Jump to content

Problēmas ar Viašorota hd dekodera aktivizēšanu


Domugrauds
 Share

Recommended Posts

Beidzot izdomāju aktivizēt to brīnumjauko HD dekoderi pareizāk sakot karti, pazvanu uz to apkalpošanas centru ievadu ciparus, kas jau bija gemarojs, jo bieži šiem pazuda 1 kartes cipars, nu un tad kad man tas izdevās saka kļūda kartes aktivizēšanā. Ir kāds saskarīes ar šo maucību un kas tā pa kļūdu?

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

vieniigaas, kas to vareetu zinaat, ir viashrota servisa blondiines :on_the_quiet2:

labaak panjem kaadu no opensource aparaatiem.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Pag, tu mēģini karti aktivizēt cautr telefonu, ievadot caur telefonu kartes numur ? Bija laikam tāda iespēja.

Vai arī sagaidi savienojumu ar dzīvu operatoru un tie saka, ka iesot kāda kļūda?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Jā caur telefonu, un tur tas automātiskais atbildētājs vai kas tml. un tur arī saka ka ir kartes aktivizēšanas kļūda

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Vai tā jaunā karte nav rezervē iedota?

Pagājušajā gadā aktivizēju to hlamu savai kolēģei, arī pamuļļājos, piedevām man bija slikta zona telefonam, pēc trešās reizes apnika, piezvaniju viņu blondīņu centram, tās visu izdarija.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Ja tev jau pirms HD ir kads SD viasats ar ejosu karti,tad HD uztvereja jaliek veca karte un jazvana operatoram,jauna karte paliek rezerve.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu tagad ir tas sudrabotais tomsons, un ar tā karti tas HD neiet

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad ir tas sudrabotais tomsons, un ar tā karti tas HD neiet

 

Tā jau ir, karte piesieta konkrētam viena tunera ID, stulbums, protams.

Un ieliekot citā, jāveic kartes piesaiste jaunajam tunerim. Nejaukt ar kartes aktivizāciju.

Zvans viasata blondinēm. Un stāsti ka vajag karti piesiastīt citam viņu akceptētajam tunerim.

Nevis aktivizēt karti. Citādi viņas nesapratīs ko tu gribi. 5 min darbs.

sagatavo tunera ID. Tomsoman tas ir apakšā NDS STB ID *xxxxxxxx...*

Kur tas ir HD kastei - nav ne jausmas.

 

Būtu uzreiz pateicis kas par desām, dabūtu atrāk atbildi :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
(labots)

Mafijs, bet es arī gribu to karti aktivizēt kas nāca līdz tam HD brīnmumam

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Kāda tam jēga?

Kanālu jau vairāk nebūs, par HD kanāliem tāpat jāmaksā papildus.

Link to comment
Share on other sites

Kā tu nesaproti, pofig, kad jāmaksā par HD kanāliem vairāk, galvenais, varēsi visiem teikt, ka tev rāda visu ko piedāvā tavs operators.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Jā skaidrs, būs jāmaksā ja gribēšu HD, tomēr tas lietas būtību nemaina, ja nav zināms kur ir tas dekodera ID, tad vienalga ir tā karte jāaktivizē

Link to comment
Share on other sites

Aktivizēt to kartivarēsi tikai tajā kastē, kam tā karte ir šobrīd pie saistīta. HD dekodera ID - lai tak operatores pasaka, kur to atrast, ja pats nevari ieraudzīt. Ja nav uz korpusa kaut kur, tad meklē to dekodera menu, setingos, info par dekoderi, hwz .. kaut kur tur.

Mamn tās kastes nav un nebūs, tāpat tie viņu HD kanāli ir kā zaķim stopsignāls :)

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

es tik nesaprotu ja ir divas kastes un divas kartes kamdeelj abas kartes piepreceet hd kastei?

tumsoni tad vairs nevarees pabiidiit uz virtuvi vai beernistabu ..

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Martini, es negribu abas kartes HD brīnumam saistīt, es gribu to karti kas nāca HD brīnumam līdz atdzīvināt lai i tā i tomsona karte rāda

Link to comment
Share on other sites

Divas kartes vienam uztvērējam tev neļaus piesaistīt.

 

Nevar arī vienu karti diviem uztvērējiem piesaistīt.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu bet man tak ir divas kartes un divi uztvērēji, viens komplekts ir ko pašlaik lietoju otrs ko man viasats atsūtīja (HD verķis ar karti)

Link to comment
Share on other sites

Pesec, nues nesaprotu kotu galu galā gribi ?

 

Atsūtīja HD ar karti, tad liec to karti tajā HD kastē, zvani operatorēm lai aktivizē karti. Kur problēma?

 

Tu to HD ar tam līdznākošo karti esi vispār ieslēdzis un paskatījies? Varbūt karte jau sen aktivizēta un strādā tajā HD kastē?

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Nu gan sagribejies divus labumus par vienu cenu.Ja butu pieteicis HD ka otru uztvereju esosam thomsonam nebutu problemu,tv varetu skatities uz abiem.Ta ka thomsonu vari likt skapi.Uztvereja ID vari redzet liguma pielikuma,uz uztvereja,uz uztvereja kastes un uz tv ekrana ievietojot karti.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
(labots)

Izalsi pirmo postu, tur arī atradīsi problēmu, un ja pieslēdz hd uztvērēju nekas nenotiek

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

guntis5

Izalsi pirmo postu, tur arī atradīsi problēmu, un ja pieslēdz hd uztvērēju nekas nenotiek

Tapec ka tava jauna HD karte karajas gaisa(nav registreta).Zvani tām bābaām un beidz te čakarēt visiem prātu.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Nevar arī vienu karti diviem uztvērējiem piesaistīt.

 

Ar viashrota "briinumiem" - jaa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...