Jump to content

LMT pieslēgums PIRMAIS


e = d
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

LMT reklāmspameri tika izmesti ārā ar visiem reklāmtopikiem.

Link to comment
Share on other sites

nespamoju reklāmas. Man tas šķiet milzu mīnuss, ka par pieslēgumu nosauc pakalpojumu, kura ietvaros obligāti jāņem telefons. Un tas tiek pateikts tikai "caur puķēm". visādiem istailiem tas skaidrs - pieejams tikai komplektā ar iekārtu. šeit nepasaka. mārketologi kārtējo reizi karina makaronus. un tas ir vienīgais pieslēgums ar interneta trafiku
:(
Link to comment
Share on other sites

Ko tur daudz apspriest? Ja paspēji sacerēties, ka LMT beidzot piedāvās to ko BITE un TELE2 piedāvā jau pāris gadus, tad HA! Nothing to see here, move along.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad visi skrien atpakaļ uz LMT.

 

EDIT: Protams. Palasām noteikumus un galā sanāk, ka tev jāpaņem arī kāds no piedāvātajiem telefoniem. Mazs sīkums. :D Atkal karina makaronus uz ausīm.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diez vai!

 

LMT pēdējos nu jau vismaz 5 gadus ir tādā pofigā ieslīcis, ka sāk liekties, ka pieder valstij. Eu, pag, pieder jau arī :D

 

Manuprāt ir tikai 2 iemesli būt par LMT klientu - uzņēmums apmaksā sarunas vai arī esi kaut kāds super-zelta klients, bet par tādiem sen nekas nav dzirdēts.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kur problēma ? Kurš vienu modeli lieto ilgāk par pusotru - dieviem gadiem :D ? Nu jā - man jau kādus 15 gadus rēķinu apmaksā iestāde un savā starpā iestādes numuri runā bez maksas kaut vai 24/7/356 :D - tādēļ arī esmu pie LMT.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Esmu "Super zelta klients". Ir 4 numuri un visi ilgāk par 15 gadiem. Varu pateikt-viņiem vienalga. Attieksme dažu labu brīdi sliktāka nekā pret tiem, kas klienti vien pāris mēnešus. Īpaši tas bija jūtams īpašā 4 laikos. :D

Labots - *M3
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Manuprāt ir tikai 2 iemesli būt par LMT klientu - uzņēmums apmaksā sarunas vai arī esi kaut kāds super-zelta klients, bet par tādiem sen nekas nav dzirdēts.

 

Ir 3. iemesls, kas arī mani notur pie LMT- tur kur Latgalē vajag nav zonas me Bitei ne Tele2.

Kā arī neko sliktu par LMT servisu nevaru teikt, ļoti laba attieksme pret klientu. Uzrakstīju jautājumu Bitei (esmu viņu mobil`ainterneta klients), saņēmu atbildi pēc 10 dienām, uzrakstīju LMT, atbildēja pēc 5min. Par tādām lietām arī ir drusku jāpiemaksā...

Link to comment
Share on other sites

Es pareizi saprotu, ka tās izmaksas jārēķina tā: ja piemēram paņemtu telefonu par 25LVL/mēn, un pieslēgumu par 10LVL, sanāktu maksāt 25LVL?

Sanāk,abonēšanas maksa+ starpība starp mēneša maksu par telefonu un abonēšanas maksu, ja telefons izrādas dārgāks par abonēšanas maksu?

Link to comment
Share on other sites

Katram telefonam ir kaut kāds līmenis cik papētīju. Pieņemsim tur Apple iPhone 4s ir piektā līmeņa telefons un tam līmenim mēneša maksa ir 22 LS ar kaut kādiem santīmiem. Un šai cenai pierēķini vēl šo pieslēguma veida cenu, 3,5 vai 10 LS mēnesī. Nezinu vai tā ir, bet tā sapratu viņu piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tapēc arī nevaru iebraukt, jo pie visiem telefoniem, vienalga kāds tur tas līmenis, mēneša maksa ir 0LVL

Diez, atsaucoties uz viņu mājaslapu, nevar šodien paķert labu telefonu par 10LVL/mēn :D

Link to comment
Share on other sites

1. līmeņa telefons = 10Ls/mēn ar iekļautām 400 vienībām

2. līmeņa telefons = 13Ls/mēn ar iekļautām 400 vienībām utt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Neiebraucu par tiem līmeņiem, kāda līmeņa tālrunis kas ir??? Pie tālruņiem nav norādīts!

Link to comment
Share on other sites

Ir 6 līmeņu telefoni (visi nebūs šajā piedāvājumā, šodienas laikā tikšot sarakstīts pie katra telefona kura līmeņa tas būs)

post-68330-0-82521000-1339422748_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tas toch mudrīts ir uz max līmeni, tīri lmt style :D un aiziet, jāpiemaksā, vēl tuč tuč jāpiemaksā ... vobšem tikai maksā !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pirmā līmeņa ap....siens. xD

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gribu pirk iPhone 4S pie LMT, pasakiet kā labāk darīt:

 

1) slēgt VIP līgumu un ņemt iPhone ar 49 Ls pirmo iemaksu un 14 Ls mēnesī uz 2 gadiem (tātad 14 Ls katru mēnesi par tel. + 4 Ls "Mūsējie" + 3 Ls internets telefonā=21 Ls)

2)ņemt iSyle pa 25 Ls mēnesī

Labots - Krists.
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Nu bet ja nopietni? Es te pēc padoma atnācu :D

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ja nopietni ņem Pirmais pieslēgumu. Būsi pirmais.

Labots - Крахмал
Link to comment
Share on other sites

Njā, neko jaunu, izdevīgu tai ''Pirmais'' tarifu plānā neredzu, kā jau te daudzi teica tā viss samudžināts ar tiem telefonu līmeņiem, ka uz doto mirkli dēļ nepietiekamās informācijas par telefonu līmeņiem neko nevar saprast.

 

Varēja jau uztaisīt kaut par 5Ls/mēn tarifu plānu, kur būtu tās 400min uz visiem LV mob. operatoriem +50MB, bet nē grib, lai ņem telefonu + kā minimums 10Ls/mēn jāpiķo :(

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Vispār derētu valstī pieņemt kādu līdzīgu principu, kā piemēram pārdodot cepumus jānorāda cena par kilogramu. Te varētu izdomāt ko līdzīgu, lai visi mistiskie cipari būtu salīdzināmi. Kādus Latus/mēnesī vai gadā par noteiktiem pakalpojumiem, lai varētu sakarīgi salīdzināt piedāvājumus.

Link to comment
Share on other sites

Kurš vienu modeli lieto ilgāk par pusotru - dieviem gadiem :D ?

Es lietoju kamēr man pazūd. 13 gadu laikā esmu pazaudējis 2 telefonus, tagad lietoju trešo. Kādus 6-7 gadus, šķiet.

 

Bet tie telefona komplekti man izskatās pēc parastā līdzinga tikai ar palielinātiem procentiem + vēl ar piesaisti operatoram?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, LMT ar to "pirmo" ir pacentušies tā visu samudžināt, ka bez auKstākās izglītības neko nesaprast...

Link to comment
Share on other sites

Jāpagaida ,kad LMT piedāvās Samsung Galaxy S3,tā kā Tele 2 jau piedāvā :))

 

LMT jau piedāvā Galaxy S3

 

P.S.

 

Tagad jāgaida pieslēgums "Pēdējais"

 

:)

Labots - Krists.
Link to comment
Share on other sites

Norchello

LMT jau piedāvā Galaxy S3

:)

Vini LMT skatos galigi kaunu pazaudejusi Galaxy S3-6.limena telefons 25,21Ls mēnesī x 24 = 605,04 Ls :shok::rus_roulette:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ieraugot reklāmtekstu (3Ls, 5Ls, 10Ls), jau aizdomājos (arī par ģimenes numuru pārnešanu pie Bites :mda: ), kas tad ar LMT noticies, kā sāk līst zemo cenu lauciņā. Bet 4x pārlasot tekstu un saprotot ko nozīmē tie + priekšā Lsiem, sapratu kā nē, viss kārtībā. LMT savu cenu politiku tur kā nākas.. :D Bet žēl, ar tiem 3Ls/5Ls/10Ls LMT varētu pietiekami daudz klientu aizvilkt prom no citiem operātoriem. Jo ne viss ir tik labs kā reklāmās sola.. ;)

Btw, kristabz ir paracies dziļāk. Tiem kas tankā -> urlis

Link to comment
Share on other sites

Un šeit tele2 piedāvājums. Ar kuru galu viņi tur LMT domā...

 

Tele2 pa 17 Ls mēnesī tikai pats telefons, vēl jau jāmaksā arī par sarunām. LMT pa 25 Ls telefons kopā ar sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Tele2 pa 17 Ls mēnesī tikai pats telefons, vēl jau jāmaksā arī par sarunām.

Tak atver to linku.

 

Vispār, palasījos par tiem lmt "piedāvājumiem", un ir pamatotās aizdomas, ka lmt palika tikai tie, kas tic tai vecai pasakai par lmt zonu. Pašam operatoram neparedzu nākotni.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau attapsies arī pārējie, kas šo zonas padarīšanu ņem par pilnu. Paliks pie LMT tikai tikai tie kuriem tiešām cits operātors nespēs piedāvāt pārklājumu.

Link to comment
Share on other sites

LMT jau neinteresē tie, kas skaita katru santīmu, bet vēlas pastāvīgo pieslēgumu.

 

Tiem, kas vēlās LMT tīklu, bet lētus tarifus, var izvēlēties AMIGO. AMIGO arī ir pēcapmaksa. Internets arī lēts- Ls 1 mēnesī par 100 mb.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

nu tele 2 arii kkas nestimee ar to piedavajjumu 9.95+5 ls [par pieslegumu nav 16,94 (ar mazako internetu) ne arii 17.94 ar nedaudz lielaaku...ta ka iepseja izveleties, ka anv mobila intereta vispar nav, tad nu kaut kas tur ar matematiku nav kartiba, un tiem parejiem 2 te tieshitas pats :)

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Es nezinu kā citos operatoros, bet lmt esmu dzirdējis varot dabūt gardus telefonus uzņēmumi ar cik tur numuriem...

Link to comment
Share on other sites

Tele2 nevar paņemt viedtālruni uz nomaksu, bez interneta. Tā kā, kā minimums + 1.99 jārēķinās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...