl dažus kastes komponentus paķert līdzi.

Labots - Stasik
Link to comment
Share on other sites

Tā nemēdz notikt...

Tavs čoms ir intel fanāts. Šā vai tā jāskatās uz price/performance.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nodeguši procesori sen jau ir vēsture, ja vien nesāk kājiņas mātes plates slotā fiziski bojāt. Līdz ar to AMD vairāk vai mazāk ir mīts. Sen senos laikos viņi bija nestabili, un arī tad, ja noņem radeatoru.

 

Intel pašlaik ātrdarbības ziņā izvirzījušies vadībā, bet situācija var mainīties, ja atceramies P4 vs Athlon.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Muļķības. Ir ļoti jāpacenšas ar overclockingu lai to panāktu.

Nenodarbojoties ar overclocking, procesoru nosvilināt... nu nezinu vai to vispār var panākt.

 

Es tomēr teiktu ka intel ir visumā labāki čipseti. Procesori abiem vienādi labi - kaut kā sanāk "apelsīni vs mandarīni" tipa izvēle.

Nav noteicošu faktoru par labu vienam vai otram.

Link to comment
Share on other sites

Nez, moš varētu sākt piedāvāt pakalpojumu - saliec datoru. Par 5Ls nokomplektēšu kādās cenu robežās gribēsi ar labāko price/performance attiecību pēc vēlmēm. :p

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Pēc topika sapratu, ka jau piektdiena klāt! :beer: ehh, laikam tomēr vēl dažas dienas jāizdzīvo...

OMG, serveri ar desktop procesoru un pēc sludinājuma ssā... Labi, pieņemsim, ka esi programmētājs, kas no dzelžiem vispār neko nesaprot.

 

Ja tev tas ir serveris uz kura gribi pa lēto virtualizāciju taisīt, tad buldozers ar 8 korēm varētu būt pieņemams budžeta risinājums, bet tad atkal neder kaut kāda mazcenas spēļu video karte, 1HDD un 8GB RAM arī tik soso...

 

Nu īsumā izsakoties - NEIZVĒLIES DATORU PATS, TU NEKO NO TĀ NESAPROTI. Vai nu pārmaksāsi vai nopirksi vienkārši ne to, ko vajag.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O, toč, nepamanīju, ka par serveri runa. Ko serverēsi? No tā atkarīgs, uz kuru komponenti likt uzsvaru - CPU, HDD, RAM vai NIC.

Link to comment
Share on other sites

Pa latiem 300 jebkurā internetvaikalā var savākt tādu pašu(labāku) kā tajā ss linkā.

Pieliekot vēl 30 => 16GB RAM.

Cik labs šamais būs server vajadzībām, nemācēšu gan teikt.

post-68306-0-79870100-1340626306_thumb.png

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Nez, moš varētu sākt piedāvāt pakalpojumu - saliec datoru. Par 5Ls nokomplektēšu kādās cenu robežās gribēsi ar labāko price/performance attiecību pēc vēlmēm. :p

 

Tev ir savs datoru veikals ? Es nezinu, itkā , kur es grasos pirkt kasti, tur var palūgt lai detaļas samaina, par attiecīgu samaksu.

 

Edit: Serveri, serveri. Spēļu serveri gribu atvērt septembra sākumā, piemēram, SilkRoad online, kaut ko tamlīdzīgu, bet lai būtu ienākumi, jo vajag uz RSU naudu krāt, kamēr koledžā mācīšos.

 

itanium, vilx, jums ir savi datoru veikali ? Es ar prieku piekāptu augusta beigās, nopirktu kasti labāku, ja var.

Labots - Stasik
Link to comment
Share on other sites

Tiem spēļu serveriem 1TB nevajag(Latvijas mērogā).

Padsmit latus lētāk sanāk viss tas pats, tikai ar i5.

Neaizmirsti par UPS.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@stasik, Kāpēc būtu jābūt internetveikaliem? Tev ieteiks, kādas detaļas izvēlēties, un iespējams pat saliks kopā, un tas viss pa piecīti. :)

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Tak skaties attiecīgās spēles forumā un rēķini uz kādu spēlētāju skaitu tu tiecies un kādus dzelžus tam visam vajag.

 

Kārtējais pagrīdes datu centrs.... kur tad tas serveris stāvēs? Kojās zem gultas? Ko darīsi, lai izsargātos no tā, ka kaimiņi iztabā čajņikā roltonam ūdeni vārot neizsit korķus un tavs MAKSAS SERVERIS ir downā visu vakaru kamēr pats kod? Cik iztērēs serveris uz elektrības? Cik samaksāsi par netu? Kā uztaisīsi maksājumu sistēmu?

 

Labāk izbeidz sapņot. Vairāk naudas nopelnīsi kaut ogas mežā lasot. Kaut parekinot cik izmaksas terinji dzelžu iegādei.

 

Ja vajag atmosku kārtējam geimera datoram, tad beidz muldēt kaut ko par serveriem un naudas pelnīšanai ar to. Pēc iepriekšējajiem komentāriem man ir stingrs iespaids, ka tev par e-komerciju ir tāda pati saprasšana kā vidusmēra balodiem no balistikas.

Labots - The_Saint
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

tieši tā saint, e-komercija man švaki iet. Kaste mājās mētāsies ieslēgta, 4 fāzes hatai, domāju pietiks :p . Es nesapņoju, es plānoju.

Krč saint, man bija galvenais uzzināt to ko te topikā uzrakstīja, izņemot tavu pēdējo komentāru. Ar pārējo es pats tikšu galā.

Spēlēt spēles ? Neinteresē.

Labots - Stasik
Link to comment
Share on other sites

Labi, pieņemsim, ka esi programmētājs, kas no dzelžiem vispār neko nesaprot.

 

nezaimo. programmētāji pa lielākajai daļai nav labs cilvēki.

 

 

Serverim ir vajadzīgi vismaz 2 cietņi ar 10k ātrumu (Velociraptor) uz 8ms access time, nevis 7.2k ar kaut kādu 15ms access time. Obligāti RAID1 - ja rīt aizlidos vienīgais cietnis, ko iesāksi?

Videokarte - nekādi SLI/Crossfire - prastākā, pat iebūvētā derēs. Jo mazāk karsīs, jo labāk.

Korpuss nevis kaut kāds HTPC domāts dārgais dekoratīvais, bet normāls miditower ar labu dzesēšanu.

Link to comment
Share on other sites

IMHO Tev vajag paņemt gatavu serveri, nevis mocīties pašam salikt. Un, nē, man nav savs datorveikals. Vienkārši bieži parādās topiki par "ko man ņemt". Iedomājos, ka varētu uz tā uzvārīties. :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Skaidrs. Paldies par sniegto informāciju. Viņa ir ļoti izsmeļoša, noteikti noderēs. Varat slēgt šo tēmu.

Labots - Stasik
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Userv, Vienkārši jaunbiedrs raksta, ka interesē pitons un zinu pārs programmētājus, kuriem dzelži ir tumša bilde. Nevienu negribu apvainot - katram savi medību lauki, viens kodē, viens tīklus projektē. Katrs ir cienījams un nav jākaunās otra darbu nepārzināt.

 

 

Stasik, bar jau būt, ka es par skarbu sarakstīju, bet nu ar tādu vieglprātību pieiet e-komercijai un domāt, ka nu tik tikšu pie lielā rubļa ir diezgan naivi.

E-komercijai domātu datoru turēt mājās pie privātpersonu interneta provaidera un pie viena elektrības pieslēguma nemaz nerunājot par visu pārējo... vienkārši var uzskaitīt ļooooti daudzas pozīcijas, kuras uzdodot šādus jautājumus izklausās, ka neesi apdomājis.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Priekš servera gan labak intel bazes processoru nemt, mazaks energopateriņš

Ja? Sevišķi, ka viens FBDIMM rij ap 20W pie slodzes bet REG ap 2W o_O

Manā parakstā var atrast AMD serverus ar 12x 2.1Ghz uz 200W pie slodzes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...