Jump to content

"Jāņu" alus


Vaski
 Share

Recommended Posts

ir doma jau laicīgi iepirkt alu Jāņu lustēšanai.

Tākā gribētos brenguļu alu tur pat no darītavas Abulā brenguļu novadā nopirkt, bet es zvanu un nevaru sazvanīt , lai noskaidrotu kāda ir brenguļu alus cena litrā tagad?

ja var palīdziet ar info.paldies

Link to comment
Share on other sites

alus jābrūvē pašam, es katru gadu uz ''jāņiem'' taisu 100 litrus, iznāk veselam mēnesim

piekrītu, kādreiz, kad dzīvoju laukos, tikai tā darījām, bet nu man alus tik pilnīgs kā brengulītis nesanāk gan :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Brenguļnieks nedēļu nestāvēs . Pats , visticamāk , brenguļnieku ņemšu jaunnedēļ POLO Plus bāzē pie Spices - 3 LVL par 2 L .

Link to comment
Share on other sites

Леший

Es gribēju pasūtīt Valmiermuižas nefiltrēto ozolkoka mucā, zvanu viņiem, šie saka, kā palika tikai 5litrīgas mucas. Teicu, kā padomāšu, zvanu nākamajā dienā, un viss jau rezervēts. Pasūtīju vienkārši plastmasa traukos nefiltrēto.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pats iebrūvēju ~ 20litrus Coopers gaišā kviešu aliņa.

Bet kaut kur esmu nolažojis, dikti rūgts/sauss un stiprs sanācis, tākā būs vien jāpērk Spices bāzē vasaras Brālis. Savu stiprināto izdāļāšu vietējiem un/vai pašam nebaltām dienām lai stāv. Tik nepatīkams, ka uzkoda ir nevis bonuss, bet vajadzība pēc iedzeršanas.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ja kas, tad turpat, kur es rezervēju v-muižas, var rezervēt arī brenguļu, un labāk rezervēt laicīgi, 22. datumā būs tikai stikla pudelēs.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

brenguļ, valmier, užav, utt , fufels.

parasti estēti atved. pietiek, cik nu es dzeru to suslu. pats veicī nopērku letāko latviešu ražojuma. daudz. kastes 2. nekad nav palicis pāri. estēti visu izlok. :)

p.s. man labakais alus kads Jāņu Staigātājs.

p.p.s. starp citu, kāds varbūt zin kur budweiser vai coors tirgojas?

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Jāņu Staigātājs.

Jonnie Walker ?

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

Labrīt! Esmu uz strīpas.

 

Pēdējos 10 gadus alu pērku tikai dažas pudeles, tikai "formas" pēc. Paņemu šnabīti. Ātri, forši, iedarbīgi. Gaumes lieta. Nu šņabi dzert, protams, ir jāprot. Un cilvēkam jābūt labam ;)

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

TO DER ZINĀT:

tādi izskatās papardes ziedi un tādi ir izsargāšanās līdzekļi sastopot papardes ziedus.

Otrajā foto redzams;

Otrā rītā pēc jāņiem Pidriķī,papardes zieds uzveikts.Autors nezināms.

post-68801-0-57852700-1339853281_thumb.jpg

post-68801-0-95686400-1339853298_thumb.jpg

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Info:

tikko nopirku mazliet (12l) brengulīti tepat maximas ēkā pie mūkusalas apļa. 1.9 Ls litrā

Pirmdienās šiem pievedums. iestāde saucas alus banka. un alus tur ir dažnedažads.

Link to comment
Share on other sites

TO DER ZINĀT:

tādi izskatās papardes ziedi un tādi ir izsargāšanās līdzekļi sastopot papardes ziedus.

Otrajā foto redzams;

Otrā rītā pēc jāņiem Pidriķī,papardes zieds uzveikts.Autors nezināms.

 

skaties, ka pats dupsi nenoslauki jāņu naktī ar latvāni.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Uhh, labi ka rezervēju, bija pat rindā jāstāv un jāgaida kamēr atvedis. Bet 15 litri ir kabatā (beer)

Link to comment
Share on other sites

križe jopv njemshu aldari gaisho 24paku 8ls + kko no dzīvā laikam brāli :D

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

5L brāļa un 5L brenguļu ... Dievs lai stāv man klāt, atkal nepalikt bez biksēm :rus_roulette:

Tagad tik jācer, ka gaļa laba sanāks :))

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...