Jump to content

vai var dabūt datus ārā?


indipuk
 Share

Recommended Posts

bij man 1 ide hdd, likās ka beigts bet tagad strādā. Virsū 2 partīcijas. Vienā win xp otrā dati. Pieslēdzu pie pc kā otru hdd pat nedomādams ka strādās un uz no priekiem uz ātru roku nofarmatēju win partīciju. Vai var kautkā dabūt datus ārā no otras partīcijas kura nemaz neuzrādās?

Link to comment
Share on other sites

Disku menedžerī skaties vai partīcija redzama. Ja redzama, tad inicializē.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja tu esi formateejis ar quick format, tad pastaav iespeeja kaut ko labot, bet ja esi taisijis pilno formateeshanu tad nee.

Link to comment
Share on other sites

Pie datu atgūšanas, nav starpības, vai ir tasīts full, vai quick format.

Full format = quick format + ckeck disk (ar virsmas pārbaudi)

Protams, pēc "drošas dzēšanas" programmu, vai "low level format" programmu pilietošanas, nekādus datus vairs nebūs iespējams atgūt.

 

P.S. Vārdi "drošas dzēšanas" programma, un "low level format" likt pēdiņās, jo no "drošā dzēšanas" programmās izmantotās dauzkārtējās diska pārrakstīšnas nav nekādas jēgas - pilnīgi pietiek ar 1x pārrakstīšanu. Bet "low level format" programmas, ko varētu izmantot gala lietotājs, priekš mūsdienu cietajiem diskiem vispār neeksistē. Cietā diska piepildīšanai ar nullēm ar "low level format" nav nekāda sakara.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

palasiet uzmanīgāk - formatēta ir pirmā partīcija, tobiš, tur, kur bija windows, otrā nē.

dari kā jau lexxx teica:

Disku menedžerī skaties vai partīcija redzama. Ja redzama, tad inicializē.

Labots - raiviss
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Dīvaina attieksme-aiz priekiem ka kaut kas strādā ņemt un nolaist podā un pēc tam domāt ,,kā gan man dzīvē neveicas un nekādi neiet,,

Varbūt tāpēc arī latvieši skaitās ,,visvairāk cietušie,, ???

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu gribēji ar to pateikt? Es gan varu Tev pateikt, ka ar pliku tiršanu to laviešu štelli nav iespējams izmainīt!

 

Sorry par oftopic

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nav īsti labākais variants

 

pamēģini programmu GetDataBack

 

esmu formatējis disku - tad instalējis windowu un vairums veco datu ar šo programmu pārkopējis.

Link to comment
Share on other sites

Viss tika pateikts jau pirmajā atbildē. Iespējams, partīciju neredz, jo nav piešķīries burts. Ja tomēr nograuta partīciju tabula - tad vienīgais variants - ar kādu no recovery softiem "izkasīt" visu info. Ja nekas nav uzkopēts - atgūt vari 100%.

Link to comment
Share on other sites

Disku menedžerī skaties vai partīcija redzama. Ja redzama, tad inicializē.

 

parādījās tā partīcija tur tikai kad uztaisīju scandisc noformatētai win partīcijai. Bet kā partīciju disc manager viņu neatzīst, pasniedz kā unallocated space un piedāva noformatēt. Mēģināšu ar to get data back.

Link to comment
Share on other sites

emm

tos kropljus, kuri extendee partiicijas, vajadzeetu seedinaat uz mietiem un liet riiklees karstu seeru!

 

 

Emm, gribētu nedaudz oponēt, bet tā filososfiski. Cilvēku, bet attiecgām zināšanām par datoru un internetu vispār nedrīkstētu laist pie datora. Zināšanas tiek apliecinātas nokārtojot speciālu eksāmenu un uzrādot speciālu apliecību. Gluži kā automobīļa vadīšanas gadījumā. Tas būtu jāievieš ar likumu. Pretējā gadījumā katrs labs cilvēks čakarē datoru un dara sazin ko.

 

Extended partīcija? Kas tas ir? Emm. Atceros laikus, kad bija FDISK, FAT16 un nevarēja uztaisīt C: disku liekālu par 2 GB. Tad nācās taidīt Extended partīciju, jo FDISK neļāva taisīt divas primās partīcijas. Tādos gadījumos arī bija extended partīcija un vairāki logiskie diski iekšā. as bija tik sen, ka varbūt pat kaut ko esmu sapotrojis. Šodiena. Vai tas joprojām ir aktuāli? Nevar divas primārās partīcijas uztaisīt? Parādās kaut kāds loģiskā diska/partīcijas izmēra ierobežojums? Tas viss uz WinXP/7. Vai nu tā nav, vai arī tiem, kuri taisa extended partīcijas un čakarējas tamlīdzīgi galīgi nav nekāda poņa ko šamie dara. Ietu labāk zāli pļaut pagalmā nevis bakstītu datoru.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

aizmirsi ka arī lai pļautu zāli vajadzētu nolikt exsāmenu savādāk iepļaus sev kājā vai arī nepārbaudīs eļļas līmeni kā rezultātā noklapēs kloķene un virzulis trāpīs kaimiņam.

vai karsta seera iegāde un glabāšana ir legāla????

 

man labāk patīk; http://www.recovermyfiles.com/ vai http://www.piriform.com/recuva

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Oi johhh... Domāju ka ar zāles pļaušanu ir vienkāršāk. Izkapti rokā... Bet laikam arī tur vajag spravku ka nav parkinsons vai pokemons...

 

Par sēru nepateikšu (kīmijas stundās parasti dzērām alu pie ezera), bet hidrazīna un slāpekļa tetroksīda glabāsana vai iegūšana bez attiecīga dokumenta (laikam spravka no trakonama) nav legāla padarīšana. Tā man teica viens ķīmiķis.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

vai tad pasakums ar nemotorizētu pļaujamo nevar būt bīstams apkārtējiem???

post-68801-0-77192800-1339852286_thumb.jpg

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

atkaartosjos: tos cirvjus, kuri win instalaacijas laikaa(parasti xp) nodala dalju, uzinstEllee, ielien diskmanagmentaa un ierauga - o, mljedz, kautkaads extended!!! ioptvaju, man buus otra partiicija lielaaka!!! extended tacju!!! tos vajag seedinaat uz mietiem!

 

Ak tad tur tas suns aprakts. Nemaz nebiju iedomājies Ka extended palielin izmērus... Kas attiecas uz klepojienu par partīcijām... Tava lekcija nav vajadzīga. Gan es pats kaut kā... Remontē labāk savus zaparožecus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...